A DSD-oklevél (Deutsches Sprachdiplom II) megszerzése igazolja, hogy tulajdonosa megfelelő nyelvtudással rendelkezik ahhoz, hogy németországi felsőfokú intézményben kezdhesse meg tanulmányait.
Az idei tanévben 53 végzős diák jelentkezett vizsgára (a 12.A-ból, C-ből, D-ből 7-7, a 12.B-ből 32). Mindannyian érvényes nyelvvizsga-bizonyítványt szereztek, emellett országosan is kiemelkedő eredményekkel vették az akadályokat: közülük 52 diákunk szerzett felsőfokú nyelvvizsgát.
A szép eredményekhez nekik és felkészítő tanáraiknak, Barabás Szilvia, Bankó Mónika, Buglák Anita tanárnőknek és Márkus Csaba tanár úrnak is gratulálunk.