A Lovassy László Gimnáziumban a 2026. május-júniusi vizsgaidőszakban 129 végzős tanulónak szerveztük meg az érettségi vizsgákat.
A végzősők sikeresen teljesítették a vizsgákat, a vizsgaeredmények átlaga 4,88 lett. A diákok között 87 tanuló volt, akinek a bizonyítványban minden osztályzata jeles lett.
A részletes eremények az Iskola jelene menü Statisztikák almenüjében vagy ide kattintva érhetők el.
A szép eredményhez gratulálunk!