Oldal kiválasztása

Iskolánk 8 tanulója, Ériné Kismárton Renáta tanárnő  és Pálffy Zoltán tanár úr február 11 és 17 között Erasmus+ mobilitáson vett részt Leónban, Spanyolországban az IES Ordono II középiskolában.

A változatos programokkal tűzdelt mobilitásról több összefoglaló is készült, amelyek jól visszaadják a mobilitás kellemes hangulatát és rámutatnak az Erasmus+ program hasznosságára.

Share This