Hegedűs Alexandra 10.A és Szerdahelyi Áron 9.A osztályos tanulóink a tanév elején hosszú távú Erasmus+ mobilitáson vettek részt, régi partnerünknél, az IES Gabriel Alonso de Herrera középiskolában, Talavera de la Reina-ban. A diákok 2025. október 16-november 16-ig tanultak Spanyolországban, és sokat tanultak a spanyol kultúráról és emberekről, egyben önmagukról is.
Alexandra és Áron beszámolóját néhány képpel kiegészítve itt találják.