A 2020/2021-es tanév rendje, rendezvény naptára

Utolsó frissítés: 2020. szeptember 10.

I. Az órarendben rögzítetteken kívüli állandó elfoglaltságok:

Hétfő: szakköri nap
Kedd: szakköri nap 
Szerda: nevelőtestületi, szakmai munkaközösségi értekezletek, szülői fogadóórák és szülői értekezletek napja.
Csütörtök: szakköri nap
Péntek: énekkari nap 

II. A tanév rendje:

1. Szorgalmi idő

Első tanítási nap
2020. szeptember 1. (kedd)
Utolsó tanítási nap
9/Ny –  11. évfolyamon 2021. június 15. (kedd)
12. évfolyamon 2021. április 30. (péntek)

Az első félév 2021. január 22-ig (péntek) tart.

2. Tanítási szünetek: 

őszi szünet:  2020. október 26-tól 2020. október 30-ig
szünet előtti utolsó munkanap október 22. (csütörtök)
szünet utáni első tanítási nap november 2. (hétfő)

téli szünet: 2020. december 21-tól 2020. december 31-ig
szünet előtti utolsó tanítási nap december 18. (péntek)
szünet utáni első tanítási nap január 4. (hétfő)

tavaszi szünet: 2021. április 1-től 2021. április 6-ig
szünet előtti utolsó tanítási nap március 31. (szerda)
szünet utáni első tanítási nap április 7. (szerda)

3. Tanítás nélküli munkanapok:

Diákönkormányzat napja:  2020. október 9.  (péntek)
Ádventi időszak: 2020. december 12.   (szombat)
Felvételi javítása: 2021. január 25.  (hétfő)
Magyar érettségi napja: 2021. május 3.   (hétfő)
Matematika érettségi napja: 2021. május 4.   (kedd)
Történelem érettségi napja: 2021. május 5.  (szerda)
Pályaorientációs nap: 2021. május 6.  (csütörtök)

4. Ünnepek, megemlékezések:

2020. szeptember 1. (hétfő) 8.30 Tanévnyitó iskolagyűlés (9/Ny. és 9. évfolyam 10.A és 10.B)
9.30 Tanévnyitó iskolagyűlés (10.C és 10.D, 11. és 12. évfolyam)
2020. október 6. (kedd) Megemlékezés – Aradi vértanúk
2020. október 22. (csütörtök) 8.00 Iskolai ünnepély – Október 23.
2020. október 22. (csütörtök) 10.00 Iskolai ünnepély – Október 23.
2020. október 22. (csütörtök) 18.00 Koszorúzás – Brusznyai szobor, emléktábla
2020. december 16. (szerda) 17.00 Karácsonyi koncert
2020. december 18. (péntek) Karácsonyi ünnepély
2021. február 6. (szombat) 17.00 Szalagavató
2021. február 25. (csütörtök) Megemlékezés – Diktatúrák áldozatai
2021. március 12. (péntek) Iskolai ünnepély – Március 15.
2021. április 12. (hétfő) Költészet napi műsor
2021. április 30. (péntek) 17.00 Ballagás
2021. június 4. (péntek) Megemlékezés – Nemzeti Összetartozás Napja
2021. június 24. (csütörtök) 18.00 Tanévzáró ünnepély

5. Nevelőtestületi értekezletek:

2020. augusztus 24. (hétfő) 9.00 Alakuló értekezlet
2020. augusztus 31. (hétfő) 9.00 Tanév-előkészítő értekezlet
2021. január 22. (péntek) 14.30 Félévi osztályozó értekezlet
2021. január 27. (szerda) 14.30 Félévi értékelő értekezlet
2021. március 17. (szerda) 14.30 Nevelési értekezlet
2021. április 28. (szerda) 15.00 12. évfolyam osztályozó értekezlete
2021. június 15. (kedd) 13.00 9/Ny -11. évfolyam osztályozó értekezlete
2021. június 28. (hétfő) 9.00 Tanévzáró értekezlet

6. Szülői értekezletek, fogadóórák:

2020. augusztus 26. (szerda)17.00 SzM, DÖK, Iskolaszék közös értekezlete
2020. szept. 22. (kedd) 17.00 Szülői értekezlet (9/NY. évfolyam osztályai)
2020. szept. 23.(szerda) 17.00 Szülői értekezlet (12. évfolyam osztályai)
2021. január 27. (szerda) 16.15 SzM értekezlet
17.00 Szülői értekezlet
18.00 Fogadóóra
2021. február 17. (szerda) 17.00 Emelt szintű érettségire felkészítésről
2021. március 17. (szerda) 17.00 Fogadóóra + szülői (igény szerint)

7. Beiskolázás:

2020. október 20. (kedd) Felvételi kódok meghatározása
2020. október 20. (kedd) Felvételi tájékoztató megjelentetése
2020. november 3. (kedd) 17.00 Felvételi tájékoztató – 8. osztályos tanulók és szüleik
14.15 Nyitva van az aranykapu
2020. november 25. (szerda) 17.00 Felvételi tájékoztató – 8. osztályos tanulók és szüleik
14.15 Nyitva van az aranykapu
2020. december 4. (péntek) Jelentkezés a központi, egységes és a nemzetiségi írásbelire
2020. december 9. (szerda) Feladatlapok igénylése
2021. január 23. (szombat) 10.00 Írásbeli felvételi (központi)
2021. január 25. (hétfő) 10.00 Írásbeli német nemzetiségi
2021. január 28. (csütörtök) 14.00 Pótló írásbeli
2021. január 29. (péntek) 8.00 Betekintés + értékelés kiadás írásbelikről
2021. február 19. (péntek) Általános jelentkezési határidő
2021. február 23. (kedd) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2021. február 24. (szerda) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2021. február 25. (csütörtök) 15.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2021. március 1. (hétfő) Szóbeli eredmények publikálása
2021. március 16. (kedd) Felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása (március 6.)
2021. március 22-23. (h-k) Adatlap módosítása az általános iskolákban
2021. március 26. (péntek) Jelentkezettek listája megérkezik elektronikusan
2021. április 9. (péntek) Jelentkezettek listája kiegészítve
2021. április 14. (szerda) Ideiglenes felvételi rangsor megküldése a központnak
2021. április 23. (péntek) Felvételi központ kialakítja a végeredményt (egyeztetett jegyzék)
2021. április 30. (péntek) Értesítés a felvételről, elutasításról
2021. június 24. (csütörtök) Beiratkozás

8. Érettségi

2020. október – november

Írásbeli vizsgák: kezdőnap  október 16. (péntek)
utolsó nap október 30. (péntek)

Szóbeli vizsgák emelt szint november 12. (csütörtök) – november 16. (hétfő)
középszint november 23. (hétfő) – november 27. (péntek)

2021. május – június

Írásbeli vizsgák: kezdőnap  május 3. (hétfő)
utolsó nap május 25. (kedd)

Szóbeli vizsgák emelt szint június 3. (csütörtök) – június 10. (csütörtök)
középszint június 14. (hétfő) – június 25. (péntek)

Az írásbeli tantárgyi vizsgák beosztását tantárgyanként a 2020/2021. tanév rendjéről szóló 27/2020. (VIII.11.) EMMI rendelet 1. sz. melléklete tartalmazza.

9. Külföldi kapcsolatok/utazás

Bizonytalan – a tanév során változhat

III. A tanév rendezvénynaptára:

Augusztus 24. hétfő 9.00 Alakuló értekezlet Schultz Zoltán
Augusztus 24. hétfő 11.00 Munkaközösség-vezetői értekezlet Schultz Zoltán
Augusztus 25-26-27. kedd-szerda-csütörtök 8.00 Osztályozó, különbözeti és javítóvizsgák Pálffy Zoltán
Augusztus 25-26-27. kedd-szerda-csütörtök 11.00-13.00 G-Suite, Google Tanterem, Google Meet Pálffy Zoltán
Augusztus 25. kedd 8.00 Osztályfőnöki munkaközösség értekezlete Márffy Katalin
Augusztus 26. szerda 16.00 Intézményi tanács ülése Pálffy Zoltán
Augusztus 26. szerda 17.00 SzM, DÖK, Iskolaszék együttes ülés Schultz Zoltán, Németh Gabriella
Augusztus 28. péntek Német nemzetiségis tanári kirándulás – Tarján Schindler lászló
Augusztus 31. hétfő 9.00 Tanévnyitó értekezlet Schultz Zoltán
Szeptember 1. kedd 8.30
9.30
Tanévnyitó iskolagyűlés Pálffy Zoltán, karbantartók, Schultz Zoltán
Szeptember 1. kedd 8.00 Első tanítási nap
Tankönyvosztás
P-Kné HR, Csonka A, ofik + beosztott pedagógusok
Szeptember 1. kedd Tanmenetek leadása a hálózatra Minden pedagógus
Szeptember 1. kedd Névsorok, csoportok és órarend ellenőrzése az e-naplóban Minden kolléga
Szeptember 1. kedd Szakkörök szervezésének elindítása Pálffy Zoltán
Szeptember 1. kedd Bizonyítványok, anyakönyvek rendezése, kimaradt tanulók Osztályfőnökök
Szeptember 2. szerda Testnevelés választás indítása 10. évfolyam, 11.B, 12. évfolyam Pálffy Zoltán, testnevelő tanárok, Dr. Szalainé TT
Szeptember 7. hétfő Végleges érettségi jelentkezés
az őszi vizsgaidőszakra
Pálffy Zoltán
Szeptember 7. hétfő Induló szakkörök véglegesítés Schultz Z, Pálffy Z, Németh G, Schindler L
Szeptember 7. hétfő Október 23-i megemlékezés egyeztetése Pálffy Zoltán, Bagi Péter, Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Szeptember 9. szerda 15 óra Új osztályfőnököknek és az érdeklődőknek KRÉTA tájékoztató Pálffy Zoltán
Szeptember 10. csütörtöktől Szakköri foglalkozások indítása Érintett pedagógusok
Szeptember 10. csütörtök Fizika szertár átadása 15.00
Szeptember 11. péntek DSD jelentkezés határideje német munkaközösség
Szeptember 15. kedd Szintay Gertrúd tanárnő minősítése Németh Gabriella
Szeptember 18. péntek OKTV és egyéb versenyekre jelentkezés Schindler László
Szeptember 18. péntek Sebestyén Péter tanár úr minősítése Pálffy Zoltán
Szeptember 21. hétfő 17.00 Alapítványi kuratóriumi ülés Schultz Zoltán
Szeptember 21. hétfő Végzősök kirándulása – tantermen kívüli tanítási nap 12. évfolyam osztályfőnökei
Szeptember 22. kedd 17.00 Szülői értekezlet 9/NY Osztályfőnökök, Németh Gabriella
Szeptember 23. szerda 17.00 Szülői értekezlet 12. évfolyam Osztályfőnökök, Németh Gabriella
Szeptember 24. csütörtök Ériné Kismárton Renáta tanárnő minősítése Schindler László
Szeptember 25. péntek Különleges ellátást igénylő tanulók/veszélyeztettek felmérése Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán, ofi
Szeptember 26. szombat Kerékpártúra, osztálytalálkozóra kijelölt szombat Mucsy Petra, Pálffy Zoltán
Október 1. ??? csütörtök 16:00 Zenei világnapi koncert Pálffy Zoltán
Október 1. Dr. Kántorné Kovács Csilla tanárnő minősítése Schultz Zoltán
Október 5. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Z
Október 6. kedd Aradi vértanúk – megemlékezés 9.D Bana Márta
Október 8. csütörtök 15.00 Csipetke Schindler László, Réti Anikó
Október 9. péntek TNM(1) Diáknap DÖK, Schindler László, Pálffy Zoltán
Október 9. péntek Gyalogtúra Nagy Cecília
Október 14. szerda Munkaközösség-vezetői értekezlet Schultz Zoltán
Október 15. csütörtök Bertha Ágnes tanárnő minősítése Pálffy Zoltán
Október 16. péntek Pozsgainé Becze Boglárka tanárnő minősítése Pálffy Zoltán
Október 17. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Október 20. kedd Felvételi kódok rögzítése
Felvételi tájékoztató megjelentetése
Schultz Zoltán
Október 21. szerda 17.00 Iskolai műsor főpróbája Pálffy Zoltán, Stark Péterné Zöldvári Ildikó.
Október 22. csütörtök 8.00
10.00
Iskolai ünnepély Pálffy Zoltán, Stark Péterné Zöldvári Ildikó.
Október 22. csütörtök 18.00 Koszorúzás Brusznyai Árpád emléktáblájánál Schultz Zoltán
Október 22. csütörtök Molnár Veronika tanárnő minősítése Németh Gabriella
Október 26.-Október 27. hétfő-kedd Szakmai kirándulás Sipőcz Zoltán
Október 26.-
November 1.
szombat –
vasárnap
Őszi szünet
November 2. hétfő A Karácsonyi műsor próbáinak egyeztetése Pálffy Zoltán, Bagi Péter, Asztalos István, Bankó Mónika
November 2. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
November 3. kedd 14.15
17.00
Nyitva van az aranykapu 1.
Felvételi tájékoztató
7 db 40 perces óra 10 perces szünetekkel (utolsó szünet 5 perc)
Igazgatóság, munkaközösség-vezetők,
DÖK
November 4. szerda 17.00 Fogadóóra ??? Németh Gabriella, minden pedagógus
November 5. csütörtök Nagy Cecilia tanárnő minősítése Schultz Zoltán
November 11. szerda 15.00 Válogató – Karácsonyi koncert Tóth Mária
November 14. szombat Gyalogtúra Nagy Cecília, Sipőcz Zoltán
November 18. szerda Pilotprüfung Márkus Csaba, Schindler László
November 19. csütörtök Márffy Katalin tanárnő minősítése Németh Gabriella
November 20. péntek Adatszolgáltatás kompetenciaméréshez Pap-Kovácsné H R, Pálffy Z
November 21. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
November 24. kedd 8.00 DSD írásbeli vizsga Schindler László, Márkus Csaba
November 25. szerda 14.15
17.00
Nyitva van az aranykapu 2.
Felvételi tájékoztató
7 db 40 perces óra 10 perces szünetekkel (utolsó szünet 5 perc)
Igazgatóság, munkaközösség-vezetők,
DÖK
November 26. csütörtök Schindler László tanár úr minősítése Schultz Zoltán
December 4. péntek 17.00 Mikulás a dolgozók gyerekeinek 9/Ny.C Márffy Katalin
December 4. péntek Jelentkezés a központi és a német nemzetiségi írásbeli felvételire Pap-Kovácsné Horváth Rózsa, Schultz Zoltán
December 7. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
December 7. hétfő DSD szóbeli (12.B) Schindler László, Márkus Csaba
December 8. kedd DSD szóbeli (12.B) Schindler László, Márkus Csaba
December 9. szerda DSD szóbeli (DaF) Schindler László, Márkus Csaba
December 9. szerda Feladatlapok igénylése a felvételire Pap-Kovácsné Horváth Rózsa, Schultz Zoltán
December 12. szombat TNM(2) Munkanap – december 24. csütörtök helyett, otthoni munkavégzéssel
December 12. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
December 16. szerda 17.00 Karácsonyi koncert Pálffy Zoltán, Tóth Mária
December 17. csütörtök 17.00 Karácsonyi műsor főpróba Pálffy Zoltán, Bagi Péter, Asztalos István, Bankó Mónika
December 18. péntek Karácsonyi műsor, ebéd
(35 perces órák – 4 db)
Pálffy Zoltán, Bagi Péter, Asztalos István, Bankó Mónika
December 21-31. hétfő-csütörtök Téli szünet
Január 2. szombat Újév köszöntő túra Schultz Zoltán
Január 4. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Január 4. hétfő A Március 15-i műsor próbáinak egyeztetése Pálffy Zoltán, Bagi Péter, Borossné Hodák Ágnes, Pozsgainé Becze Boglárka
Január 15. péntek A kötelezően kihirdetendő érettségi témakörök/tételek publikálása Végzős osztályokban tanító kollégák, Pálffy Z
Január 22. péntek 14.30 Félévi osztályozó értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Január 23. szombat 10.00 Központi írásbeli felvételi
Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák
Január 25. hétfő TNM(3) Felvételi dolgozatok javítása magyar és matematika munkaközösség
Január 25. hétfő 10.00 Német nemzetiségi írásbeli Schindler László + beosztás szerinti kollégák
Január 25. hétfő 9.00 Szalagavató próba lehetősége a 12. évfolyam számára Osztályfőnökök, iskolatechnikus
Január 26-ig kedd Félévi értékelőlapok kiosztása Osztályfőnökök
Január 27. szerda 14.30 Félévi értékelő értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Január 27. szerda 16.15
17.00
18.00
SzM értekezlet
Szülői értekezlet
Fogadóóra
Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Minden pedagógus
Január 28. csütörtök 14.00 Írásbeli pótnap (anyanyelv, matematika, német) Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák
Január 29. péntek 8.00 – 16.00 Betekintés, értékelő lapok kiadása Igazgatóság, beosztott kollégák, munkaköz.vezetők
Január 29. péntek Előzetes érettségi jelentkezések benyújtása Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők
Február 1. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Február 3. szerda 15.00 Alma mater válogató Tóth Mária
Február 6. szombat 17.00 Szalagavató Pálffy Zoltán, iskolatechnikus
Február 15. hétfő Érettségi jelentkezés véglegesítés, felsőoktatási felvételi jelentkezés Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők
Február 17. szerda 17.00 Szülői értekezlet az emelt és középszintű csoportokról Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
Február 20. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Február 23. kedd 14.00 Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra
Korbacsics Ildikó, Schindler László
Február 24. szerda 14.00 Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra
Korbacsics Ildikó, Schindler László
Február 25. szerda 15.00 Szóbeli felvételik
Normál tanítás
Korbacsics Ildikó, Schindler László
Február 25. péntek Megemlékezés – Diktatúrák áldozatairól 9.C Réti Anikó
Március 1. hétfő Szóbeli eredmények publikálása Igazgatóság, érintett munkaközösség-vezetők
Március 1. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Március 5. péntek Zrínyi verseny megyei fordulója
7 darab 40 perces óra
Schindler László
Március 6. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Március 11. csütörtök 17.00 Műsor főpróba Pálffy Zoltán, Borossné Hodák Ágnes, Pozsgainé Becze Boglárka
Március 12. péntek Március 15-i műsor és koszorúzás Pálffy Zoltán, Borossné Hodák Ágnes, Pozsgainé Becze Boglárka
Március 16. kedd Felvételi jegyzék publikálása (március 5.) Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Március 17. szerda 14.30 Nevelési értekezlet
(40 perces órák)
Schultz Zoltán
Március 17. szerda 17.00
18.00
Fogadóóra
Szülői értekezlet (igény szerint)
Németh Gabriella, minden kolléga
Március 19. péntek 16.00 Emelt szintű csoportokba előzetes jelentkezés leadása Németh Gabriella
Március 19. péntek 16.00 Zrínyi eredményhirdetés Schindler László iskolatechnikus
Március 20. szombat Gyalogtúra Bagi Péter, Mucsy Petra
Március 22-23. hétfő-kedd Jelentkezési lapok módosításának lehetősége az általános iskolákban
Március 24.. szerda 16.30 Alma mater Pálffy Zoltán, Tóth Mária
Március 26. péntek Jelentkezettek listáját elektronikusan megküldi a központ
Március 31. szerda Nemzetiségi projektnap (9.B, 10.B) Schindler László, Horváth Katalin
Április 1-6. csütörtök – kedd Tavaszi szünet
Április 7. szerda Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Április 9. péntek Jelentkezettek kiegészített listáját elektronikusan megküldi a központ
Április 9. péntek Költészet napja főpróba Szabó László, Vondervisztné Kapor Ágnes, Pálffy Zoltán
Április 12. hétfő Költészet napja Szabó László, Vondervisztné Kapor Ágnes, Pálffy Zoltán
Április 12. hétfő Nemzetiségi projekt prezentációk Schindler László, Horváth Katalin
Április 14. szerda Felvételi rangsor (ideiglenes) megküldése a központnak Schultz Zoltán
Április 16. péntek Holokauszt áldozatai megemlékezés 9.A Dr. Kántorné Kovács Csilla
Április 17. szombat Éjszakai túra Sipőcz Zoltán, Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Április 23. péntek Végleges felvételi eredmény – kiértesítés április 30-ig Schultz Zoltán
Április 28. szerda osztályozó értekezlet végzősöknek, Schultz Zoltán
Április 29. csütörtök Bolondballagás, utolsó órarend szerinti tanítás a végzősöknek, díszítés
Április 30. péntek Konzultációs nap – végzősök
Április 30. péntek 17.00 Ballagás (35 perces órák) Pálffy Zoltán, iskolatechnikus
Május 3-4-5. hétfő – kedd – szerda TNM
(4-5-6)
Írásbeli érettségi – magyar, matematika, történelem
Osztálykirándulások
Május 6. csütörtök TNM(7) 13.00-tól pályaorientációs nap
angol érettségi
Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Németh Gabriella
Május 7. péntek Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Május 10. hétfő Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Május 10. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Május 12-13. szerda-csütörtök Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Május 14. péntek Projektprezentációk (9/Ny) – művészeti Tóth Mária
Május 15. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Május 17. hétfő 2021/2021-es tanév ünnepségeinek egyeztetetése Pálffy Z, Márffy Katalin, osztályfőnökök, magyar mk.
Május 20. csütörtök Emelt szintű jelentkezések véglegesítése Németh Gabriella
Osztályfőnökök (10.évfolyam)
Május 20. csütörtök Tantárgyválasztásmódosítás, tanórai felmentés, júniusi vizsgák kérelmének beadása Pálffy Zoltán, Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Május 24. hétfő Pünkösd
Május 26. szerda 8.00 Kompetenciamérés 9. évfolyam, anyanyelv, matematika Pálffy Zoltán + kollégák beosztás szerint
Május 28. péntek NETFIT adatfelvitel vége dr. Szalainé TT
testnevelő tanárok
Május 29. szombat Kerékpártúra Mucsy Petra, Pálffy Zoltán
Június 2. szerda Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Június 4. péntek Megemlékezés – Nemzeti Összetartozás Napja 9.B Dr. Füléné Pió Gabriella
Június 5. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Június 15. kedd 13.00 Osztályozó értekezlet utolsó tanítási nap 35 perces órákkal Schultz Zoltán
Június 15. kedd Augusztusi osztályozó és különbözeti vizsgák kérelmeinek leadása Pálffy Zoltán, osztályfőnökök
Június 16-18. szerda-péntek Középszintű szóbeli érettségik I. előrehozott, KH Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok
Június 18. péntek 16.00 Bizonyítványok, anyakönyvek, aláírandók leadása Osztályfőnökök
Június 21-23. hétfő-szerda Középszintű szóbeli érettségik II. Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok
Június 24-25. csütörtök-péntek Osztályozó és különbözeti vizsgák Pálffy Zoltán
Június 24. csütörtök Beiratkozás Pap-Kovácsné Horváth Rózsa
Június 24. csütörtök 18.00 Tanévzáró ünnepély Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Június 28. hétfő 9.00 Tanévzáró értekezlet, közös ebéd Schultz Zoltán
Június 28. hétfő Kompetencia intézkedési terv a fenntartónak Schultz Zoltán
Augusztus 25-27. szerda-péntek 8.00 Osztályozó és javítóvizsgák Pálffy Zoltán

 

Share This