A 2021/2022-es tanév rendje, rendezvény naptára

Utolsó frissítés: 2021. szeptember 1.

I. Az órarendben rögzítetteken kívüli állandó elfoglaltságok:

Hétfő: szakköri nap
Kedd: szakköri nap 
Szerda: nevelőtestületi, szakmai munkaközösségi értekezletek, szülői fogadóórák és szülői értekezletek napja.
Csütörtök: szakköri nap
Péntek: énekkari nap 

II. A tanév rendje:

1. Szorgalmi idő

Első tanítási nap
2021. szeptember 1. (szerda)
Utolsó tanítási nap
9/Ny –  11. évfolyamon 2022. június 15. (szerda)
12. évfolyamon 2022. április 29. (péntek)

Az első félév 2022. január 21-ig (péntek) tart.

2. Tanítási szünetek: 

őszi szünet: 2021. október 25-től 2021. október 29-ig
szünet előtti utolsó munkanap október 22. (péntek)
szünet utáni első tanítási nap november 2. (kedd)

téli szünet: 2021. december 22-től 2021. december 31-ig
szünet előtti utolsó tanítási nap december 21. (kedd)
szünet utáni első tanítási nap január 3. (hétfő)

tavaszi szünet: 2022. április 14-től 2022. április 19-ig
szünet előtti utolsó tanítási nap április 13. (szerda)
szünet utáni első tanítási nap április 20. (szerda)

3. Tanítás nélküli munkanapok:

Diákönkormányzat napja:  2021. október 8.  (péntek)
Ádventi időszak: 2021. december 11.   (szombat)
Felvételi javítása: 2022. január 24.  (hétfő)
Magyar érettségi napja: 2022. május 2.   (hétfő)
Matematika érettségi napja: 2022. május 3.   (kedd)
Történelem érettségi napja: 2022. május 4.  (szerda)
Pályaorientációs nap: 2022. május 5.  (csütörtök)

4. Ünnepek, megemlékezések:

2021. szeptember 1. (szerda) 8.15 Tanévnyitó iskolagyűlés
2021. október 6. (szerda) Megemlékezés – Aradi vértanúk
2021. október 22. (péntek) 8.00 Iskolai ünnepély – Október 23.
2021. október 22. (péntek) 18.00 Koszorúzás – Brusznyai szobor, emléktábla
2021. december 17. (péntek) 17.00 Karácsonyi koncert
2021. december 21. (kedd) Karácsonyi ünnepély
2022. január 28. (péntek) 17.00 Szalagavató
2022. február 12. (szombat) 17.00 Lovassy-bál
2022. február 25. (péntek) Megemlékezés – Diktatúrák áldozatai
2022. március 11. (péntek) Iskolai ünnepély – Március 15.
2022. április 11. (hétfő) Iskolai ünnepély – Költészet napja
2022. április 13. (szerda) Megemlékezés – Holokauszt áldozatai
2022. április 29. (péntek) 17.00 Ballagás
2022. június 3. (péntek) Megemlékezés – Nemzeti Összetartozás Napja
2022. június 23. (csütörtök) 18.00 Tanévzáró ünnepély

5. Nevelőtestületi értekezletek:

2020. augusztus 24. (hétfő) 9.00 Alakuló értekezlet
2020. augusztus 31. (hétfő) 9.00 Tanév-előkészítő értekezlet
2021. január 22. (péntek) 14.30 Félévi osztályozó értekezlet
2021. január 27. (szerda) 14.30 Félévi értékelő értekezlet
2021. március 17. (szerda) 14.30 Nevelési értekezlet
2021. április 28. (szerda) 15.00 12. évfolyam osztályozó értekezlete
2021. június 15. (kedd) 13.00 9/Ny -11. évfolyam osztályozó értekezlete
2021. június 28. (hétfő) 9.00 Tanévzáró értekezlet

6. Szülői értekezletek, fogadóórák:

2021. augusztus 25. (szerda)17.00 SzM, DÖK, Iskolaszék közös értekezlete
2021. szept. 22.(szerda) 17.00 Szülői értekezlet (9/Ny-12. évfolyam osztályai)
2021. november 4. (csüt.) 17.00 Fogadóóra
2022. január 26. (szerda) 16.15 SzM értekezlet
17.00 Szülői értekezlet
18.00 Fogadóóra
2022. február 16. (szerda) 17.00 Emelt szintű érettségire felkészítésről
2022. március 16. (szerda) 17.00 Fogadóóra + szülői (igény szerint)

7. Beiskolázás:

2021. október 20. (szerda) Felvételi kódok meghatározása
2021. október 20. (szerda) Felvételi tájékoztató megjelentetése
2021. november 3. (szerda) 17.00 Felvételi tájékoztató – 8. osztályos tanulók és szüleik
14.15 Nyitva van az aranykapu
2021. november 23. (kedd) 17.00 Felvételi tájékoztató – 8. osztályos tanulók és szüleik
14.15 Nyitva van az aranykapu
2021. december 3. (péntek) Jelentkezés a központi, egységes és a nemzetiségi írásbelire
2021. december 10. (péntek) Feladatlapok igénylése
2022. január 22. (szombat) 10.00 Írásbeli felvételi (központi)
2022. január 24. (hétfő) 10.00 Írásbeli német nemzetiségi
2022. január 27. (csütörtök) 14.00 Pótló írásbeli
2022. január 28. (péntek) 8.00 Betekintés + értékelés kiadás írásbelikről
2022. február 18. (péntek) Általános jelentkezési határidő
2022. február 22. (kedd) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2022. február 23. (szerda) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2022. február 24. (csütörtök) 15.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2022. március 1. (kedd) Szóbeli eredmények publikálása
2022. március 16. (szerda) Felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása (március 7.)
2022. március 21-22. (h-k) Adatlap módosítása az általános iskolákban
2022. március 28. (hétfő) Jelentkezettek listája megérkezik elektronikusan
2022. április 7. (csütörtök) Jelentkezettek listája kiegészítve
2022. április 12. (kedd) Ideiglenes felvételi rangsor megküldése a központnak
2022. április 22. (péntek) Felvételi központ kialakítja a végeredményt (egyeztetett jegyzék)
2022. április 29. (péntek) Értesítés a felvételről, elutasításról
2022. június 24. (péntek) Beiratkozás utolsó napja

8. Érettségi

2020. október – november

Írásbeli vizsgák: kezdőnap  október 15. (péntek)
utolsó nap október 28. (csütörtök)

Szóbeli vizsgák emelt szint november 11. (csütörtök) – november 15. (hétfő)
középszint november 22. (hétfő) – november 26. (péntek)

2021. május – június

Írásbeli vizsgák: kezdőnap  május 2. (hétfő)
utolsó nap május 23. (hétfő)

Szóbeli vizsgák emelt szint június 1. (szerda) – június 9. (csütörtök)
középszint június 13. (hétfő) – június 24. (péntek)

Az írásbeli tantárgyi vizsgák beosztását tantárgyanként a 2021/2022. tanév rendjéről szóló 20/2021. (VI.8.) EMMI rendelet 1. sz. melléklete tartalmazza.

9. Külföldi kapcsolatok/utazás

Erasmus+ program
 2021. szeptember 23 – 29. Veszprém
 2022. február Csehország
 2022. április – május projektzárás
 felelős: Schindler László

III. A tanév rendezvénynaptára:

Augusztus 24. hétfő 9.00 Alakuló értekezlet Schultz Zoltán
Augusztus 23. hétfő 9.00 Alakuló értekezlet Schultz Zoltán
Augusztus 23. hétfő 11.00 Munkaközösség-vezetői értekezlet Schultz Zoltán
Augusztus 25-26. szerda-csütörtök 8.00 Osztályozó, különbözeti és javítóvizsgák Pálffy Zoltán
Augusztus 24. kedd 8.00 Osztályfőnöki munkaközösség értekezlete Holubné Szita Zsuzsanna
Augusztus 24. kedd 10.00 MTA Alumni program megbeszélése Schultz Zoltán
Augusztus 25. szerda 16.00 Intézményi tanács ülése Pálffy Zoltán
Augusztus 25. szerda 17.00 SzM, DÖK, Iskolaszék együttes ülés Schultz Zoltán, Németh Gabriella
Augusztus 31. kedd 9.00 Tanévnyitó értekezlet Schultz Zoltán
Szeptember 1. szerda 8.15
9.00
Tanévnyitó iskolagyűlés(ek) Pálffy Zoltán, karbantartók, Schultz Zoltán
Szeptember 1. szerda 9.00-tól Első tanítási nap (osztályfőnöki órák)
Tankönyvosztás
P-Kné HR, Csonka A, ofik + beosztott pedagógusok
Szeptember 1. szerda Tanmenetek leadása a hálózatra Minden pedagógus
Szeptember 1. szerda Névsorok, csoportok és órarend ellenőrzése az e-naplóban Minden kolléga
Szeptember 1. szerda Szakkörök szervezésének elindítása Pálffy Zoltán
Szeptember 1. szerda Bizonyítványok, anyakönyvek rendezése, kimaradt tanulók Osztályfőnökök
Szeptember 2. csütörtök Testnevelés választás indítása 10. évfolyam, 11.B, 12. évfolyam Pálffy Zoltán, testnevelő tanárok, Dr. Szalainé TT
Szeptember 6. hétfő Végleges érettségi jelentkezés
az őszi vizsgaidőszakra Pálffy Zoltán
Szeptember 6. hétfő Induló szakkörök véglegesítés Schultz Z, Pálffy Z, Németh G, Schindler L
Szeptember 6. hétfő DSD jelentkezés Schindler László, Márkus Csaba
Szeptember 6. hétfő Október 23-i megemlékezés egyeztetése Pálffy Zoltán, Bagi Péter, dr. Füléné Pió Gabriella, Király Viktor
Szeptember 8. szerda 15 óra Mentori megbeszélés – rendkívüli tanítási napok Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Szeptember 9. csütörtöktől Szakköri foglalkozások indítása Érintett pedagógusok
Szeptember 17. péntek OKTV és egyéb versenyekre jelentkezés Schindler László
Szeptember 20. hétfő 17.00 Alapítványi kuratóriumi ülés Schultz Zoltán
Szeptember 21. kedd Különleges ellátást igénylő tanulók/veszélyeztettek felmérése Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán, ofi
Szeptember 22. szerda 17.00 Szülői értekezlet 9/Ny-12. évfolyam Osztályfőnökök, Németh Gabriella
Szeptember 23-24. csütörtök – péntek Rendkívüli tanítási nap – projektek+ Schultz Z., Németh G., Pálffy Z., Schindler L
Szeptember 24. péntek MTA Alumni program a 11. évfolyam számára Schultz Zoltán
Szeptember 24. péntek 12. évfolyam iskolán kívüli tanítási nap 12. évfolyam osztályfőnökei
Szeptember 25. szombat Gyalogtúra Sipőcz Zoltán
Szeptember 27. hétfő Digitális nyelvi mérés francia nyelvből
10. évf. 8:00 – 11:00
11. évf. 11:00 – 14:00
Pálffy Zoltán
Mészáros Balázs
Szeptember 29. szerda 16:00 Zenei világnapi koncert Pálffy Zoltán
Október 1. Barabás Szilvia tanárnő minősítése Németh Gabriella
Október 4. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Z
Október 6. szerda Aradi vértanúk – megemlékezés 9.B Horváth Katalin
Október 6. szerda 17.00 Szülői kör
Karanténban a család
Schleicher Dóra
Bereginé Simon Ágnes
Október 7. csütörtök 15.00 Csipetke Schindler László, Márffy Katalin
Október 7. csütörtök Tátrainé Radics Rita tanárnő minősítése Németh Gabriella
Október 8. péntek TNM(1) Diáknap DÖK, Schindler László, Pálffy Zoltán
Október 9. szombat Gyalogtúra Bagi Péter
Október 13. szerda Munkaközösség-vezetői értekezlet Schultz Zoltán
Október 16. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Október 20. szerda Felvételi kódok rögzítése
Felvételi tájékoztató megjelentetése
Schultz Zoltán
Október 21. csütörtök 17.00 Iskolai műsor főpróbája Pálffy Zoltán, dr. Füléné Pió Gabriella, Király Viktor
Október 22. péntek 8.00 Iskolai ünnepély Pálffy Zoltán, dr. Füléné Pió Gabriella, Király Viktor
Október 22. péntek 18.00 Koszorúzás Brusznyai Árpád emléktáblájánál Schultz Zoltán
Október 23. szombat Szakmai kirándulás Sipőcz Zoltán
Október 23.-
November 1.
szombat –
hétfő
Őszi szünet
November 2. kedd A Karácsonyi műsor próbáinak egyeztetése Pálffy Z.. Bagi P., dr.Kántorné Kovács Cs., Asztalos István
November 2. kedd Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
November 3. szerda 14.15
17.00
Nyitva van az aranykapu 1.
Felvételi tájékoztató
7 db 40 perces óra 10 perces szünetekkel (utolsó szünet 5 perc)
Igazgatóság, munkaközösség-vezetők,
DÖK
November 4. csütörtök 17.00 Fogadóóra Németh Gabriella, minden pedagógus
November 10. szerda 15.00 Válogató – Karácsonyi koncert Tóth Mária
November 13. szombat Gyalogtúra Nagy Cecilia
November 17. szerda Pilotprüfung Márkus Csaba, Schindler László
November 17. szerda 17.00 Szülői kör – Az online lét veszélyei. Netbiztonság az iskolapszichológus és az iskolarendőr szemével. Schleicher Dóra, Bereginé Simon Ágnes, iskolarendőr
November 19. péntek Svábbál Schindler László
November 20. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
November 23. kedd 14.15
17.00
Nyitva van az aranykapu 2.
Felvételi tájékoztató
7 db 40 perces óra 10 perces szünetekkel (utolsó szünet 5 perc)
Igazgatóság, munkaközösség-vezetők,
DÖK
November 24. szerda 8.00 DSD írásbeli vizsga Schindler László, Márkus Csaba
November 25. csütörtök Pálffy Zoltán tanár úr tanfelügyelete Schultz Zoltán
December 3. péntek Jelentkezés a központi és a német nemzetiségi írásbeli felvételire Pap-Kovácsné Horváth Rózsa, Schultz Zoltán
December 6. hétfő 17.00 Mikulás a dolgozók gyerekeinek 9/Ny.D Holubné Szita Zsuzsanna
December 6. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
December 6. hétfő DSD szóbeli (12.B) Schindler László, Márkus Csaba
December 7. kedd DSD szóbeli (12.B) Schindler László, Márkus Csaba
December 8. szerda DSD szóbeli (12.B, DaF) Schindler László, Márkus Csaba
December 10. péntek Feladatlapok igénylése a felvételire Pap-Kovácsné Horváth Rózsa, Schultz Zoltán
December 11. szombat TNM(2) Munkanap – december 24. csütörtök helyett, otthoni munkavégzéssel
December 11. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
December 17. péntek 17.00 Karácsonyi koncert Pálffy Zoltán, Tóth Mária
December 20. hétfő 17.00 Karácsonyi műsor főpróba Pálffy Zoltán, dr. Kántorné Kovács Cs., Asztalos István
December 21. kedd 11.00 Karácsonyi műsor, ebéd
(35 perces órák – 4 db)
Pálffy Zoltán, dr. Kántorné Kovács Cs., Asztalos István
December 22-Január 2. szerda-vasárnap Téli szünet
Január 2. vasárnap Újév köszöntő túra Schultz Zoltán
Január 3. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Január 5. szerda A Március 15-i műsor és költészet napi műsorok próbáinak egyeztetése Pálffy Z., Bagi P., Réti A., Vné Kapor Á., Bana M., Cziráki P.
Január 10. hétfő NETFIT mérés kezdőnapja testnevelő tanárok
Január 14. péntek A kötelezően kihirdetendő érettségi témakörök/tételek publikálása Végzős osztályokban tanító kollégák, Pálffy Z
Január 21. péntek 14.30 Félévi osztályozó értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Január 22. szombat 10.00 Központi írásbeli felvételi
Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák
Január 24. hétfő TNM(3) Felvételi dolgozatok javítása magyar és matematika munkaközösség
Január 24. hétfő 10.00 Német nemzetiségi írásbeli Schindler László + beosztás szerinti kollégák
Január 24. hétfő 9.00 Szalagavató próba lehetősége a 12. évfolyam számára Osztályfőnökök, iskolatechnikus
Január 25-ig kedd Félévi értékelőlapok kiosztása Osztályfőnökök
Január 26. szerda 14.30 Félévi értékelő értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Január 26. szerda 16.15
17.00
18.00
SzM értekezlet
Szülői értekezlet
Fogadóóra
Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Minden pedagógus
Január 27. csütörtök 14.00 Írásbeli pótnap (anyanyelv, matematika, német) Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák
Január 28. péntek 8.00 – 16.00 Betekintés, értékelő lapok kiadása Igazgatóság, beosztott kollégák, munkaköz.vezetők
Január 28. péntek 17.00 Szalagavató Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Cziráki Péter
Január 28. péntek Előzetes érettségi jelentkezések benyújtása Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők
Február 2. szerda 15.00 Alma mater és Helikon válogató Tóth Mária
Február 12. szombat 17.00 Lovassy-bál Németh Gabriella
Február 7. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Február 15. kedd Érettségi jelentkezés véglegesítés, felsőoktatási felvételi jelentkezés Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők
Február 16. szerda 17.00 Szülői értekezlet az emelt és középszintű csoportokról Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
Február 18. péntek 8. évfolyamos jelentkezési határidő
Február 22. kedd 14.00 Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra
Korbacsics Ildikó, Schindler László
Február 23. szerda 14.00 Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra
Korbacsics Ildikó, Schindler László
Február 23. szerda 17.00 Szülői kör – Függőségek serdülőkorban Bereginé Simon Ágnes, Schleicher Dóra
Február 24. csütörtök 15.00 Szóbeli felvételik
Normál tanítás
Korbacsics Ildikó, Schindler László
Február 25. péntek Megemlékezés – Diktatúrák áldozatairól 9.D Isztl János
Február 25-26. péntek szombat Éjszakai röplabda
Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Schindler László
Március 4. péntek Zrínyi verseny megyei fordulója
7 db 40 perces óra
Schindler László
Március 5. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Március 7. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Március 7. hétfő Felvételi rangsor publikálása (saját) Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Március 10. csütörtök 17.00 Műsor főpróba Pálffy Zoltán, Réti Anikó
Március 11. péntek 8.00 Március 15-i műsor és koszorúzás Pálffy Zoltán, Réti Anikó
Március 16. szerda Felvételi jegyzék publikálása (március 7.) Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Március 16. szerda 14.30 Nevelési értekezlet
(40 perces órák)
Schultz Zoltán
Március 16. szerda 17.00
18.00
Fogadóóra
Szülői értekezlet (igény szerint)
Németh Gabriella, minden kolléga
Március 18. péntek Emelt szintű csoportokba előzetes jelentkezés leadása Németh Gabriella
Március 18. péntek 16.00 Zrínyi eredményhirdetés Schindler László iskolatechnikus
Március 19. szombat Gyalogtúra Abafalvi Regina
Március 21-22. hétfő-kedd Jelentkezési lapok módosításának lehetősége az általános iskolákban
Március 23. szerda 16.30 Alma mater Pálffy Zoltán, Tóth Mária
Március 26. szombat Munkanap
Március 28. hétfő Jelentkezettek listáját elektronikusan megküldi a központ
Április 4. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Április 7. csütörtök Jelentkezettek kiegészített listáját elektronikusan megküldi a központ
Április 8. péntek Nemzetiségi projektnap (9.B, 10.B) Schindler László, Horváth Katalin
Április 9. szombat Éjszakai túra Sipőcz Zoltán, Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Április 9. szombat 17.00 Költészet napja műsor főpróba Pálffy Zoltán, Bana Márta, Vondervisztné Kapor Ágnes
Április 9. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Április 11. hétfő 8.00 Költészet napja műsor Pálffy Zoltán, Bana Márta, Vondervisztné Kapor Ágnes
Április 11. hétfő Nemzetiségi projekt prezentációk Schindler László, Horváth Katalin
Április 12. kedd Felvételi rangsor (ideiglenes) megküldése a központnak Schultz Zoltán
Április 13. szerda Holokauszt áldozatai megemlékezés 9.A Csizmaziáné Fazekas Beáta
Április 14-19. csütörtök – kedd Tavaszi szünet
Április 21-23. csütörtök – szombat Helikon – Keszthely Tóth Mária, Bankó Mónika, Pálffy Zoltán, Schultz Zoltán
Április 25-26. hétfő – kedd Kompetenciamérés – 9. évfolyam Pálffy Zoltán
Április 22. péntek Végleges felvételi eredmény – kiértesítés április 29-ig Schultz Zoltán
Április 27. szerda 15.00 osztályozó értekezlet végzősöknek Schultz Zoltán
Április 28. csütörtök Bolondballagás, utolsó órarend szerinti tanítás a végzősöknek, díszítés
Április 29. péntek Konzultációs nap – végzősök
Április 29. péntek 17.00 Ballagás (35 perces órák) Pálffy Zoltán, iskolatechnikus
Május 2-3-4. hétfő – kedd – szerda TNM
(4-5-6)
Írásbeli érettségi – magyar, matematika, történelem
Osztálykirándulások
Május 5. csütörtök TNM(7) 13.00-tól pályaorientációs nap
angol érettségi
Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Németh Gabriella
Május 6. péntek Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Május 9. hétfő Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Május 9. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Május 11. szerda 17.00 Szülői kör – A nyár veszélyei. Mit tehetünk gyermekünk biztonságáért? Bereginé Simon Ágnes, Schleicher Dóra, iskolarendőr
Május 13. péntek Projektprezentációk (9/Ny) – művészeti Tóth Mária
Május 14. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Május 18. szerda 2022/2023-as tanév ünnepségeinek egyeztetetése Pálffy Z, Holubné Sz. Zs. osztályfőnökök, magyar mk.
Május 20. péntek Emelt szintű jelentkezések véglegesítése Németh Gabriella
Osztályfőnökök (10.évfolyam)
Május 20. péntek Tantárgyválasztásmódosítás, tanórai felmentés, júniusi vizsgák kérelmének beadása Pálffy Zoltán, Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Május 28. szombat Kerékpártúra Pálffy Zoltán, Mucsy petra
Június 3. péntek Megemlékezés – Nemzeti Összetartozás Napja 9.C Márffy Katalin
Június 4. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Június 6. hétfő Pünkösd
Június 7. kedd Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Június 14. kedd 14.30 Osztályozó értekezlet, 7 db 40 perce óra 10 perce szünetekkel (utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Június 15. szerda Iskolán kívüli tanítási nap a 9/Ny-11. évfolyam diákjai számára Németh Gabriella
Június 15. szerda NETFIT adatfelvitel lezárása testnevelő tanárok
Június 15. szerda Augusztusi osztályozó és különbözeti vizsgák kérelmeinek leadása Pálffy Zoltán, osztályfőnökök
Június 15-17. szerda-péntek Középszintű szóbeli érettségik I. előrehozott, KH Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok
Június 20. hétfő 12.00 Bizonyítványok, anyakönyvek, aláírandók leadása Osztályfőnökök
Június 20-22. hétfő-szerda Középszintű szóbeli érettségik II. Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok
Június 23. csütörtök 18.00 Tanévzáró ünnepély Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Június 23-24. csütörtök-péntek Osztályozó és különbözeti vizsgák Pálffy Zoltán
Június 24. péntek Beiratkozás utolsó napja Pap-Kovácsné Horváth Rózsa
Június 27. hétfő 9.00 Tanévzáró értekezlet, közös ebéd Schultz Zoltán
Június 27. hétfő Kompetencia intézkedési terv a fenntartónak Schultz Zoltán
Augusztus 29 – 30. hétfő-kedd 8.00 Osztályozó és javítóvizsgák Pálffy Zoltán

 

Share This