Oldal kiválasztása

A 2022/2023-as tanév rendje, rendezvény naptára

Utolsó frissítés: 2022. szeptember 1.

I. Az órarendben rögzítetteken kívüli állandó elfoglaltságok:

Hétfő: szakköri nap
Kedd: szakköri nap 
Szerda: nevelőtestületi, szakmai munkaközösségi értekezletek, szülői fogadóórák és szülői értekezletek napja.
Csütörtök: szakköri nap
Péntek: énekkari nap 

II. A tanév rendje:

1. Szorgalmi idő

Első tanítási nap
2022. szeptember 1. (csütörtök)
Utolsó tanítási nap
9/Ny –  11. évfolyamon 2023. június 15. (csütörtök)
12. évfolyamon 2023. május 4. (csütörtök)

Az első félév 2023. január 20-ig (péntek) tart.

2. Tanítási szünetek: 

őszi szünet: 2022. november 2-től 2022. november 4-ig
szünet előtti utolsó munkanap október 28. (péntek)
szünet utáni első tanítási nap november 7. (hétfő)

téli szünet: 2022. december 22-től 2023. január 2-ig
szünet előtti utolsó tanítási nap december 21. (szerda)
szünet utáni első tanítási nap január 3. (kedd)

tavaszi szünet: 2023. április 6-tól 2023. április 11-ig
szünet előtti utolsó tanítási nap április 5. (szerda)
szünet utáni első tanítási nap április 12. (szerda – rendelet) TNM (3) – április 13. (csütörtök – LLG)

3. Tanítás nélküli munkanapok:

Diákönkormányzat napja:  2022. október 15.  (szombat)
Felvételi javítása: 2023. január 23.  (hétfő)
Tavaszi szünet után: 2023. április 12.  (szerda)
Magyar érettségi napja: 2023. május 8.   (hétfő)
Matematika érettségi napja: 2023. május 9.   (kedd)
Történelem érettségi napja: 2023. május 10.  (szerda)
Pályaorientációs nap: 2023. május 11.  (csütörtök)

4. Ünnepek, megemlékezések:

2022. szeptember 1. (csütörtök) 8.15 Tanévnyitó iskolagyűlés
2022. október 6. (csütörtök) Megemlékezés – Aradi vértanúk
2022. október 21. (péntek) 8.00 Iskolai ünnepély – Október 23.
2022. október 21. (péntek) 18.00 Koszorúzás – Brusznyai szobor, emléktábla
2022. december 19. (hétfő) 17.00 Karácsonyi koncert
2022. december 21. (szerda) Karácsonyi ünnepély
2023. január 27. (péntek) 17.00 Szalagavató
2023. február 11. (szombat) 19.00 Lovassy-bál
2023. február 24. (péntek) Megemlékezés – Diktatúrák áldozatai
2023. március 14. (kedd) 8.00 Iskolai ünnepély – Március 15.
2023. április 14. (péntek) 8.00 Iskolai megemlékezés – Holokauszt áldozatai
2023. május 5. (péntek) 17.30 Ballagás
2023. június 2. (péntek) Megemlékezés – Nemzeti Összetartozás Napja
2023. június 26. (hétfő) 18.00 Tanévzáró ünnepély

5. Nevelőtestületi értekezletek:

2022. augusztus 25. (csüt.) 9.00 Alakuló értekezlet
2022. augusztus 31. (szerda) 9.00 Tanév-előkészítő értekezlet
2023. január 20. (péntek) 14.30 Félévi osztályozó értekezlet
2023. január 25. (szerda) 14.30 Félévi értékelő értekezlet
2023. március 29. (szerda) 14.30 Nevelési értekezlet
2023. május 3. (szerda) 15.00 12. évfolyam osztályozó értekezlete
2023. június 14. (szerda) 14.30 9/Ny -11. évfolyam osztályozó értekezlete
2023. június 29. (csütörtök) 9.00 Tanévzáró értekezlet

6. Szülői értekezletek, fogadóórák:

2022. augusztus 29. (hétfő) 17.00 SzM, DÖK, Iskolaszék közös értekezlete
2022. szept. 21.(szerda) 17.00 Szülői értekezlet (9/Ny-12. évfolyam osztályai)
2022. november 9. (szerda) 17.00 Fogadóóra
2023. január 25. (szerda)
16.15 SzM értekezlet
17.00 Szülői értekezlet
18.00 Fogadóóra
2023. február 15. (szerda) 17.00 Emelt szintű érettségire felkészítésről
2023. március 29. (szerda) 17.00 Fogadóóra + szülői (igény szerint)

7. Beiskolázás:

2022. október 20. (csütörtök) Felvételi kódok meghatározása
2022. október 20. (csütörtök) Felvételi tájékoztató megjelentetése
2022. november 8. (kedd)
17.00 Felvételi tájékoztató – 8. osztályos tanulók és szüleik
14.15 Nyitva van az aranykapu
2022. november 23. (szerda)
17.00 Felvételi tájékoztató – 8. osztályos tanulók és szüleik
14.15 Nyitva van az aranykapu
2022. december 2. (péntek) Jelentkezés a központi, egységes és a nemzetiségi írásbelire
2022. december 9. (péntek) Feladatlapok igénylése
2023. január 21. (szombat) 10.00 Írásbeli felvételi (központi)
2023. január 23. (hétfő) 10.00 Írásbeli német nemzetiségi
2023. január 31. (kedd) 14.00 Pótló írásbeli
2023. január 30. (hétfő) 8.00 Betekintés + értékelés kiadás írásbelikről
2023. február 22. (szerda) Általános jelentkezési határidő
2023. február 27. (hétfő) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2023. február 28. (kedd) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2023. március 1. (szerda) 15.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2023. március 2. (csütörtök) Szóbeli eredmények publikálása
2023. március 17. (péntek) Felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása (március 7.)
2023. március 21-22. (k-sz) Adatlap módosítása az általános iskolákban
2023. március 28. (kedd) Jelentkezettek listája megérkezik elektronikusan
2023. április 3. (hétfő) Jelentkezettek listája kiegészítve
2023. április 13. (csütörtök) Ideiglenes felvételi rangsor megküldése a központnak
2023. április 21. (péntek) Felvételi központ kialakítja a végeredményt (egyeztetett jegyzék)
2023. április 28. (péntek) Értesítés a felvételről, elutasításról
2023. június 23. (péntek) Beiratkozás jelenléti napja

8. Érettségi

2022. október – november

Írásbeli vizsgák: kezdőnap október 14. (péntek)
utolsó nap október 27. (csütörtök)
Szóbeli vizsgák emelt szint november 10. (csütörtök) – november 14. (hétfő)
középszint november 21. (hétfő) – november 25. (péntek)

2023. május – június

Írásbeli vizsgák: kezdőnap május 5. (péntek)
utolsó nap május 26. (péntek)
Szóbeli vizsgák emelt szint június 7. (szerda) – június 14. (szerda)
középszint június 19. (hétfő) – június 30. (péntek)

Az írásbeli tantárgyi vizsgák beosztását tantárgyanként a 2022/2023. tanév rendjéről szóló 22/2022. (VII.29.) BM rendelet 1. sz. melléklete tartalmazza.

9. Külföldi kapcsolatok/utazás

Írországi tanulmányút
indulás1: 2022. október 28.
érkezés1: 2022. november 2.
tanárok: Bertha Ágnes, Réti Anikó, Buglák Anita
indulás2: 2022. október 30.
érkezés2: 2022. november
tanárok: Molnár Veronika, Holubné Szita Zsuzsanna, Bana Márta

Erasmus+ program – csoportos utak
Franciaország
indulás: 2022. szeptember 25.
érkezés: 2022. október 2.
tanárok: Király Viktor, Ériné Kismárton Renáta, György-Gyarmathy Andrea, Szücs Krisztina, Korbacsics Ildikó

Szlovénia (Celje)
indulás: 2023. március 14-18. vagy március 21-25.
érkezés: 2023. március
tanárok: Bankó Mónika, Vay Krisztina, Sipőcz Zoltán, Mucsy Petra

III. A tanév rendezvénynaptára:

Augusztus 25. csütörtök 9.00 Alakuló értekezlet Schultz Zoltán
Augusztus 25. csütörtök 14.00 Munkaközösség-vezetői értekezlet Schultz Zoltán
Augusztus 26. péntek 8.00 Osztályfőnöki munkaközösség értekezlete Holubné Szita Zsuzsanna
Augusztus 29. hétfő 16.00 Intézményi tanács ülése Pálffy Zoltán
Augusztus 29. hétfő 17.00 SzM, DÖK, Iskolaszék együttes ülés Schultz Zoltán, Németh Gabriella
Augusztus 29-30. hétfő-kedd 8.00 Osztályozó és különbözeti vizsgák Pálffy Zoltán
Augusztus 31. szerda 9.00 Tanévnyitó értekezlet Schultz Zoltán
Szeptember 1. csütörtök 8.15 Tanévnyitó iskolagyűlés Pálffy Zoltán, karbantartók, Schultz Zoltán
Szeptember 1. csütörtök 9.00-tól Első tanítási nap (osztályfőnöki órák)
Tankönyvosztás
P-Kné HR, Csonka A, ofik + beosztott pedagógusok
Szeptember 1. csütörtök Tanmenetek leadása a hálózatra Minden pedagógus
Szeptember 1. csütörtök Névsorok, csoportok és órarend ellenőrzése az e-naplóban Minden kolléga
Szeptember 1. csütörtök Szakkörök szervezésének elindítása Pálffy Zoltán
Szeptember 1. csütörtök Bizonyítványok, anyakönyvek rendezése, kimaradt tanulók Osztályfőnökök
Szeptember 2. péntek Testnevelés választás indítása 10. évfolyam, 12. évfolyam Pálffy Zoltán, testnevelő tanárok, Dr. Szalainé TT
Szeptember 5. hétfő Végleges érettségi jelentkezés
az őszi vizsgaidőszakra
Pálffy Zoltán
Szeptember 5. hétfő Induló szakkörök véglegesítés Schultz Z, Pálffy Z, Németh G, Schindler L
Szeptember 5. hétfő Október 23-i megemlékezés egyeztetése Pálffy Zoltán, Bagi Péter, Vondervisztné Kapor Ágnes, Isztl János, Cziráki Péter
Szeptember 5. hétfő Témák leadása a rendkívüli tanítási napra 9/Ny-11. évfolyam osztályfőnökei
Szeptember 6. kedd DSD jelentkezés Schindler László, Márkus Csaba
Szeptember 8. csütörtöktől Szakköri foglalkozások indítása Érintett pedagógusok
Szeptember 10. szombat Osztálytalálkozóra kijelölt nap
Szeptember 16. péntek OKTV és egyéb versenyekre jelentkezés Schindler László
Szeptember 20. kedd Különleges ellátást igénylő tanulók/veszélyeztettek felmérése Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán, ofi
Szeptember 21. szerda 17.00 Szülői értekezlet 9/Ny-12. évfolyam Osztályfőnökök, Németh Gabriella
Szeptember 21. szerda 18.00 Szülői kör Bereginé Simon Ágnes
Szeptember 22-23. csütörtök – péntek Rendkívüli tanítási nap – projektek+ Schultz Z., Németh G., Pálffy Z., Schindler L
Szeptember 23. péntek 12. évfolyam iskolán kívüli tanítási nap 12. évfolyam osztályfőnökei
Szeptember 23. péntek Adatszolgáltatás bemeneti méréshez Pálffy Zoltán
Szeptember 24. szombat Gyalogtúra Sipőcz Zoltán
Szeptember 24. szombat Osztálytalálkozóra kijelölt nap
Szeptember 19. hétfő 17.00 Alapítványi kuratóriumi ülés Schultz Zoltán
Szeptember 26-tól október 7-ig. hétfő – péntek 9. évfolyamos digitális bemeneti mérés lehetséges időpontja (javaslat október 2-től október 7-ig) Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Szeptember 29. csütörtök 16:00 Zenei világnapi koncert Pálffy Zoltán
Október 3. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Z
Október 6. csütörtök Aradi vértanúk – megemlékezés 9.B Dr. Oroszné dr. Takács Katalin
Október 6. csütörtök Báder Anikó tanárnő minősítése Németh Gabriella
Október 7. péntek Sipőcz Zoltán tanár úr minősítése Németh Gabriella
Október 8. szombat Gyalogtúra Bagi Péter
Október 12. szerda 15.00 Munkaközösség-vezetői értekezlet Schultz Zoltán
Október 14. péntek 15.00 Csipetke Schindler László, Sebestyén Péter
Október 15. szombat TNM(1) Diáknap DÖK, Schindler László, Pálffy Zoltán
Október 15. szombat Osztálytalálkozóra javasolt nap
Október 18. kedd Bana Márta tanárnő minősítése Németh Gabriella
Október 20. csütörtök Felvételi kódok rögzítése
Felvételi tájékoztató megjelentetése
Schultz Zoltán
Október 20. csütörtök 17.00 Iskolai műsor főpróbája Pálffy Zoltán, Vondervisztné Kapor Ágnes, Isztl János
Október 21. péntek 8.00 Iskolai ünnepély Pálffy Zoltán, Vondervisztné Kapor Ágnes, Isztl János
Október 21. péntek 18.00 Koszorúzás Brusznyai Árpád emléktáblájánál Schultz Zoltán
Október 29-30. szombat – vasárnap Tanári kirándulás Schultz Zoltán, Sipőcz Zoltán
Október 29.-
November 6.
szombat –
vasárnap
Őszi szünet
November 7. hétfő A Karácsonyi műsor próbáinak egyeztetése Pálffy Zoltán. Bagi Péter, Király Viktor, Horváth Katalin, Cziráki Péter
November 7. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
November 8. kedd 14.15
17.00
Nyitva van az aranykapu 1.
Felvételi tájékoztató
7 db 40 perces óra 10 perces szünetekkel (utolsó szünet 5 perc)
Igazgatóság, munkaközösség-vezetők,
DÖK
November 9. szerda 17.00 Fogadóóra Németh Gabriella, minden pedagógus
November 9. szerda 18.00 Szülői kör Bereginé Simon Ágnes
November 12. szombat Gyalogtúra Nagy Cecilia
November 15. kedd Pilotprüfung Márkus Csaba, Schindler László
November 16. szerda Karácsonyi koncert válogató Bankó Mónika
November 16. szerda Fedezd fel Európát! kirándulás ???
November 25. péntek Svábbál
időpont változás!
Schindler László
November 19. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
November 22. kedd 8.00 DSD írásbeli vizsga Schindler László, Márkus Csaba
November 23. szerda 14.15
17.00
Nyitva van az aranykapu 2.
Felvételi tájékoztató
7 db 40 perces óra 10 perces szünetekkel (utolsó szünet 5 perc)
Igazgatóság, munkaközösség-vezetők,
DÖK
November 24.. csütörtök Szabó László tanár úr minősítése Pálffy Zoltán
November 30. szerda Adatszolgáltatás kimeneti méréshez Pálffy Zoltán
December 1. csütörtök Adventi koncert
December 2. péntek Jelentkezés a központi és a német nemzetiségi írásbeli felvételire Pap-Kovácsné Horváth Rózsa, Schultz Zoltán
December 5. hétfő 17.00 Mikulás a dolgozók gyerekeinek 9.D Holubné Szita Zsuzsanna
December 5. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
December 5. hétfő DSD szóbeli (12.B) Schindler László, Márkus Csaba
December 6. kedd DSD szóbeli (12.B) Schindler László, Márkus Csaba
December 7. szerda DSD szóbeli (12.B, DaF) Schindler László, Márkus Csaba
December 9. péntek Feladatlapok igénylése a felvételire Pap-Kovácsné Horváth Rózsa, Schultz Zoltán
December 9. péntek Bemeneti mérés adatküldés vége Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
December 10. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
December 19. hétfő 17.00 Karácsonyi koncert Pálffy Zoltán, Bankó Mónika
December 20. kedd 17.00 Karácsonyi műsor főpróba Pálffy Zoltán, Király Viktor, Horváth Katalin
December 21. szerda 11.00 Karácsonyi műsor, ebéd
(35 perces órák – 4 db)
Pálffy Zoltán, Király Viktor, Horváth Katalin
December 22-Január 2. csütörtök-hétfő Téli szünet
Január 2. hétfő Újév köszöntő túra Schultz Zoltán
Január 3. kedd Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Január 4. szerda A Március 15-i műsor és Holokauszt megemlékezés próbáinak egyeztetése Pálffy Zoltán, Bagi Péter, Stark Péterné Zöldvári Ildikó, Szücs Krisztina, Csizmaziáné Fazekas Beáta, Márffy Katalin, Cziráki Péter
Január 9. hétfő NETFIT mérés kezdőnapja testnevelő tanárok
Január 13. péntek A kötelezően kihirdetendő érettségi témakörök/tételek publikálása Végzős osztályokban tanító kollégák, Pálffy Z
Január 20. péntek 14.30 Félévi osztályozó értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Január 21. szombat 10.00 Központi írásbeli felvételi Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák
Január 21. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Január 23. hétfő TNM(2) Felvételi dolgozatok javítása magyar és matematika munkaközösség
Január 23. hétfő 10.00 Német nemzetiségi írásbeli Schindler László + beosztás szerinti kollégák
Január 23. hétfő 9.00 Szalagavató próba lehetősége a 12. évfolyam számára Osztályfőnökök, Cziráki Péter
Január 24-ig kedd Félévi értékelőlapok kiosztása Osztályfőnökök
Január 25. szerda 14.30 Félévi értékelő értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Január 25. szerda 16.15
17.00
18.00
SzM értekezlet
Szülői értekezlet
Fogadóóra
Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Minden pedagógus
Január 27. péntek 17.00 Szalagavató Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Cziráki Péter
Január 27. péntek Előzetes érettségi jelentkezések benyújtása Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők
Január 30. hétfő 8.00 – 16.00 Betekintés, értékelő lapok kiadása Igazgatóság, beosztott kollégák
Január 31. kedd 14.00 Pótló írásbeli Schultz Zoltán, beosztott kollégák
Február 1. szerda 15.00 Alma mater válogató Bankó Mónika
Február 6. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Február 11. szombat 19.00 Lovassy-bál Németh Gabriella
Február 15. szerda Érettségi jelentkezés véglegesítés, felsőoktatási felvételi jelentkezés Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők
Február 15. szerda 17.00 Szülői értekezlet az emelt és középszintű csoportokról Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
Február 15. szerda 18.00 Szülői kör Bereginé Simon Ágnes
Február 22. szerda 8. évfolyamos jelentkezési határidő, adatfelvitel Igazgatóság, Pap-Kovácsné Horváth Rózsa
Február 24. péntek Megemlékezés – Diktatúrák áldozatairól 9.C Sebestyén Péter
Február 25. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Február 27. hétfő 14.00 Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra 10 perces szünetekkel
Bertha Ágnes, Schindler László
Február 28. kedd 14.00 Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra 10 perces szünetekkel
Bertha Ágnes, Schindler László
Március 1. szerda 15.00 Szóbeli felvételik
Normál tanítás
Bertha Ágnes, Schindler László
Március 2. csütörtök Szóbeli eredmények publikálása Pálffy Zoltán
Március 6. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Március 7. kedd Felvételi rangsor publikálása (saját) Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Március 11. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Március 13. hétfő 17.00 Műsor főpróba Pálffy Zoltán, Stark Péterné Zöldvári Ildikó, Csizmaziáné fazekas Beáta
Március 14. kedd 8.00 Március 15-i műsor és koszorúzás Pálffy Zoltán, Stark Péterné Zöldvári Ildikó, Csizmaziáné fazekas Beáta
Március 15. szerda Ünnepnap
Március 17. péntek Felvételi jegyzék publikálása (március 7.) Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Március 18. szombat Gyalogtúra Abafalvi Regina
Március 20. hétfő Emelt szintű csoportokba előzetes jelentkezés leadása Németh Gabriella
Március 21-22. kedd-szerda Jelentkezési lapok módosításának lehetősége az általános iskolákban
Március 28. kedd Jelentkezettek listáját elektronikusan megküldi a központ
Március 29. szerda 14.30 Nevelési értekezlet
40 perces órák 10 perces szünettel utolsó 5 perc
Schultz Zoltán
Március 29. szerda 17.00
18.00
Fogadóóra
Szülői értekezlet (igény szerint)
Németh Gabriella, minden kolléga
Március 29. szerda 18.00 Szülői kör Bereginé Simon Ágnes
Március 31.-április 1.. péntek szombat Éjszakai röplabda Schindler László
Április 3. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Április 3. hétfő Jelentkezettek kiegészített listáját elektronikusan megküldi a központ
Április 5. szerda Nemzetiségi projektnap (9.B, 10.B) Schindler László, Horváth Katalin
Április 6-11. csütörtök – kedd Tavaszi szünet
Április 12. szerda TNM(3)
Április 13. csütörtök Nemzetiségi projekt prezentációk Schindler László, Horváth Katalin
Április 13. csütörtök Felvételi rangsor (ideiglenes) megküldése a központnak Schultz Zoltán
Április 13. csütörtök 17.00 Holokauszt áldozatai megemlékezés főpróba Pálffy Zoltán, Szücs Krisztina, Márffy Katalin
Április 14. péntek 8.00 Holokauszt áldozatai megemlékezés Pálffy Zoltán, Szücs Krisztina, Márffy Katalin
Április 19. szerda 16.30 Alma mater Pálffy Zoltán, Bankó Mónika
Április 21. péntek Végleges felvételi eredmény – kiértesítés április 28-ig Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Pap-Kovácsné Horváth Rózsa
Április 22. szombat Éjszakai túra Sipőcz Zoltán, Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Április 22. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Május 1. hétfő Ünnepnap
Május 3. szerda Bolondballagás, utolsó órarend szerinti tanítás a végzősöknek
Május 3. szerda 15.00 osztályozó értekezlet végzősöknek Schultz Zoltán
Május 4. csütörtök Konzultációs nap végzősöknek, díszítés
Május 5. péntek 8.00 Német nemzetiségi nyelv és irodalom érettségi Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Schindler László
Május 5. péntek 17.30 Ballagás (35 perces órák 10 perces szünetekkel) Pálffy Zoltán, iskolatechnikus
Május 8-9-10. hétfő – kedd – szerda TNM
(4-5-6)
Írásbeli érettségi – magyar, matematika, történelem
Osztálykirándulások
Május 11. csütörtök TNM(7) 14.00-tól pályaorientációs nap + MTA Alumni, angol érettségi Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Németh Gabriella
Május 12. péntek művészeti projektnap (9/Ny) Bankó Mónika
Május 12. péntek NETFIT mérés vége testnevelők
Május 15. hétfő Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Május 16. kedd Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Május 15. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Május 17. szerda 2023/2024-es tanév ünnepségeinek egyeztetetése Pálffy Z, Holubné Sz. Zs. osztályfőnökök, magyar mk.
Május 19. péntek Emelt szintű jelentkezések véglegesítése Németh Gabriella
Osztályfőnökök (10.évfolyam)
Május 19. péntek Emelt szintű módosítási kérelmek leadása Pálffy Zoltán, Németh Gabriella, Osztályfőnökök
Május 19. péntek Jelentkezés a júniusi osztályozóvizsgákra Pálffy Zoltán, Németh Gabriella, Osztályfőnökök
Május 20. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Május 20. szombat Kerékpártúra Mucsy Petra
Május 29. hétfő Pünkösd
Június 2. péntek Megemlékezés – Nemzeti Összetartozás Napja 9.A király Viktor
Június 5. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Pálffy Zoltán
Június 10. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Június 14. szerda 14.30 Osztályozó értekezlet, 7 db 40 perce óra 10 perce szünetekkel (utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Június 15. csütörtök Nyitott udvar – tanévzáró művészeti piknik Iskolavezetés
Június 15. csütörtök Kimeneti mérés adatküldés vége Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Június 15. csütörtök NETFIT adatfelvitel lezárása testnevelő tanárok
Június 15. csütörtök Augusztusi osztályozó és különbözeti vizsgák kérelmeinek leadása Pálffy Zoltán, osztályfőnökök
Június 19-21. hétfő-szerda Középszintű szóbeli érettségik I. előrehozott, KH Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok
Június 21. szerda 8.00 Bizonyítványok, anyakönyvek, aláírandók leadása Osztályfőnökök
Június 22-24. csütörtök-szombat Középszintű szóbeli érettségik II. Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok
Június 23. péntek Beiratkozás jelenléti napja Pap-Kovácsné Horváth Rózsa, új osztályfőnökök
Június 26. hétfő 18.00 Tanévzáró ünnepély Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Június 27-28. kedd-szerda Osztályozó és különbözeti vizsgák Pálffy Zoltán
Június 29. csütörtök 9.00 Tanévzáró értekezlet, közös ebéd Schultz Zoltán
Június 30. péntek Kompetencia intézkedési terv a fenntartónak Schultz Zoltán
Augusztus 28 – 29. hétfő-kedd 8.00 Osztályozó és javítóvizsgák Pálffy Zoltán

 

Share This