Osztálynévsorok – 2021/2022-es tanév

9/Ny.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Király Viktor

Beck Szabolcs Lajos, Blaskó Péter György, Bulyáki Sebestyén, Dominyák András, Dudás Ákos, Falus Eszter, Farkas Júlia Boróka, Fehérvári Levente, Fülöp Imola Anna, Fülöp Tamás János, Halmavánszki Dóra, Harhai Péter, Horváth Jázmin, Jaraba Eszter, Karikó Zalán, Klausz Hanna, Körmendi György Imre, Krizmanich Kata, Mesics Borbála, Mészáros Bulcsú, Mészáros-Daubner Márk, Molnár Lili, Mórocz Milán, Nánássy Árpád Torda, Pálffy Luca, Stolár András Mihály, Szamosfalvi Ádám Sándor, Széplaki Zéta Zoltán, Tislér Szabolcs Krisztián, Vámosi Kamilla, Vörös András, Zsibrita Regő 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Nánássy Árpád Torda, Dudás Ákos, Blaskó Péter György, Bulyáki Sebestyén, Tislér Szabolcs Krisztián, Karikó Zalán, Széplaki Zéta Zoltán, Harhai Péter, Körmendi György Imre, Mórocz Milán, Fülöp Tamás János, Beck Szabolcs Lajos
2.sor: Fehérvári Levente, Mészáros Bulcsú, Klausz Hanna, Mesics Borbála, Farkas Júlia Boróka, Pálffy Luca, Krizmanich Kata, Halmavánszki Dóra, Falus Eszter, Stolár András Mihály
1. sor: Horváth Jázmin, Molnár Lili, Jaraba Eszter, Vámosi Kamilla, Fülöp Imola Anna, Király Viktor (osztályfőnök), Dominyák András, Szamosfavi Ádám, Zsibrit Regő, Vörös András, Mészáros-Daubner Márk
Hiányzik: –

9/Ny.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: dr. Oroszné dr. Takács Katalin

Ádám Barnabás, Baumgartner Orsolya, Békési Attila, Biró Lili, Csokona Kinga, Dohnál Borbála Cseperke, Dülk Botond, Földesi Benedek, Franczia Csenge, Gergály Blanka, Györkös Szonja, Horváth Ádám Benedek, Jankovics Blanka, Koronczai Kornél, Kossár Alexa Lúcia, Köles Karolina Emma, Kövesi Farkas Barnabás, Kutasi András, Lénárt Ádám, Lugosi Nóra, Mária Kata, Maródi Gréta Anna, Molnár Réka, Nagy Dóra, Pfenning Hanna, Raffai Bíbor Alexandra, Ráskai Zsuzsanna, Schmidt Anna, Somlai Gellért, Szemerei Szonja Szabina, Takács Luca, Troják Hanga, Uhrin-Hmirov Viktor, Zsemle Ádám 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Horváth Ádám Benedek, Dülk Botond, Földesi Benedek, Kutasi András, Ádám Barnabás, Békési Attila, Lénárt Ádám, Mária Kata, Molnár Réka, Dohnál Borbála Cseperke, Takács Luca
2.sor: Szemerei Szonja Szabina, Uhrin-Hmirov Viktor, Somlai Gellért, Zsemle Ádám, Koronczai Kornél, Dr. Oroszné Dr. Takács Katalin (osztályfőnök), Kövesi Farkas Barnabás, Maródi Gréta Anna, Nagy Dóra, Ráskai Zsuzsanna, Gergály Blanka, Franczia Csenge, Schmidt Anna
1. sor
: Köles Karolina Emma, Kossár Alexa Lúcia, Lugosi Nóra, Csokona Kinga, Biró Lili, Pfenning Hanna, Raffai Bíbor Alexandra, Baumgartner Orsolya, Györkös Szonja, Troják Hanga, Jankovics Blanka
Hiányzik
: –

9/Ny.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Sebestyén Péter László

Buda Roland Lajos, Czúni Vilmos, Csilinkó Eszter Mária, Csorba Mátyás, Dobó Regő Márton, Dobos Benedek, Érdi János, Fischer Anna, Fülöp András György, Gángó Bence, Gondos Luca, Hermann Judit, Horváth Attila Zoltán, Király Márton Bonifác, Kovács Jeromos, Nagy Botond Bendegúz, Perger Róza Kata, Petrik Bíborka, Pomázi-Lacfi Benedek, Renácz Róbert, Sárdi András László, Schildmayer Gergely, Schofhauser Péter, Sipos Róza, Soós Tamás Bálint, Szalai István, Szélesy-Strohmayer Dávid, Tóth Csongor, Tóth Kristóf Szabolcs, Vándor Botond Dániel 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Nagy Botond Bendegúz, Dobos Benedek, Kovács Jeromos, Soós Tamás Bálint, Buda Roland Lajos, Sárdi András László, Horváth Attila Zoltán, Vándor Botond Dániel
2.sor: Szélesy-Strohmayer Dávid, Király Márton Bonifác, Schildmayer Gergely, Renácz Róbert, Czúni Vilmos, Schofhauser Péter, Gángó Bence, Dobó Regő Márton, Tóth Csongor
1. sor: Fischer Anna, Sipos Róza, Petrik Bíborka, Hermann Judit, Perger Róza Kata, Sebestyén Péter László (osztályfőnök), Tóth Kristóf Szabolcs, Csorba Mátyás, Szalai István Hiányzók: Csilinkó Eszter Mária, Érdi János, Fülöp András György, Gondos Luca, Pomázi-Lacfi Benedek

9/Ny.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Holubné Szita Zsuzsanna

Ali Ábel, Balázs Botond, Bálint Gergő, Bödör Linda, Bujáky Kata, Csőszi Dóra, Erdei Nikolett, Fülöp Janka Mária, Gál Szilárd Benedek, Horváth Zalán, Jójárt Soma Hunor, Józsa Gergely László, Juszku Lola Olívia, Kántor Bíbor, Kazal Zsófia Erika, Keczeli Panna, Kiss Boldizsár, Kovács Veronika Flóra, Kovács-Németh Ábel, Mahunka Nóra, Morgenthál Krisztina, Németh Júlia, Orosz Dorottya Boglárka, Sághi Tamás Patrik, Scheer Regina, Simon Dorottya, Szijjártó Anna, Tamás Kata, Taubert Zsigmond Márton, Tenk Janka, Vajai Anna, Zsoldos Laura Szilvia

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Kovács-Németh Ábel, Gál Szilárd Benedek , Ali Ábel, Balázs Botond, Jójárt Soma Hunor, Józsa Gergely László , Kiss Boldizsár , Horváth Zalán, Taubert Zsigmond Márton, Bálint Gergő , Sághi Tamás Patrik
2.sor: Tamás Kata, Tenk Janka, Orosz Dorottya Boglárka, Kovács Veronika Flóra, Mahunka Nóra, Zsoldos Laura Szilvia, Simon Dorottya, Németh Júlia, Kántor Bíbor, Csőszi Dóra, Bujáky Kata
1. sor: Kazal Zsófia Erika, Morgenthál Krisztina, Scheer Regina, Keczeli Panna, Vajai Anna, osztályfőnök: Holubné Szita Zsuzsanna, Erdei Nikolett, Fülöp Janka Mária, Bödör Linda, Szijjártó Anna, Juszku Lola Olívia
Hiányzik:

9.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Csizmaziáné Fazekas Beáta

Árvai Anna, Bardon Erik, Borsos Barna, Budai Richárd, Darida Csenge, Engi Lilien, Erdős Balázs, Érsek Titusz, Fogarassy Kristóf, Gáspár Menyhért Boldizsár, Gáty Gergely Levente, Gazsi  Rebeka , Gfellner Benedek, Horváth Lili, Horváth Zsófia Tímea, Ihász Bertalan, Kiss Botond, Lábas Máté, Matusz Levente, Mayer Krisztián, Mód Péter Tamás, Nagy Ábel, Nagy Benjámin Máté, Nagy Katalin Míra, Nagy Levente, Nagy Zsombor Benedek, Renácz József, Rézmüves Ádám, Sótonyi Sára, Szentimrey-Vén Dániel, Tarsoly Borka, Valter Benedek, Vranyecz Anna Judit

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Szentimrey-Vén Dániel, Mód Péter Tamás, Renácz József, Nagy Ábel, Nagy Benjámin Máté, Ihász Bertalan, Rézmüves Ádám, Erdős Balázs, Mayer Krisztián, Nagy Levente
2.sor: Lábas Máté, Valter Benedek, Gáspár Menyhért Boldizsár, Matusz Levente, Gáty Gergely Levente, Kiss Botond, Gfellner Benedek, Borsos Barna, Bardon Erik, Nagy Zsombor Benedek, Fogarassy Kristóf, Budai Richárd
1. sor: Horváth Lili, Árvai Anna, Darida Csenge, Vranyecz Anna Judit, Engi Lilien, Horváth Zsófia Tímea, Tarsoly Borka, Sótonyi Sára, Gazsi  Rebeka, Nagy Katalin Míra
Hiányzik: Érsek Titusz

9.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Horváth Katalin

Ábrahám Gábor Zoltán, Badics Helka, Barka Admira Tatjána, Blága Rebeka, Bogdán Márta, Czinczás Vanda, Cserbán Luca Csenge, Dömötör Mihály, Fazekas Laura, Fisli Levente, Gyenizse Noémi Adél, Hamerli Csenge, Harkai Hanna, Hermann Réka, Jurácsik Lara, Kajtár Krisztián, Kertész András, Kocsis Lilla, Lajtafalvi Eszter, Müller Krisztina, Nagy Alina Patrícia, Nagy Flóra, Novák Lara, Sági Flóra, Somlai Katalin, Steiner Mátyás, Strenner  Márton Bence , Szabó Miklós, Szeifer Hanna, Takács Dorottya, Tavaszi Dániel, Váradi Dorina, Weisz  Ádám 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Kertész András, Szabó Miklós, Novák Lara, Blága Rebeka, Müller Krisztina, Cserbán Luca Csenge, Badics Helka, Bogdán Márta, Czinczás Vanda, Nagy Flóra
2.sor: Fisli Levente, Dömötör Mihály, Ábrahám Gábor Zoltán, Tavaszi Dániel, Weisz Ádám, Lajtafalvi Eszter, Sági Flóra, Kocsis Lilla, Váradi Dorina, Horváth Katalin osztályfőnök, Jurácsik Lara, Szeifer Hanna
1. sor: Strenner Márton Bence, Steiner Mátyás, Somlai Katalin, Hamerli Csenge, Takács Dorottya, Hermann Réka, Nagy Alina Patrícia, Gyenizse Noémi Adél, Barka Admira Tatjána
Hiányzik: Fazekas Laura, Harkai Hanna

9.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Márffy Katalin

Amrein Dárius, Bácskai Ákos, Bálint Balázs, Barát Miklós, Bíró Márton, Bohár Eszter, Boros Csanád Apor, Csizmazia Márton, Ekbauer Eszter, Eőry Sándor Péter, Gazsi Gergő, Gitta Imre, Hoffer Ede, Kántor Kamilla, Kriszt Koppány, Marton Dániel, Máté Lea, Matusz Benedek, Miskey Zétény, Monostori Barna, Németh Levente, Németh Lukács, Ocskó Nándor, Orbán Sára, Pető Damján Dávid, Puskás Gergely, Szalontai Soma, Szarka Márton, Vranyecz Márton György, Zemen Gábor

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Csizmazia Márton, Miskey Zétény, Vranyecz Márton György, Német Levente, Monostori Barna, Matusz Benedek, Hoffer Ede, Boros Csanád Apor, Kriszt Koppány, Zemen Gábor
2.sor
: Barát Miklós, Szalontai Soma, Bácskai Ákos, Szarka Márton, Márffy Katalin (osztályfőnök), Ocskó Nándor, Márton Dániel, Gitta Imre, Német Lukács, Puskás Gergely
1. sor
: Bálint Balázs, Amrein Dáriusz, Eőry Sándor Péter, Pető Damján Dávid, Bohár Eszter, Kántor Kamilla, Orbán Sára, Máté Lea, Ekbauer Eszter
Hiányzik
: Bíró Márton, Gazsi Gergő

9.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Isztl János

Bánó Viktória, Buzás Dávid, Erdélyi Zalán, Formán Jázmin, Gaschler Emma, Gellén Zsófia Kinga, Gyimesi Máté, Hanisch Hanna, Ipacs Virág Kornélia, Kovács Anett, Kovács Blanka, Ladányi Míra, Lendvai Csenge, Leszkovszki Ákos, Lippert Júlia, Mitró Elza, Nagy Vilmos, Németi Zsóka, Nyéki Dániel, Rakovics Andrea, Rasztovits Dóra, Rochlitz Júlia Mária, Román Aliz, Süveges Zsófia, Szaksz Réka Dorottya, Szentgyörgyi Benedek Dávid, Tóth Kíra, Tóth Liza Anna, Tóth Vivien Vanda, Turi Bálint, Ulrich Ábel, Zab Liliána 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Isztl János (osztályfőnök), Gaschler Emma, Szentgyörgyi Benedek Dávid, Gyimesi Máté, Ulrich Ábel, Erdélyi Zalán, Buzás Dávid, Leszkovszki Ákos, Nyéki Dániel, Turi Bálint
2.sor
: Rakovics Andrea, Kovács Anett, Mitró Elza, Hanisch Hanna, Ladányi Míra, Gellén Zsófia Kinga, Lendvai Csenge, Tóth Kíra, Tóth Liza Anna, Zab Liliána, Bánó Viktória
1. sor
: Tóth Vivien Vanda, Ipacs Virág Kornélia, Kovács Blanka, Szaksz Réka Dorottya, Rasztovits Dóra, Formán Jázmin, Román Aliz, Süveges Zsófia, Lippert Júlia
Hiányzik
: Nagy Vilmos, Németi Zsóka, Rochlitz Júlia Mária

10.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: dr. Kántorné Kovács Csilla Yvett

Áment Balázs Gábor, Balogh Marcell Bálint, Bencze Domonkos, Bésán Bence, Bodor Zsuzsanna, Bognár-Vida Borbála, Boór Dorka, Czövek Benedek, Csóti Zétény János, Dörnesz Bendegúz, Fehér Dóra, Fodor Virág, Friedrich Hanna, Gurin Tamás, Gyimóthy Olivér István, Járosi Richárd, Kadem Anis, Kalincsák Péter Kolos, Kis-Tamás Emma, Kovács Botond Bence, Kovács Etele, Lakatos Janka Liza, Mellár Mátyás, Morvai Levente Mátyás, Nagy Borbála, Nagy Gergő Donát, Pálfy Róbert, Pituk Mátyás, Tardos Luca, Török Dorka, Vajda Bálint Milán 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Vajda Bálint Milán, Pálfy Róbert, Dörnesz Bendegúz, Bencze Domonkos, Pituk Mátyás, Kalincsák Péter Kolos, Balogh Marcell Bálint, Járosi Richárd, Kovács Etele, Czövek Benedek, Áment Balázs Gábor
2.sor:
Fodor Virág, Kis-Tamás Emma, Friedrich Hanna,Bodor Zsuzsanna, Nagy Borbála, Tardos Luca, Lakatos Janka Liza, Boór Dorka, Török Dorka, Fehér Dóra
1. sor:
Kovács Botond Bence, Morvai Levente Mátyás, Kadem Anis, Gyimóthy Olivér István, Gurin Tamás, Dr. Kántorné Kovács Csilla osztályfőnök, Nagy Gergő Donát, Bésán Bence, Mellár Mátyás, Csóti Zétény János
Hiányzik:
Bognár-Vida Borbála

10.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: dr. Füléné Pió Gabriella

Balikó László Árpád, Csapó Noémi, Csóka Panna, Darvasi Noémi, Farsang Brigitta, Fóris Hanna, Freund Ágnes, Furda Gréta, Galambos Dorina Ivett, Gergelyi Noémi, Gerhardt Emese, Hamerli Botond, Heizer Nóra, Kiss Gabriella Eszter, Máthé Mihály, Moravetz Bence, Moravetz Máté, Müller Ákos, Nagy Boldizsár, Nemes Réka, Pisch Tibor, Pisch Veronika, Rankl Diána, Riz Orsolya, Schofhauser Lia, Somogyi Barbara, Sudár Mátyás, Szabó Áron, Szuhánszki Emma Dóra, Taubert Ábris István, Wagenhoffer Diána 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Máthé Mihály, Sudár Mátyás, Pisch Tibor, Hamerli Botond, Szabó Áron, Moravetz Bence, Taubert Ábris István, Nagy Boldizsár, Moravetz Máté, Balikó László Árpád
2.sor: Pisch Veronik, Szuhánszki Emma Dóra, Kiss Gabriella Eszter, Csóka Panna, Darvasi Noémi, Heizer Nóra, Furda Gréta, Riz Orsolya, Somogyi Barbara, Schofhauser Lia 
1. sor: Gerhardt Emese, Gergelyi Noémi, Freund Ágnes, Fóris Hanna, Dr. Füléné Pió Gabriella osztályfőnök, Farsang Brigitta, Csapó Noémi, Rankl Diána, Nemes Réka
Hiányzik: Galambos Dorina Ivett, Müller Ákos

10.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Réti Anikó

Ács Noémi, Almássy Levente Bulcsú, Bagarus Olivér, Balázs Eliot Emánuel, Bálint Ádám, Balogh Péter János, Dencs Nándor József, Farkas Keve, Fazekas Roland Máté, Gaschler Máté, Hamburger Zsombor Pál, Krizmanich Máté, Kukoda Áron, Lantai Zóra Lili, Miskey Zsombor, Molnár Bálint, Nagy Gergely Bendegúz, Nagy Virág Anna, Németh Vince Sándor, Piczil Péter, Polacsek Benedek, Somogyi Márton, Sréter Ákos Ádám, Sulyok Gergő, Szabó Vivien, Szakács Fanni, Turáni Robin, Vajda Máté Zsolt, Vándor Olivér Szilárd, Várady Lilla, Wittmann Alex 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Németh Vince Sándor, Sulyok Gergő, Hamburger Zsombor Pál, Turáni Robin, Fazekas Roland Máté, Polacsek Benedek, Vajda Máté Zsolt, Balogh Péter János
2.sor:
Kukoda Áron, Vándor Olivér Szilárd, Sréter Ákos Ádám, Krizmanich Máté, MIskey Zsombor, Bálint Ádám, Somogyi Márton, Piczil Péter, Balázs Eliot Emmánuel
1. sor:
Szakács Fanni, Lantai Zóra Lili, Ács Noémi, Várady Lilla, Réti Anikó (osztályfőnök), Molnár Bálint, Dencs Nándor József, Bagarus Olivér, Almássy Levente Bulcsú
Hiányzik:
Farkas Keve, Gaschler Máté, Nagy Gergely Bendegúz, Nagy Virág Anna, Szabó Vivien, Wittmann Alex

10.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Bana Márta

Balogh Kinga, Beleznay Nóra Anna, Biró Dóra Eszter, Biszak Sára Zsuzsanna, Bödör Levente, Csikós  Bíborka, Dominyák Virág, Eidmann Elli, Ferenczi Lili, Fülöp Gergő, Harhai Ágnes, Hegyi Lili Gerda, Judi Bálint, Kalmár Petra, Karádi Kristóf, Kasza Júlia, Lajos Léna, Link Erik Máté, Mészáros Torda, Mórocza Fruzsina, Osváth Kinga Diána, Pataki Simon, Réti Márton, Sigmond Soma András, Szabó Bernadett, Szigeti Dorottya, Szöllőskei Bori Réka, Takács Gergő, Trapli Nikolett Eszter, Vajda Szabolcs Kornél, Varju Fanni, Vizl Eszter, Zsibrita Emese

 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Link Erik Máté, Mészáros Torda, Sigmond Soma András, Karádi Kristóf, Judi Bálint, Fülöp Gergő, Réti Márton, Szöllőskei Bori Réka, Zsibrita Emese, Bödör Levente, Vajda Szabolcs Kornél
2.sor: Szigeti Dorottya, Lajos Léna, Dominyák Virág, Osváth Kinga Diána, Trapli Nikolett Eszter, Beleznay Nóra Anna, Balogh Kinga, Szabó Bernadett, Ferenczi Lili, Csikós Bíborka, Takács Gergő
1. sor: Vizl Eszter, Varju Fanni, Bana Márta, Hegyi Lili Gerda, Pataki Simon, Biszak Sára Zsuzsanna, Eidmann Elli, Biró Dóra Eszter, Kasza Júlia
Hiányzik: Harhai Ágnes, Kalmár Petra, Mórocza Fruzsina

11.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Stark Péterné Zöldvári Ildikó

Áment Máté András, Bánó Szabolcs, Barát Benedek, Bertalan Dániel László, Bogdán Benedek, Budai Tímea, Burdon Nóra, Csoltó Krisztián, Csuta Krisztián Márk, Galambos Réka Enikő, Gáty Ábel Botond, Gema Csanád, Gyarmati Milán, Hajdu Nóra, Horváth Borbála, Jakab Eszter, Jónás Péter Márk, Kiss Csongor, Kováts Angéla, Lakatos Léna, Lengyel Sára, Nagy Zselyke, Pósfai Márton Béla, Rugovics Boglárka, Sárközi Márton, Schmera Emília, Sebestyén Fanni Dorka, Szauter Benedek, Tarsoly Panka, Tislér Levente Norbert, Tóth Ábel, Veisz Richárd, Vingli Ákos

 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Bánó Szabolcs, Bogdán Benedek, Vingli Ákos, Pósfai Márton, Szauter Benedek, Csoltó Krisztián, Tislér Levente, Bertalan Dániel, Tóth Ábel
2.sor:
Burdon Nóra, Hajdu Nóra, Galambos Réka, Nagy Zselyke, Sebestyén Fanni, Kováts Angéla, Horváth Borbála, Jakab Eszter, Budai Tímea, Lengyel Sára
1. sor:
Veisz Richárd, Gyarmati Milán, Kiss Csongor, Stark Péterné Zöldvári Ildikó, Gáty Ábel, Csuta Krisztián, Gema Csanád, Tarsoly Panka
Hiányzik:
Schmera Emília, Lakatos Léna, Rugovics Boglárka, Áment Máté, Barát Benedek, Jónás Péter, Sárközi Márton

11.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Bankó Mónika

Ajkai Kíra Renáta, Berzsenyi Kata, Burger Dóra, Cseh András Ferenc, Fisli Botond, Györkös Lotti, Himmer Enikő, Kardos Luca, Karikó Lajos, Klausz Máté Zsolt, Léner Rebeka Réka, Lőke Eszter, Máthé István, Matting Eszter, Nagy Dorottya, Nagy Lili, Németh Kinga, Niedermayer Benedek, Pölös Gréta Boglárka, Ránkl Eszter Róza, Rugovics Flóra Anna, Szabó Ágnes, Szabó Álmos, Szemán Dorottya, Szijártó Anna, Takács Adél, Tróbert Blanka Luca, Vangelista Lena Catarina, Váradi Zalán, Zsemle Máté

 

Osztályfénykép névsorral

3.sor:
2.sor:
1. sor:
Hiányzik:

11.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Szabó László

Antal László, Balogh Krisztián, Beke Gellért, Bogsán Áron, Czégai Sára Virág, Domján Zorka, Fóris Áron, Gyüre Sarolta, Horváth András Bendegúz, Ihász Dorottya, Jeney Zoltán Márton, Kerékgyártó Bence Barnabás, Koronczai Bence, Kovács Botond, Kőmíves Norbert, Lengyel Nóra, Mayer Barnabás, Nagy Zalán, Pajzer Péter Ákos, Patkó Botond, Salamon Réka Kitti, Schulcz Anna, Soós András Milán, Szakál Attila, Szalontai Sára, Tombor Péter, Ujhelyi Patrik Gábor, Urbauer Anett, Véh Fanni, Zemen Mátyás

 

Osztályfénykép névsorral


3. sor

2. sor
1. sor:
Hiányzó:

11.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Pozsgainé Becze Boglárka

B. Kiss László, Bánfi Dalma, Bánhegyi Dóra Viktória, Czövek Gréta, Erős András, Eveli Kincső, Farkas Kincső Sára, Fazekas Petra, Guba Réka, Hédl Barnabás, Horváth Kristóf Zoltán, Horváth Réka Borbála, Igaz Gábor Barnabás, Ihász Blanka, Kobán Kíra, Kovács Márk, Krasznai Réka Beáta, Lippert Piroska, Litauszki Dorka Anna, Maróti Blanka, Oláh Panna, Orosz Gergely Xavér, Pálfi Máté, Pápai Dominik, Polányi Lili, Salamon Réka Eszter, Sigmond Sára, Somlai Flóra, Süveges Luca, Szücs Johanna, Tátrai Gergely József, Tokai-Kiss Zsófia Márta, Trócsányi Laura

 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Bánhegyi Dóra Viktória, Hédl Barnabás, Igaz Gábor Barnabás, Orosz Gergely Xavér, Tátrai Gergely József, Pápai Dominik, Pálfi Máté, Horváth Kristóf Zoltán, Erős András, Kovács Márk, B. Kiss László
2.sor: Maróti Blanka, Trócsányi Laura, Horváth Réka Borbála, Sigmond Sára, Farkas Kincső Sára, Süveges Luca, Ihász Blanka, Salamon Réka Eszter, Fazekas Petra, Czövek Gréta, Bánfi Dalma
1. sor: Oláh Panna, Szücs Johanna, Eveli Kincső, Litauszki Dorka, Pozsgainé Becze Boglárka (osztályfőnök), Lippert Piroska, Somlai Flóra, Tokai-Kiss Zsófia Márta, Krasznai Réka Beáta
Hiányzik: Guba Réka, Kobán Kíra, Polányi Lili

12.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: dr. Réti Balázs

Antal Dóra, Balogh Benjámin László, Baumann Kristóf Péter, Czaun Dóra, Engi Viktória Éva, Fazekas Sarolta Róza, Gaál Csanád, Galler Ábris, Gáspár Ákos, Gelencsér András, Gugolya Zoltán, Gurin Tünde Orsolya, Juhász Ádám Árpád, Kiszin Panna Erzsébet, Kővágó Zsófia Anna, Leszkovszki Nóra, Liszi Kamilla, Mahunka Gergő, Müller Martin, Nagy Patrícia, Nemes Virág, Oszter Katalin, Pegán Ágnes, Pipó Fanni, Potyi Panna Ágnes, Prins Alexander, Szűcs Barnabás, Tárnoki Ágnes Katarina, Ulrich Flóra Zsuzsanna, Varga Máté, Varga Milán

Osztályfénykép névsorral

3. sor: Gáspár Ákos, Varga Máté, Galler Ábris, Müller Martin, Szűcs Barnabás, Mahunka Gergő, Juhász Ádám Árpád, Balogh Benjámin László, Varga Milán, Gelencsér András, Gugolya Zoltán, Baumann Kristóf Péter
2. sor: Potyi Panna Ágnes, Fazekas Sarolta Róza, Nagy Patrícia, Antal Dóra, Pipó Fanni, Tárnoki Ágnes Katarina, Czaun Dóra, Engi Viktória Éva, Pegán Ágnes
3. sor: Gaál Csanád, Prins Alexander, Leszkovszki Nóra, Ulrich Flóra Zsuzsanna, Kővágó Zsófia Anna, dr. Réti Balázs (osztályfőnök), Oszter Katalin, Liszi Kamilla, Kiszin Panna Erzsébet, Nemes Virág, Gurin Tünde Orsolya
Hiányzók: –

12.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Buglák Anita

Albert Ákos, Balázs Petra, Balikó Kíra Csilla, Bálint Jázmin, Cziráki Bettina, Dobos Karolin, Farkas Luca, Frey Helena Maya, Gál Zsófia Eszter, György Daniéla, Horányi Lili, Horváth Zalán, Iszak Csaba, Lacza Boglárka, Mayer Anna, Mészner Sarolta Fanni, Nemere Virág, Novák Lea, Pál Kata, Pálfy Liza Júlia, Rehák Ramóna Imola, Simonyai Lujza, Soós Boglárka, Szöllőskei Levente, Tóth Boglárka, Troják Donát, Unger Anna, Unger Liza Kata, Várnai Jadranka

Osztályfénykép névsorral

3. sor: Horányi Lili, Cziráki Bettina, Mészner Sarolta Fanni, Farkas Luca, Nemere Virág, Szöllőskei Levente, Albert Ákos, Iszak Csaba, Horváth Zalán, Troják Donát
2. sor: Dobos Karolin, Pál Kata, Tóth Boglárka, Gál Zsófia Eszter, Soós Boglárka, Simonyai Lujza, Frey Helena Maya, Várnai Jadranka, Unger Anna, Mayer Anna, Rehák Ramóna Imola, Novák Lea
3. sor: Unger Liza Kata, György Daniéla, Balázs Petra, Pálfy Liza Júlia, Buglák Anita (ofő), Lacza Boglárka, Bálint Jázmin, Balikó Kíra Csilla
Hiányzók: –

12.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Korbacsics Ildikó

Amrich Csongor László, Benedek Csongor István, Bokor Levente, Fekete Bálint, Forrai Bulcsú, Grezsu Bálint, Illés Máté, Jójárt Csongor Ferenc, Katona Kristóf, Kedves Lőrinc András, Lantai Anna Boróka, Marton Ádám, Miskey Bendegúz, Muraközy Ármin, Müller Emese, Nádas András, Oláh Gergő, Oláh Lili, Papczun Regő, Radics Bence Zoltán, Rézmüves Miklós, Riegler Ádám, Sági Tamás, Somogyi Benedek, Szabó Gergely Bálint, Szél Balázs, Takács Levente, Tölgyes Bíbor Berta, Török Lilla, Zsendovics Máté László

Osztályfénykép névsorral

3. sor: Jójárt Csongor Ferenc, Somogyi Benedek, Benedek Csongor István, Oláh Gergő, Muraközy Ármin, Marton Ádám, Miskey Bendegúz, Grezsu Bálint, Fekete Bálint, Nádas András, Rézmüves Miklós
2. sor: Katona Kristóf, Amrich Csongor László, Forrai Bulcsú, Sági Tamás, Szabó Gergely Bálint, Müller Emese, Tölgyes Bíbor Berta, Lantai Anna Boróka, Török Lilla
3. sor: Papczun Regő, Radics Bence Zoltán, Riegler Ádám, Bokor Levente, Korbacsics Ildikó osztályfőnök, Takács Levente, Oláh Lili, Illés Máté, Kedves Lőrinc András
Hiányzók:Szél Balázs, Zsendovics Máté László

12.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Mucsy Petra

Bali Réka, Balogh Olivér, Bartis Hajnalka, Bokányi Barbara, Cziráki Csongor, Csákány Olivér, Csizmadia Dorka, Csizmadia Renáta, Göde Viktória, Gulyás Csenge, Heizler Korina, Holics Viktória Julianna, Iglói Nóra, Kántor Levente, Kovács Klára Terézia, Kupcsik Csenge, Magyar Jázmin Beatrix, Márki Sára Luca, Millei Marcell, Nagy András Zsombor, Nagy Nóra, Naszer Hanna, Neuhold Hanna, Őry Kata, Reinfart Kata, Sáros Milla Gabriella, Schmidt Laura, Steinhauer Botond Béla, Tatai Viktória, Tátrai Teréz Mária, Tóth Anna Boglárka, Vajcs Luca, Varga Dániel

Osztályfénykép névsorral

3. sor
2. sor
3. sor
Hiányzók

 

Share This