Osztálynévsorok – 2019/2020-as tanév

9/Ny.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Dr. Kántorné Kovács Csilla Yvett

Áment Balázs Gábor; Balogh Marcell Bálint; Bencze Domonkos; Bésán Bence; Bodor Zsuzsanna; Bognár-Vida Borbála; Boór Dorka; Czövek Benedek; Csóti Zétény János; Dörnesz Bendegúz; Fehér Dóra; Fodor Virág; Friedrich Hanna; Gurin Tamás; Gyimóthy Olivér István; Járosi Richárd; Kadem Anis; Kalincsák Péter Kolos; Kis-Tamás Emma; Kovács Botond Bence; Kovács Etele; Lakatos Janka Liza; Mellár Mátyás; Morvai Levente Mátyás; Nagy Borbála; Nagy Gergő Donát; Németh Anna; Pálfy Róbert; Pituk Mátyás; Tardos Luca; Török Dorka; Vajda Bálint Milán

9/Ny.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: dr. Füléné Pió Gabriella

Balikó László Árpád; Csapó Noémi; Csóka Panna; Darvasi Noémi; Farsang Brigitta; Fóris Hanna; Freund Ágnes; Furda Gréta; Galambos Dorina Ivett; Gergelyi Noémi; Gerhardt Emese; Hamerli Botond; Heizer Nóra; Kiss Gabriella Eszter; Máthé Mihály; Moravetz Bence; Moravetz Máté; Müller Ákos; Nemes Réka; Pisch Tibor; Pisch Veronika; Rankl Diána; Riz Orsolya; Schofhauser Lia; Somogyi Barbara; Sudár Mátyás; Szabó Áron; Szuhánszki Emma Dóra; Taubert Ábris István; Wagenhoffer Diána

9/Ny.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Réti Anikó

Ács Noémi; Almássy Levente Bulcsú; Bagarus Olivér; Balázs Eliot Emánuel; Bálint Ádám; Balogh Péter János; Dencs Nándor József; Farkas Ábel; Farkas Keve; Fazekas Roland Máté; Gaschler Máté; Hamburger Zsombor Pál; Krizmanich Máté; Kukoda Áron; Lantai Zóra Lili; Miskey Zsombor; Molnár Bálint; Nagy Gergely Bendegúz; Nagy Virág Anna; Németh Vince Sándor; Piczil Péter; Polacsek Benedek; Somogyi Márton; Somogyi Márton; Sréter Ákos Ádám; Sulyok Gergő; Szabó Vivien; Szakács Fanni; Turáni Robin; Vajda Máté Zsolt; Vándor Olivér Szilárd; Várady Lilla; Wittmann Alex

9/Ny.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Bana Márta

Balogh Kinga; Beleznay Nóra Anna; Biró Dóra Eszter; Biszak Sára Zsuzsanna; Bödör Levente; Csikós Bíborka; Dominyák Virág; Eidmann Elli; Ferenczi Lili; Fülöp Gergő; Harhai Ágnes; Hegyi Lili Gerda; Judi Bálint; Kádár Panna; Kalmár Petra; Karádi Kristóf; Kasza Júlia; Lajos Léna; Link Erik Máté; Mészáros Torda; Mórocza Fruzsina; Osváth Kinga Diána; Pataki Simon; Réti Márton; Sigmond Soma András; Szabó Bernadett; Szigeti Dorottya; Szöllőskei Bori Réka; Takács Gergő; Trapli Nikolett Eszter; Vajda Szabolcs Kornél; Varju Fanni; Vizl Eszter; Zsibrita Emese

9.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Tolnerné Csörgő Veronika

Bánó Szabolcs; Barát Benedek; Bertalan Dániel László; Bogdán Benedek; Budai Tímea; Burdon Nóra; Csoltó Krisztián; Csuta Krisztián Márk; Galambos Réka Enikő; Gáty Ábel Botond; Gema Csanád; Gyarmati Milán; Hajdu Nóra; Horváth Borbála; Jakab Eszter; Jónás Péter Márk; Kiss Csongor; Kováts Angéla; Lakatos Léna; Lengyel Sára; Nagy Zselyke; Pósfai Márton Béla; Rugovics Boglárka; Sárközi Márton; Schmera Emília; Sebestyén Fanni Dorka; Szauter Benedek; Tarsoly Panka; Tislér Levente Norbert; Tóth Ábel; Veisz Richárd; Vingli Ákos

9.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Schindler László

 Ajkai Kíra Renáta; Berzsenyi Kata; Burger Dóra; Cseh András Ferenc; Fisli Botond; Győrffy József Márton; Györkös Lotti; Himmer Enikő; Kardos Luca; Karikó Lajos; Klausz Máté Zsolt; Léner Rebeka Réka; Lőke Eszter; Máthé István; Matting Eszter; Nagy Dorottya; Nagy Lili; Németh Kinga; Niedermayer Benedek; Pfund Angelika Elvira; Pölös Gréta Boglárka; Ránkl Eszter Róza; Rugovics Flóra Anna; Szabó Ágnes; Szabó Álmos; Szemán Dorottya; Szijártó Anna; Takács Adél; Tróbert Blanka Luca; Vangelista Lena Catarina; Váradi Zalán; Zsemle Máté

9.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Szabó László

Antal László; Balogh Krisztián; Beke Gellért; Bogsán Áron; Czégai Sára Virág; Domján Zorka; Fóris Áron; Gyüre Sarolta; Horváth András Bendegúz; Ihász Dorottya; Jeney Zoltán Márton; Kerékgyártó Bence Barnabás; Koronczai Bence; Kovács Botond; Kőmíves Norbert; Lengyel Nóra; Mayer Barnabás; Nagy Zalán; Pajzer Péter Ákos; Patkó Botond; Salamon Réka Kitti; Schulcz Anna; Soós András Milán; Szakál Attila; Szalontai Sára; Tombor Péter; Ujhelyi Patrik Gábor; Urbauer Anett; Véh Fanni; Zemen Mátyás

9.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Pozsgainé Becze Boglárka

B. Kiss László; Bánfi Dalma; Bánhegyi Dóra Viktória; Czövek Gréta; Erős András; Eveli Kincső; Farkas Kincső Sára; Fazekas Petra; Guba Réka; Hédl Barnabás; Horváth Kristóf Zoltán; Horváth Réka Borbála; Igaz Gábor Barnabás; Ihász Blanka; Kobán Kíra; Kovács Bálint; Krasznai Réka Beáta; Lippert Piroska; Litauszki Dorka Anna; Makarész Dóra; Maróti Blanka; Oláh Panna; Orosz Gergely Xavér; Pálfi Máté; Pápai Dominik; Polányi Lili; Salamon Réka Eszter; Sigmond Sára; Somlai Flóra; Süveges Luca; Szücs Johanna; Tátrai Gergely József; Tokai-Kiss Zsófia Márta; Trócsányi Laura

10.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: dr. Réti Balázs

Áment Máté András; Antal Dóra; Balogh Benjámin László; Baumann Kristóf Péter; Czaun Dóra; Engi Viktória Éva; Fazekas Sarolta Róza; Gaál Csanád; Galler Ábris; Gáspár Ákos; Gelencsér András; Gugolya Zoltán; Gurin Tünde Orsolya; Juhász Ádám Árpád; Kiszin Panna Erzsébet; Kővágó Zsófia Anna; Leszkovszki Nóra; Liszi Kamilla; Mahunka Gergő; Müller Martin; Nagy Patrícia; Nemes Virág; Oszter Katalin; Pegán Ágnes; Pipó Fanni; Potyi Panna Ágnes; Prins Alexander; Szűcs Barnabás; Tárnoki Ágnes Katarina; Ulrich Flóra Zsuzsanna; Varga Máté; Varga Milán

10.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Buglák Anita

 Albert Ákos; Balázs Petra; Balikó Kíra Csilla; Bálint Jázmin; Barta Luca; Cziráki Bettina; Dobos Karolin; Farkas Luca; Frey Helena Maya; Gál Zsófia Eszter; György Daniéla; Horányi Lili; Horváth Zalán; Iszak Csaba; Lacza Boglárka; Mayer Anna; Mészner Sarolta Fanni; Nemere Virág; Novák Lea; Pál Kata; Pálfy Liza Júlia; Rehák Ramóna Imola; Simonyai Lujza; Soós Boglárka; Szöllőskei Levente; Tóth Boglárka; Troják Donát; Unger Anna; Unger Liza Kata; Várnai Jadranka

10.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Korbacsics Ildikó

Amrich Csongor László; Benedek Csongor István; Bokor Levente; Fekete Bálint; Forrai Bulcsú; Grezsu Bálint; Illés Máté; Jójárt Csongor Ferenc; Katona Kristóf; Kedves Lőrinc András; Lantai Anna Boróka; Marton Ádám; Miskey Bendegúz; Muraközy Ármin; Müller Emese; Nádas András; Oláh Gergő; Oláh Lili; Papczun Regő; Radics Bence Zoltán; Rézmüves Miklós; Riegler Ádám; Sági Tamás; Somogyi Benedek; Szabó Gergely Bálint; Szél Balázs; Takács Levente; Tölgyes Bíbor Berta; Török Lilla; Zsendovics Máté László

10.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Mucsy Petra

Bali Réka; Balogh Olivér; Bartis Hajnalka; Bokányi Barbara; Cziráki Csongor; Csákány Olivér; Csizmadia Dorka; Csizmadia Renáta; Göde Viktória; Gulyás Csenge; Heizler Korina; Holics Viktória Julianna; Iglói Nóra; Kántor Levente; Kovács Klára Terézia; Kupcsik Csenge; Magyar Jázmin Beatrix; Márki Sára Luca; Millei Marcell; Nagy András Zsombor; Nagy Nóra; Naszer Hanna; Neuhold Hanna; Őry Kata; Reinfart Kata; Sáros Milla Gabriella; Schmidt Laura; Steinhauer Botond Béla; Tatai Viktória; Tátrai Teréz Mária; Tóth Anna Boglárka; Vajcs Luca; Varga Dániel

11.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Király Viktor

Berzsenyi Bence; Dóra Mátyás; Encz Emese Sarolta; Farkas Bálint Tamás; Fertig Dávid Miklós; Gerstmár Veronika; Gfellner Bálint; Heilig János; Jüttner Domokos; Kadem Aziz; Kékesi Szabolcs; Kiss Marcell András; Kovács Nóra; Lázár Bence; Leitold Anita Szilvia; Lengyel Katalin; Máthé Kincső Eszter; Mezőffy Emília Anna; Minyó Bence János; Molnár Ákos Máté; Orbán Anna; Pálfi Zsolt; Patkó Boglárka; Piller Mátyás Mihály; Rajki Boglárka; Schultz Emma Flóra; Sovák Adrienn; Szarvas Júlia Lilla; Szebeni Dániel; Szűcs Barnabás István; Takács Balázs; Takács Benedek; Tompa Eszter; Turán Áron Barnabás; Vadászi Viktor Ákos

11.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: dr. Oroszné dr. Takács Katalin

Arany Boglárka Anna; Birkás Borbála Búzavirág; Fazekas Lénárd; Ferenczy Kornél; Fódi Kornél András; Gergelyi Laura Boglárka; Gerhardt Anna; Giber Martin; Hajdu Dzsenifer; Hardi Laura Viktória; Izsó Dávid Gábor; Jurácsik Dávid; Kapitány Dorottya; Kárpáti Eszter; Kriszt András; Lassu Réka; Máhl Janka; Manetsch Jaqueline; Martoncsik Réka; Meretei Ákos; Mészáros András Bálint; Molnár Petra; Nagy Bálint; Naményi Viktória; Naszer Júlia Ráhel; Samu Luca Blanka; Selyem Zsóka; Staub Ádám; Tavaszi Krisztina; Thabet Michael Tamim; Zsákai Márk

11.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Báder Anikó

Baglyas Petra; Bátor Gergely; Bodor András; Bögi Levente; Csányi Borbála; Dobos Gergely Csanád; Endresz Péter; Felber Gábor; Hetyei Kristóf László; Holczhauzer Ábel; Kalla Richárd Levente; Kardos Márton; Kiss Milán; Kocsis Jenő; Lengyel Kálmán; Lipták Dániel; Moór Bence Dániel; Nagy Áron Artúr; Nagy Beatrix; Nagy László Botond; Rácsai Zalán; Raffai Richárd; Rauscher Géza; Sáros Dániel Levente; Schulcz Dániel; Sebők Bálint Imre; Szabó Máté Sándor; Szarvas Vilmos Andor; Tóth Cintia; Varga Erik; Vojnity Nóra Anna; Wilde Róbert; Zsilák Balázs Zoltán

11.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Holubné Szita Zsuzsanna

Bándi Bence; Barabás Eszter; Baranyai Marcell; Baráth Lili Éva; Csizmazia Kata Berta; Felföldi Borbála; Ferenc Panna; Galambos Dominika; Giebiszer Annivera; Hamburger Panna Mónika; Hári Veronika; Jászvári Aliz; Kozits Patrik; Kurucz Ágnes; Linczmayer Kata Ilona; Miskolczi Dorina Melitta; Molnár Martina; Németh Henrik; Németh Marcell; Péterfi Boglárka; Rátkai Anna; Rozner Borbála; Szabó Dóra; Szecsődi Kíra Fanni; Szilágyi Eszter; Tóth Enikő; Tóth Réka; Tóth Zsófia; Vangelista Flóra Rozália; Weisz Annamária

12.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Varga Vince

Agg Laura Barbara; Árkossy Borbála; Bányász Eszter; Benczik Ákos Ádám; Borbély Bálint; Füle Anna Klára; Galó András; Gáspár Nikolett; Gáspár Szilárd; Gócza Márton; Gugolya Mónika; Gulyás Arnold; Gyarmati Bálint; Halászi Csaba Péter; Horváth Botond; Huzsvár Flórián; Jójárt Réka Lili; Kiss Csenge; Korcsog Adél; Korinek Elli; Kővágó Boglárka Andrea; Ládonyi Dzsenifer; Lőrentei Dávid; Matyikó Marcell; Nagy Nóra Lilla; Papp Lilla; Pethő Tamara Katinka; Prins Rebecca; Salamon Petra Dorka; Szabó Luca Mónika; Tóth Sándor Áron

12.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Eich Mária

Bede Melinda; Bedő Bence Dániel; Brotschul Natália; Cziráki Bálint; Fisli Attila; Gazdig Olivér; Horváth Balázs Bence; Jakab Kinga; Janzsó Róbert; Kakuk Blanka Ágnes; Kárpáti Fruzsina Anna; Kiss Viktória; Kovács Bence; Kovács Ramón; Krózser Amanda Nikolett; Lőrincz Laura; Mann Lotti; Papp Mirjam; Petres Fanni; Prohászka Nándor; Schmidt Borbála; Simicska Áron István; Speier Roberta Mirjam; Szabó Júlia; Tihanyi Júlia Hanna; Tóth Kata Anna; Tölgyes Réka; Várszegi Ráchel

12.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Márffy Katalin

Balázs Levente; Birkás Balázs Boldizsár; Biró Andor Mátyás; Borsos Zsófia; Csizmadia Botond Zsolt; Csontos Anna; Farkas Boróka Eszter; Fehér Anna Veronika; Halász Dóra; Hardi Roland; Honti Richárd Sándor; Horváth András József; Hunyady Zsombor; Jeges Gábor; Kiss Szabolcs Alex; Koppa Dániel; Korbély Csongor; Kupcsik András; Lakatos András; Litkei Anita Georgina; Majer Balázs; Márkus Bánk Marcell; Réti Péter Dániel; Simon Noel; Suri Kornél Ákos; Szoboszlai Soma; Troják Bálint; Ulrich Marcell

12.D osztály

Kiemelt angol nyelvi képzés és Arany János Tehetséggondozó Program

Osztályfőnök: Isztl János és Csizmaziáné Fazekas Beáta

Áldozó Borbála Míra; Bakács Lehel; Brasch Renáta; Bujáky Eszter; Erős Bence; Fazekas Botond; Fazekas Zsombor; Fellegvári Benigna; Fülöp Csongor; Gál Zita Gabriella; Gelencsér Dávid; Hoóz Cintia; Janku Flóra Bereniké; Kántor Gergely; Katona József; Kiss Enikő; Kiss Károly László; Kun Henrietta; Lükő Loretta; Májer Hajnalka; Mórocza Fanni; Németh Alexandra; Németh Emese; Petrik Abigél; Réti Gergely; Sipos Fanni; Stark Réka; Szentessy Míra; Tokai-Kiss Bálint Erik; Varga Gábor; Vaszily Gábor

Korábbi tanévek osztálynévsorai

Share This