Érettségizett diákjaink

2020

2020 – 12.A

Osztályfőnök: Varga Vince

Agg Laura Barbara, Árkossy Borbála, Bányász Eszter, Benczik Ákos Ádám, Borbély Bálint, Füle Anna Klára, Galó András, Gáspár Nikolett, Gáspár Szilárd, Gócza Márton, Gugolya Mónika, Gulyás Arnold, Gyarmati Bálint, Halászi Csaba Péter, Horváth Botond, Huzsvár Flórián, Jójárt Réka Lili, Kiss Csenge, Korcsog Adél, Korinek Elli, Kővágó Boglárka Andrea, Ládonyi Dzsenifer, Lőrentei Dávid, Matyikó Marcell, Nagy Nóra Lilla, Papp Lilla, Pethő Tamara Katinka, Prins Rebecca, Salamon Petra Dorka, Szabó Luca Mónika, Tóth Sándor Áron

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: A kémia laborral szemben.

2020 – 12.B

Osztályfőnök: Eich Mária

Bede Melinda, Bedő Bence Dániel, Brotschul Natália, Cziráki Bálint, Fisli Attila, Gazdig Olivér, Horváth Balázs Bence, Jakab Kinga, Janzsó Róbert, Kakuk Blanka Ágnes, Kárpáti Fruzsina Anna, Kiss Viktória, Kovács Bence, Kovács Ramón, Krózser Amanda Nikolett, Lőrincz Laura, Mann Lotti, Papp Mirjam, Petres Fanni, Prohászka Nándor, Schmidt Borbála, Simicska Áron István, Speier Roberta Mirjam, Szabó Júlia, Tihanyi Júlia Hanna, Tóth Kata Anna, Tölgyes Réka, Várszegi Ráchel

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: A kémia terem előtti folyosó.

2020 – 12.C

Osztályfőnök: Márffy Katalin

Balázs Levente, Birkás Balázs Boldizsár, Biró Andor Mátyás, Borsos Zsófia, Csizmadia Botond Zsolt, Csontos Anna, Farkas Boróka Eszter, Fehér Anna Veronika, Halász Dóra, Hardi Roland, Honti Richárd Sándor, Horváth András József, Hunyady Zsombor, Jeges Gábor, Kiss Szabolcs Alex, Koppa Dániel, Korbély Csongor, Kupcsik András, Lakatos András, Litkei Anita Georgina, Majer Balázs, Márkus Bánk Marcell, Réti Péter Dániel, Simon Noel, Suri Kornél Ákos, Szoboszlai Soma, Troják Bálint, Ulrich Marcell

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2020 – 12.D

Osztályfőnök: Csizmaziáné Fazekas Beáta és Isztl János 

Áldozó Borbála Míra, Bakács Lehel, Brasch Renáta, Bujáky Eszter, Erős Bence, Fazekas Botond, Fazekas Zsombor, Fellegvári Benigna, Fülöp Csongor, Gál Zita Gabriella, Gelencsér Dávid, Hoóz Cintia, Janku Flóra Bereniké, Kántor Gergely, Katona József, Kiss Enikő, Kiss Károly László, Kun Henrietta, Lükő Loretta, Májer Hajnalka, Mórocza Fanni, Németh Alexandra, Németh Emese, Petrik Abigél, Réti Gergely, Sipos Fanni, Stark Réka, Szentessy Míra, Tokai-Kiss Bálint Erik, Varga Gábor, Vaszily Gábor

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: A kémia terem előtti folyosó.

2021

2021 – 12.A

Osztályfőnök: Király Viktor

Berzsenyi Bence, Dóra Mátyás, Encz Emese Sarolta, Farkas Bálint Tamás, Fertig Dávid Miklós, Gerstmár Veronika, Gfellner Bálint, Heilig János, Jüttner Domokos, Kadem Aziz, Kékesi Szabolcs, Kiss Marcell András, Kovács Nóra, Lázár Bence, Leitold Anita Szilvia, Lengyel Katalin, Máthé Kincső Eszter, Mezőffy Emília Anna, Minyó Bence János, Molnár Ákos Máté, Orbán Anna, Pálfi Zsolt, Patkó Boglárka, Piller Mátyás Mihály, Rajki Boglárka, Schultz Emma Flóra, Sovák Adrienn, Szarvas Júlia Lilla, Szebeni Dániel, Szűcs Barnabás István, Takács Balázs, Takács Benedek, Tompa Eszter, Turán Áron Barnabás, Vadászi Viktor Ákos

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: 

2021 – 12.B

Osztályfőnök: dr. Oroszné dr. Takács Katalin

Arany Boglárka Anna, Birkás Borbála Búzavirág, Fazekas Lénárd, Ferenczy Kornél, Fódi Kornél András, Gergelyi Laura Boglárka, Gerhardt Anna, Giber Martin, Hajdu Dzsenifer, Hardi Laura Viktória, Izsó Dávid Gábor, Jurácsik Dávid, Kapitány Dorottya, Kárpáti Eszter, Kriszt András, Lassu Réka, Máhl Janka, Manetsch Jaqueline, Martoncsik Réka, Meretei Ákos, Mészáros András Bálint, Molnár Petra, Nagy Bálint, Naményi Viktória, Naszer Júlia Ráhel, Samu Luca Blanka, Selyem Zsóka, Staub Ádám, Tavaszi Krisztina, Thabet Michael Tamim, Zsákai Márk

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: 

2021 – 12.C

Osztályfőnök: Báder Anikó

Baglyas Petra, Bátor Gergely, Bodor András, Bögi Levente, Csányi Borbála, Dobos Gergely Csanád, Endresz Péter, Felber Gábor, Hetyei Kristóf László, Holczhauzer Ábel, Kalla Richárd Levente, Kardos Márton, Kiss Milán, Kocsis Jenő, Lengyel Kálmán, Lipták Dániel, Moór Bence Dániel, Nagy Áron Artúr, Nagy Beatrix, Nagy László Botond, Rácsai Zalán, Raffai Richárd, Rauscher Géza, Sáros Dániel Levente, Schulcz Dániel, Sebők Bálint Imre, Szabó Máté Sándor, Szarvas Vilmos Andor, Tóth Cintia, Varga Erik, Vojnity Nóra Anna, Wilde Róbert, Zsilák Balázs Zoltán

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  

2021 – 12.D

Osztályfőnök: Holubné Szita Zsuzsanna

Bándi Bence, Barabás Eszter, Baranyai Marcell, Baráth Lili Éva, Csizmazia Kata Berta, Felföldi Borbála, Ferenc Panna, Galambos Dominika, Giebiszer Annivera, Hamburger Panna Mónika, Hári Veronika, Jászvári Aliz, Kozits Patrik, Kurucz Ágnes, Linczmayer Kata Ilona, Miskolczi Dorina Melitta, Molnár Martina, Németh Henrik, Németh Marcell, Péterfi Boglárka, Rátkai Anna, Rozner Borbála, Szabó Dóra, Szecsődi Kíra Fanni, Szilágyi Eszter, Tóth Enikő, Tóth Réka, Tóth Zsófia, Vangelista Flóra Rozália, Weisz Annamária

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:

Share This