Érettségizett diákjaink

2019

2019 – 12.A

Osztályfőnök: Böcskei Ákos

Almási Zsombor, Bodnár Babett, Borbás Péter, Csepely Zsófia, Dobos Dorina, Frank Ádám, Fülöp Bence, Haas Dorottya Magdolna, Horváth László, Isó Gábor, Kántor Tamás, Katona Attila, Keő Péter, Kiss Dóra Viktória, Kiss Levente, Kocsis Mihály Tamás, Kovács Andor, Kovács Dániel, Kovács Gábor Péter, Kövér Tamás, Kurbucz Márk Barnabás, Németh Barbara, Orosz Luca, Péter Veronika, Pituk Gábor, Ruzsiczky Nóra, Schütz Annamária Kinga, Szilágyi Bence, Szondi Máté Álmos, Varga Márk, Vattai Ágnes, Zajácz Miklós

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2019 – 12.B

Osztályfőnök: dr. Füléné Pió Gabriella

Bátor Dániel, Biró Márton András, Bolla Szonja, Egyed Dominika Thyra, Fónagy Zsanna, Forsthoffer Fanni, Hédl Petra, Holicsek Réka, Illés Kinga, Izsó Fanni Krisztina, Kálmán Kata Kincső, Kerekes Sarolta, Krén Enikő, Lengyel Dorottya, Lennert Lidia Rozália, Nádas Panna, Németh Fanni, Pálfi Zsófia, Pásti-Hriczu Andor, Poscher Nikolett, Reisinger Viktor, Réti Anna Katalin, S.Tóth Marcell Dániel, Stáhl Laura, Strommer Soma, Sudár Ábel, Véber Krisztina, Vecsera Hanna, Vieira-Da Silva Jacqueline, Vörös Laura

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2019 – 12.C

Osztályfőnök: Réti Anikó

Bognár Katalin, Bohár Emese, Borbás Patrik Kevin, Bóta Dániel Tamás, Bucsy Benjámin, Csertán Zsuzsanna, Eckert Dóra, Eszlári Dávid, Heizler Erik, Horváth András Csaba, Jáger Zsombor, Kiss Péter, Kupcsik László Márk, Kuthi Gábor, Kuti Soma Róbert, Marton Balázs, Márton Rebeka Fanni, Mezőffy Máté, Nagy Sándor Dávid, Németh Kristóf, Novothny Mátyás, Parag Gonzales Leydi Adriana, Péntek Márton, Piller Trisztán, Pimper Bertalan, Semsei Zsófia, Stark Péter Bence, Takács Kornél, Véh Dóra

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  106-os terem.

2019 – 12.D

Osztályfőnök: Tóth Mária és Molnár Veronika

Borda Fanni, Cseri Tijana, Dobos Antónia, Eidmann Réka, Eperjesi Andrea Katalin, Farkas Csenge Réka, Fülöp Dominika Réka, Győry Réka, Kedves Máté Örs, Király Artúr, Kiss Antónia, Kiss Máté Sándor, Kovács Máté, Kulics Vivien, László Zoltán, Liker Nóra, Mógor Zsófia, Novák Lili, Pajzer Alma Réka, Sebestyén Vivien Éva, Siddi Patrik Adrián, Somogyvári Lilla Virág, Steiger Szelina, Szalai Edina, Szalai Gréta, Szalai Zsófia, Tóth András János, Tóth Eszter

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2018

2018 – 12.A

Osztályfőnök: Tolnerné Csörgő Veronika

Barna Dorina Karolina, Béry-Horváth Gergely, Biró Kristóf, Borisz Kata, Czeglédi Levente Tamás, Ékes Ágota, Encz Koppány István, Fadgyas Márton, Hajdara Tamás, Hardi Ádám, Heilig Borbála, Horváth Botond, Kedves Áron Csanád, Kékesi Péter, Kinde Sarolta, Király Dávid, Koszorus Kolos László, Melich Zsófia, Nagy Artúr, Nagy Patrícia Barbara, Naszer Tamara, Neumann Gergely, Pozsonyi László Levente, Pribelszki János András, Radnai Bálint, Sára-Lukács Andrea, Simó Kinga Erzsébet, Szalai Benjámin Antal, Szentes Ivett, Tóth Bence, Vida Péter Sándor

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2018 – 12.B

Osztályfőnök: Kiss Andrea

Arany Eszter Sára, Árkovits Eszter Erzsébet, Béres Luca, Bocskay Ádám, Bogdán Róbert, Bognár Bianka, Boross Mónika, Danajka Balázs, Enyingi Franciska Dalma, Farkas Andor, Freitag Bianka, Gergelyi Ádám, Kiss Lili, Kovács Réka, Meretei Ádám, Mtewele Laura, Nánási Júlia, Németh Dorina Ágnes, Németh Norbert, Nováky Gréta, Stark Adrienn Ágnes, Stelcz Rebeka, Stupián Aliz, Szalczinger Fanni, Szekrényes Rebeka, Szilágyi Anna, Takács Bianka, Vajda Áron Bekény

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2018 – 12.C

Osztályfőnök: Szabó László

Abafalvi Balázs, Beck Martin Patrik, Bicski Ádám, Bicski Bálint, Bobák Vivien, Bognár Bence Kristóf, Buza Barnabás Imre, Eck Izabella, Farkas Borbála, Horváth László Levente, Horváth Tamás, John Dávid, Katona Ádám, Katona Gergely, Kiss Ágnes, Kolac Máté, Kovács Miklós, Lantai Noel, Mesterházi Marcell, Németh Ádám, Noszlopi Dominik Márk, Nyikus Zsombor, Pék Gergely, Rácsai Ákos, Schalbert Judit, Schönwald Milán, Stojcsics Viktória Dóra, Tóth Bence Dániel, Töreky Péter

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2018 – 12.D

Osztályfőnök: Kaposvári József és Katanics Sándor

Bölcsföldi Anna, Burai Brigitta, Epresi Ádám, Fekete Márk, Felföldi Luca, Hajdú Dorottya, Hajdu Katalin, Hanisch Lívia Ilona, Heller Sara Eszter, Holub Anna, Janka Dániel, Kovács Réka, Krasznai Lilla, László Dávid, Lennert Kristóf, Leposa Virág Kata, Maróti Lili, Nagy Lili Róza, Németh Virág Alexandra, Palotás Réka, Sebestyén Máté Károly, Simon Ruben Lionel, Soltis Zalán Levente, Stadinger Johanna Helena, Szász Klaudia, Szigeti Bálint, Takó Andrea Zsófia, Vangelista Laura Maria, Varga Georgina, Vasvári Róbert, Wildhoffer Vendel

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2017

2017 – 12.A

Osztályfőnök: Csizmazia Imre

Áldozó Bendegúz Mihály, Bendicsek Márton Bendegúz, Bodor Tamás Levente, Bognár Judit, Csabai Mirjam Katalin, Csókás Csongor, Gosztola Anett, Heilig András, Hidegkuti Konstantin, Hornisch Bálint Péter, Horváth András, Jakab Viktor, Kálló Nándor, Kékesi Attila, Kókai Lilla Viktória, Markovics Dávid, Mihálykó Péter, Papp Boróka, Pituk Sára, Rádli Álmos, Rajmon Martin, Stark Patrícia, Szabó Bence Domonkos, Szabó Csaba, Széles Aliz, Szijártó Dániel, Szőke Tibor Ádám, Tigyi Fanni, Tóth Bálint János, Trón Réka, Vass Nóra Lili, Vincze Győző

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2017 – 12.B

Osztályfőnök: Schindler László

Bányai Klaudia, Császár Tünde, Csató Eszter, Czepek Júlia, Eperjesi Krisztina Lilla, Erdősi Xavér Ferenc, Horváth Bálint, Horváth Regina, Iszak Zsombor, Kaizer Anett, Kántor Katalin, Kárpáti Orsolya, Klausz Adrienn, Kolonics Mária Veronika, Kovács Tímea, Lengyel Márton, Magyar Nikolett Ágnes, Mészáros Marcell, Molnár András Ferenc, Nagy Anita, Nagy Tamás László, Pátkai Máté, Semsei Anna, Szabó Dániel, Szente Barnabás, Trapp Luca Zsófia, Valler Eszter, Vattai Sára, Véber Brigitta, Volf Adrienn, Vörös László

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2017 – 12.C

Osztályfőnök: Korbacsics Ildikó

Balogh Ákos, Csarmasz Balázs, Csizmazia Márton, Edelényi-Szabó Viktor, Egyed Gabriella Katalin, Erdős Bálint, Forsthoffer Anett, Gácser Tamás, Gulyás Donát, Gyarmati László, Kardos Boldizsár, Kazal Soma Kolos, Kiss Annamária, Koch Viktor, Mayer László Máté, Mészáros Rebeka, Nagy Levente, Németh Bálint, Penk Richárd Bálint, Pogány Domonkos, Rasovszky Kristóf, Rédei Mátyás, Sándor Dániel László, Schweigert Martin, Sréter Attila István, Sulyok István, Szvath Réka, Torkos Csongor, Várszegi Júlia, Vinkler Gergő

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2017 – 12.D

Osztályfőnök: Bertha Ágnes és Bertha Orsolya

Ádám Rozália, Bácskay Flóra, Bódy Blanka Rebeka, Budai Zsófi, Cseh Anna, Domján Réka, Dubi Anna, Fülöp Barnabás Béla, Gijsbers Zsófia Julianna, Göncz Anna, Holdinger Zoltán Máté, Király Luca Dóra, Komáromy Boglárka, Kovács Ágnes, László János, László Luca Patrícia, Liker Anna Luca, Lukács Regina Katalin, Mester Bianka Nikolett, Nagy Rebeka, Oszter Anna, Őry Fanni, Puha Petra, Ruzsiczky Lili, Sipos Sára, Szöllősi Judit, Szpisják Bence, Szujó András Alex, Wolf Róbert Krisztián

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Az Informatika III-as terem előtti folyosó.

2016

2016 – 13.A

Osztályfőnök: dr. Réti Balázs

Béry-Horváth Álmos, Drienyovszki Tímea, Haász Alida Blanka, Jakab Rebeka Dóra, Józsa Dalma, Juhász Anna Csilla, Kadem Amira, Kocsis-Deák Titanilla, Kósa Bendegúz, Kovács Dávid, Kutas Nikolett, Lakner Diána, Leitold Márton Ferenc, Lendvai Balázs, Muraközy Virág, Nagy Luca Sára, Orbán Gábor, Papp Marcell, Pintér Péter, Samu Róbert Károly, Selmeczy Ilka, Szalay Szabolcs, Szénási Dóra, Szigeti Gréta Anna, Szijártó Ádám, Szőke Zoltán Hiláriusz, Tatár Blanka, Ványolos Ádám Zsolt, Vassányi Gergely Botond

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: A kémia terem előtti folyosó.

2016 – 13.B

Osztályfőnök: Lendvai László

Antal Vivien, Aszódi Anita, Barkász Dominika Anna, Bedő Marcell Mátyás, Bocskay Zita, Gerner Dorottya, Heizer Fanni, Huber Máté, Kaiser Adrienn, Kapai Ádám, Koós-Hutás Édua Piroska, Kulcsár Kinga, Lauer Barnabás, Nagy Eszter, Neumann Péter, Novák Gabriella, Pásti-Hriczu Armand, Patányi Anikó Lilla, Perlaki Dávid Róbert, Pintér László Ferenc, Pintér Máté András, Répási Dominika, Róka Bálint, Schöffer Fruzsina Zsuzsanna, Schöffer Rebeka Krisztina, Seiler Sarah Chiara, Seregély Cintia, Stadler Helga, Szabó Dorina, Szabó Gréta Krisztina, Tamás Bálint, Tatay Blanka, Tóth Kata Otília, Tóth Rebeka Bernadett, Varga József Viktor, Zombó Balázs

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2016 – 13.C

Osztályfőnök: Király Viktor

Boros Ákos, Érdi Anna, Fabacsovics Márk, Farkas Bálint, Farkas Levente, Fazekas Lajos Máté, Horváth Zsófia, Hunyady Csaba, Juhász Tamás, Kelemen Ákos, Klucsik Dávid, Koppa Péter Kornél, Kropf Miklós, Lontai Bendegúz, Lőrincz Balázs Péter, Németh Gergő Tibor, Németh Péter, Németh Péter, Oláh Bálint, Papp Bence, Pázmány Miklós, Pék Bertold, Piedl Benjámin, Slajchó Levente, Sutyinszki János, Tölgyesi Aurél Máté, Varga Fanni, Varga Fanni, Vers Bence Bendegúz

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2016 – 13.D

Osztályfőnök: dr. Szalainé Tóth Tünde és Bagi Péter

Babos Máté, Ballouk Nedin, Both Anna Mária, Csörnök Dániel, Erdei János, Halmai Fanny Adriána, Harmati Hajnalka, Horváth Dorottya Kata, Horváth Jenifer, Kila Eszter, Kiss Imre, Kocsor Milán, Korcsog Andor, Kun Boglárka, László Bálint, Lendvai Ákos, Masszi Richárd Bence, Nagy Gréta, Orsós Péter, Somogyi Fanni, Stadinger Szilárd, Szabó László, Szalkai Éva, Szilágyi Alex, Tajti Virág, Tollár Patrik, Tóth Dóra, Vargha Andrea

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Az ének terem előtti zsibongó.

2015

2015 – 13.A

Osztályfőnök: Varga Vince

Ádám Blanka, Bara István, Battyányi Előd, Bertus Róbert István, Csaba Dóra, Dima Péter, Farsang Mónika, Füle András László, Gősi Gabriella, Gulyás Kinga Virág, Horváth András, Horváth Rudolf, Juhász Zoltán, Kálló Márton, Kerekes Gergő, Kovács Adrienn Teodóra, Markovics Tamás, Meinczinger Márk, Muraközy Valéria, Müller Enikő, Papp Zsófia, Petrovai Noémi, Rédey Eszter Júlia, Renkó Tamara Anikó, Rostás-Farkas Bertalan, Sára-Lukács István, Strommer Noémi, Széplaki Máté, Tokai-Kiss Robin Pál, Tompa Júlia, Tóth Katalin, Varga Zsolt, Vathy Nóra Noémi

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti zsibongó.

2015 – 13.B

Osztályfőnök: Eich Mária

Albert Hanna, Bara Bernadett, Boross Tünde, Böhm Petra, Csepely Réka Alexandra, Dombay Nikoletta, Farkas Gábor, Gál Boglárka, Gál Fruzsina, Jung Ramóna, Kamondy Katalin, Király Anna, Kovács Attila Richárd, Kupcsik Júlia, Magasházi Szimonetta, Melich Dóra, Németh Éva Mária, Néninger Henrik István, Neumann Róbert, Orosz Réka, Rafai Anita, Schönwald Laura, Szabadics Ádám, Szente Fanni Luca, Tankó Viktória, Tilesch Bálint Iván, Tomkó Judit, Vincze Botond

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2015 – 13.C

Osztályfőnök: Márffy Katalin

Balogh Bálint, Balogh Marcell, Bónácz János, Cziráki Miklós Csongor, Dobai Botond, Dobos Eszter, Dömötör Szilárd, Fenes Áron, Foki Diána, Földvári András, Füstös Bertold János, Gazdig Vendel Özséb, Hegyi Levente, Horváth Tamás, Kovács Kornél, Kövér Márton, Kövesi Gáspár, Muraközy Berta, Nagy Ábel Imre, Nagy Anna, Nagy Eszter, Pálóczi Gábor, Petrovics Kornél, Pigler Péter, Straub Enikő, Székely Ádám, Telek István, Tóth György László, Vajda Bertalan Kálmán

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti zsibongó.

2015 – 13.D

Osztályfőnök: Csizmaziáné Fazekas Beáta és Isztl János

Babos Máté, Ballouk Nedin, Both Anna Mária, Csörnök Dániel, Erdei János, Halmai Fanny Adriána, Harmati Hajnalka, Horváth Dorottya Kata, Horváth Jenifer, Kila Eszter, Kiss Imre, Kocsor Milán, Korcsog Andor, Kun Boglárka, László Bálint, Lendvai Ákos, Masszi Richárd Bence, Nagy Gréta, Orsós Péter, Somogyi Fanni, Stadinger Szilárd, Szabó László, Szalkai Éva, Szilágyi Alex, Tajti Virág, Tollár Patrik, Tóth Dóra, Vargha Andrea

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti zsibongó.

2014

2014 – 13.A

Osztályfőnök: Katanics Sándorné

Abafalvi Gábor, Bathó Péter, Czank Ádám, Déri Tamás, Erdős Szilvia, Gyuricsek Anita, Haász Gergely Zsombor, Horák Tamara, Huszár Dániel Róbert, Károlyi Bálint, Kelemen Dániel, Kocsi Petra, Lakner Tímea, Makai Zsolt, Molnár Tamás, Müller Petra, Nagy Róbert, Pávits Sára, Péntek Mátyás, Pintér András Soma, Pulai Zsófia Kata, Simon Orsolya Anna, Sokoray Tamás, Speulta Zsanett, Szabó Tamás, Székely Mátyás, Szénási András Szilárd, Tóth Dávid Márk, Tóth Zsuzsa Veronika, Varga Veronika, Vig Marianna, Zsilák Borbála Anna

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A ének terem előtti zsibongó.

2014 – 13.B

Osztályfőnök: dr. Füléné Pió Gabriella

Ács Fruzsina, Albert Lili Fruzsina, Antal Nikolett, Bodó Barna, Csáfordi Krisztina, Csényi Bence, Farkas Bettina, Filó Alexandra, Fodor Kristóf, Hegyi Zsófia, Krén Heléna, Lovas Réka Orsolya, Molnár Bálint, Nárai Balázs, Németh Júlia Eszter, Páli Viktória, Peidl Diána, Petróczi Zita, Pichler Dóra, Ringhoffer Kinga, Schmidmajer Ádám, Schőberl Krisztián, Steinbach Petra, Szemán Renáta, Szmulai Alexandra, Tatay Anna, Toman Szonja Natasa, Tóth Adél Csilla, Vass Csilla Vivien, Venczel Mária Kinga, Vörös Viktória

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Az ének terem előtti zsibongó.

2014 – 13.C

Osztályfőnök: dr. Vondervisztné Kapor Ágnes

Álich Gergő, Bagi Valentin Belián, Bakay Dávid László, Besenyei Szebasztián, Bodor Katinka Csilla, Csicsics Márk, Cz. Nagy Eszter, Czuczu Barbara, Dudás Tamás, Érdi Júlia, Huszti Dorottya, Juhász Kristóf, Kápli Dorottya, Kerekes Dóra, Kiss Réka, Kovács Tibor, Lizák Richárd, Nagy Attila, Nagy Nikolett, Pap-Kovács Anna, Pipó Szabolcs, Sebestyén Béla Gábor, Szabó Máté, Szakál Zsombor, Tál Dominik, Varga Bence

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A ének terem előtti zsibongó.

2014 – 13.D

Osztályfőnök: Bana Márta és Tóth Mária

Ármás Julianna, Balogh Tímea, Berki Adrienn, Bogdán Kálmán, Borsos Eszter, Csókás Dominik, Dávid Imre, Farkas Klára Zsuzsanna, Gelencsér Orsolya, Kalocsai Dániel, Kocsis Barbara, Korim Anna, Kovács Fanni, Kovács Nóra Vivien, László Dániel, Leiker Flóra, Marton Edina Anna, Nagy Márk, Navratyil Gréta, Nyéki Csenge Luca, Orosz Emma, Pass Natália Leonóra, Pem Dominik, Scheller Judit Katalin, Somodari Richárd László, Strenner Kinga, Sulyok Dóra, Tábori Katalin, Vági Lili

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Az ének terem előtti zsibongó.

2013

2013 – 13.A

Osztályfőnök: Tolnerné Csörgő Veronika

Arany Bence, Bankó Balázs, Czobor Rebeka, Gema Barnabás, Gönye András László, Hárs Dániel, Horváth Eszter, Horváth Franciska, Kreisz István, Németh Barnabás, Novák Szilvia, Orbán Gergely, Perger Dávid, Pesti Dorottya Luca, Pósfai István, Reiner Éva, Renkó József Bálint, Sagmeister Ádám, Sári András Lajos, Schultz Domokos, Simon Andrea, Szabó Bence, Szabó Réka, Szigeti Bertalan György, Szigeti Tamás, Szikszai Fanni Bettina, Tamás Soma Baján, Vonderviszt Fülöp Balázs, Vörös Zsófia

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A ének terem előtti zsibongó.

2013 – 13.B

Osztályfőnök: Wenczel Zsuzsanna

Bagosi Vivien, Baranyai Brigitta, Bélafi Dóra, Csótai Kitti, Dubi Bence, Freund Anna, Hack Anna Júlia, Herwig Hanka Johanna, Kemény Balázs, Kolonits Dominik, Komjáthy Fanni, Kovács Eszter, Kristóf Dóra, Kulcsár Luca, Lauer János, Lovasi Kristóf, Nepusz Adrienn, Pap Péter László, Pátkai Gyöngyvér, Schindler Petra, Selmeczy Fruzsina, Skoda Réka, Szabó Dániel, Szalai Dénes, Szalai Krisztina, Szerencsi Marietta, Szirmai Márta, Tekker Szimonetta, Varga Gréta, Varga Marianna, Varsányi Kinga

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Az ének terem előtti zsibongó.

2013 – 13.C

Osztályfőnök: Szabó László

Blum Márton, Branstädter Zoltán, Császár Kristóf, Csiszár Áron, Engi Erik Gergely, Hegyi Gellért István, Heilig Benedek, Ihász Patrik, Jack Jakab Tamás, Katona Balázs, Kovács Máté, Lohonyai Bálint, Mihályi Balázs, Nagy Judit, Plutzer Ferenc, Róka Brigitta, Stadler Ábel Gábor, Stranigg Tamás, Szabó Tibor, Szita Attila, Tarsoly Dániel, Tollner Dávid, Turcsányi Máté, Vadas István, Varga Ádám, Varga Ádám, Varga Ádám Zoltán, Varga Áron, Wlassits György Hunor, Zalavári Anna, Zsupek Dávid

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A ének terem előtti zsibongó.

2013 – 13.D

Osztályfőnök: Holubné Szita Zsuzsanna és Kaposvári József

Bernátzki Máté, Csonka Dániel, Cz. Nagy Zsófia, Cziráki Delila, Dömök Réka, Erdős Kata, Gunkl Viktor, Hajkó Eszter, Istvándi Tamás, Isztl Boglárka Bíborka, Kovács Zsuzsanna, Kövesdi Júlia, László Tünde, Lipcsei Fanny, Molnár Dorottya, Nagy Katalin, Nyéki Csaba Hunor, Papp Flóra Szabina, Polgár Ottó, Rafael Izabella Tamara, Ress Ágnes Evelin, Scheller Péter János, Sipos Luca, Sipos Nikolett, Somogyi Gábor, Stadinger Gergely, Szabadi Richárd, Szalai Krisztián, Szén Lilla, Szép Krisztián, Szilágyi Zsófia, Tokai-Kiss Dóra Viktória, Tóth Lilla, Váradi Petra, Wolszt Bence

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Az ének terem előtti zsibongó.

2012

2012 – 13.A

Osztályfőnök: Csizmazia Imre

Akopjan Alex, Albrecht Dorisz, Árkossy Bálint, Baráth Veronika, Csicsics Anna, Dömötör Mónika, Fabacsovics Lili, Fertig Dávid, Gógán Dávid, Heilig Dávid, Horváth Anna, Horváth Sára, Horváth Zsófia, Illés András, Jakab Márton Ábris, Józsa Tamás, Kóczián Márton Richárd, Kusicza Richárd, Lang Nikolett, László Dóra, Magyar Norbert, Menyhárt Vivien, Mészáros Evelin, Molnár András, Pálmay Andrea, Pásztor Petronella Ildikó, Rasovszky Tamás, Simon Kristóf, Stumpf Csaba, Szabó Bence, Szalkai Zsófia, Ugrósdy Mercédesz Flóra

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2012 – 13.B

Osztályfőnök: Schindler László

Áment Csenge, Balczár Erzsébet Éva, Bedő Csaba Zoltán, Betleni Fanni, Bogár Anna Eszter, Csécsi Miklós, Csontó Dorottya, Csótai Éva, Feith Katalin, Hegedüs Gabriella, Horváth Dóra, Ilies-Maior Petra, Iván Borbála Teréz, Katona Renáta Katalin, Kovács Martin, Lohn Andrea, Lohn Viktória, Márkus Eszter, Molnár Georgina Zsuzsanna, Móninger Kristóf Péter, Óhegyi Csongor Győző, Pleszinger Nikolett, Radács Kata Hermina, Ránkl Gergő, Répási Gréta, Rózsahegyi Dóra, Slajchó Bence, Szabó Dániel, Szabó Mátyás, Szokoli Teodóra, Tósoki Dániel, Tóth Fanny, Turányik Júlia Katalin, Valler Bernadett, Veszprémi Ádám, Vincze Roberta, Vujovich Rita

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2012 – 13.C

Osztályfőnök: Korbacsics Ildikó

Antal Gábor, Baranyi Bence, Boros Ádám, Chován Gábor, Csomai Dániel, Czefernek Andrea, Dudás Áron, Fehér Ernő Viktor, Gyuk Péter, Hettmann Alex, Horváth Bálint, Illés Roland, Kerekes Ádám, Kulcsár Gergely Levente, Kurucz Bence, Lakner Gergő Bence, Lendvai Dániel, Mihálykó András, Oláh Dániel, Pauer Gergely, Pintér Barbara, Rátosi Márk, Schmalzl Márton, Síkvölgyi Martin, Szabó Andrea, Szalai Gergely Kristóf, Szalai Gergő, Tóth Ágota, Tölgyesi Ákos Péter

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2012 – 13.D

Osztályfőnök: Bertha Ágnes és Bertha Orsolya 

Baksa Szabolcs, Borbás Katalin, Éberling Attila, Fazekas Daniella, Gárdonyi Máté, Hombolygó Ákos, Horváth Anna, Horváth Krisztina, Hőgye Norbert, Kovács Alexandra, Kovács Dóra Jozefina, Kovács Kristóf Boldizsár, Krémer Gábor, Krémer Zoltán, Kuti Benjamin Kálmán, Kuti Sebestyén, Mórocz Kitti, Papp Gyula, Páter Dávid, Poller Lilla, Ráczkevi Mátyás, Sándor Szilárd, Scheller András István, Szakonyi Alexandra, Szalai Eszter, Szücs Dániel, Tatai Barbara, Tóth Judit, Varga Kinga, Wimmer Anna

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Az ének terem előtti folyosó.

2011

2011 – 13.A

Osztályfőnök: Németh Gabriella

Angyal Boglárka, Bathó Éva, Berki Roland, Gécs Eszter Ágnes, Gecző Dóra, Halász Csenge Zsuzsa, Horváth Anna, Horváth Péter Soma, Huszti Dániel, Jacsó Ádám Zoltán, Koncz László, Lelkes Dóra, Lengyel Lilla, Lipták Marcell, Molnár Krisztina, Nagy Balázs, Nagy Bendegúz István, Nagy Máté, Niederhoffer Lilla, Orbán András, Pázmány József Gábor, Regenye Patrik, Rozman Gábor, Ruha Roland, Stogica Máté Árpád, Szabó Bence, Szabó Noémi, Szücs Mátyás Egon, Varga Vince, Veingartner Roland

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2011 – 13.B

Osztályfőnök: Lendvai László

Bakonyi Tamás, Bakos Ádám, Bihari Mercédesz, Bodnár Sarolta, Csepely Bettina Julianna, Dudás Laura, Felczán Szandra, Fogl Nikolett, Földesi Noémi, Fülöp Dániel, Herold Anna, Hietzker Miriam Sophie Berta, Huber Anna, Jáger Szilveszter, Kóczián Írisz, Kristóf Emese, Lohn Veronika, Lőrincz Nikolett, Marosvölgyi Éva, Mészáros Míra Lilla, Molnár Anikó, Néninger Melinda, Pavelcze Kata, Schei Luca, Sihell Nikolett, Somosi Klaudia, Svéd Kata, Szabó Dorottya, Szathmáry Fanny, Székely Balázs, Szolcsányi Dóra, Szolga Brigitta, Szöllősi Enikő, Törkenczi Boglárka, Uszkai Veronika

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2011 – 13.E

Osztályfőnök: Király Viktor

Agócs Tamás Atilla, Balázs Dávid Ágoston, Bendicsek Anna, Botka Dániel, Csaba Gábor, Csunyi Ádám Csaba, Damjanovics Bence Dániel, Farkas Flórián, Ferenczy Gergő, Godár Máté, Görgics Tamás, Hilbert Ádám, Horváth Bence Szilárd, Hosszu Balázs, Hriczu Ádám, Kovács András, Kovács-Osváth Zoltán, Kubik Anna, Linczmajer Gábor, Molnár Gergő, Müller Dávid, Nagy Bálint, Ónodi Áron, Papp Gergely, Rohrer Csaba, Smidla Ádám, Szabó Dóra, Szappanos Bence László, Tárkányi András Bence, Tóth Máté Gábor, Varga Ádám

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2011 – 13.F

Osztályfőnök: Bagi Péter 

Bogdán Szilárd, Gál Vivien Anita, Horváth Kitti Anikó, Kovács Ferenc, Kovács Laura, Krüpl Mária, Magyar Tamás, Molnár Gyöngyi Margit, Pap Gergely, Papp Csilla Fanni, Pleiveisz Anikó, Rábai Dalma, Ress Mátyás, Riba Balázs, Ruska Mónika, Sebők Renáta, Siba Szilvia, Szabó Timea, Szkok Helga, Szöllősi Roland, Talián Tímea, Tóth Gábor, Tóth János

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  A kémia terem előtti folyosó.

2010

2010 – 13.A

Osztályfőnök: Varga Vince

Bélafi Károly, Benyó Krisztián, Böröcz Bence, Csurgó Marcell, Egyed Roland, Gubicza Krisztina, Gyulai Gábor, Heilig Zoltán, Horváth Balázs Marcell, Jakab Zsófia, Koczka Benjámin, Kohut Anita, Korcsog András Balázs, Korpics Gábor, Kövesdi Annamária, Kungl Ákos Ferenc, Lengyel Anna, Magyar Nóra, Mihalik Anna Mónika, Molnár Nóra, Nagy Dávid Gergő, Nagy Kristóf, Nagy Rebeka, Őri Barnabás, Pauer Gábor, Penk Nikolett, Pigler Csaba, Rupert Szabolcs, Somogyi Dóra, Székely Ákos, Szigeti Péter, Töreky Judit

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Gazdasági bejárat

2010 – 13.B

Osztályfőnök: Eich Mária

Baum Krisztina, Berecz Veronika Éva, Bonyai Gábor, Csányi Réka, Csapó Zsófia, Csillag Gergely Gyula, Doma Zsófia, Fódi Norbert, Fódi Petra, Gór Andrea, Holczinger Szandra, Horváth Dorina, Kolocz Ivett, Kovács Ádám, Kovács Emese, Kugler Enikő, Lauer András, Lohn Péter, Molnár Mariann, Óhegyi Alexandra, Ősi Eszter, Puskás Szabolcs, Radács Gergely Attila, Sándor Diána, Schindler Mariann, Sebestyén Noémi, Sipos Zsuzsanna, Solymosi Áron, Steinmacher Viktor Roland, Szegedy András Gábor, Szücs Blanka, Tenk Milán

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Gazdasági bejárat.

2010 – 12.C

Osztályfőnök: dr. Réti Balázs

Bódis Márton, Boros Ildikó, Csomai Dániel Iván, Domján György Bendegúz, Éberfi Zsuzsanna, Ender Zsuzsanna, Fakász Eszter, Gerőfi Máté Attila, Hinger Nikolett, Hordós Boldizsár, Horváth Bence, Horváth Tamás Ferenc, Illy Gergő, Kiliti Krisztián Ádám, Kóczián Katalin Mária, Komlóssy Dóra, Koós Ágnes, Kovács Péter, Kovacsics Sára, Környei Barbara, Králik Brigitta, Kránicz Hajnalka, Lakatos Réka, Lipcsei Flóra, Nagy Imola, Németh László, Pfitzner Áron, Piedl Anna, Pulai Mónika Eszter, Rajnai Benjámin, Schneider Barnabás, Somogyi Péter, Strommer Diána, Szalay Balázs

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Gazdasági bejárat.

2010 – 12.D

Osztályfőnök: Bagi Péter 

Balczár Eszter Katalin, Berkes Bálint, Biermann Áron, Biró Ágnes, Boda Fruzsina Emma, Bogár Dániel, Csáfordi Lilla, Diószegi Kata Eszter, Drágán Dávid, Janosov Milán, Károly Kolos, Kemény Gergő, Kiss Olivér, Maár Boglárka, Maróti Béla, Mesterházi Ádám, Mohos Péter, Molnár Juli, Pintér Balázs, Pónácz Mária Rozália, Riz Nikolett, Sári Kinga, Schlakker Dóra Beáta, Slemmer Bence Manó, Somogyi Dóra, Szabó András László, Szabó Anna, Szabó Máté Tamás, Takács Dóra, Takács Renátó, Tolner Zsófia, Venczel Dorottya

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Gazdasági bejárat.

2010 – 13.F-12.G

Osztályfőnök: dr. Molnár Attiláné 

Bognár Imre Áron, Csaba Gréta, Eitner Róbert, Fellenbeck Ádám, Fuchs Kitti, Horák Krisztina, Oly Márton András, Schmidt Brigitta, Szabó Orsolya Mária, Szalai Ádám, Tiszai Orsolya
Bödő Brigitta, Bödő Gyula Tibor, Budai Lilla Orsolya, Farkas Márk András, Kálmán Dániel, Kaska Krisztianna, Kiss Zsolt, Laposa Sándor, Onofer Dóra Loretta, Papp Barbara, Ráczkevi Lajos, Répási Dávid Sándor, Somogyi Péter, Szujó Zsolt, Tollár Ivett, Tomori Brigitta, Torma Mária, Vörös Krisztián János

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye:  Kémia terem előtti folyosó.

Share This