Érettségizett diákjaink

1969

1969 – IV.A

Osztályfőnök: László Józsefné

Bencsik Erzsébet, Boda László, Boross Ottília, Botos Zsuzsa, Budai Sándor, Endrédi Lajos, Farkas Imre, Feczkó Gábor, Fodor Erzsébet, Fodor Kálmán, Futó Sándor, Gelencsér Erzsébet, Horváth Emese, Jankó Zita, Kincses László, Kovács Erzsébet, Kovács József, Láng György, Lányi Kornélia, Lichtneckert András, Lohonyai Éva, Mesterházy Edit, Molnár Német Zsuzsanna, Nádasi László, Nagy Magdolna, Németh Tamás, Palkovics István, Pekárdi Kálmán, Pintér Valéria, Posta lstván, Schmid Ferenc, Simon Margit, Simon Mária, Szabó Márta, Szőke Katalin, Török Katalin, Vágfalvi Ottó Miklós, Varga Gyula, Varga Katalin, Vörösházi Mihály, Winkler László, Zsilinszky Szilvia

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: 113. terem

1969 – IV.B

Osztályfőnök: Sallay Mária

Ádám Györgyi, Adusz László, Banyó Tamás, Bikki Sándor, Birtalan János, Both Margit, Csíz Péter, Dalmadi Margit, Fodor Csaba, Gyulai Judit, Hárshegyi Ibolya, Hock Ambrus, Huszár András, Jelinek Margit, Jónás József, Kádár Zsuzsanna, Király Magdolna, Kiss Ilona, Kovács Klára, Kovács Márta, Kovács Zsuzsanna, Mendl Mária, Mezei László, Molnár Erika, Prém Mária, Rácz Erzsébet, Rédey Emília, Sárközi Ferenc, Sümegi Gyöngyi, Szabó András, Szász Ferenc, Szucsik István, Takács Magdolna, Takács Sándor, Virág Felicitás Éva

1969 – IV.C

Osztályfőnök: Gopcsa Vilmos

Bara Péter, Baum Ferenc, Biró Lajos, Botos Katalin, Bozóki István, Buday László, Cziráki Erzsébet, Csontos Miklós, Frisch Mihály, Gáber Kornélia, Györffy Tamás, Horváth Imre, Husvéth László, Iharos Frigyes, Iharos Mária, Kádár István, Kemenes Dénes, Király Ferenc, Kósa Ilona, Kovács Júlianna, Kristóf László, Kulcsár Ildikó, Léber Rozália, Lennert József, Nagy Ilona, Németh Miklós, Óvári Mária, Pallósy László, Pap Erzsébet, Piltmann Mária, Rédling Mária, Szabadka Teréz, Szukop Anna, Thury Péter, Tóth Margit, Tóth Miklós, Vámos Zsuzsanna, Varga István

1969 – IV.D

Osztályfőnök: Minyó János

Almás Károly, Antal Gyula, Aranyos László, Benesch József, Berta József, Cseresnyés Vilmos, Ebele Ferenc, Góger Róbert, Gyenge Zsigmond, Jung János, Kajtár János, Kauker Ferenc, Keszey József, Kovács Árpád, Kövi Frigyes, Krámli András, Molnár Gyula, Molnár Pál, Nagy Lajos, Németh József, Oszvald József, Péntek István, Répás József, Schell István, Simon Lajos, Sturm Béla, Szabó László, Szencz Elemér, Szentes Béla, Takács István, Valicskó Sándor, Varga Lajos, Zengő Gábor

1968

1968 – IV.A

Osztályfőnök: Király Etelka

Arnhoffer Ilona, Bakos Ferenc, Csákvári Ferenc, Dobos Magdolna, Gerundi István, Gombolai József, Hidvégi János, Jáhni Mária, Massányi Miklós, Neumann József, Nyirő Klára, Ónodi Judit, Osváth András, Solti István, Szalay Magdolna, Szórád Csaba, Tarsó Zsuzsanna

1968 – IV.B

Osztályfőnök: Léja Etelka

Albert József, Ábrahám Katalin, Bakos Adrienne, Bakó Erzsébet, Balogh József, Bodogán János, Bodor István, Csepely Ilona, Délczeg Ildikó, Egri Rozália, Édl Mihály, Godavszky Beáta, Hegyi László, Imreh Zoltán, Jármai Gábor, Kőkuti Rozália, Leitold Teréz, Lipták László, Lublóy László, Magasi Mária, Nagy Gabriella, Németh József, Pálffy Ernő, Perger Magdolna, Pichner György, Rédl József, Slavonits József, Soltész László, Squor Helga, Sümegi Gábor, Szabó László, Szilágyi Anikó, Szlotta László, Takács Cecília

1968 – IV.C

Osztályfőnök: Nagy Kálmánné

Cselényi Gabriella, Csomay Miklós, Dobos Ildikó, Fekete Tamás, Görzsönyi Zsuzsanna, Hidegkuti Konstantin, Horeczki László Rudolf, Horváth Ferenc Géza, Illikmann Zita Éva, Juhász Csaba, Kiss Györgyi, Kovács Judit, Kremó Rita, Ladics László, Meggyes Katalin Éva, Ortvein Ferenc, Pálinkás Anikó, Pörs Tamás Ferenc, Prohászka Mária, Rácz Ágnes, Sebők Piroska, Soltész László József, Szabó Lajos László, Tiefenthaler Erzsébet, Ujhelyi Antal József, Végh Edit

1968 – IV.D

Osztályfőnök: Horváth Géza

Adonyi János, Bácskai Katalin, Benkő István, Blaskó Anna, Etlinger Anna, Fejes Károly, Gosztolai József, Görtöl Lajos, Hatvári József, Homoki József, Huszár Jolán, Katz János, Kalocsai Bálint, Kelemen Ilona, Kemenczés Pál, Kiss Gyula, Kovács Zsuzsa, Kovács Zsuzsa, Lőrincz Gabriella, Márton Ottília, Molnár Ilona, Pallay Zsuzsa, Pap Tamás, Pető István, Réger Irén, Simon Pál, Soha Ottó, Szokoly István, Varga Attila, Vargyai Erzsébet, Vida András, Veszely Mária

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: 113. terem

1968 – IV.E

Osztályfőnök: Molnár Antal

Botos Péter, Csöndes István, Dezső Lajos, Gerencsér István, Heinbach Ferenc, Huszár Gyula, Kiss László, Kiss Sándor, Knoll László, Kósa Károly, Kovács Gáspár, Kovács Gyula, Kovács Miklós, Krámli János, Nagy Lóránt, Nagy Róbert, Renner Antal, Sady Sándor, Scheuer József, Szabó Imre, Szalay Gábor, Takács Árpád, Tarsoly Lajos, Vajthó Gábor, Veisz Endre, Vörös Béla, Zsebe Lajos

1967

1967 – IV.A

Osztályfőnök: dr. Vidéki Ernőné

Bartha Zsuzsanna, Bognár Miklós, Budai László, Farkas Balázs, Farkas Zoltán, Fejérdi István, Földesi Tibor, Földessy László, Frecskai István, Gyursánszky László, Hajnóczy Miklós, Hámori László, Hári István, Huber Tamás, Járai Csaba, Lajosfalvi József, Lajtafalvi Ferenc, Ligetfalusi Zsolt, Majerik Péter, Megyeri Zsolt, Nagy Károly, Németh András, Pintér Imre, Prohászka László, Rácz András, Révhelyi Attila, Scher László, Strenner József, Willand Károly

1967 – IV.B

Osztályfőnök: Kapor Károlyné

Acsay József, Antal Sándor, Bak István, Bencsik Éva, Benedek Valéria, Bodor Márta, Eisenreich Zoltán, Falusi Endre, Fülöp László, Gerencsér Mária, Gönczöl László, Kerékgyártó Mihály, Koha József, Kozma László, Marti Mária, Mészáros Éva, Molnár Erzsébet, Móninger Éva, Nagy Géza, Nemere Veronika, Pataki Rozália, Pillók Erzsébet, Pólyik István, Puskás János, Raffai Ilona, Rauschenberger Miklós, Straub Ferenc, Sulák Vince, Szabó Edit, Szabó Géza, Szloboda Judit, Szűts Andrea, Tamás Gábor, Weisz János, Vér Katalin

1967 – IV.C

Osztályfőnök: Fuják Józsefné

Berki Emília, Czuppon Péter, Érckövi Gyula, Felföldi Miklós, Flink Ferenc, Grósz Zoltán, Hauck József, Jády Szabolcs, Juhász Árpád, Kálózy Klára, Kiss Sándor, Kórusz Gabriella, Kovács Margit, Kurucz Tamás, Lakó József, Rajnai Ilona, Rajnai Tamás, Rozs László, Schall Katalin, Schmid Erzsébet, Schvaiger Mária, Soltész Márta, Spirk Mária, Steierlein Rózsa, Szelényi Ágota, Tantos Péter, Török Árpád, Treuer József, Udvari Márta, Vida Anna, Vörösházi Endre

1967 – IV.D

Osztályfőnök: dr. Takács Endréné

Andok Tamás, Antalfai Márta, Birkus Attila, Dani Mária, Daróczi Erzsébet, Gróf Ágnes, Herczeg Sarolta, Horváth Klára, Inotai Gyula, Kalocsai László, Kemenes Ágnes, Kiss Anna, Kocsis István, Konrád Anikó, Kovács Zsuzsa, Mail József, Matuszek Béla, Miczák László, Nagy Erzsébet, Németh Ilona, Novák Gyula, Palos Erzsébet, Perger Ferenc, Simon József, Steinbach István, Sütő Valéria, Szekeres László, Tóth Erzsébet, Varga Zsuzsa

1967 – IV.E

Osztályfőnök: Molnár Antal

Aranyos József, Bagi Sándor, Baki József, Balázs István, Csupor Kálmán, Farkas István, Gábor Tibor, Honzik István, Iványi Csaba, Kazy Ákos, Kaprinay Károly, Keller László, Kiss István, Koronczai György, Kőkuti Győző, Kurucz Gábor, Linczmajer József, Mérey István, Molnár Imre, Nagy A. József, Nagy József, Németh Miklós, Répási Sándor, Rózsa Károly, Weinhardt János

1966

1966 – IV.A

Osztályfőnök: dr. Bácskai Gyuláné

Ábrahám István, Arnhoffer Mihály, Balogh István, Bodor András, Bokor István R., Cziráki Sándor, Domián Péter, Falvassy András, Fekete Gábor, Fekete László, Fűrész László, Gárdonyi Rudolf, Godzsa Zoltán, Ivanovics Imre, Kovács Lajos, Lőrinczy Károly, Marton Béla, Medgyesi Sándor, Molnár Győző, Nagy László, Nánási László, Penkov Péter, Pethő Attila, Pintér István, Reiff János, Schultz Ferenc, Sipos Jenő, Szabó Ferenc, Szabó István, Szalai Ferenc, Tóth Antal, Tóth Attila, Weisz György

1966 – IV.B

Osztályfőnök: Hegyi Lászlóné

Bácskai Mária, Bódi Mária, Csiszár Klára, Dalos Márta, Dolinka Erzsébet, Fekete Zsuzsa, Gányási Margit, Győri Ilona, Keltai Zsuzsanna, Klein Ilona, Knoll Anna, Kutasi Katalin, Megyeri Valéria, Nagy Katalin, Németh Judit, Németh Mária, Ott Sára, Pintér Márta, Rakos Gyöngyi, Rauch Mária, Rózsa Mária, Schall Bernadett, Smutz Edit, Siklósi Margit, Simon Mária, Somorjai Katalin, Török Gertrúd, Vadas Mária, Vaskó Anna, Vér Mária

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Stúdió folyosó

1966 – IV.C

Osztályfőnök: Lukács Zoltánné

Bács Péter, Bakos József, Bartek Menyhért, Bérczi Péter, Ellmann Zoltán, Fehér Péter, Freund Vendel, Hohl Mihály, Jármai Péter, Kovács Mihály, Kungl József, Kuti Imre, Lökös Gyula, Meskó Miklós, Molnár Ernő, Morkolt János, Oszvald László, Panyi Lajos, Puskás Károly, Simon István, Szabó Pál, Szalay Károly, Szüts István, Tóth István, Vándorfi Győző, Vermes Alajos

1966 – IV.D

Osztályfőnök: Hegyi László

Antal Péter, Badáczy Károly, Balogh János, Bauer György, Bolla Pál, Cseh Kálmán, Fiskál Sándor, Hampel Kornél, Hanich János, Happ János, Hujder Zoltán, Kavisztl Pál, Keller Antal, Lakatos Károly, Mátyás Béla, Mádl József, Nász József, Rupert Gábor, Sulák József, Szakál Zsolt, Szukop József, Tolnai Géza, Tóth Károly, Vizi István

1965

1965 – IV.A

Osztályfőnök: Gopcsa Vilmos

Almási Andor, Bittmann Antal, Bodnár János, Borbás János, Czárth Endre, Fonyódi Jenő, Földeli Elek, Gergely László, Gyimesi Károly, Hargitai Kálmán, Horváth József, Kalincsák István, Károlyi Ferenc, Katz Ferenc, Király Sándor, Kovács Zsolt, László Zoltán, Miczák András, Némethy Árpád, Novák Pál, Papp János, Pauer György, Rohonyi István, Schmaldienst József, Sipos József, Solymosi Rezső, Szabó Zsolt, Torma János, Tóth István, Tóth Zoltán, Varga Ferenc, Zsandár László

1965 – IV.B

Osztályfőnök: László Józsefné

Adusz Ágnes, Alpár Erzsébet, Ambrus Éva, Baranyai Anna, Baranyai Judit, Benkő Éva, Büttel Márta, Csaba Zsuzsa, Csuti Éva, Ditrói Klára, Gopcsa Katalin, Györkös Mária, Haklár Anna, Hartmann Magda, Horváth Mária, Huszár Ágnes, Jánosa Éva, Jelinkó Erzsébet, Kalmár Mária, Kálmán Veronika, Kántás Anna, Karfner Mária, Kerényi Ágnes, Kertész Borbála, Kiss Judit, Kovács Éva, Kővári Szilvia, Labudek Eszter, Laczó Zsuzsa, Mészáros Ágnes, Mészáros Ildikó, Molnár Teréz, Molnár Vilma, Németh Eszter, Németh Margit, Pálinkás Vera, Pálmai Magda, Pápai Margit, Rektor Ágnes, Schmid Júlia, Somlai Margit, Spaziante Márta, Török Ilona, Török Mária, Ulrich Mária, Vígvári Katalin

1965 – IV.C

Osztályfőnök: Sallay Mária

Báder Miklós, Csepregi Sándor, Déri József, Ellmann Ottó, Farkas Ferenc, Feczkó Miklós, Hegedüs Ferenc, Horváth Ákos, Koronczay László, Kovács Sándor, Lakatos Béla, Mészáros László, Németh Gyula, Németh Sándor, Palatinusz Tibor, Pápay Miklós, Peér Gyula, Rédey Barnabás, Ringhoffer István, Solymosi Ferenc, Szabó Péter, Szabó Tibor, Szakál Adorján, Szántó Sándor, Szatmári János, Szeles József, Szokoly Tamás, Tóth János, Tölgyes László, Vágvölgyi László

1965 – IV.D

Osztályfőnök: Jung Anna

Agócs Éva, Balássy Imre, Budai Gyula, Czirfusz Tibor, Czuppon Zoltán, Fülöp Lajos, Gombás Péter, Grósz Sándor, Gyarmathy Béla, Horváth Ernő, Keczer József, Kishegyi Gábor, Kneisz István, Kovács József, Kovács Judit, Lautner János, Lingl József, Mizsei János, Nádasdy Árpád, Németh Erzsébet, Perei Gábor, Répás József, Schoffhauser Imre, Simon János, Steierlein József, Surányi Pál, Szabó József, Szabó Péter, Szakács János, Szakály József, Szikora Sándor, Szőke Attila, Vámosi András, Veiland Zsolt, Zugor Kálmán, Zsiga László

1964

1964 – IV.A

Osztályfőnök: Horváth Géza

Antal Sándor, Bácskai Gyula Károly, Bokrossy Jenő, Fábián Gergely, Ferenczi Attila, Galácz Lajos, Karancsi József, Klein János, Kővári László, Kuka Árpád, Marton István, Nagy Gyula, Nemes István, Novák Géza, Perjés András, Pintér Sándor, Rásky Mihály, Serfőző István, Sigmond András, Soós István, Szabó Zoltán, Szajkó Mihály, Táncsics Aladár, Zakariás Erzsébet Mária

1964 – IV.B

Osztályfőnök: Léja Etelka

Báder Erika, Benkő Ágnes, Bodor Mária, Cserháti Valéria, Feith Katalin, Fischer Anna, Gesztesi Erika, Glegyák Borbála, Grimayer Erzsébet, Gulyás Teréz, Hári Edit, Horváth Magdolna, Illésfalvi Mária, Kassai Margit, Kassai Mária, Kiss Rozália, Kovács Ilona, Kovács Zsuzsa, Kronstein Erzsébet, Léber Mária, Magvas Éva, Megyeri Ildikó, Mészáros Gyöngyi, Orsolya Katalin, Ősz Katalin, Somogyi Erzsébet, Szabados Molnár Eszter, Szász Marianne, Székely Ilona, Szeles Éva, Tóth Zsuzsa, Vágvölgyi Zsuzsanna, Wittmann Kinga

1964 – IV.C

Osztályfőnök: Knoll János

Bajai László, Balta István, Botos Csaba, Burgyán Pál, Csomay János, Csörnyei Zoltán, Dúl Gyula, Egyed Lőrinc, Falvassy György, Fodor István, Gőgös Károly, Györffy András, Hargitai István, Harró Imre, Heizer Pál, Horváth Alajos, Horváth Sándor, Kuti Géza, Medgyesi István, Mester József, Oros Gyula, Pacher János, Polgár Tibor, Rácz András, Rédey Zoltán, Swierkievicz Ákos, Szász József, Szelényi Ede, Szigyártó Zoltán, Vándor András, Visy Károly

1964 – IV.D

Osztályfőnök: Nagy Kálmánné

Baráth Margit, Beöthy Géza, Bérczes István, Boross Attila, Brasli Rozália, Diószegi Gyula, Édl Teréz, Fenyő Erzsébet, Glück Márta, Halasi Etelka, Hontai Zsuzsanna, Kaufmann Mária, Kecskés Etelka, Kertész Marianna, Kiss László, Kovács István, Kügler Anikó, László Erzsébet, Lohody Csaba, Magyar Ferenc, Markolt Katalin, Prisztai János, Rieger János, Sáray Zsuzsanna, Sebe Andor, Stefanich Valéria, Szabó Sándor, Szász Tibor, Székely Mária, Tóth János, Tóth Magdolna, Újházy Lajos, Valdinger Zoltán, Váradi Vilmos, Vörös Lajos

1963

1963 – IV.A

Osztályfőnök: Mészáros Imre

Fodor Zsolt, Gerendai János, Klein Vilmos, Kovács Gyula, Kovács László, Leimeiszter József, Molnár József, Nagy Géza, Nagy Walter, Németi László, Oláh Tóth Zoltán, Óriás Tibor, Pusztai Zoltán, Répás József, Rohonyi Rudolf, Schofhauser Benő, Simon Sándor, Solymosi Dénes, Staub László, Szűcs Imre, Takáts László, Tar Sándor, Tróbert Géza

1963 – IV.B

Osztályfőnök: dr. Vidéki Ernőné

Alpár Balázs, Benkő Csaba, Csomay Endre, Csordás József, Énekes Ambrus, Farkas Ferenc, Galácz András, Horváth Jenő, Járai Attila István, Joós György, Kishegyi Miklós, Kiss Gyula, Korda László, Kőnig Béla, Mesterházy Levente, Molnár Béla, Molnár Ferenc, Molnár József, Nagy Miklós, Nemere István, Németh Miklós, Pallos Mihály, Petrovics Elek, Prém István, Prevics Ferenc, Solymosi Ferenc, Szabó Béla, Szappanos István, Tárnoki Richárd, Tuza Pál, Varga János, Vincze István, Vissy István

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Stúdió folyosó

1963 – IV.C

Osztályfőnök: Fuják Józsefné

Benkő Kálmán, Berecz Mária, Bognár Miklós, Büttel Elza, Fazekas Gyöngyi, Fülöp Kornélia, Horváth Sára, Koronczay Sándor, Kürthy Lajos, Légrádi Elemér, Máhl Zsuzsa, Megyery Lilla, Meretei Erzsébet, Németh Katalin, Rhosóczy Gyöngyi, Rohonyi András, Salamon Tibor, Serfőző Ágnes, Sokhegyi Anna, Surányi Éva, Szász Tamás, Sziva Jenő, Timár Lajos, Török Beáta, Vér Ida, Volf Vilmos

1962

1962 – IV.A

Osztályfőnök: dr. Bácskai Gyuláné

Bölcs Csaba, Czobor Kornél, Czucor Miklós, Csepely Csaba, Demény Pál, Flórián Gyula, Frankó András, Friedl János, Kádár Zoltán, Kaposi Ferenc, Káposztás János, Kis József, Kiss István, Kovács György, Langmár István, Mécs István, Paltesz Mihály, Petheő Balázs, Simon László, Wolf Emil, Zentai József

1962 – IV.B

Osztályfőnök: dr. Kollega Tarsoly Sándor

Ambrus Sándor, Angyal István, Babóczky Tamás, Czibók István, Csikesz Ferenc, Csizmazia Ferenc, Csóka Nándor, Faller József, Farkas Béla, Foglszinger György, Gazdag Ferenc, Gyulavári József, Hernádi László, Jüttner András, Kiricses Lajos, Kővári Gyula, Magyar László, Máhl Lőrinc, Markó Béla, Molnár G. Judit, Ódor József, Őri István, Pávics Sándor, Pintér Zoltán, Pulay Tamás, Rektor Tamás, Salamon György, Sigmond István, Szabó Zoltán, Szakál Szabolcs, Székely Géza, Szomjas Balázs, Szőcs Elemér, Tavaszi Antal, Tolnay Lajos, Ughy Endre, Zabó György

1962 – IV.C

Osztályfőnök: Hegyi László

Angyal Gábor, Bálint László, Börzsönyi Sándor, Csabai Tamás, Erdei Ferenc, Fallmann Gyula, Fenyvesi Endre, Holubecz Béla, Kálovics Lajos, Kiss Ferenc, Kővári János, Kövér Jenő, Mészely Ferenc, Mihályfi László, Mizsei Ferenc, Molnár Sándor, Németh György, Pajor Csaba, Pisztel Miklós, Pongrácz György, Rády-Péntek József, Rajnay György, Sáros Gábor, Solymosi László, Szapári András, Székely Sándor, Tóth Imre, Tóth László, Tóth Levente

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Stúdió folyosó

1961

1961 – IV.A

Osztályfőnök: Harmath István

Bartek Pál, Bognár Zoltán, Borbáth Károly, Borbély Attila, Husvéth Csaba, Inczédy Csaba, Kálmán Gyula, Kazár Attila, Kuti Csaba, Mátyás István, Molnár György, Nagy Zoltán, Németh László, Oroszvári János, Punk László, Surányi Lajos, Székely József, Szüts Huba, Wittmann Endre, Zsoldos Jenő

1961 – IV.B

Osztályfőnök: Lukács Zoltán

Csepely Imre, Csiszár Miklós, Csóka Dezső, Domián Gábor, Fejes László, Fekete László, Hublik Imre, Jászóly Ferenc, Krisztián László, Lugossy Endre, Próder István, Rajnai Kálmán, Rauschenberger Jenő, Rosos György, Sáray Tibor, Schindler Miklós, Szabó Árpád, Szirbek József, Tóth József, Tölgyes József, Ulrich József, Varga Endre, Velegi László, Vereckei István, Vesszősi István, Zengő Elemér

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Stúdió folyosó

1961 – IV.C

Osztályfőnök: László Józsefné

Arnhoffer Teréz, Berkes Erzsébet, Cserhalmi Éva, Danielisz Anikó, Frajkó Magda, Furuglás Klára, Galabits Katalin, Geipl Erika, Gerey Magdolna, Hargitai Ildikó, Kass Ibolya, Kiss Erzsébet, Lánczeth Klára, Lukács Angyal, Marsi Irén, Molnár Zsuzsa, Nagy Ibolya, Perlaki Mária, Pfeifer Katalin, Putnoki Ilona, Rosta Mária, Solymosi Zita, Szauver Mária, Vajna Erzsébet

1961 – IV.D

Osztályfőnök: Károly Imréné

Ács László, Ács László II., Badinszky Péter, Bagoly Szabolcs, Bokor Gusztáv, Csizmadia Lajos, Dobó János, Egri János, Hárshegyi Kornél, Horváth László, Kálmán György, Konrád István, Krausz István, Lohonyai Miklós, Matyikó János, Mayer Gábor, Mátyás Sándor, Németh Géza, Nyúl László, Pálinkás József, Pittner János, Répási János, Rosos András, Strausz János, Szalai István, Újhelyi József, Újhelyi Sándor, Vándor Ferenc, Vécsey Kázmér, Végh Kálmán

1961

1960 – IV.A

Osztályfőnök: Horváth Géza

Arnhoffer Anna, Ekker Sándor, Enyedy Zsuzsanna, Fehér Katalin, Filka Anikó, Fogl Ilona, Gelencsér Mária, Gömöri Irén, Hidai Margit, Hungler Klára, Kalocsai Miklós, Kazár Enikő, Kiss Magdolna, Kovács Elemér, Lázár Erika, Ligetfalusi Ildikó, Lőrincz Judit, Marik Gyula, Mészáros Imre, Mezei Erika, Novák István, Orsolya Judit, Schmidt Károly, Sulmán József, Sulyok Éva, Szalay Teréz, Szegleti Ildikó, Szolnoki János, Tiszttartó Tibor

A tabló jelenleg is megtalálható az iskolában. Helye: Stúdió folyosó

1960 – IV.B

Osztályfőnök: Léja Etelka

Beleznai László, Bertalan János, Bertalan Péter, Csöndes György, Erdősi István, Fáber K. Gyula, Gáspár Imre, Gátai János, Gergely Ferenc, Horváth Győző, Horváth József, Kernusz László, Kléri József, Makkai Gyula, Nemes Árpád, Novák József, Novák Miklós, Rajnai Árpád, Sleszkó Árpád, Szabó János, Szabó Lajos, Szegfalvi Zoltán, Székely Miklós, Szemes Csaba, Szényi Béla, Szép Ferenc, Takács András, Vass M. Gábor, Virág Vendel, Völgyi Lajos, Waller István, Zabó László

1960 – IV.C

Osztályfőnök: dr. Vidéki Ernőné

Csiszár Ibolya, Galambos Anna, Garzó Ildikó, Hanich Mária, Hermann Ágnes, Horváth Angéla, Leitold Johanna, Marton Erzsébet, Mecséri Erzsébet, Rhosóczy Edit, Róhrer Anna, Saller Irma, Seress Ilona, Tell Teréz, Vértesi Gabriella, Völgyvári Éva, Zsíros Mária

1960 – IV.D

Osztályfőnök: Knoll János

Alpár András, Amberg Lajos, Bakos Dénes, Beke Ernő, Bognár László, Borbély Árpád, Borisz József, Czibók Tamás, Horváth Imre, Jenei Ferenc, Karhusz Imre, Kertész Árpád, Kirchkeszner Kálmán, Kovács József, Környei János, Kreutzer Dezső, Ládonyi Ferenc, László Péter, Leitold Ferenc, Magyar István, Nagy Lajos, Pásztor Lajos, Payr Miklós, Pénzes József, Persányi László, Rektor Mihály, Somogyi Kálmán, Somogyi Lajos, Szauder Kálmán, Szepezdi József, Tóth Antal

Share This