Tanári fogadóórák – 2020/2021-es tanév

A 2020. október 1-től bevezetett korlátozások miatt a szülők nem léphetnek be az iskola épületébe, így a fogadóórákon sem tudják a pedagógusok a szülőket fogadni. Kérjük, hogyha fel szeretnék venni a kapcsolatot a gyermeküket tanító pedagógussal, akkor a következő sorrendben tegyék azt meg:

  • A KRÉTA webes felületén az Üzenetküldés lehetőségét használva.
  • Az iskolai honlapon a tanároknál elérhető publikus email címre elektronikus levelet írva. (ha adott meg a pedagógus ilyen címet.)
  • Az iskola központi telefonszámán (+36-88-566-360) telefonon felkeresve a pedagógust.

Ebben a listában az iskolánkban tanító tanáraink hivatalos fogadóóráinak időpontját találhatja meg. Amennyiben a fogadóórák egyikén fel szeretné keresni az iskola egyik pedagógusát, akkor legalább egy nappal korábban telefonon mindenképpen jelezni kell ezt felé.
Az iskola telefonszáma: 88/566-360.

Asztalos István: Hétfő 7. és Kedd 1. óra
Báder Anikó: Hétfő 1. és Kedd 3. óra
Bagi Péter: Hétfő 1. és Szerda 3. óra
Bana Márta: Kedd 1. óra és Szerda 3. óra
Bankó Mónika: Szerda 1. óra és Péntek 3. óra
Barabás Szilvia: Hétfő 7. és Kedd 7. óra
Bereginé Simon Ágnes: Hétfő 1. és Kedd 2. óra
Bertha Ágnes Mónika: Hétfő 5. és Szerda 7. óra
Bertha Orsolya Anna: Kedd 3. és Kedd 7. óra
Borossné Hodák Ágnes: Csütörtök 7. és Péntek 2.
Böcskei Ákos Zsolt: Szerda 4. és Csütörtök 7. óra
Buglák Anita: Kedd 1. és Szerda 5. óra
Csizmaziáné Fazekas Beáta: Kedd 1. és Szerda 4. óra
Ériné Kismárton Renáta: Hétfő 1. és Péntek 6. óra
Dr. Ertli Tímea: Csütörtök 2. és Péntek 2. óra
Dr. Füléné Pió Gabriella: Kedd 4. óra és Csütörtök 1. óra
Fürj Katalin: Szerda 1. és Csütörtök 2. óra
György-Gyarmathy Andrea: Hétfő 2. óra és Szerda 1. óra
Holubné Szita Zsuzsanna: Szerda 2. és Csütörtök 1. óra
Horváth Katalin: Kedd 4. óra és Péntek 1. óra
Isztl János: Kedd 3. és Szerda 7. óra
Dr. Kántorné Kovács Csilla Yvett: Kedd 2. óra és Péntek 1. óra
Katanics Sándor: Hétfő 7. és Péntek 1. óra
Katanics Sándorné Lengyel Zsuzsanna: Hétfő 7. óra és Szerda 3. óra
Király Viktor: Hétfő 7. óra és Szerda 3. óra
Korbacsics Ildikó: Szerda 3. óra és Csütörtök 1. óra
Lendvai László: Hétfő 7. és Szerda 7. óra
Márffy Katalin: Hétfő 7. és Csütörtök 6. óra
Márkus Csaba Péter: Hétfő 7. és Szerda 7. óra
Molnár Veronika: Kedd 2. és Szerda 1. óra
Molnárné Bácskai Rita: Kedd 7. és Csütörtök 1. óra
Mucsy Petra: Szerda 7. és Csütörtök 3. óra
Nagy Cecília: Hétfő 5. és Szerda 1. óra
Nagy Erika: Kedd 7. óra és Csütörtök 4. óra
Németh Gabriella: Szerda 7. és Péntek 1. óra
Dr. Oroszné Dr. Takács Katalin: Hétfő 7. óra és Kedd 7. óra
Pálffy Zoltán: Szerda 7. és Péntek 1. óra
Pozsgainé Becze Boglárka: Csütörtök 1. és Péntek 3. óra
Réti Anikó: Kedd 4. óra és Szerda 1. óra
Dr. Réti Balázs: Hétfő 3. és Kedd 1. óra
Schindler László: Szerda 7. és Péntek 1. óra
Schultz Zoltán: Szerda 7. és Péntek 1. óra
Sebestyén Péter László: Hétfő 1. és Péntek 2. óra
Sipőcz Zoltán: Szerda 1. és Csütörtök 1. óra
Stark Péterné Zöldvári Ildikó: Kedd 4. óra és Csütörtök 1. óra
Szabó László: Szerda 7. óra és Csütörtök 1. óra
Dr. Szalainé Tóth Tünde Magdolna: Kedd 3. és Csütörtök 7. óra
Szintay Gertrúd Zsuzsanna: Kedd 7. és Csütörtök 1. óra
Tátrainé Radics Rita: Hétfő 6. és Szerda 7. óra
Tóth Mária Terézia: Hétfő 7. és Csütörtök 3. óra
Varga Vince: Hétfő 7. és Péntek 4.
Vay Krisztina: Hétfő 6. és Csütörtök 7. óra
Vondervisztné Kapor Ágnes: Hétfő 3. és Csütörtök 7. óra
Wenczel Zsuzsanna: Kedd 6. és Péntek 1. óra

Share This