A 2020/2021-es tanév hírei

Járványügyi eljárásrend (kiegészített) – szülői tájékoztató

Járványügyi eljárásrend (kiegészített) – szülői tájékoztató

Tisztelt Szülők!  A jelenlegi járványügyi helyzetben mindannyiunk közös érdeke, hogy az iskolában a koronavírus elleni védekezés minél hatékonyabb legyen. Igyekezzünk helyben mindent megtenni azért, hogy a tanításra a hagyományos formában kerülhessen sor. ...

Járványügyi eljárásrend 2.0 – diákoknak

Járványügyi eljárásrend 2.0 – diákoknak

Kedves Diákok!  A jelenlegi járványügyi helyzetben mindannyiunk közös érdeke, hogy az iskolában a koronavírus elleni védekezés minél hatékonyabb legyen. Igyekezzünk helyben mindent megtenni azért, hogy a tanításra a hagyományos formában kerülhessen sor. ...

Kerékpártúra – 2020.09.26.

Kerékpártúra – 2020.09.26.

Találkozás: 9 órakor a gimnázium előttKellékek: jó állapotú kerékpár, bukósisakÉrkezés: 16 óra körül a gimnázium elé Útvonal: Veszprém – Káptalanfüred – Csopak – Balatonfüred – Alsóőrs – Felsőörs – Szentkirályszabadja – Veszprém Hoznivaló: zárt cipő, elemózsia,...

Megújult a fizikaszertár!

Megújult a fizikaszertár!

Szeptember 10-én délután a Lovassy Alapítvány a Jövőért anyagi támogatásával megújult fizikaszertár jelképes átadásaként a fizika munkaközösség tagjai kísérletek bemutatásával egybekötött szertárbemutatást tartottak iskolánk tanári közössége számára. A nyár folyamán...

Szülői értekezlet (a 9/Ny és a 12. évfolyamosok szüleinek)

Szülői értekezlet (a 9/Ny és a 12. évfolyamosok szüleinek)

A járványügyi helyzetre való tekintettel a 2020. szeptemberében csak a 9/Ny. és a 12. évfolyamra járó diákok szüleinek tartunk szülői értekezletet. A 9/Ny évfolyamra járók szüleinek 2020. szeptember 22-én (kedden) 17 órától.A 12. évfolyamra járók szüleinek 2020....

Alapítványi ülés – 2020.09.21.

Alapítványi ülés – 2020.09.21.

A “Lovassy Alapítvány a Jövőért” Alapítvány következő kuratóriumi ülését 2020. szeptember 21-én tartja 16 órától a 109. teremben. Téma: új igények elbírálása. Az alapítvány céljainak megfelelő új igényeket 2020. szeptember 18-ig (péntek) kell leadni az iskolatitkári...

Órarendek – 2020/2021

Órarendek – 2020/2021

Elkészítettük és elérhetővé tettük a 2020/2021-es tanév tanári- és osztály-órarendjének webes verzióját. Az órarendeket az Iskolapolgárok menü Órarendek menüpontja alatt vagy ide kattintva érheti el.

Tanári oldalak – friss tartalommal – 2020

Tanári oldalak – friss tartalommal – 2020

A 2020/2021-es tanévtől új tanárként Vay Krisztina tanárnő kezdett el tanítani vizuális kultúrát és művészeteket a Lovassy László Gimnáziumban. Ezzel egyidőben Kiss Andrea  tanárnő már nem tanít iskolánkban valamint Eich Mária tanárnő és Merencsics Tibor tanár úr...

2020-as Vízivándortábor

2020-as Vízivándortábor

2020 nyarán, a megszokott időponttól kicsit később, július 17-21 között 21 diáknak és kísérőtanáraiknak (Mucsy Petra, György-Gyarmathy Andrea és Ériné Kismárton Renáta tanárnőknek) lehetősége adódott a Dunán kenuzni. Az ötnapos vízi vándortábor alatt megcsodálhattuk a...

Rendezvénynaptár – 2020

Rendezvénynaptár – 2020

Az iskola nevelőtestülete 2020. augusztus 31-én elfogadta a 2020/2021-es tanév rendezvénynaptárát, amit elolvashat az Iskola jelene menü Rendezvénynaptár almenüjében, vagy ide kattintva… Kérjük a diákokat és a szülőket, hogy a családi programjaik szervezésénél – a...

Frissített diáknévsorok – 2020

Frissített diáknévsorok – 2020

A 2020/2021-es tanév lovassys diákjainak frissített névsora az Iskolapolgárok menüben az Osztálynévsorok almenüben érhető el, avagy itt egy kattintással. Ugyanakkor frissítésre került az Iskolapolgárok > Diák kereső menüpont is. Az osztályfényképezést követően a...

Osztálytalálkozót szervezők – Figyelem!

Osztálytalálkozót szervezők – Figyelem!

2020. szeptember 1-től az intézmény épületébe osztálytalálkozó alkalmával nem lehet bejönni volt diákoknak sem. A korlátozás a korábban bejegyzett 2020. szeptember 1-je utáni időpontokra is vonatkozik! Az intézkedésre az EMMI által kiadott ajánlás alapján elkészített...

A Lovassy színpad tábora – 2020

A Lovassy színpad tábora – 2020

A Lovassy Színpad az idén is megrendezte szokásos évadnyitó táborát augusztus 24-től 27-ig Tápióságon. A  beszéd-, mozgás- és improvizációs tréningek mellett volt játék, szobaszínház, csocsó, biliárd, és kipróbálták az új fitnesz-parkot is. Köszönjük a tábor...

Információk, elvárások tantermen kívüli oktatás esetére

Információk, elvárások tantermen kívüli oktatás esetére

A tantermen kívüli oktatás nem tanítási szünet. A tanítási napokon az órarend szerinti munkarend kötelező, azzal az eltéréssel, hogy a munkanap 9.00-kor kezdődik, és 15.25-kor ér véget.A diákok és a tanárok közötti kapcsolattartás a G-Suite szoftveren keresztül...

Járványügyi eljárásrend – szülői tájékoztató

Járványügyi eljárásrend – szülői tájékoztató

Tisztelt Szülők! A jelenlegi járványügyi helyzetben mindannyiunk közös érdeke, hogy az iskolában a koronavírus elleni védekezés minél hatékonyabb legyen. Igyekezzünk helyben mindent megtenni azért, hogy a tanításra a hagyományos formában kerülhessen sor. Ehhez...

Járványügyi eljárásrend – diákoknak

Járványügyi eljárásrend – diákoknak

Kedves Diákok! A jelenlegi járványügyi helyzetben mindannyiunk közös érdeke, hogy az iskolában a koronavírus elleni védekezés minél hatékonyabb legyen. Igyekezzünk helyben mindent megtenni azért, hogy a tanításra a hagyományos formában kerülhessen sor. Ehhez...

Új házirend – 2020.09.01

Új házirend – 2020.09.01

A Lovassy László Gimnázium nevelőtestülete 2020. szeptember 1-től módosította az iskola házirendjét. A módosítást alapvetően a papír alapú ellenőrző megszűnése miatt történt, ahhoz igazítottuk a megfelelő pontokat (pl. hiányzások igazolása, kimentések kérése,...

Tanári fogadóórák – 2020/2021-es tanév

Tanári fogadóórák – 2020/2021-es tanév

Minden iskolánkban tanító tanár megjelölte azokat az órarendjébe beillesztett fogadóóráit, amikor fogadni tudja a szülőket. Amennyiben a fogadóórák egyikén fel szeretné keresni az iskola egyik pedagógusát, akkor legalább egy nappal korábban telefonon mindenképpen...

Menza befizetés – 2020. szeptembere

Menza befizetés – 2020. szeptembere

A szeptember havi menza befizetésének időpontja  2020. szeptember 8-9-10.(minden nap 7:30-14:30) A teljes ár: 10.925 Ft (575 Ft/ebéd)A kedvezményes ár: 5.465 Ft (287,5 Ft/ebéd)Fizetni – aki nem csoportos beszedéssel egyenlíti ki a számlát – készpénzzel és...

Alapinformációk az első tanítási napról

Alapinformációk az első tanítási napról

Szeptember 1-én (kedden) 7.55-ig érkezzetek meg az iskolába. Belépésre 7.55-ig az amfiteátrumnál lévő bejáratot is használhatjátok. Kérjük, a belépés után az osztálytermekben foglaljatok helyet. A belépéskor használjátok a kézfertőtlenítőket, a tantermeken kívül a...

A felsőoktatási felvételi eredménye – 2020

A felsőoktatási felvételi eredménye – 2020

A 118 végzős diákunk közül 115 jelentkezett magyar vagy külföldi felsőoktatás intézménybe. A mai napig mind a 115 felvételiző diákunk közölte velünk a felvételi eredményét.A visszajelzések alapján 113 végzős diákunk jutott be külföldi egyetem vagy...

Share This