Osztálynévsorok – 2020/2021-es tanév

9/Ny.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Csizmaziáné Fazeka Beáta

Árvai Anna, Bardon Erik, Borsos Barna, Budai Richárd, Darida Csenge, Engi Lilien, Erdős Balázs, Érsek Titusz, Fogarassy Kristóf, Gáspár Menyhért Boldizsár, Gáty Gergely Levente, Gazsi  Rebeka , Gfellner Benedek, Horváth Lili, Horváth Zsófia Tímea, Ihász Bertalan, Kiss Botond, Lábas Máté, Matusz Levente, Mayer Krisztián, Mód Péter Tamás, Nagy Ábel, Nagy Benjámin Máté, Nagy Katalin Míra, Nagy Levente, Nagy Zsombor Benedek, Renácz József, Rézmüves Ádám, Sótonyi Sára, Szentimrey-Vén Dániel, Tarsoly Borka, Vranyecz Anna Judit

9/Ny.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Horváth Katalin

Ábrahám Gábor Zoltán, Badics Helka, Barka Admira Tatjána, Blága Rebeka, Bogdán Márta, Czinczás Vanda, Cserbán Luca Csenge, Dömötör Mihály, Fazekas Laura, Fisli Levente, Gyenizse Noémi Adél, Hamerli Csenge, Harkai Hanna, Hermann Réka, Jurácsik Lara, Kajtár Krisztián, Kertész András, Kocsis Lilla, Lajtafalvi Eszter, Müller Krisztina, Nagy Alina Patrícia, Nagy Flóra, Novák Lara, Sági Flóra, Somlai Katalin, Steiner Mátyás, Strenner  Márton Bence , Szabó Miklós, Szeifer Hanna, Takács Dorottya, Tavaszi Dániel, Váradi Dorina, Weisz  Ádám

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Máthé Mihály, Müller Ákos, Pisch Tibor, Sudár Mátyás, Taubert Ábris, Szabó Áron, Moravetz Bence, Hamerli Botond, Moravetz Máté, Balikó László
2. sor: Pisch Veronika, Nemes Réka, Csóka Panna, Heizer Nóra, Gerhardt Emese, Galambos Dorina, Kiss Gabriella, Szuhánszki Emma, Farsang Brigitta, Riz Orsolya, Rankl Diána, Dr. Füléné Pió Gabriella – osztályfőnök
1. sor: Somogyi Barbara, Wagenhoffer Diána, Csapó Noémi, Gergelyi Noémi, Fóris Hanna, Furda Gréta, Darvasi Noémi, Freund Ágnes, Schofhauser Lia

9/Ny.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Márffy Katalin

Amrein Dárius, Bácskai Ákos, Bálint Balázs, Barát Miklós, Bíró Márton, Bohár Eszter, Boros Csanád Apor, Csizmazia Márton, Ekbauer Eszter, Eőry Sándor Péter, Gazsi Gergő, Gitta Imre, Hoffer Ede, Kántor Kamilla, Kriszt Koppány, Marton Dániel, Máté Lea, Matusz Benedek, Miskey Zétény, Monostori Barna, Németh Levente, Németh Lukács, Ocskó Nándor, Orbán Sára, Pető Damján Dávid, Puskás Gergely, Szalontai Soma, Szarka Márton, Vranyecz Márton György, Zemen Gábor

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Molnár Bálint, Wittmann Alex, Fazekas Roland Máté, Bálint Ádám, Krizmanich Máté, Sréter Ákos Ádám, Miskey Zsombor, Farkas Ábel, Kukoda Áron, Németh Vince Sándor
2. sor: Balázs Eliot Emánuel, Gaschler Máté , Szakács Fanni, Szabó Vivien, Nagy Virág Anna, Ács Noémi, Várady Lilla, Lantai Zóra Lili, Farkas Keve, Hamburger Zsombor Pál, Almássy Levente Bulcsú, Piczil Péter, Nagy Gergely Bendegúz
1. sor: Balogh Péter János, Somogyi Márton, Vándor Olivér Szilárd, Sulyok Gergő, Réti Anikó (osztályfőnök), Turáni Robin, Vajda Máté Zsolt, Polacsek Benedek, Dencs Nándor József
Hiányzó: Bagarus Olivér

9/Ny.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Isztl János

Bánó Viktória, Buzás Dávid, Erdélyi Zalán, Formán Jázmin, Gaschler Emma, Gellén Zsófia Kinga, Gyimesi Máté, Hanisch Hanna, Ipacs Virág Kornélia, Kovács Anett, Kovács Blanka, Ladányi Míra, Lendvai Csenge, Leszkovszki Ákos, Lippert Júlia, Mitró Elza, Nagy Vilmos, Németi Zsóka, Nyéki Dániel, Rakovics Andrea, Rasztovits Dóra, Rochlitz Júlia Mária, Román Aliz, Süveges Zsófia, Szaksz Réka Dorottya, Szentgyörgyi Benedek Dávid, Tacey Emily Inez, Tóth Kíra, Tóth Liza Anna, Tóth Vivien Vanda, Turi Bálint, Ulrich Ábel, Zab Liliána

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Pataki Simon, Bödör Levente, Link Erik Máté, Judi Bálint, Sigmond Soma András, Mészáros Torda, Szabó Bernadett, Eidmann Elli, Biró Dóra Eszter, Mórocza Fruzsina, Fülöp Gergő
2. sor: Vajda Szabolcs Kornél, Réti Márton, Karádi Kristóf, Szigeti Dorottya, Harhai Ágnes, Zsibrita Emese, Csikós Bíborka, Biszak Sára Zsuzsanna, Ferenczi Lili, Szöllőskei Bori Réka, Balogh Kinga, Kalmár Petra, Bana Márta
1. sor: Dominyák Virág, Trapli Nikolett Eszter, Kádár Panna, Varju Fanni, Osváth Kinga Diána, Beleznay Nóra Anna, Vizl Eszter, Hegyi Lili Gerda, Lajos Léna
Hiányzó: Kasza Júlia, Takács Gergő

9.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: dr. Kántorné Kovács Csilla Yvett

Áment Balázs Gábor, Balogh Marcell Bálint, Bencze Domonkos, Bésán Bence, Bodor Zsuzsanna, Bognár-Vida Borbála, Boór Dorka, Czövek Benedek, Csóti Zétény János, Dörnesz Bendegúz, Fehér Dóra, Fodor Virág, Friedrich Hanna, Gurin Tamás, Gyimóthy Olivér István, Járosi Richárd, Kadem Anis, Kalincsák Péter Kolos, Kis-Tamás Emma, Kovács Botond Bence, Kovács Etele, Lakatos Janka Liza, Mellár Mátyás, Morvai Levente Mátyás, Nagy Borbála, Nagy Gergő Donát, Németh Anna, Pálfy Róbert, Pituk Mátyás, Tardos Luca, Török Dorka, Vajda Bálint Milán

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Kováts Angéla, Veisz Richárd, Bogdán Benedek, Bánó Szabolcs, Barát Benedek, Szauter Benedek, Tóth Ábel, Csoltó Krisztián, Lakatos Léna, Galambos Réka Enikő, Budai Tímea
2. sor: Burdon Nóra, Hajdu Nóra, Horváth Borbála, Rugovics Boglárka, Sebestyén Fanni Dorka, Nagy Zselyke, Sárközi Márton, Pósfai Márton Béla, Vingli Ákos, Tislér Levente Norbert, Bertalan Dániel László, Jakab Eszter, Schmera Emília
1. sor: Gyarmati Milán, Csuta Krisztián Márk, Gáty Ábel Botond, Kiss Csongor, Tolnerné Csörgő Veronika (osztályfőnök), Tarsoly Panka, Gema Csanád, Jónás Péter Márk, Lengyel Sára

9.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: dr. Füléné Pió Gabriella

Balikó László Árpád, Csapó Noémi, Csóka Panna, Darvasi Noémi, Farsang Brigitta, Fóris Hanna, Freund Ágnes, Furda Gréta, Galambos Dorina Ivett, Gergelyi Noémi, Gerhardt Emese, Győrffy József Márton, Hamerli Botond, Heizer Nóra, Kiss Gabriella Eszter, Máthé Mihály, Moravetz Bence, Moravetz Máté, Müller Ákos, Nagy Boldizsár, Nemes Réka, Pisch Tibor, Pisch Veronika, Rankl Diána, Riz Orsolya, Schofhauser Lia, Somogyi Barbara, Sudár Mátyás, Szabó Áron, Szuhánszki Emma Dóra, Taubert Ábris István, Wagenhoffer Diána

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Himmer Enikő, Vangelista Lena Caterina, Pölös Gréta Boglárka, Kardos Luca, Ránkl Róza Eszter, Niedermayer Benedek, Cseh András Ferenc, Zsemle Máté, Karikó Lajos, Győrffy József Márton
2. sor: Léner Rebeka Réka, Németh Kinga, Szemán Dorottya, Takács Adél, Nagy Dorottya, Berzsenyi Kata, Schindler László osztályfőnök, Burger Dóra, Nagy Lili, Szíjártó Anna, Szabó Álmos, Váradi Zalán
1. sor: Lőke Eszter, Matting Eszter, Ajkai Kíra Renáta, Rugovics Flóra Anna, Szabó Ágnes, Tróbert Blanka Luca, Máthé István, Klausz Máté Zsolt, Fisli Botond
Hiányzik: Györkös Lotti

9.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Réti Anikó

Ács Noémi, Almássy Levente Bulcsú, Bagarus Olivér, Balázs Eliot Emánuel, Bálint Ádám, Balogh Péter János, Dencs Nándor József, Farkas Ábel, Farkas Keve, Fazekas Roland Máté, Gaschler Máté, Hamburger Zsombor Pál, Krizmanich Máté, Kukoda Áron, Lantai Zóra Lili, Miskey Zsombor, Molnár Bálint, Nagy Gergely Bendegúz, Nagy Virág Anna, Németh Vince Sándor, Piczil Péter, Polacsek Benedek, Somogyi Márton, Sréter Ákos Ádám, Sulyok Gergő, Szabó Vivien, Szakács Fanni, Turáni Robin, Vajda Máté Zsolt, Vándor Olivér Szilárd, Várady Lilla, Wittmann Alex

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Kovács Botond, Ujhelyi Patrik Gábor, Fóris Áron, Soós András Milán, Antal László, Nagy Zalán, Patkó Botond, Koronczai Bence, Mayer Barnabás, Zemen Mátyás
2. sor: Jeney Zoltán Márton, Beke Gellért, Domján Zorka, Szalontai Sára, Czégai Sára Virág, Gyüre Sarolta, Schulcz Anna, Véh Fanni, Lengyel Nóra,Ihász Dorottya, Urbauer Anett
1. sor: Kőmíves Norbert, Kerékgyártó Bence Barnabás, Szakál Attila, Tombor Péter, Szabó László (osztályfőnök), Bogsán Áron, Balogh Krisztián, Horváth András Bendegúz, Pajzer Péter Ákos
Hiányzó: Salamon Réka

9.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Bana Márta

Balogh Kinga, Beleznay Nóra Anna, Biró Dóra Eszter, Biszak Sára Zsuzsanna, Bödör Levente, Csikós  Bíborka, Dominyák Virág, Eidmann Elli, Ferenczi Lili, Fülöp Gergő, Harhai Ágnes, Hegyi Lili Gerda, Judi Bálint, Kádár Panna, Kalmár Petra, Karádi Kristóf, Kasza Júlia, Lajos Léna, Link Erik Máté, Mészáros Torda, Mórocza Fruzsina, Osváth Kinga Diána, Pataki Simon, Réti Márton, Sigmond Soma András, Szabó Bernadett, Szigeti Dorottya, Szöllőskei Bori Réka, Takács Gergő, Trapli Nikolett Eszter, Vajda Szabolcs Kornél, Varju Fanni, Vizl Eszter, Zsibrita Emese

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Bánhegyi Dóra Viktória, Orosz Gergely Xavér, Pápai Dominik, Pálfi Máté, Horváth Kristóf Zoltán, Kovács Bálint, Tátrai Gergely József, B.Kiss László, Hédl Barnabás
2. sor: Lippert Piroska, Trócsányi Laura, Sigmond Sára, Horváth Réka Borbála, Kobán Kíra, Salamon Réka Eszter, Süveges Luca, Ihász Blanka , Fazekas Petra, Maróti Blanka, Farkas Kincső Sára, Czövek Gréta, Bánfi Dalma
1. sor: Guba Réka, Oláh Panna, Eveli Kincső, Litauszki Dorka Anna, Szücs Johanna, ofő: Pozsgainé Becze Boglárka, Tokai-Kiss Zsófia Márta, Somlai Flóra, Krasznai Réka Beáta
Hiányzó: Igaz Gábor Barnabás, Erős András, Polányi Lili, Makarész Dóra

10.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Stark Péterné Zöldvári Ildikó

Bánó Szabolcs, Barát Benedek, Bertalan Dániel László, Bogdán Benedek, Budai Tímea, Burdon Nóra, Csoltó Krisztián, Csuta Krisztián Márk, Galambos Réka Enikő, Gáty Ábel Botond, Gema Csanád, Gyarmati Milán, Hajdu Nóra, Horváth Borbála, Jakab Eszter, Jónás Péter Márk, Kiss Csongor, Kováts Angéla, Lakatos Léna, Lengyel Sára, Nagy Zselyke, Pósfai Márton Béla, Rugovics Boglárka, Sárközi Márton, Schmera Emília, Sebestyén Fanni Dorka, Szauter Benedek, Tarsoly Panka, Tislér Levente Norbert, Tóth Ábel, Veisz Richárd, Vingli Ákos

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Gugolya Zoltán, Varga Máté, Gáspár Ákos, Gallér Ábris, Müller Martin, Prins Alexander, Balogh Benjámin, Mahunka Gergő, Juhász Ádám, Gaál Csanád, Szűcs Barnabás
2. sor: Leszkovszki Nóra, Potyi Panna, Fazekas Róza, Nagy Patrícia, Liszi Kamilla, Antal Dóra, Oszter Kata, Engi Viktória, Nemes Virág, Gurin Tünde, Kiszin Panna
1. sor: Pipó Fanni, Tárnoki Ágnes, Kővágó Zsófia, Baumann Kristóf, Réti Balázs, Pegán Ágnes, Czaun Dóra, Gelencsér András, Ulrich Flóra
Hiányzó: Áment Máté, Varga Milán

10.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Bankó Mónika

Ajkai Kíra Renáta, Berzsenyi Kata, Burger Dóra, Cseh András Ferenc, Fisli Botond, Györkös Lotti, Himmer Enikő, Kardos Luca, Karikó Lajos, Klausz Máté Zsolt, Léner Rebeka Réka, Lőke Eszter, Máthé István, Matting Eszter, Nagy Dorottya, Nagy Lili, Németh Kinga, Niedermayer Benedek, Pölös Gréta Boglárka, Ránkl Eszter Róza, Rugovics Flóra Anna, Szabó Ágnes, Szabó Álmos, Szemán Dorottya, Szijártó Anna, Takács Adél, Tróbert Blanka Luca, Vangelista Lena Catarina, Váradi Zalán, Zsemle Máté

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Horányi Lili, Cziráki Bettina, Mészner Sarolta Fanni, Farkas Luca, Nemere Virág, Iszak Csaba, Troják Donát, Szöllőskei Levente, Albert Ákos, Horváth Zalán
2. sor: Pál Kata, Tóth Boglárka, Dobos Karolin, Frey Helena Maya, Unger Anna, Soós Boglárka, Simonyai Lujza, Várnai Jadranka, Gál Zsófia Eszter, Novák Lea, Mayer Anna, Rehák Ramóna Imola
1. sor: Unger Liza Kata, György Daniéla, Balázs Petra, Pálfy Liza Júlia, Buglák Anita (ofő), Lacza Boglárka, Bálint Jázmin, Barta Luca, Balikó Kíra Csilla

10.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Szabó László

Antal László, Balogh Krisztián, Beke Gellért, Bogsán Áron, Czégai Sára Virág, Domján Zorka, Fóris Áron, Gyüre Sarolta, Horváth András Bendegúz, Ihász Dorottya, Jeney Zoltán Márton, Kerékgyártó Bence Barnabás, Koronczai Bence, Kovács Botond, Kőmíves Norbert, Lengyel Nóra, Mayer Barnabás, Nagy Zalán, Pajzer Péter Ákos, Patkó Botond, Salamon Réka Kitti, Schulcz Anna, Soós András Milán, Szakál Attila, Szalontai Sára, Tombor Péter, Ujhelyi Patrik Gábor, Urbauer Anett, Véh Fanni, Zemen Mátyás

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Kedves Lőrinc András, Szabó Gergely Bálint, Somogyi Benedek, Benedek Csongor István, Marton Ádám, Miskey Bendegúz, Oláh Gergő, Amrich Csongor László, Nádas András
2. sor: Katona Kristóf, Illés Máté, Szél Balázs, Papczun Regő, Sági Tamás, Jójárt Csongor Ferenc, Lantai Anna Boróka, Müller Emese, Török Lilla, Tölgyes Bíbor Berta
1. sor: Takács Levente, Oláh Lili, Zsendovics Máté László, Fekete Bálint, Korbacsics Ildikó osztályfőnök, Riegler Ádám, Grezsu Bálint, Bokor Levente, Radics Bence Zoltán
Hiányzó: Forrai Bulcsú, Muraközy Ármin, Rézműves Miklós

10.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Pozsgainé Becze Boglárka

B. Kiss László, Bánfi Dalma, Bánhegyi Dóra Viktória, Czövek Gréta, Erős András, Eveli Kincső, Farkas Kincső Sára, Fazekas Petra, Guba Réka, Hédl Barnabás, Horváth Kristóf Zoltán, Horváth Réka Borbála, Igaz Gábor Barnabás, Ihász Blanka, Kobán Kíra, Kovács Bálint, Kovács Márk, Krasznai Réka Beáta, Lippert Piroska, Litauszki Dorka Anna, Maróti Blanka, Oláh Panna, Orosz Gergely Xavér, Pálfi Máté, Pápai Dominik, Polányi Lili, Salamon Réka Eszter, Sigmond Sára, Somlai Flóra, Süveges Luca, Szücs Johanna, Tátrai Gergely József, Tokai-Kiss Zsófia Márta, Trócsányi Laura

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Sáros Milla Gabriella, Millei Marcell, Varga Dániel, Csákány Olivér, Steinhauer Botond Béla, Balogh Olivér, Cziráki Csongor, Kántor Levente, Iglói Nóra, Tóth Anna Boglárka
2. sor: Kovács Klára Terézia, Gulyás Csenge, Göde Viktória, Bali Réka, Holics Viktória Julianna, Csizmadia Renáta, Őry Kata, Márki Sára Luca, Neuhold Hanna, Csizmadia Dorka, Vajcs Luca, Reinfart Kata, Nagy Nóra
1. sor: Schmidt Laura, Kupcsik Csenge, Naszer Hanna, Heizler Korina, Mucsy Petra, Bartis Hajnalka, Tatai Viktória, Bokányi Barbara, Tátrai Teréz Mária
Hiányzók: Magyar Jázmin Beatrix, Nagy András Zsombor

11.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: dr. Réti Balázs

Áment Máté András, Antal Dóra, Balogh Benjámin László, Baumann Kristóf Péter, Czaun Dóra, Engi Viktória Éva, Fazekas Sarolta Róza, Gaál Csanád, Galler Ábris, Gáspár Ákos, Gelencsér András, Gugolya Zoltán, Gurin Tünde Orsolya, Juhász Ádám Árpád, Kiszin Panna Erzsébet, Kővágó Zsófia Anna, Leszkovszki Nóra, Liszi Kamilla, Mahunka Gergő, Müller Martin, Nagy Patrícia, Nemes Virág, Oszter Katalin, Pegán Ágnes, Pipó Fanni, Potyi Panna Ágnes, Prins Alexander, Szűcs Barnabás, Tárnoki Ágnes Katarina, Ulrich Flóra Zsuzsanna, Varga Máté, Varga Milán

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Dóra Mátyás, Vadászi Viktor Ákos, Farkas Bálint, Minyó Bence János, Molnár Ákos Máté, Fertig Dávid Miklós, Turán Áron Barnabás, Gfellner Bálint, Kékesi Szabolcs, Heilig János, Jüttner Domokos
2. sor: Szebeni Dániel, Takács Benedek, Lázár Bence, Mezőffy Emília Anna, Kovács Nóra, Sovák Adrienn, Tompa Eszter, Patkó Boglárka, Schultz Emma Flóra, Szarvas Júlia Lilla, Encz Emese, Lengyel Katalin, Gerstmár Veronika, Orbán Anna, Berzsenyi Bence
1. sor: Szűcs Barnabás István, Kadem Aziz, Pálfi Zsolt, Takács Balázs, Király Viktor (of), Kiss Marcell András, Leitold Anita Szilvia, Máthé Kincső Eszter, Rajki Boglárka

11.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Buglák Anita

Albert Ákos, Balázs Petra, Balikó Kíra Csilla, Bálint Jázmin, Barta Luca, Cziráki Bettina, Dobos Karolin, Farkas Luca, Frey Helena Maya, Gál Zsófia Eszter, György Daniéla, Horányi Lili, Horváth Zalán, Iszak Csaba, Lacza Boglárka, Mayer Anna, Mészner Sarolta Fanni, Nemere Virág, Novák Lea, Pál Kata, Pálfy Liza Júlia, Rehák Ramóna Imola, Simonyai Lujza, Soós Boglárka, Szöllőskei Levente, Tóth Boglárka, Troják Donát, Unger Anna, Unger Liza Kata, Várnai Jadranka

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Thabet Michael Tamim; Staub Ádám; Fódi Kornél András; Mészáros András Bálint; Meretei Ákos; Ferenczy Kornél; Kriszt András; Fazekas Lénárd; Izsó Dávid Gábor; Nagy Bálint
2. sor: Samu Luca Blanka; Selyem Zsóka; Kapitány Dorottya; Kárpáti Eszter; Zsákai Márkó; Manetsch Jacqueline; Tavaszi Krisztina; Giber Martin; Jurácsik Dávid; Gergelyi Laura Boglárka; Molnár Petra; Naményi Viktória; Lassu Réka
1. sor: Birkás Borbála Búzavirág; Martoncsik Réka; Arany Boglárka; Gerhardt Anna; Dr. Oroszné dr. Takács Katalin (of); Naszer Júlia Ráhel; Hajdu Dzsenifer; Máhl Janka; Hardi Laura

11.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Korbacsics Ildikó

Amrich Csongor László, Benedek Csongor István, Bokor Levente, Fekete Bálint, Forrai Bulcsú, Grezsu Bálint, Illés Máté, Jójárt Csongor Ferenc, Katona Kristóf, Kedves Lőrinc András, Lantai Anna Boróka, Marton Ádám, Miskey Bendegúz, Muraközy Ármin, Müller Emese, Nádas András, Oláh Gergő, Oláh Lili, Papczun Regő, Radics Bence Zoltán, Rézmüves Miklós, Riegler Ádám, Sági Tamás, Somogyi Benedek, Szabó Gergely Bálint, Szél Balázs, Takács Levente, Tölgyes Bíbor Berta, Török Lilla, Zsendovics Máté László

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
Sáros Dániel Levente, Kiss Milán, Sebők Bálint Imre, Holczhauzer Ábel, Hetyei Kristóf László, Dobos Gergely Csanád, Szarvas Vilmos Andor, Bátor Gergely, Moór Bence Dániel, Varga Erik, Rácsai Zalán, Schulcz Dániel
2. sorRauscher Géza, Lengyel Kálmán, Kocsis Jenő, Wilde Róbert, Lipták Dániel, Szabó Máté Sándor, Bögi Levente, Endresz Péter, Nagy Áron Artúr, Zsilák Balázs Zoltán, Nagy László Botond, Raffai Richárd
1. sorBodor András, Vojnity Nóra Anna, Nagy Beatrix, Csányi Borbála, Baglyas Petra, Tóth Cintia, Báder Anikó (osztályfőnök), Kardos Márton, Kalla Richárd Levente
Hiányzó: Felber Gábor

11.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Mucsy Petra

Bali Réka, Balogh Olivér, Bartis Hajnalka, Bokányi Barbara, Cziráki Csongor, Csákány Olivér, Csizmadia Dorka, Csizmadia Renáta, Göde Viktória, Gulyás Csenge, Heizler Korina, Holics Viktória Julianna, Iglói Nóra, Kántor Levente, Kovács Klára Terézia, Kupcsik Csenge, Magyar Jázmin Beatrix, Márki Sára Luca, Millei Marcell, Nagy András Zsombor, Nagy Nóra, Naszer Hanna, Neuhold Hanna, Őry Kata, Reinfart Kata, Sáros Milla Gabriella, Schmidt Laura, Steinhauer Botond Béla, Tatai Viktória, Tátrai Teréz Mária, Tóth Anna Boglárka, Vajcs Luca, Varga Dániel

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Kurucz Ágnes, Jászvári Aliz, Galambos Dominika, Szilágyi Eszter, Csizmazia Kata, Baráth Lili, Felföldi Borbála, Giebiszer Annivera, Szecsődi Kíra, Miskolczi Dorina
2. sor: Szabó Dóra, Tóth Zsófia, Tóth Enikő, Rozner Borbála, Rátkai Anna, Péterfi Boglárka, Hamburger Panna, Vangelista Flóra, Molnár Martina, Tóth Réka
1. sor: Hári Veronika, Ferenc Panna, Németh Henrik, Németh Marcell, Holubné Szita Zsuzsanna (osztályfőnök), Baranyai Marcell, Bándi Bence, Kozits Patrik, Barabás Eszter
Hiányzik: Linczmayer Kata, Weisz Annamária

12.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Király Viktor

Berzsenyi Bence, Dóra Mátyás, Encz Emese Sarolta, Farkas Bálint Tamás, Fertig Dávid Miklós, Gerstmár Veronika, Gfellner Bálint, Heilig János, Jüttner Domokos, Kadem Aziz, Kékesi Szabolcs, Kiss Marcell András, Kovács Nóra, Lázár Bence, Leitold Anita Szilvia, Lengyel Katalin, Máthé Kincső Eszter, Mezőffy Emília Anna, Minyó Bence János, Molnár Ákos Máté, Orbán Anna, Pálfi Zsolt, Patkó Boglárka, Piller Mátyás Mihály, Rajki Boglárka, Schultz Emma Flóra, Sovák Adrienn, Szarvas Júlia Lilla, Szebeni Dániel, Szűcs Barnabás István, Takács Balázs, Takács Benedek, Tompa Eszter, Turán Áron Barnabás, Vadászi Viktor Ákos

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Halászi Csaba Péter, Tóth Sándor Áron, Horváth Botond, Borbély Bálint, Ládonyi Dzsenifer, Papp Lilla, Gáspár Nikolett, Gugolya Mónika, Nagy Nóra Lilla
2. sor: Huzsvár Flórián, Gáspár Szilárd, Árkossy Borbála, Jójárt Réka Lili, Szabó Luca Mónika, Prins Rebecca, Bányász Eszter, Füle Anna Klára, Pethő Tamara Katinka, Korcsog Adél, Agg Laura Barbara
1. sor: Matyikó Marcell, Benczik Ákos Ádám, Gulyás Arnold, Gyarmati Bálint, Galó András, Varga Vince (osztályfőnök), Kővágó Boglárka Andrea, Kiss Csenge, Korinek Elli
Hiányzók: Gócza Márton, Lőrentei Dávid, Salamon Petra Dorka

12.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: dr. Oroszné dr. Takács Katalin

Arany Boglárka Anna, Birkás Borbála Búzavirág, Fazekas Lénárd, Ferenczy Kornél, Fódi Kornél András, Gergelyi Laura Boglárka, Gerhardt Anna, Giber Martin, Hajdu Dzsenifer, Hardi Laura Viktória, Izsó Dávid Gábor, Jurácsik Dávid, Kapitány Dorottya, Kárpáti Eszter, Kriszt András, Lassu Réka, Máhl Janka, Manetsch Jaqueline, Martoncsik Réka, Meretei Ákos, Mészáros András Bálint, Molnár Petra, Nagy Bálint, Naményi Viktória, Naszer Júlia Ráhel, Samu Luca Blanka, Selyem Zsóka, Staub Ádám, Tavaszi Krisztina, Thabet Michael Tamim, Zsákai Márk

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Thabet Tamim, Simicska Áron István, Cziráki Bálint, Horváth Balázs Bence, Kovács Bence, Gazdig Olivér, Janzsó Róbert,Bedő Bence Dániel, Prohászka Nándor, Kovács Ramón, Fisli Attila
2. sor: Krózser Amanda Nikolett, Jakab Kinga, Tölgyes Réka, Kárpáti Fruzsina Anna, Petres Fanni, Bede Melinda, Kiss Viktória, Tóth Kata Anna, Lőrincz Laura, Brotschul Natália
1. sor: Szabó Júlia, Kakuk Blanka Ágnes, Várszegi Ráchel, Mann Lotti, Eich Mária(osztályfőnök),Papp Mirjam, Schmidt Borbála, Speier Roberta Mirjam, Tihanyi Júlia Hanna

12.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Báder Anikó

Baglyas Petra, Bátor Gergely, Bodor András, Bögi Levente, Csányi Borbála, Dobos Gergely Csanád, Endresz Péter, Felber Gábor, Hetyei Kristóf László, Holczhauzer Ábel, Kalla Richárd Levente, Kardos Márton, Kiss Milán, Kocsis Jenő, Lengyel Kálmán, Lipták Dániel, Moór Bence Dániel, Nagy Áron Artúr, Nagy Beatrix, Nagy László Botond, Rácsai Zalán, Raffai Richárd, Rauscher Géza, Sáros Dániel Levente, Schulcz Dániel, Sebők Bálint Imre, Szabó Máté Sándor, Szarvas Vilmos Andor, Tóth Cintia, Varga Erik, Vojnity Nóra Anna, Wilde Róbert, Zsilák Balázs Zoltán

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Csizmadia Botond, Hunyadi Zsombor, Suri Kornél, Majer Balázs, Birkás Balázs, Troják Bálint, Jeges Gábor,
Koppa Dániel, Csontos Anna

2. sor: Kiss Szabolcs, Horváth András, Lakatos András, Hardi Roland, Réti Péter, Márffy Katalin(of), Fehér Anna,
Borsos Zsófia, Farkas Boróka, Halász Dóra, Litkei Anita
1. sor: Ulrich Marcell, Márkus Bánk, Bátor Gergely(11.C), Biró Andor, Honti Richárd, Kupcsik András, Balázs Levente,
Simon Noel, Korbély Csongor
Hiányzó: Szoboszlai Soma

12.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Holubné Szita Zsuzanna

Bándi Bence, Barabás Eszter, Baranyai Marcell, Baráth Lili Éva, Csizmazia Kata Berta, Felföldi Borbála, Ferenc Panna, Galambos Dominika, Giebiszer Annivera, Hamburger Panna Mónika, Hári Veronika, Jászvári Aliz, Kozits Patrik, Kurucz Ágnes, Linczmayer Kata Ilona, Miskolczi Dorina Melitta, Molnár Martina, Németh Henrik, Németh Marcell, Péterfi Boglárka, Rátkai Anna, Rozner Borbála, Szabó Dóra, Szecsődi Kíra Fanni, Szilágyi Eszter, Tóth Enikő, Tóth Réka, Tóth Zsófia, Vangelista Flóra Rozália, Weisz Annamária

Osztályfénykép névsorral

2019_9nyA
3. sor
: Réti Gergely, Fazekas Zsombor, Fazekas Botond, Katona József, Erős Bence, Fülöp Csongor, Petrik Abigél, Szentessy Míra, Áldozó Borbála Míra, Bujáky Eszter
2. sor: Kántor Gergely, Tokai-Kiss Bálint, Varga Gábor, Kun Henrietta, Hoóz Cintia, Gál Zita Gabriella, Fellegvári Benigna, Kiss Enikő, Sipos Fanni, Németh Emese, Stark Réka, Brasch Renáta
1. sor: Janku Flóra Bereniké, Lükő Loretta,Mórocza Fanni, Németh Alexandra, Vaszily Gábor, Gelencsér Dávid, Bakács Lehel, Csizmaziáné Fazekas Beáta, Isztl János
Hiányzó: Kiss Károly László, Májer Hajnalka

Share This