A 2018/2019-es tanév rendje, rendezvény naptára

Utolsó frissítés: 2018. szeptember 2.

I. Az órarendben rögzítetteken kívüli állandó elfoglaltságok:

Hétfő: szakköri nap
Kedd: szakköri nap 
Szerda: nevelőtestületi, szakmai munkaközösségi értekezletek, szülői fogadóórák és szülői értekezletek napja.
Csütörtök: szakköri nap
Péntek: énekkari nap 

II. A tanév rendje:

1. Szorgalmi idő:

első tanítási nap 2018. szeptember 3. (hétfő)
utolsó tanítási nap 9/Ny – 11. évfolyamon 2019. június 14. (péntek)
12. évfolyamon 2019. május 2. (csütörtök)
Az első félév 2019. január 25-ig (péntek) tart.

2. Tanítási szünetek: 

őszi szünet  őszi szünet 2018. október 29-tol 2018. november 4-ig
                 szünet előtti utolsó munkanap október 26. (péntek)
                 szünet utáni első tanítási nap november 5. (hétfő)
téli szünet  téli szünet 2018. december 27-tol 2019. január 2-ig
                 szünet előtti utolsó tanítási nap december 21. (péntek)
                 szünet utáni első tanítási nap január 3. (csütörtök) 
tavaszi szünet: tavaszi szünet 2019. április 18-tól 2019. április 23-ig
                 szünet előtti utolsó tanítási nap április 17. (szerda)
                 szünet utáni első tanítási nap április 24. (szerda)

3. Tanítás nélküli munkanapok:

Prezentációs nap 2018. október 4. (csütörtök)
Diákönkormányzat napja: 2018. október 13. (szombat)
Írásbeli felvételi javítás: 2019. január 21. (hétfő)
Magyar érettségi napja: 2019. május 6. (hétfő)
Matematika érettségi napja: 2019. május 7. (kedd)
Történelem érettségi napja: 2019. május 8. (szerda)
Pályaorientációs nap: 2019. május 9. (csütörtök)

4. Ünnepek, megemlékezések:

2018. szeptember 2. (vasárnap) 17.00 Tanévnyitó xünnepély
2018. október 5. (péntek) Megemlékezés – Aradi vértanúk
2018. október 19. (péntek) 8.00 Iskolai ünnepély – Október 23.
2018. október 19. (péntek) 18.00 Koszorúzás – Brusznyai szobor, emléktábla
2018. december 19. (szerda) 17.00 Karácsonyi koncert
2018. december 21. (péntek) 11.00 Karácsonyi ünnepély
2019. január 25. (péntek) 17.00 Szalagavató 
2019. február 9. (szombat) 19.00 Lovassy-bál
2019. február 22. (péntek) Megemlékezés – Diktatúrák áldozatai
2019. március 14. (csütörtök) 8.00 Iskolai ünnepély – Március 15.
2019. április 16. (kedd) 8.00 Holokauszt emléknap – ünnepi műsor
2019. április 16. (kedd) Megemlékezés – Holokauszt áldozatai
2019. május 3. (péntek) 17.00 Ballagás
2019. június 4. (kedd) Megemlékezés – Nemzeti Összetartozás Napja
2019. június 24. (hétfő) 17.30 Tanévzáró ünnepély

5. Nevelőtestületi értekezletek:

2018. augusztus 24. (péntek) 9.00 Alakuló értekezlet
2018. augusztus 27. (hétfő) 9.00 Rendkívüli tanítási nap előkészítő
2018. augusztus 31. (péntek) 9.00 Tanév-előkészítő értekezlet
2019. január 24. (csütörtök) 14.30 Félévi osztályozó értekezlet
2019. január 30. (szerda) 14.30 Félévi értékelő értekezlet
2019. március 20. (szerda) 14.30 Nevelési értekezlet
2019. április 30. (kedd) 15.00 12. évfolyam osztályozó értekezlete
2019. június 14. (péntek) 13.00 9/Ny -11. évfolyam osztályozó értekezlete
2019. június 28. (péntek) 9.00 Tanévzáró értekezlet

6. Szülői értekezletek, fogadóórák:

2018. szept. 26.(szerda) 16.15 SzM értekezlet
                 17.00 Szülői értekezlet (osztály)
2018. november 7.(szerda) 17.00 Fogadó óra
2019. január 30. (szerda) 16.15 SzM értekezlet
                 17.00 Szülői értekezlet
                 18.00 Fogadóóra
2019. február 20. (szerda) 17.00 Emelt szintű érettségire felkészítésről 
2019. március 20. (szerda) 17.00 Fogadóóra + szülői (igény szerint)

7. Beiskolázás:

2018. október 19. (péntek) Felvételi kódok meghatározása
2018. október 19. (péntek) Felvételi tájékoztató megjelentetése
2018. november 6. (kedd) 17.00 Felvételi tájékoztató – 8. osztályos tanulók és szüleik
                                             15.00 Nyitva van az aranykapu
2018. november 28. (szerda) 17.00 Felvételi tájékoztató – 8. osztályos tanulók és szüleik
                                             15.00 Nyitva van az aranykapu
2018. december 7. (péntek) Jelentkezés a központi, egységes és a nemzetiségi írásbelire 
2018. december 12. (szerda) Feladatlapok igénylése
2019. január 19. (szombat) 10.00 Írásbeli felvételi (központi)
2019. január 21. (hétfő) 10.00 Írásbeli német nemzetiségi
2019. január 24. (csütörtök) 14.00 Pótló írásbeli 
2019. január 25. (péntek) 8.00 Betekintés + értékelés kiadás írásbelikről
2019. február 18. (hétfő) Általános jelentkezési határidő
2019. február 25. (hétfő) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2019. február 26. (kedd) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2019. február 27. (szerda) 15.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2019. március 2. (péntek) Szóbeli eredmények publikálása
2019. március 18. (hétfő) Felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása (március 8.)
2019. március 21-22. (cs-p) Adatlap módosítása az általános iskolákban 
2019. március 28. (csütörtök) Jelentkezettek listája megérkezik elektronikusan
2019. április 9. (kedd) Jelentkezettek listája kiegészítve
2019. április 12. (péntek) Ideiglenes felvételi rangsor megküldése a központnak
2019. április 23. (kedd) Felvételi központ kialakítja a végeredményt (egyeztetett jegyzék)
2019. április 30. (kedd) Értesítés a felvételről, elutasításról
2019. június 21. (péntek) Beiratkozás
2017. október 20. (péntek) Felvételi kódok meghatározása
2017. október 20. (péntek) Felvételi tájékoztató megjelentetése

8. Érettségi

2018. október – november

Írásbeli vizsgák: kezdőnap október 12. (péntek) 
utolsó nap október 29. (hétfő) 

Szóbeli vizsgák emelt szint november 8. (csütörtök) – november 12. (hétfő) 
középszint november 19. (hétfő) – november 23. (péntek)

2019. május – június

Írásbeli vizsgák: kezdőnap május 3. (péntek) 
utolsó nap május 24. (péntek) 

Szóbeli vizsgák emelt szint június 5. (csütörtök) – június 13. (csütörtök) 
középszint június 17. (hétfő) – június 28. (péntek)

Az írásbeli tantárgyi vizsgák tantárgyankénti beosztását a 2018/2019. tanév rendjéről szóló 13/2018. (VI.14) EMMI rendelet 1. sz. melléklete tartalmazza.

9. Külföldi kapcsolatok/utazás

Zapresic Horvátországban 2018. szeptember 13. – szeptember 18.
            Szervező: Bankó Mónika, Eich Mária
            Utazó tanárok: Bankó Mónika, Borossné Hodák Ágnes

            Magyarországon 2019. tavasz
            Szervező: Eich Mária, Bankó Mónika

Celje Szlovániában: 2018. szeptember 18. – szeptember 21. 
            Szervező: Holubné Szita Zsuzsa
            Résztvevő tanárok: Holubné Szita Zsuzsa, Sipőcz Zoltán, Bereginé Simon Ágnes

Anglia 2018. október 27. – november 3. 
            Szervező: Bertha Ágnes
            Résztvevő tanárok: Bertha Ágnes, Buglák Anita, Csizmaziáné Fazekas Beáta, Holubné Szita Zsuzsa,
                        Kaposvári József, Kiss Zoltán, Korbacsics Ildikó, Molnár Veronika, Mucsy Petra,
                        Pap-Kovácsné Horváth Rózsa

Sítábor Szervező: Bagi Péter 
            Időpont: 2019. január 27. – február 2.
            Utazó tanárok: Bagi Péter, Sipőcz Zoltán, Mucsy Petra 


III. A tanév rendezvénynaptára:

Augusztus 24. péntek 9.00 Alakuló értekezlet Schultz Zoltán
Augusztus 24. péntek 11.00 Munkaközösség-vezetői értekezlet Schultz Zoltán
Augusztus 25. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Augusztus 27. hétfő 9.00 Rendkívüli tanítási nap előkészítő „értekezlet” Eich Mária, Kiss Andrea
Augusztus 27. hétfő 15.00 ELTE Trefort kollégák rövid látogatása Schultz Zoltán
Augusztus 28-29-30. kedd-szerda-csütörtök 8.00 Osztályozó, különbözeti és javítóvizsgák Pálffy Zoltán
Augusztus 28. kedd 8.00 Osztályfőnöki munkaközösség értekezlete Márffy Katalin
Augusztus 29. szerda 16.00 Intézményi tanács ülése Pálffy Zoltán
Augusztus 29. szerda 17.00 SzM, DÖK, Iskolaszék együttes ülés Schultz Zoltán, Németh Gabriella
Augusztus 31. péntek 9.00 Tanévnyitó értekezlet Schultz Zoltán
Szeptember 2. vasárnap 17.00 Tanévnyitó ünnepély Pálffy Zoltán, karbantartók, Schultz Zoltán
Szeptember 3. hétfő 8.00 Első tanítási nap
Tankönyvosztás
P-Kné HR, Csonka A, ofik + beosztott pedagógusok
Szeptember 3. hétfő Tanmenetek leadása a hálózatra Minden pedagógus
Szeptember 3. hétfő Névsorok, csoportok és órarend ellenőrzése az e-naplóban Minden kolléga
Szeptember 3. hétfő Szakkörök szervezésének elindítása Pálffy Zoltán
Szeptember 3. hétfő Bizonyítványok, anyakönyvek rendezése, kimaradt tanulók Osztályfőnökök
Szeptember 4. kedd Testnevelés választás indítása 10. évfolyam, 11.B, 12. évfolyam Pálffy Zoltán, testnevelő tanárok, Dr. Szalainé TT
Szeptember 5. szerda Végleges érettségi jelentkezés
az őszi vizsgaidőszakra
Pálffy Zoltán
Szeptember 6. csütörtök Induló szakkörök véglegesítés Schultz Z, Pálffy Z, Németh G, Schindler L
Szeptember 7. péntek DSD jelentkezés határideje német munkaközösség
Szeptember 7. péntek Október 23-i műsor próbáinak egyeztetése Pálffy Zoltán, Eich Mária, Fürj Katalin 10.B
Szeptember 7. péntek Végzősök kirándulása (iskolán kívüli tanítási nap) 12. évfolyam osztályfőnökei
Szeptember 8. szombat Végzősök kirándulása
Szeptember 10. hétfőtől Szakköri foglalkozások indítása Érintett pedagógusok
Szeptember 12. szerda 15.00 Elektronikus napló feladatok 9/Ny osztályfőnökök
Szeptember 13. csütörtök Zapresicbe utazás (vége szeptember 18.) Bankó Mónika és Borossné Hodák Ágnes
Szeptember 18. kedd Gimnazija I. Celje projekt kezdete – vége szeptember 21-én Holubné Szita Zsuzsa, Sipőcz Z, Bereginé Simon Á
Szeptember 19. szerda 9.50-10.35 Előadás az EU-ról (ének terem)
10.A és 10.B osztály számára
Schultz Zoltán
Szeptember 21. péntek OKTV és egyéb versenyekre jelentkezés Schindler László
Szeptember 22. szombat Kerékpártúra
Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Pálffy Zoltán, Bagi Péter
Szeptember 24. hétfő 17.00 Alapítványi kuratóriumi ülés Schultz Zoltán
Szeptember 26. szerda 16.15 SzM értekezlet Németh Gabriella
Schultz Zoltán
Szeptember 26. szerda 17.00 Szülői értekezlet Osztályfőnökök, Németh Gabriella
Szeptember 28. péntek E-naplóban a személyügyi adatok ellenőrzése, rögzítése
9/Ny anyakönyveinek elkészítés
Osztályfőnökök
Szeptember 28. péntek Különleges ellátást igénylő tanulók/veszélyeztettek felmérése Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán, ofi
Október 1. hétfő 16:00 Zenei világnapi koncert Pálffy Zoltán
Október 2. kedd Stark Péterné Zöldvári Ildikó minősítése Schultz Zoltán
Október 3. szerda Rendkívüli tanítási nap (9/Ny-11) Eich Mária, Kiss Andrea
Október 4. csütörtök TNM(1) Prezentáció, értékelés
Október 5. péntek Tolnerné Csörgő Veronika minősítése Németh Gabriella
Október 5. péntek Aradi vértanúk – megemlékezés 9.C Korbacsics Ildikó
Október 6. szombat Gyalogtúra Molnárné Bácskai Rita, Petőfiné Pál Zsuzsa
Október 8. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Németh G, Pálffy Z
Október 10. szerda Szülői kör (Tudunk közlekedni?) Bereginé Simon Ágnes
Október 12. péntek 15.00 Csipetke Schindler László, Buglák Anita
Október 13. szombat TNM(2) Diáknap DÖK, Schindler László, Pálffy Zoltán
Október 13. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Október 18. csütörtök Füléné Pió Gabriella minősítése Schindler László
Október 18. csütörtök 17.00 Iskolai műsor főpróbája Pálffy Zoltán, Király Viktor
Október 19. péntek 8.00 Iskolai ünnepély
(7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5); koszorúzás Brusznyai Árpád emléktáblájánál
Pálffy Zoltán, Király Viktor
Október 19. péntek Felvételi kódok rögzítése Schultz Zoltán
Október 19. péntek Felvételi tájékoztató megjelentetése Schultz Zoltán
Október 20.-Október 21. szombat – vasárnap Szakmai kirándulás (AJTP) Sipőcz Zoltán
Október 22. hétfő pihenőnap
Október 23. kedd ünnepnap
Október 27. szombat Angliai út kezdete (vége november 3.) Bertha Ágnes
Október 27.-
November 4.
szombat –
vasárnap
Őszi szünet
November 5. hétfő A Karácsonyi műsor próbáinak egyeztetése 10.D osztály, Vondevisztné Kapor Ágnes, Holubné Szita Zsuzsanna, Pálffy Z,
November 5. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
November 6. kedd 15.00
17.00
Nyitva van az aranykapu 1.
Felvételi tájékoztató
Igazgatóság, munkaközösség-vezetők
November 7. szerda 17.00 Fogadóóra Németh Gabriella, minden pedagógus
November 10. szombat Munkanap – november 2. péntek helyett
November 14. szerda 15.00 Válogató – Karácsonyi koncert Tóth Mária
November 17. szombat Gyalogtúra Sipőcz Zoltán
November 21. szerda Pilotprüfung Márkus Csaba, Schindler László
November 21. szerda Szülői kör (Szerelem, szexualitás serdülőkorban) Bereginé Simon Ágnes, Schleicher Dóra
November 23. péntek Adatszolgáltatás kompetenciaméréshez Pap-Kovácsné H R, Pálffy Z
November 23. péntek 19.00 Sváb-bál Eich Mária, Schindler László
November 24. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
November 28. szerda 8.00 DSD írásbeli vizsga Schindler László
November 28. szerda 15.00
17.00
Nyitva van az aranykapu 2.
Felvételi tájékoztató
Igazgatóság, munkaközösség-vezetők
December 1. szombat Munkanap – december 24. hétfő helyett
Adventi díszítés
Márffy katalin, Németh Gabriella
December 3. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
December 5. szerda 17.00 Mikulás 9/Ny.D Pozsgainé Becze Boglárka
December 7. péntek 5.-6.-7. óra Nemzetiségi osztályban érettségizettek Schindler László, Eich Mária
December 7. péntek 18.00 Nemzetiségi gála Schindler László, Eich Mária
December 7. péntek Jelentkezés a központi és a német nemzetiségi írásbeli felvételire Pap-Kovácsné Horváth Rózsa, Schultz Zoltán
December 10. hétfő DSD szóbeli (12.B) Schindler László
December 11. kedd DSD szóbeli (12.B) Schindler László
December 12. szerda DSD szóbeli (DaF) Schindler László
December 12. szerda Feladatlapok igénylése a felvételire Schultz Zoltán
December 13. csütörtök DSD szóbeli tartaléknap Schindler László
December 15. szombat Munkanap – december 31. hétfő helyett
December 15. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
December 19. szerda 17.00 Karácsonyi koncert Pálffy Zoltán, Tóth Mária
December 20. csütörtök 17.00 Karácsonyi műsor főpróba 10.D osztály, Vondevisztné Kapor Ágnes, Holubné Szita Zsuzsanna, Pálffy Z,
December 21. péntek 11.00 Karácsonyi műsor, ebéd
(35 perces órák – 4 db)
10.D osztály, Vondevisztné Kapor Ágnes, Holubné Szita Zsuzsanna, Pálffy Z,
December 22.-
Január 2.
szombat-szerda Téli szünet
Január 2. szerda Újév köszöntő túra Schultz Zoltán
Január 7. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
Január 11. péntek A Március 15-i műsor próbáinak egyeztetése 10.C osztály, Báder Anikó, Asztalos István, Pálffy Zoltán
Január 16. szerda A kötelezően kihirdetendő érettségi témakörök/tételek publikálása Végzős osztályokban tanító kollégák, Pálffy Z
Január 16. szerda Előzetes érettségi jelentkezések benyújtása Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők
Január 19. szombat 10.00 Központi írásbeli felvételi
Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák
Január 21. hétfő Szalagavató próba lehetősége Osztályfőnökök, iskolatechnikus
Január 21. hétfő 10.00
TNM (3)
Német nemzetiségi írásbeli Schindler László + beosztás szerinti kollégák
Január 24. csütörtök 14.30 Félévi osztályozó értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Január 24. csütörtök 14.00 Írásbeli pótnap (anyanyelv, matematika, német) Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák
Január 25. péntek 8.00 – 16.00 Betekintés, értékelő lapok kiadása Igazgatóság, beosztott kollégák, munkaköz.vezetők
Január 25. péntek 17.00 Szalagavató Pálffy Zoltán, iskolatechnikus
Január 27. vasárnap Sítábor kezdete (vége február 2.) Bagi Péter
Január 30. szerda 14.30 Félévi értékelő értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc) Schultz Zoltán
Január 30. szerda 16.15
17.00
18.00
SzM értekezlet
Szülői értekezlet
Fogadóóra
Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Minden pedagógus
Február 1-ig péntek Ellenőrzők kiosztása Osztályfőnökök
Február 4. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
Február 9. szombat 19.00-24.00 Lovassy bál Németh Gabriella
Február 13. szerda 17.00 Szülői kör (Élményszerű tanulás, alternatív tanulási módszerek, technikák) Bereginé Simon Ágnes
Február 15. péntek Érettségi jelentkezés véglegesítés, felsőoktatási felvételi jelentkezés Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők
Február 15. péntek Zrínyi verseny megyei fordulója
7 darab 40 perces óra
Schindler László
Február 18. hétfő Jelentkezési határidő 8. osztály (adatrögzítés) Schultz Zoltán, Pap-Kovácsné Horváth Rózsa
Február 20. szerda 17.00 Szülői értekezlet az emelt és középszintű csoportokról Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
Február 22. péntek Megemlékezés – Diktatúrák áldozatai 9.A osztály, dr. Réti Balázs
Február 22. péntek Az április 16-i műsor próbáinak egyeztetése 10.B osztály, dr. Oroszné dr. Takács Katalin, Wenczel Zsuzsanna, Pálffy Zoltán
Február 22. péntek Éjszakai röplabda javasolt időpontja DÖK, Schindler László
Február 23. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Február 25. hétfő 14.00 Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra
Korbacsics Ildikó, Schindler László
Február 26. kedd 14.00 Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra
Korbacsics Ildikó, Schindler László
Február 27. szerda 15.00 Szóbeli felvételik
Normál tanítás
Korbacsics Ildikó, Schindler László
Március 1. péntek Szóbeli eredmények publikálása Igazgatóság, érintett munkaközösség-vezetők
Március 1. péntek délután Zrínyi eredményhirdetés Schindler László iskolatechnikus
Március 4. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
Március 6. szerda 15.00 Alma mater válogató Tóth Mária
Március 8-9. péntek-szombat Mentovich Ferenc Emlékverseny (utolsó alkalommal) Dr.Szalainé Tóth Tünde, Bagi Péter
Március 9. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Március 13. szerda 17.00 Műsor főpróba 10.C osztály, Báder Anikó, Asztalos István, Pálffy Zoltán
Március 14. csütörtök 8.00 Március 15-i műsor és koszorúzás 10.C osztály, Báder Anikó, Asztalos István, Pálffy Zoltán
Március 15. péntek ünnepnap
Március 18. hétfő Felvételi jegyzék publikálása (március 8.) Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Március 19. kedd Emelt szintű csoportokba előzetes jelentkezés leadása Németh Gabriella
Március 20. szerda 14.30 Nevelési értekezlet
(40 perces órák)
Schultz Zoltán
Március 20. szerda 17.00
18.00
Fogadóóra
Szülői értekezlet (igény szerint)
Németh Gabriella, minden kolléga
Március 20. szerda 16.00 Szülői kör (“A pályaorientáció folyamata és lehetőségei” – EFOP 3.2.5) Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán
Március 21.-22. csütörtök
péntek
Jelentkezési lapok módosításának lehetősége az általános iskolákban
Március 23. szombat Gyalogtúra Molnárné Bácskai Rita, Petőfiné Pál Zsuzsa
Március 27
Március 28. csütörtök Jelentkezettek listáját elektronikusan megküldi a központ
Április 3. szerda 16.30 Alma mater Pálffy Zoltán, Tóth Mária
Április 8. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
Április 9. kedd Jelentkezettek listáját kiegészítetten elektronikusan megküldi a központ
Április 11. szerda 10.30 Költészet napja –rádióműsor 9.B osztály, Buglák Anita
Április 12. péntek Felvételi rangsor (ideiglenes) megküldése a központnak Schultz Zoltán
Április 13. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Éjszakai túra (10. évfolyamos túra, 12. évfolyamos túra)
Sipőcz Zoltán, Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Április 15. hétfő 17.00 Műsor főpróba 10.B osztály, dr. Oroszné dr. Takács Katalin, Wenczel Zsuzsanna, Pálffy Zoltán
Április 16. kedd 8.00 Holokauszt áldozatai –műsor 10.B osztály, dr. Oroszné dr. Takács Katalin, Wenczel Zsuzsanna, Pálffy Zoltán
Április 17. szerda Nemzetiségi projektnap (9.B, 10.B) Schindler László, Eich Mária
Április 18.-23. csütörtök – kedd Tavaszi szünet
Április 23. kedd Végleges felvételi eredmény – kiértesítés április 30-ig Schultz Zoltán
Április 24.-25. szerda – csütörtök Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Április 29. hétfő 15 óra Projektprezentációk (9.B és 10.B) Schindler László
Április 30. kedd osztályozó értekezlet végzősöknek, bolondballagás, utolsó órarend szerinti tanítás a végzősöknek Schultz Zoltán
Május 1. szerda Ünnepnap
Május 2. csütörtök Konzultációs nap – végzősök, díszítés, előkészítés Pálffy Zoltán, iskolatechnikus
Május 3. péntek 17.00 Ballagás (35 perces órák)
nemzetiségi nyelv és irodalom érettségi
Pálffy Zoltán, iskolatechnikus
Május 6.-7.-8. hétfő – kedd – szerda TNM
(4-5-6)
Írásbeli érettségi – magyar, matematika, történelem
Osztálykirándulások
Május 9. csütörtök TNM(7) 13.00-tól pályaorientációs nap
angol érettségi
Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Németh Gabriella
Május 10. péntek Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Május 13. hétfő Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán
Május 13.-14. hétfő-kedd Nemzetiségi tagozatosok vizsgái Schindler László
Május 15. szerda Projektprezentációk (9/Ny) Művészeti munkaközösség
Május 15. szerda 17.00 Szülői kör (Internetbiztonság – EFOP 3.2.3) Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán
Május 17. péntek 2019/2020-as tanév ünnepségeinek egyeztetetése Pálffy Z, Márffy Katalin, osztályfőnökök, magyar mk.
Május 18. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Május 20. hétfő Emelt szintű jelentkezések véglegesítése Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Május 20. hétfő Tantárgyválasztások módosítási, tanórai felmentés, júniusi vizsgák kérelmének beadása Pálffy Zoltán, Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Május 29. szerda 8.00 Kompetenciamérés 9. évfolyam, anyanyelv, matematika Pálffy Zoltán + kollégák beosztás szerint
Május 31. péntek Felvételi fellebbezésről döntés a fenntartónál; NETFIT adatfelvitel vége dr. Szalainé TT
testnevelő tanárok
Június 1. szombat Kerékpártúra Pálffy Zoltán, Bagi Péter
Június 4. kedd Megemlékezés – Nemzeti Összetartozás Napja 9.D osztály, Mucsy Petra
Június 8. szombat Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Június 10. hétfő Pünkösd
Június 11. kedd Kompetenciaértékelés határideje Schultz Zoltán
Június 14. péntek Augusztusi osztályozó és különbözeti vizsgák kérelmei Pálffy Zoltán, osztályfőnökök
Június 14. péntek 13.00 utolsó tanítási nap Osztályozó értekezlet 35 perces órák Schultz Zoltán, osztályfőnökök
Június 14. péntek 15.00 Tájékoztató az év végi adminisztrációról az osztályfőnököknek Pálffy Zoltán, osztályfőnökök
Június 17.-19. hétfő-
kedd-
szerda
Középszintű szóbeli érettségik I. Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok
Június 19. szerda 8.00 Bizonyítványok, anyakönyvek, aláírandók leadása Osztályfőnökök
Június 20.-22. csütörtök-
péntek-
szombat
Középszintű szóbeli érettségik II. Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok
Június 21. péntek Beiratkozás
8.00-11.00 és 13.00-16.00
Osztályfőnökök + beosztás szerint
Június 24. hétfő 17.30 Tanévzáró ünnepély Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán
Június 24. hétfő Osztályozó és különbözeti vizsgák Pálffy Zoltán
Június 25. kedd Osztályozó és különbözeti vizsgák Pálffy Zoltán
Június 28. péntek 9.00 Tanévzáró értekezlet, közös ebéd Schultz Zoltán
Június 28. péntek Kompetencia intézkedési terv a fenntartónak Schultz Zoltán
Augusztus 27-29. kedd-csütörtök 8.00 Osztályozó és javítóvizsgák Pálffy Zoltán

 

Share This