Idegen nyelvek munkaközösség

Versenyeredményeink angol, francia, spanyol és orosz nyelvből

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (angol)
2019. Szilágyi Bence 12.a
Fülöp Dominika Réka 12.d
11. hely
10. hely
Fürj Katalin
Molnár Veronika
2018. Szilágyi Bence 11.a 15. hely Fürj Katalin
2017. Bicski Bálint 11.c 24. hely Molnár Veronika
2016. Ruzsiczky Lili 11.d 7. hely Bertha Ágnes
2015. Juhász Zoltán 12.a 13. hely Barabás Szilvia
Horváth Ildikó
2014. Juhász Zoltán 12.a
Kalocsai Dániel 13.d
26. hely
27. hely
Barabás Szilvia
Bana Márta
2013. Szilágyi Zsófia 13.d
Tokai-Kiss Dóra Viktória 13.d
10. hely
30. hely
Holubné Szita Zsuzsanna
Holubné Szita Zsuzsanna
2010. Jakab Zsófia 13.a
Kohut Anita 13.a
5. hely
13. hely
Korbacsics Ildikó
Korbacsics Ildikó
2009. Jakab Zsófia 12.a 22. hely Korbacsics Ildikó
2007. El Rashid Rámi 12.d
Komáromi Zsófia 11.c
11. hely
20. hely
Fürj Katalin
László Lilla
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (francia)
2015. Tajti Virág 13.D 29. hely dr. Füléné Pió Gabriella
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (spanyol)
2019. Janku Flóra Bereniké 11.D 28. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2018. Bicski Bálint 12.C 26. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2016. Hrubi Júlia 13.D
Soós-Nagy Bendegúz 13.D
Kovács Dávid 13.A

Kósa Bendegúz 13.A
Ádám Rozália 11.D
4. hely
10. hely
13. hely 

21. hely
31.hely
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2015. Szente Fanni 13.B
Strommer Noémi 13.A
Hrubi Júlia 12.D

Kósa Bendegúz 12.A
7. hely
16. hely
17. hely
26. hely
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2014. Tóth Zsuzsa Veronika 12.a 5. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2013. Tokai-Kiss Dóra Viktória 13.d
Erdõs Kata 13.d
Vági Lili 12.d
Tóth Zsuzsa Veronika 12.a
1. hely
3. hely
16. hely
20. hely
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2012. Albrecht Dorisz 13.a
Mészáros Evelin 13.a
6. hely
9. hely
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2011. Mészáros Evelin 12.a 22. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Országos Spanyol nyelvi vers- és prózamondó verseny
2013. Hrubi Júlia 10.d 8. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
A LONGMAN kiadó Pick up a Penguin angol tanulmányi verseny
2001. Rémesi Barbara 11.a
Springmann Eszter 11.a
és Schnellbach Edina 11.a
1. hely Tátrainé Radics Rita
Kenguru Angol Nyelvi Verseny
2010. Szilágyi Zsófia 10.d
Piedl Anna 12.c
Horváth Bálint 11.c
4. hely
5. hely
9. hely
Holubné Szita Zsuzsanna
Demény Anna
Molnár Veronika
Kenguru Francia Nyelvi Verseny
2010. Krémer Zoltán 11.d
Nepusz Adrienn 10.b
6. hely
9. hely
dr. Füléné Pió Gabriella
Havasi Tibor
Macmillan – Heinemann kiadó tanulmányi verseny
2001. Bíró Szandra 7.e 11. hely Tátrainé Radics Rita
A Kodolányi János Főiskola által szervezett országos angol nyelvi verseny
2002. Daróczy Attila 12.e 9. hely Bertha Ágnes
Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (7-8. évfolyam) – angol nyelv
2005. Szegő Dóra 8.d 7. hely László Lilla
2003. Kovács Eszter 8.d 16. hely Fürj Katalin
Országos Angol nyelvi Verseny (9-10. évfolyam)
2008. Albrecht Dorisz 9.A
Páter Dávid 9.D
4. hely
6. hely
Réti Anikó
2006. Beraczkai Dávid 9.c
Szegõ Dóra  9.d
1. hely
11. hely
Bertha Ágnes
László Lilla
2005. Diczig Brigitte 9.c
Komáromi Zsófia 9.c
döntőbe jutott
döntőbe jutott
László Lilla
László Lilla
“Virtuális kalandozások” országos angol nyelvi verseny
2006. Andó Bálint 10.a
Balogh András 10.b
Ernei Gergely 10.d
1. hely
3. hely
3. hely
Demény Anna
Molnár Veronika
Holubné Szita Zsuzsanna
Focus On Britain – Angol Országismereti Verseny
2015. Bán Benjámin 12.D
Kovács Benjámin 12.D
Pekli Márton 12.D
Soós-Nagy Bendegúz 12.D

alkotta csapat
1. hely Molnár Veronika
Czeglédi Levente 9.A
Nagy Artúr 9.A
Németh Ádám 9.C
alkotta csapat
3. hely Molnár Veronika
2014. Dublecz Anett, 11.d
Holub Eszter, 11.d
Takács Tamara 11.d
Váradi Viktória 11.d

alkotta csapat
2. hely Molnár Veronika
Gönye Borbála, 11.d
Korinek Janka, 11.d
Takács Zsuzsanna 11.d

alkotta csapat
6. hely Molnár Veronika
2011. Fazekas Daniella,
Wimmer Anna,
Krémer Gábor,
Páter Dávid 12.D
alkotta csapat
1. hely Bertha Ágnes
2009.

Huszti Dániel (11.A),
Pázmány József (11.A),
Szabó Bence (11.A),
Ónodi Áron (11.E)
alkotta csapat

Albrecht Dorisz (10.A),
Horváth Sára (10.A),
Kovács Lilla (10.A),
Pálmay Andrea (10.A)

alkotta csapat

1. hely

3. hely

Bana Márta

Réti Anikó

2008.

Balogh Regina 11.C
Hajba Réka 11.C
Puskás Barbara 11.C és
Rajmon Zsófia 11.C
alkotta csapat

Huszti Dániel 10.A
Jacsó Ádám 10.A
Pázmány József 10.A és
Ónodi Áron 10.E

alkotta csapat

1. hely

3. hely

Fox Competition angol nyelvi verseny
2018. Eidmann Réka 11.D
Szalai Zsófia 11.D
Fülöp Dominika Réka 11.D
14. hely
15. hely
34. hely
Molnár Veronika
2017. Szilágyi Eszter 9/NY.D
Fülöp Dominika Réka 10.D
Czeglédi Levente Tamás 11.A
Eidmann Réka 10.D
13. hely
2. hely
6. hely
9. hely
Holubné Szita Zsuzsanna, Molnár Veronika, Korbacsics Ildikó
2016. Fülöp Dominika 9.D
Bognár Bence 10.C
10. hely
13. hely
Molnár Veronika
2015. Soós-Nagy Bendegúz 12. D
Pekli Márton12. D
Takács Tamara 12. D
Kurbucz Márk 9/Ny. A
Borbás Patrik 9/ny.C

1. hely
10. hely
22. hely

18. hely
21. hely

Molnár Veronika

Bertha Ágnes és Fürj Katalin
Ériné Kismárton Renáta és Tátrainé Radics Rita

 

Zipernowszki országos angol nyelvi verseny
2011. Halmai Fanni 9.D 5. hely Demény Anna és Korbacsics Ildikó
Spanyol Nyelvű Vers- és Prózamondó Verseny
2018. Lipták Dániel 9.C különdíj Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2017. Lipták Dániel 9/Ny.C 3. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Arany János Tehetséggondozó program angol nyelvi versenye
2018. Szalai Gréta 11.D  2. hely Molnár Veronika
2017. Sebestyén Máté 11.D
Szalai Zsófia 10.D 
1. hely
8. hely
Fürj Katalin
Molnár Veronika
2016. Sebestyén Máté 10.D
Kovács Réka 10.D
9. hely
10. hely
Fürj Katalin
2013. László Dániel 12.d
László Bálint 11.d
2. hely
8. hely
Bana Márta
Holubné Szita Zsuzsanna
2011. Szalai Eszter 12.d
Ráczkevi Mátyás 12.d
7. hely
10. hely
Bertha Ágnes
Bertha Ágnes
2010. Szalai Eszter 11.d
Sebők Renáta 12.f
14. hely
19. hely
Bertha Ágnes
Tomor István
Az orosz kultúra aranykora verseny
2018. Birkás Balázs 10.C
Korinek Elli 10.A
Hardi Ádám 12.A
Sebők Bálint 10.C
1. hely Wenczel Zsuzsanna
Lendvai László
2017. Birkás Balázs Boldizsár 9.C
Korinek Elli 9.A
Nádas Panna 10.B
Sebők Bálint Imre 9.C
1. hely Wenczel Zsuzsanna
Lendvai László
Csehov verseny
2016.

Korinek Janka 13.D
Várszegi Júlia 11.C
Hardi Ádám 10.A
Nagy Tamás 11.B

Dublecz Anett 13.D
Hrubi Júlia 13.D
Váradi Viktória 13.D
Kovács Petra 13.D

1. hely

2. hely

Wenczel Zsuzsanna
Lendvai László

Wenczel Zsuzsanna
Lendvai László

 

Share This