Informatika munkaközösség

Versenyeredményeink informatikából

Nemzetközi Informatikai Diákolimpia
2008. Szalkai Balázs 12.c ezüstérem dr. Öveges Ferenc
2007. Szalkai Balázs 11.c bronzérem dr. Öveges Ferenc
2006. Szalkai Balázs 10.c bronzérem dr. Öveges Ferenc
Ifjúsági Bolyai díj
2003. Palotai Robin 12.c és
Szalay Máté 12.c
1. hely Csizmazia Imre és
dr. Öveges Ferenc
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (programozói)
2019. Pituk Gábor 11.A  17. hely Molnár Veronika
2018. Pituk Gábor 11.A  18. hely Molnár Veronika
2017. Pogány Domonkos 12.C 28. hely Báder Anikó
2016. Mayer László Máté 11.C 30. hely Báder Anikó
2014. Nagy Ábel 12.c
Déri Tamás 13.a
37. hely
39. hely
Báder Anikó
dr. Öveges Ferenc
2013. Hegyi Gellért István 13.c
Kovács Máté 13.c
Heilig Benedek 13.c
Kovács Tibor 12.c
Csiszár Áron 13.c
21. hely
25. hely
27. hely
36. hely
40. hely
Szabó László, dr. Öveges Ferenc, Báder Anikó
Szabó László, dr. Öveges Ferenc, Báder Anikó
Szabó László, dr. Öveges Ferenc, Báder Anikó
dr. Öveges Ferenc, Báder Anikó
dr. Öveges Ferenc, Báder Anikó
2012. Mihálykó András 13.c
Gyuk Péter 13.c
8. hely
29. hely
Báder Anikó és Dr. Öveges Ferenc
Báder Anikó és Dr. Öveges Ferenc
2011. Mihálykó András 12.c
Gyuk Péter 12.c
Ónodi Áron 12.c
22. hely
32. hely
36. hely
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
2008. Szalkai Balázs 12.c 1. hely dr. Öveges Ferenc
2007. Szalkai Balázs 11.c 1. hely dr. Öveges Ferenc
2005. Budai Péter 12.d 22. hely Szabó László
2004. Varga Gábor 12.c
Tusa Viktor 12.a
Budai Péter 11.d
Firszov Anton 12.c
21. hely
33. hely
43. hely
57. hely
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Szabó László
Dr. Öveges Ferenc
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói)
2017. László Luca Patrícia 12.D
Kókai Lilla 12.A
Balogh Ákos 12.C
Papp Boróka 12.A
28. hely
37. hely
43. hely
50. hely
Pozsgainé Becze Boglárka
Molnár Veronika
Báder Anikó
Pálffy Zoltán
2016. László Luca 11.D 27. hely Pozsgainé Becze Boglárka
2014. Erdõs Szilvia 13.a 29. hely Stumpf László
2013. Nyéki Csaba Hunor 13.d
Jack Jakab Tamás 13.c
Erdős Szilvia 12.a
7. hely
14. hely
27. hely

Szabó László
Stumpf László
2012. Gema Barnabás 12.a
Nyéki Csaba Hunor 12.d
2. hely
7. hely
Pálffy Zoltán
2011. Fülöp Dániel 13.b 10. hely Stumpf László
2010. Fülöp Dániel 12.b 33. hely Stumpf László
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny – programozói
2018.

Kardos Márton 9.C

Kiss Milán 9.C

36. hely

50. hely

Báder Anikó
Szabó László
Báder Anikó
Szabó László
2017. Kovács Bertalan 10.C
Bucsy Benjámin 10.C
21. hely
36. hely
Báder Anikó
Báder Anikó
2016. Radnai Bálint 9. A 35. hely Báder Anikó
2015. Radnai Bálint 9. A
Gyarmati László 10. C
Koch Viktor 10. C
Mayer László 10. C
Torkos Csongor 10. C
8. hely
20. hely
35. hely
49. hely
53. hely
Báder Anikó
Báder Anikó
Báder Anikó
Báder Anikó
Báder Anikó
2014. Németh Péter 11.c
Papp Bence 11.c
Koppa Péter 11.c
Torkos Csongor 9.c
20. hely
35. hely
52. hely
58. hely
Báder Anikó & Szabó László
Báder Anikó & Szabó László
Báder Anikó & Szabó László
Báder Anikó & Szabó László
2012. Kovács Tibor 11.c
Déri Tamás 11.a
Nagy Nikolett 11.c
Lizák Richárd 11.c
Besenyei Szebasztián 11.c
Dömötör Szilárd 10.c
28. hely
31. hely
35. hely
47. hely
47. hely
47. hely
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
2011. Nyéki Hunor 11.d
Jack Jakab Tamás 11.c
Hegyi Gellért 11.c
Kovács Máté 11.c
19. hely
29. hely
31. hely
33. hely
Báder Anikó
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
2010. Kovács Máté 10.c
Mihálykó András 11.c
Stranigg Tamás 10.c
8. hely
12. hely
17. hely
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
dr. Öveges Ferenc & Szabó László
2009. Szalai Gergely 10.c
Hosszú Balázs 11.e
Ónodi Áron 11.e
Agócs Tamás 11.e
Gyuk Péter 10.c
Chován Gábor 10.c
26. hely
29. hely
31. hely
33. hely
48. hely
50. hely
Szabó László
Szabó László
dr. Öveges Ferenc
dr. Öveges Ferenc
dr. Öveges Ferenc
dr. Öveges Ferenc
2006. Szalkai Balázs 10.c
Papp Dávid 10.c
Nagy Szabolcs 10.c
1. hely
27. hely
31. hely
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
2004. Nagy Szabolcs 8.d
Tarsoly Gergely 10.c
Juhász Sándor 10.c
27. hely
42. hely
56. hely
Szabó László
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
2003. Vékony Gábor 12.e
Budai Péter 10.d

Buday Csaba 10.c
Szakács Balázs 10.e
Balogh Gábor 12.c
Szalay Máté 12.c
Firszov Anton 11.c
Domboróczky Attila10.c
Palotai Robin 12.c
Tusa Viktor 11.c
Makaró Gábor 10.c
12. hely
17. hely

33. hely
41. hely
46. hely
51. hely
69. hely
69. hely
84. hely
87. hely
87. hely

Szabó László
Dr. öveges Ferenc
Szabó László
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Báder Anikó
Dr. Öveges Ferenc
2002. Varga Gábor 10.c
Budai Péter 9.d
Vékony Gábor 11.e
Firszov Anton 10.c
Balogh Gábor 11.c
Buday Csaba 9.c
Reiter Zalán 10.c
Palotai Robin 11.c
18. hely
24. hely
51. hely
51. hely
71. hely
74. hely
75. hely
81. hely
Dr. Öveges Ferenc
Szabó László
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
Dr. Öveges Ferenc
2001. Budai Péter 8.d
Palotai Robin 10.c

Szakács Balázs 8.e
Balogh Gábor 10.c
Kovács Viktor 8.e
Tóth Péter 8.d
Zalányi Balázs 11.c
19. hely
19. hely

26. hely
38. hely
43. hely
44. hely
60. hely
Szabó László
Dr. Öveges Ferenc
Szabó László
Dr. Öveges Ferenc
Szabó László
Szabó László
Dr. Öveges Ferenc
2000. Kiss Péter 12.c 63. hely dr. Öveges Ferenc
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny – alkalmazói
2015. László Luca 10.D 10. hely Pozsgainé Becze Boglárka
2014. Ruzsiczky Lili 9.D 53. hely Pozsgainé Becze Boglárka
Országos LOGO Verseny
2016. Piller Trisztán 9.C 11. hely Báder Anikó
2015. Piller Trisztán 9/Ny.C 11. hely Báder Anikó
Neumann János Programtermék Verseny
2006. Tarsoly Gergely 12.C III. helyezett dr. Öveges Ferenc
2005. Tarsoly Gergely 11.C II. helyezett
Mobilrobot Programozó Országos Verseny
2013. Dömötör Szilárd,
Telek István,
Földvári András,
Cziráki Miklós Csongor 11.C
4. hely
Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny
2014. Edelényi-Szabó Viktor 9.c
Gyarmati László 9.c
Koch Viktor 9.c

alkotta csapat
1. hely Báder Anikó

 

Share This