Kémia-biológia-testnevelés munkaközösség

Versenyeredményeink kémiából, biológiából

Nemzetközi Mengyelejev Diákolimpia
2018. Arany Eszter Sára 12.B ezüstérem Kiss Zoltán
2017. Arany Eszter Sára 11.B ezüstérem Kiss Zoltán
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny – biológia
2019. Tölgyes Réka 11.B
Horváth Balázs 11.B
19. hely
23. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2018. Arany Eszter Sára 12.B 11. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2017. Kékesi Attila 12.A
Bognár Judit 12.A
Arany Eszter Sára 11.B

Rajmon Martin 12.A
2. hely
12. hely
20. hely

36. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2016. Stark Patrícia 11.A
Bognár Judit 11.A

Trón Réka 11.A
Orbán Gábor 13.A
1. hely
19. hely
25. hely
37. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2015. Orbán Gábor 12.A 
Battyányi Előd 13.A
8. hely
27. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2014. Zsilák Borbála Anna 13.a 42. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2012. Hőgye Norbert 13.d
Stumpf Csaba 13.a

Baráth Veronika 13.a
Gyönye András 12.a
2. hely
10. hely

17. hely
27. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2011. Molnár Krisztina 13.a
Hőgye Norbert 12.d
Stumpf Csaba 12.a
6. hely
17. hely
20. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2010. Molnár Krisztina 12.a 
Kövesdi Annamária 13.a
Halász Csenge Zsuzsa 12.a
19. hely
23. hely
30. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2009.

Varga Alexandra 13.e

Óriás Imre Viktor 12.c

7.hely

32. hely

dr. Szalainé Tóth Tünde és
Kiss Zoltán
dr. Szalainé Tóth Tünde
2007. Kolonics Ferenc 12.b 15. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2006. Kepes Lilla 12.e 1. hely dr. Szalainé Tóth Tünde és
dr. Kölcsei Márton
2005. Kincses Ágnes 12.e 11. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2004. Gál Dávid 12.d
Rózsa Viktor 12.c
4. hely
15. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde és
Szelényi Gézáné
2003. Kristóf Katalin 12.e 7. hely dr. Szalainé Tóth Tünde és
Kiss Zoltán
2001.

Szalai Bence 11.e

Tömböl Zsófia 12.e
Fenyvesvölgyi Adrienn 12.e
Hettmann Andrea 12.f
Antóni Krisztina 12.f

6. hely

10. hely
12. hely
13. hely
21. hely

dr. Szalainé Tóth Tünde és
Kiss Zoltán
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde és
Kiss Zoltán
2000. Szalai Bence 10.e 12. hely dr. Szalainé Tóth Tünde és
Kiss Zoltán
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny – kémia
2018. Arany Eszter 12.B   4. hely Kiss Zoltán
2017. Arany Eszter 11.B   3. hely Kiss Zoltán
2016. Arany Eszter 10.B   5. hely Kiss Zoltán
2015. Papp Marcell 12.A 20. hely Kaposvári József
2006. Rádli Martina 12.g 24. hely Szelényi Gézáné
2005. Szakács Balázs 12.e 11. hely Szelényi Gézáné
2004. Szakács Balázs 11.e 19. hely Szelényi Gézáné
2001. Nagy Gergely 12.a 19. hely Tölgyes Józsefné dr. és
Szelényi Gézáné
Curie Levelezős Kémiaverseny
2015. Arany Eszter 10.B
Zajácz Miklós 9.A
2.hely
9. hely
Kiss Zoltán
Kiss Zoltán
2015. Arany Eszter Sára 9.B  1. hely Kiss Zoltán
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny
2003. Boros Anita 10.e
Kincses Ágnes 10.e
és Wittmann Zsófia 10.e
8. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2002. Csiszár Péter 9.e
Kovács Viktor 9.e
és Szakács Balázs 9.e
8. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2001. Fülöp Kata 9.d
Kiss Katalin 9.d
és Mihályfi Katalin 9.d
5. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2000. Fülöp Kata 8.d
Boros Anita 7.e
és Lukács Viola 7.e 
6. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
Hevesy György Országos Kémia Verseny
2001. Szakács Balázs 8.d 2. hely Kaposvári József
2000. Szakács Balázs 7.d 14. hely Kaposvári József
Hlavay József Országos Környezettudományi Diákkonferencia Tudomány a környezetért szekció
2016. Valler Eszter 11.B 5. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2014. Csongrády Barbara 11.d  3. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2011. Lovas Réka 10.b 3. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
Hlavay József Országos Környezettudományi Diákkonferencia Technológiák a környezetért szekció
2011. Fertig Dávid 12.a 4. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
Hlavay József Országos Környezettudományi Diákkonferencia kémiai feladatmegoldó verseny
2011. Fertig Dávid 12.a 2. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
Hlavay József Országos Környezettudományi Diákkonferencia Természetvédelem szekció
2014. Tamás Bálint 11.b
Komora Berilla Fanni 11.d
Orbán Gábor 11.a  
1. hely
2. hely
5. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2012. Lovas Réka 11.b 6. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2010. Veszprémi Ádám 11.b 6. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2009. Molnár Krisztina 11.a 4. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2007. Diczig Brigitte 11.c 2. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
Irinyi János Országos Kémiaverseny
2019. Gelencsér András 9.A
Gugolya Zoltán 9.A
33. hely
41. hely
dr. Ertli Tímea
dr. Ertli Tímea
2016. Arany Eszter 10.B
Zajácz Miklós 9.A
9. hely
26. hely
Kiss Zoltán
Kiss Zoltán
2015. Arany Eszter Sára 9.B 2. hely Kiss Zoltán
2014. Stark Patrícia 9.a
Papp Marcell 11.a
8. hely
13. hely
Kiss Zoltán
Kaposvári József
2013. Papp Marcell 10.a 9. hely Bertha Ágnes
2010. Fertig Dávid 11.a 54. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2009. Fertig Dávid 10.a
Szigeti Tamás 9.a
27. hely
60. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2008. Jacsó Ádám 10.a 49. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2007. Oly Márton András 9.g 67. hely Kiss Zoltán
2005. Diczig Brigitte 9.c 40. hely Szelényi Gézáné
2004. Rádli Martina 10.g 22. hely Szelényi Gézáné
2003.

Szakács Balázs 10.e

Somogyi Szilvia 10.a
Rádli Martina 9.g

3. hely

19. hely
23. hely

Kaposvári József és
Szelényi Gézáné
dr. Szalainé Tóth Tünde
Szelényi Gézáné
2002. Szakács Balázs 9.e
Szabó Attila 10.e
Somogyi Szilvia 9.a
2. hely
36. hely
50. hely
Kaposvári József
Szelényi Gézáné
dr. Szalainé Tóth Tünde
2001. Páll Zsombor 10.e döntőbe jutott dr. Kölcsei Márton
2000. Csapó Gergely 10.a
Pintér Lajos 10.a
döntőbe jutott
döntőbe jutott
Szelényi Gézáné
Szelényi Gézáné
Tudományos Diákköri Konferencia Kitaibel Pál Szekció
2018. Bognár Katalin 11.C 3. és 7. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny
2017. Németh Virág Alexandra 11.D
Tölgyes Réka 9.B
Bognár Katalin 10.C

Szekrényes Rebeka 11.B
2. hely
4. hely
17. hely

27. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2015. Németh Virág Alexandra 9.D
Hardi Ádám 9.A
Bognár Judit 10.A
Valler Eszter 10.B
5. hely
23. hely
13. hely
27. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2013. Orbán Gábor 10.a
Tamás Bálint 10.b
Komora Berill Fanni 10.d
Csongrády Barbara 10.d
8. hely
9. hely
11. hely
18. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2011. Lovas Réka 10.b 18. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2009. Veszprémi Ádám 10.b
Molnár Krisztina 11.a
5. hely
20. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2008. Molnár Krisztina 10.a
Gubicza Krisztina 11.a
Veszprémi Ádám 9.b
14. hely
23. hely
23. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2007. Varga Alexadra 11.e
Halász Csenge 9.a
28. hely
32. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2006. Diczig Brigitte 10.c 15. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2005. Oláh Gabriella 9.d
Diczig Brigitte 9.c
Kolonics Ferenc 10.b
9. hely
16. hely
32. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2004. Kepes Lilla 10.e 4. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2003. Kepes Lilla 9.e
Zajacz Irma 10.e
7. hely
16. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2002. Szakács Balázs 9.e 10. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
2001. Ónodi Zsolt 10.e
Kiss Katalin 9.d
13. hely
20. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde
2000. Szalai Bence 10.e 13. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
Szent-Györgyi Tanulmányi Verseny
2017. Arany Eszter Sára 11.B
Németh Virág Alexandra 11.D
Radnai Bálint 11.A
4. hely dr. Szalainé Tóth Tünde
Országos Környezet- és Egészségvédelmi Verseny
2001. Csiszár Péter 8.e
Kovács Viktor 8.e
Szakács Balázs 8.e
3. hely Kaposvári József
Arany János Tehetséggondozó Program Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny
2017. Kiss Károly László 9.D 1. hely Csizmaziáné Fazekas Beáta
2016. Kiss Károly László 9/AJTP  8.hely Kaposvári József
2015. Sebestyén Máté 9.D
László Dávid 9.D
3. hely
15. hely
Kaposvári József
Kaposvári József
2014. László János 9.d 9. hely Csizmaziáné Fazekas Beáta
2013. Komora Berill 10.d 3. hely Márffy Katalin és
dr. Szalainé Tóth Tünde
2012. László Bálint 10.D 6. hely Csizmaziáné Fazekas Beáta és
dr. Szalainé Tóth Tünde
MTA – Utazás a koponyánk körül címû középiskolai verseny
2013. Tóth Lilla 13.d
Simon Andrea 13.a
1. hely
2. hely
dr. Szalainé Tóth Tünde
dr. Szalainé Tóth Tünde

Sporteredményeink

DIÁKOLIMPIA – 100 m-es gátfutás
2005. Stark Barbara 11. A 4. hely
DIÁKOLIMPIA – 100 m-es síkfutás
2005. Néveri Gábor 12. A 8. hely Sipőcz Zoltán
2004. Volák Adrienn 10.G 3. hely
2003. Volák Adrienn 9.G 5. hely
DIÁKOLIMPIA – 800 m-es síkfutás
2017. Göncz Anna 12.D
Horváth András 10.C
6. hely
13. hely
2016. Horváth András 9.C 9. hely Sipőcz Zoltán
2015. Horváth András 9/Ny.C 9. hely
DIÁKOLIMPIA – 1500 m-es síkfutás
2003. Ladányi Fruzsina 9.C 1. hely
2003. Kurucz Balázs 12. C 3. hely
2001. Balogh Enikő 8.E 15. hely
DIÁKOLIMPIA – 200 m-es síkfutás
2019. Vadászi Viktor 10.A 8. hely
2005. Néveri Gábor 12. A 1. hely Sipőcz Zoltán
2004. Volák Adrienn 10.G
Néveri Gábor 11. A
3. hely
8. hely

Sipőcz Zoltán
DIÁKOLIMPIA – 2000 m-es akadályfutás
2002. Jakabfi György 9. E 6. hely
2001. Jakabfi György 9. A 7. hely
DIÁKOLIMPIA – 2000 m-es síkfutás
2002. Horváth Zsolt 11. C 8. hely
DIÁKOLIMPIA – 300 m-es síkfutás
2004. Virág Laura 9. D 4. hely Sipőcz Zoltán
2003. Virág Laura 8. D 7. hely
2001. Oláh Tamás 8.E 10. hely
DIÁKOLIMPIA – 3000 m-es gyaloglás
2002. Balogh Enikő 9. E 9. hely
DIÁKOLIMPIA – 3000 m-es síkfutás
2019. Sigmond Sára 9/Ny.D  7. hely
2014. Ladányi Fruzsina 9.C 1.hely
2003. Kurucz Balázs 12. C
Gáti Gerda 12. B
3. hely
7. hely
2002. Kovács Tamás 12. A
Rába Viktória 12. C
Kurucz Balázs 11. C
2. hely
5. hely
7. hely
2001. Kovács Tamás 11. A
Kurucz Balázs 10. C
3. hely
11. hely
DIÁKOLIMPIA – 400 m-es gátfutás
2005. Stark Barbara 11. A 4. hely
2004. Stark Barbara 10. A 5. hely
DIÁKOLIMPIA – 400 m-es síkfutás
2017. Göncz Anna 12.D
Horváth András 10.C
7. hely
16. hely
2001. Wágner Dávid 10. A 4. hely
DIÁKOLIMPIA – 4*400 m-es váltó
2013. Ladányi Fruzsina 9/Ny.C,
Csepek Júlia 9/Ny.B
Bódy Blanka 9/Ny.D
László Luca 9/AJTP
 alkotta csapat
13. hely
2005. Galambos Dóra 9. B
Stark Barbara 11. A
Virág Laura 10. D és
Volák Adrienn 11. G alkotta csapat
2. hely
2002. Csapó Zoltán 11. A
Horváth Zsolt 11. C
Jakabfi György 9. E és
Wágner Dávid 11. A
2. hely
2001. Csapó Zoltán 10. A
Horváth Zsolt 10. C
Horváth Csaba és 12. C
Wágner Dávid 10. A
3. hely
DIÁKOLIMPIA – 4*800 m-es váltó
2000. Gáti Gerda 9. B
Vermes Dóra 9. B
Üveges Viktória 10. B és
Rába Viktória 10. C
2. hely Sipőcz Zoltán
DIÁKOLIMPIA – 4*1500 m-es váltó
2002. Kovács Tamás 12. A
Kurucz Balázs 11. C
Maleczki Alfréd 10. E és
Jakabfi György 9. E
 alkotta csapat
1. hely
DIÁKOLIMPIA – atlétika svéd váltó
2018. Dobos Gergely Csanád 9.C
Horváth András 11.C
Lipták Dániel 9.C
Szarvas Vilmos Andor 9.C
12. hely
DIÁKOLIMPIA – alpesi sí
2019. Polányi Lili 9/Ny.D   2. hely
2015. Kovács Kornél 13.C  4. hely
DIÁKOLIMPIA – asztalitenisz
2018. Baumann Kristóf Péter 9/Ny.A    3. hely
DIÁKOLIMPIA – ergométeres
2018. Jójárt Réka Lili 10.A
VI. korcsoport Leány A
Baráth Lili 9/Ny.D
V./1. korcsoport Leány B   

2. hely 

2. hely

DIÁKOLIMPIA – fekvenyomás
2016. Kupcsik Márk 9.C
Nagy Sándor Dávid 9.C  
5. hely
7. hely
Sipőcz Zoltán
Sipőcz Zoltán
2000. Molnár Rita 11. F 2. hely
DIÁKOLIMPIA – Judo
2016. Horváth László Levente 10.C 2. hely
DIÁKOLIMPIA – kalapácsvetés
2010. Töreky Balázs 10.a 5. hely
2003. Palásthy Gábor 10. C
Somogyi Vince 12. C
5. hely
7. hely
Sipőcz Zoltán
2002. Somogyi Vince 11. C
Palásthy Gábor 9. C
5. hely
11. hely
2001. Somogyi Vince 10. C 6. hely
DIÁKOLIMPIA – kézilabda
2019. Fisli Botond 9/Ny.B
Karikó Lajos 9/Ny.B
Patkó Botond 9/Ny.C
Turán Barnabás 10.A
Kozits Patrik 10.D
Bedő Bence 11.B
Fisli Attila 11.B
Szoboszlai Soma 11.C
Reisinger Viktor 12.B
Kuti Soma 12.C
Kuthi Gábor 12.C
Novothny Mátyás 12.C
Kovács Máté 12.D alkotta csapat
4. hely Sipőcz Zoltán
2018. Kozits Patrik 9.D
Gfellner Bálint 9.A
László Dávid 12.D
Epresi Ádám 12.D
Turán Barnabás 9.A
Kuthi Gábor 11.C
Bedő Bence 10.B
Simon Ruben 12.D
Reisinger Viktor 11.B
Kuti Soma 11.C
John Dávid 12.C
Kovács Máté 11.D alkotta csapat
6. hely Sipőcz Zoltán
2017. Markovics Dávid 12.A
Szabó Bence Domonkos 12.A
Iszak Zsombor 12.B
Horváth Bálint 12.B
Penk Richárd Bálint 12.C
Balogh Ákos 12.C
John Dávid 11.C
Simon Ruben Lionel 11.D
László Dávid 11.D
Reisinger Viktor 10.B
Kuthi Gábor 10.C
Gfellner Bálint 9/NY.A
 alkotta csapat
2. hely Sipőcz Zoltán
2015. László Bálint 12.D
Tilesch Bálint 13.B
Néninger Henrik 13.B
Meiczinger Márk 13.A
Füle András 13.A
Markovics Dávid 9.A
Horváth Bálint 10.B
Balogh Ákos 9.C
Koszorús Kolos 9.A
John Dávid 9.C alkotta csapat
13. hely Sipőcz Zoltán
2014. László Bálint 12.D
Tilesch Bálint 12.B
Néninger Henrik 12.B
Meiczinger Márk 12.A
Füle András 12.A
Markovics Dávid 9.A
Iszak Zsombor 9.B
Balogh Ákos 9.C
Koszorús Kolos 9/Ny.A
John Dávid 9/Ny.C alkotta csapat
12. hely Sipőcz Zoltán
2012. Kusicza Richárd 13.A
Papp Gyula,
Kuti Sebestyén,
Hőgye Norbert 13.D
Slajchó Bence 13.B
Lovasi Kristóf 12.B
Tollner Dávid 12.C
Nagy Bálint 11.A
Szabó László 10.D
Füle András 10.A alkotta csapat
13. hely Sipőcz Zoltán
2011. Bakos Ádám 13.B,
Nagy Balázs,
Nagy Máté 13.A,
Magyar Tamás,
Riba Balázs 13.F,
Papp Gyula,
Kuti Sebestyén 12.D,
Lovasi Kristóf 11.B,
Tollner Dávid 11.C és
Hőgye Norbert 12.D
 alkotta csapat
2. hely Sipőcz Zoltán
DIÁKOLIMPIA – Kyokushin karate
2014. Lizák Richárd 13.c  1. hely
2013. Lizák Richárd 12.c  1. hely
2012. Lizák Richárd 11.c  2. hely
DIÁKOLIMPIA – kosárlabda
2007. Kurbucz Máté 12.A,
Kövesházi Dániel 12.C,
Tokos Gábor 12.C,
Andó Bálint 11. A,
Pintér Ádám 10.E,
Csomai Dániel 9. E alkotta csapat
elődöntő 4. hely
DIÁKOLIMPIA – magasugrás
2015. Mógor Zsófia 9/Ny.D 4. hely
DIÁKOLIMPIA – leány labdarúgás
2011. Albrecht Dorisz,
Szokoli Teodóra,
Hegedüs Gabriella,
Varga Kinga,
Néninger Melinda,
Papp Flóra,
Kovács Adrienn,
Lang Nikolett,
Horváth Sára,
Gelencsér Orsolya
 alkotta csapat
2. hely Sipőcz Zoltán
2009. Horváth Sára 10.A,
Varga Kinga 10.D,
Tanay Ramóna 12.C,
Hegedűs Gabriella 10.B,
Csepely Bettina 11.B,
Lang Nikolett 10.A,
Albrecht Dorisz 10.A,
Szokoli Teodóra 10.B,
Csontó Dorottya 10.B,
Horváth Anna 10.A

alkotta csapat
8. hely Sipőcz Zoltán
DIÁKOLIMPIA – lövészet
2015. Vers Bendegúz 12.C  pisztoly 7.
puska 15.
2011. Albert Hanna pisztoly 5.
puska 20.
DIÁKOLIMPIA – mezei futás
2019. Sigmond Sára 9/NY.D
Bartis Hajnalka 9.D
Lantai Anna 9.C
Szalontai Sára 9/NY.C  
6. hely
2013. Ladányi Fruzsina 9/Ny.C 3. hely
2007. György Gabriella 12.E
Galambos Dóra 11.B
23. hely
33. hely
2005. Galambos Dóra 9. B
György Gabriella 10. E
Stark Barbara 11. A
Virág Laura 10. D és
Zágor Bernadett 9. B alkotta csapat
5. hely
2003. Balogh Enikő 10. E
Szigeti Borbála 10. E és
Dolezsai Anna 10. D alkotta csapat
13. hely Sipőcz Zoltán
2002. Burucs Ferenc 10. A
Hauzer Péter 10. E
Jakabfi György 9. E
Kurucz Balázs 11. C és
Szabó Richárd 11. A
 alkotta csapat
3. hely
Arnold Éva 12. B
Grélinger Ágnes 10. C
Rába Viktória 12. C
Tavasz Anita 12. B és
Üveges Viktória 12. B
 alkotta csapat
8. hely
2001. Burucs Ferenc 9. A
Bácskai Sándor 9. C
Hauzer Péter 9. E
Jakabfi György és 9. A
Kurucz Balázs 10. C 
alkotta csapat
1. hely Sipőcz Zoltán
Kovács Tamás (VI. korcsoport) 11. A 4. hely Sipőcz Zoltán
Arnold Éva 11. B
Gáti Gerda 10. B
Grélinger Réka 11. C
Rába Viktória 11. C és
Vermes Dóra 10. B 
alkotta csapat
5. hely Sipőcz Zoltán
Horváth Csaba 12. C
Nagy Gergely 12. A
Kovács Tamás és 11. A
Radnai Gergely 12. C
 alkotta csapat
10. hely Sipőcz Zoltán
Balogh Enikő 8. E
Engel-Angyal Réka 8. E
Pető Katalin 7. E
Szigeti Borbála és 8. E
Vidák Zsófia 7. D alkotta csapat
15. hely Sipőcz Zoltán
2000. Gáti Gerda 9. B
Vermes Dóra 9. B
Üveges Viktória 10. B
Tavaszi Anita 10. B és
Rába Viktória 10. C 
alkotta csapat
(IV. korcsoport)
1. hely Sipőcz Zoltán
Kurucz Balázs 9. C
Jánszky Gábor 9. C
Cordier Bálint 9. A
Lovas Gábor 10. A és
Bóta Dániel 9. F
 alkotta csapat
4. hely Sipőcz Zoltán
Szabó Richárd 9. A
Horváth Tamás 9. E
Oláh Tamás 7. E és
Csipes Viktor 8. D alkotta csapat
(III. korcsoport)
15. hely Sipőcz Zoltán
DIÁKOLIMPIA – Mountain Bike Diákolimpia
2019. Trócsányi Laura 9/Ny.D 1. hely
DIÁKOLIMPIA – Országúti Kerékpár
2017. Stark Péter Bence 10.C 3. hely
DIÁKOLIMPIA – Párbajtőr
2019. Salamon Réka 9/Ny.D 3. hely
DIÁKOLIMPIA – Ötpróba
2004. Virág Laura 9. D 3. hely Sipőcz Zoltán
DIÁKOLIMPIA – röplabda
2019. Füle Anna 11.A
Papp Lilla 11.A
Szabó Júlia 11.B
Fehér Anna 11.C
Lükő Loretta 11.D
Schütz Annamária 12.A
Németh Fanni 12.B
Réti Anna 12.B
Vörös Laura 12.B
Győry Réka 12.D
Mógor Zsófia 12.D
 alkotta csapat
3. hely Molnárné Bácskai Rita
2019. Farkas Bálint 10.A
Szebeni Dániel 10.A
Izsó Dávid 10.B
Kriszt András 10.B
Hetyei Kristóf 10.C
Varga Erik 10.C
Bándi Bence 10.D
Kozits Patrik 10.D
Gulyás Arnold 11.A
Réti Péter 11.C
Kuthi Gábor 12.C alkotta csapat
8. hely Bagi Péter
2018. Ékes Ágota 12.A
Simó Kinga 12.A
Németh Dorina 12.B
Szalczinger Fanni 12.B
Heller Sára 12.D
Dobos Dorina 11.A
Réti Anna 11.B
Győry Réka 11.D
Mógor Zsófia 11.D
Papp Lilla 10.A
Szabó Júlia 10.B
Lükő Loretta 10.D 
alkotta csapat
6. hely Molnárné Bácskai Rita
2018. Bátor Gergely 10.C
Beck Martin 12.C
Benczik Ákos 10.A
Hajdara Tamás 12.A
John Dávid 12.C
Katona Ádám 12.C
Kuthi Gábor 11.C
Lantai Noel 12.C
László Dávid 12.D
Pozsonyi László Levente 12.A
Réti Péter 10.C
Simon Ruben 12.D 
alkotta csapat
4. hely Bagi Péter
2017. Kárpáti Orsolya 12.B
Volf Adrienn 12.B
Bódy Blanka Rebeka 12.D
Őry Fanni 12.D
Szöllősi Judit 12.D
Ékes Ágota 11.A
Simó Kinga Erzsébet 11.A
Németh Dorina Ágnes 11.B
Szalczinger Fanni 11.B
Béres Luca 11.B
Heller Sara Eszter 11.D
Győry Réka 10.D
 alkotta csapat
6. hely Molnárné Bácskai Rita
2017. Rédei Mátyás 12.C
Szpisják Bence 12.D
László János 12.D
László Dávid 11.D
John Dávid 11.C
Simon Ruben Lionel 11.D
Lantai Noel 11.C
Beck Martin Patrik 11.C
Katona Ádám 11.C
Hajdara Tamás 11.A
Kuthi Gábor 10.C
Benczik Ákos Ádám 9.A
 alkotta csapat
4. hely Bagi Péter
2016. Aszódi Anita 13.B
Kulcsár Kinga 13.B
Stadler Helga 13.B
Kárpáti Orsolya 11.B
Szvath Réka 11.C
Bódy Blanka 11.D
Őry Fanni 11.D
Szöllősi Judit 11.D
Ékes Ágota 10.A
Simó Kinga 10.A
Németh Dorina 10.B
Szalczinger Fanni 10.B
 alkotta csapat
9. hely Molnárné Bácskai Rita
2015. Kovács Adrienn 13.A,
Müller Enikő 13.A
Strommer Noémi 13.A
Rédey Eszter 13.A
Renkó Tamara 13.A
Aszódi Anita 12.B
Kulcsár Kinga 12.B
Szvath Réka 10.C
Bódy Blanka 10.D
Őry Fanni 10.D
Németh Dorina 9.B
Szalczinger Fanni 9.B
 alkotta csapat
10. hely Molnárné Bácskai Rita
2014. Pávits Sára 13.A
Petróczi Zita 13.B
Leiker Flóra 13.D
Strenner Kinga 13.D
Kovács Adrienn 12.A
Strommer Noémi 12.A
Rédei Eszter 12.A
Renkó Tamara 12.A
Aszódi Anita 11.B
Antal Vivien 11.B
Kulcsár Kinga 11.B
Stadler Helga 11.D
 alkotta csapat
6. hely Molnárné Bácskai Rita
2013. Czobor Rebeka,
Szabó Réka 13.A,
Kristóf Dóra,
Kulcsár Luca 13.B,
Erdős Kata,
Rafael Izabella 13.D,
Pávits Sára 12.A,
Petrőczi Zita 12.B,
Leiker Flóra,
Strenner Kinga,
Scheller Judit 12.D,
Strommer Noémi 11.A
 alkotta csapat
6. hely Molnárné Bácskai Rita
2012. Czobor Rebeka,
Szabó Réka 12.A
Kristóf Dóra,
Kulcsár Luca 12.B
Erdős Kata,
Rafael Izabella 12.D
Pávits Sára 11.A,
Petróczi Zita 11.B,
Gelencsér Orsolya,
Leiker Flóra,
Strenner Kinga 11.D
Strommer Noémi 10.A
 alkotta csapat
3. hely Molnárné Bácskai Rita
2011. Gecző Dóra 13.A,
Dudás Laura,
Kristóf Emese,
Szabó Dorottya 13.B,
Siba Szilvia,
Ruska Mónika,
Sebők Renáta,
Pleiveisz Anikó 13.F,
Erdős Kata,
Rafael Izabella 11.D,
Kristóf Dóra 11.B
Petróczi Zita 10.B alkotta csapat
13. hely Molnárné Bácskai Rita
2010. Gecző Dóra (12.A)
Dudás Laura (12.B)
Kristóf Emese (12.B)
Lohn Veronika (12.B)
Szabó Dorottya (12.B)
Csáfordi Lilla (12.D)
Venczel Dorottya (12.D)
Pleiveisz Anikó (12.F)
Ruska Mónika (12.F)
Sebők Renáta (12.F)
Siba Szilvia (12.F)
Erdős Kata (10.D)
 alkotta csapat
9. hely Molnárné Bácskai Rita
2009. Egyed Veronika (13.A),
Skobrics Fanni (12.D),
Lohn Veronika (11.B),
Kristóf Emese (11.B),
Geczo Dóra (11.A),
Sebok Renáta (11.F),
Ruska Mónika (11.F),
Pleiveisz Anikó (11.F),
Szabó Anna (11.D),
Csáfordi Lilla(11.D),
Venczel Dorottya (11.D)
 alkotta csapat
14. hely Molnárné Bácskai Rita
2007.

Csonka Zsolt,
Juhász Zoltán,
Kocsis Gergő,
Nagy Péter,
Pass Donát,
Pongrácz Tamás,
Valler Péter 12.E és
Hegyi Krisztián 11.E alkotta csapat

Hosszú Éva 12.A,
Rózsa Ramóna 12.B,
Stranigg Zsuzsanna 12.C,
Egyed Vera 11.A,
Kolláth Dóra és Kondor Kata 11.D,
Skobrics Fanni 10.D,
Gecző Dóra 9.A,
Szabó Anna és Tolner Zsófia 9.D alkotta csapat

13. hely

14. hely

DIÁKOLIMPIA – Pentague
2015. Cseha Anna 10.D 2. hely
DIÁKOLIMPIA – Sakk
2018. Nagy Nóra 9/Ny.D 5. hely
2014. Tigyi Fanni 9.A
Markovics Dávid 9.A
Markovics Tamás 12.A
Horváth Rudolf 12.A alkotta csapat
15. hely
2013.

Tigyi Fanni 9/Ny.a,
Kocsis-Deák Titanilla 10.a,
Szabó Dorina 10.b
 alkotta csapat

Tigyi Fanni 9/Ny.A

3. hely

5. hely

2009. Töreky Judit 12.a ,
Jakab Zsófia 12.a,
Fuchs Kitti 11.g
 alkotta csapat
5. hely
2007. Keszler Brigitta 11.A ,
Jakab Zsófia 10.A,
Töreki Judit 10.A alkotta csapat
megyei 1. hely
Samu Ferenc 12.A egyéni 11. hely
2005. Hosszu Éva 10. A
Jakab Zsófia 8. D
Keszler Brigitta 9. A alkotta csapat
11. hely
Keszler Brigitta 9. A egyéni 7. hely
DIÁKOLIMPIA – Sportmászás
2018. Strommer Soma 11.B  1. hely
DIÁKOLIMPIA – Strandröplabda
2018. Szabó Júlia 10.B
Réti Anna 11.B
Mógor Zsófia 11.D
Papp Lilla 10.A
Lükő Loretta 10.D
 alkotta csapat
3. hely Molnárné Bácskai Rita
2017. Kárpáti Orsolya 12.B
Bódy Blanka 12.D
Őry Fanni 12.D
Szöllősi Judit 12.D
Szalczinger Fanni 11.B
 alkotta csapat
2. hely Molnárné Bácskai Rita
DIÁKOLIMPIA – Sportlövészet
2018. Gazdig Olivér 10.B 11. hely
DIÁKOLIMPIA – Taek-won-do
2019. Naszer Júlia 10.B – küzdelem 3. hely Mucsy Petra
2018. Hardi Laura 9.B – Kyokushin Karate Kata kategória 3. hely Mucsy Petra
2017. Domján Réka 12.D – formagyakorlat
Naszer Júlia Ráhel 9/NY.B – küzdelem
2. hely
3. hely
Mucsy Petra
2016. Véber Brigitta 11.B 2. hely Mucsy Petra
2015. Kovács Adrienn 13. A (küzdelem)
Tóth Katalin 13. A (küzdelem és formagyakorlat)
2. hely
3-3. hely
Mucsy Petra
2010. Németh Eszter 9.B 1. hely
2002. Mucsy Petra 12. F
Kerper Balázs 10. D
1. hely
2. hely
2001. Mucsy Petra 11. F 1. hely
2000. Mucsy Petra 10. F
Reményi Adrienn 11. F
Tuza Gábor 11. D
Kerper Balázs 8. D
Baróczi Levente 11. F
1. hely
2. hely
3. hely
3. hely
3. hely
DIÁKOLIMPIA – Tájékozódási futás
2019. Lantai Boróka 9.C 
Péntek Márton 12.C 
4. hely/2. hely 
6. hely/8. hely 
2018.

Rövidtáv:
Lantai Boróka 9/Ny.C
Tokai Kiss Bálint 10.D
Pegán Ágnes 9/Ny.A
Péntek Márton 11.C
Berzsenyi Bence 9.A

Normáltáv:
Tokai-Kiss Bálint 10.D
Lantai Boróka 9/Ny.C
Péntek Márton 11.C
Pegán Ágnes 9/Ny.A
Berzsenyi Bence 9.A


3. hely
7. hely
12. hely
12. hely
19. hely


10. hely
11. hely
14. hely
18. hely

25. hely

2017. Péntek Márton 10.C
Tokai-Kiss Bálint 9.D
Berzsenyi Bence 9/NY.A
2. (váltó)
14., 17.
24., 31.
2015. Péntek Márton 9/Ny.C  5. hely
2004. Dolezsai Anna 11. D 5. hely
DIÁKOLIMPIA – Tájfutás
2013. Varsányi Kinga 13.b
Varsányi Kinga 13.b
Péntek Mátyás 12.a
1. hely
2. hely
2. hely
normáltáv
sprint
2010. Varsányi Kinga (10.B)
Péntek Mátyás (9.A)
Tölgyesi Ákos (11.C)
Bedő Csaba (11.B)
4. hely
10. hely
4. hely
9. hely
2009.

Sebők Petra (12.D) – rövidtáv
Varsányi Kinga (9.B) – rövidtáv
Varsányi Kinga (9.B) – normál táv

Sebők Petra (12.D)
Varsányi Kinga (9.B)
 – váltó

2. hely
6. hely
5. hely

3. hely

2007. Sebők Petra 10.D
Péter Hajnalka 10.A
5. hely
18. hely
2005. Dolezsai Anna 12. D
Sebők Petra 8. D
5. hely
5. hely
2004. Sebők Petra 7. D (egyéni)
Sebők Petra 7. D (csapatban)
11. hely
1. hely
DIÁKOLIMPIA – Távolugrás
2004. Volák Adrienn 10. G
Stark Barbara 10. A
1. hely
5. hely
DIÁKOLIMPIA – Távolugrás és 200 m-es síkfutás
2003. Volák Adrienn 9. G
a magyar ifjúsági válogatott tagjaként részt vett
Kanadában az ifjúsági világbajnokságon
6. hely
DIÁKOLIMPIA – Tenisz
2019. Jeges Gábor 11.C
Rauschner Géza 9.C
 alkotta csapat
2. hely
2011. Dudás Tamás 10.C
Csörnök Dániel 9.D
 alkotta csapat
5. hely
2010. Szabó Bence (10.A)
Bankó Balázs (10.A)
Dudás Tamás (10.A)
 alkotta csapat
2. hely
DIÁKOLIMPIA – Teremlabdarúgás
2002. Hettmann Alex,
Sikvölgyi Martin,
Horváth Bálint 13.C
Kuti Sebestyén 13.D
Ihász Patrik 12.C
Novothny Soma 11.C
Schmidmajer Ádám,
Fodor Kristóf,
Bodó Barna 11.B
Horváth Tamás 10.C
 alkotta csapat
7. hely Bagi Péter
2002. Erdélyi Tamás 12. A,
Vati Gergely 12. A,
Belső Ádám 12. A,
Tobak András 12. A,
Cordier Bálint 12. A,
Takács Gergely 12. A,
Boros Bence 10. A,
Burucs Ferenc 11. A,
Radnai Gábor 10. A és
Bácskai Sándor 10. C alkotta csapat
országos
döntőbe
juttott
Bagi Péter
DIÁKOLIMPIA – Tollaslabda
2011. Strommer Noémi 9.a  3. hely
DIÁKOLIMPIA – Torna B kategória
2019. Polányi Lili 9/Ny.D
György Daniéla 9.B
Gerstmár Veronika 10.A
Gugolya Mónika 11.A
Prins Rebeka 11.A
Brotschul Natália 11.B
 alkotta csapat   
1. hely
2018. Gerstmár Veronika 9.A
Gugolya Mónika 10.A
Brotschul Natália 10.B
Petres Fanni 10.B
Kiss Ágnes 12.C 
alkotta csapat   
3. hely
Gugolya Mónika 10.A
Petres Fanni 10.B

Brotschul Natália 10.B
Kiss Ágnes 12.C
Gerstmár Veronika 9.A
1. hely
9. hely

24. hely
28. hely
33. hely
DIÁKOLIMPIA – Úszás
2019. Matyikó Marcell 11.A 2 hely 200 m vegyes
Matyikó Marcell 11.A 3. hely 200 m hát
Bánó Szabolcs 9/Ny.A 5 hely 100 m hát
Veisz Richárd 9/Ny.A 7. hely 200 m gyors
Győrffy József 9/Ny.B 8. hely 200 m hát
Matyikó Marcell 11.A
Bánó Szabolcs 9/Ny.A
Veisz Richárd 9/Ny.A
Győrffy József 9/Ny.B
5. hely 4*50 m gyorsváltó
2018. Csányi Borbála 9.C 8. hely 100 m hátúszás
Csányi Borbála 9.C 9. hely 100 m pillangó
2011. Hettman Alex 12.c 12. hely
Rasovszky Tamás 12.a 17. hely
2010. Kulcsár Luca 10.b 6. hely 100 m gyors
Tóth Ágota 11.c 7. hely 100 m mell
Váradi Petra 10.d
Úszás – 100 m pillangó
Úszás – 50 m gyors
Úszás – 100 m hát
Úszás – 100 m gyors
1. hely
3. hely
1. hely
2. hely
2009. Kulcsár Luca 10.b 6. hely
DIÁKOLIMPIA – Vívás
2013. Lovasy Réka 12.B
Pulai Zsófia 12.A
Sipos Sára 9/Ny.D 
4. hely kard csapat
2012. Katona Balázs 12.C  8. hely kard
2011. Smidla Ádám 13.E
Katona Balázs 11.C
Pulai Zsófia 10.A
Lovas Réka 10.B 
3. hely
11. hely
12. hely
16. hely

kard
kard
kard
2004. Csizmadia Katalin 10. D
Ladányi Enikő 10. E és
Britt Luht 11.F 
alkotta csapat
1. hely
Csizmadia Katalin 10. D (egyéniben) 5. hely
2002. Patkós Máté 8. D 2. hely
DIÁKOLIMPIA – Íjászat Történelmi Téri Ifjúsági Diákolimpia
2010. Szabó Mátyás (11.B) 6. hely
AJTP-s leány röplabda torna
2013. Rafael Izabella,
Papp Flóra 13.D,
Gelencsér Orsolya,
Farkas Klára,
Scheller Judit 12.D,
Jenei Viktória,
Németh Stella,
Vörös Viktória 10.D
 alkotta csapat
12. hely Molnárné Bácskai Rita
2012. Papp Flóra,
Rafael Izabella 12.D
Scheller Judit,
Gelencsér Orsolya,
Farkas Klára 11.D
Varga Kinga,
Szalay Eszter 13.D
 alkotta csapat
1. hely Molnárné Bácskai Rita
2011. Sebők Renáta,
Ruska Mónika,
Pleiveisz Anikó,
Siba Szilvia,
Gál Vivien 13.F
Rafael Izabella 11.D,
Gelencsér Orsolya,
Pass Natália 10.D
 alkotta csapat
1. hely Molnárné Bácskai Rita
Akrobatikus Rock’n Roll
2007. Rajnai Benjamin 10.C és párja Sári Nóra
Németh Ádám és Tolner Ágnes 11.A
Bakonyi Péter 11.A és Horváth Dorina 10.B
3. hely
2. hely
4. hely
2000. Horváth Márk 11. B junior II. kat. 1. hely
világranglista
9. hely
Akrobatikus Rock’n Roll junior Világkupa
2003. Grélinger Ágnes 11.C 1. hely
B kategóriás akrobatikus Rock’n Roll Európa Kupa
2004. Grélinger Ágnes 11.C 1. hely
2003. Grélinger Ágnes 12.C és
Horváth Márk 11.C
1. hely
A gumiasztalugrás országos döntője
2010. Szemán Renáta 9.B 1. hely
2005. Sztoján Hanna 10.B 3. hely
2004. Sztoján Hanna 9.B 1. hely
Ügyességi Csapatbajnokság, lány távolugrás
2005. Deák Bianka 12. F
Kajári Szilvia 9. B
Stark Barbara 11. A
Virág Laura 10. D
Volák Adrienn 11. G alkotta csapat
1. hely
Ügyességi Csapatbajnokság, lány svédváltó
2005. Deák Bianka 12. F
Stark Barbara 11. A
Virág Laura 10. D
Volák Adrienn 11. G alkotta csapat
3. hely
Ügyességi Csapatbajnokság, fiú svédváltó
2005. Békési István 11. A
Csomasz Gergely 11. D
Kepes András 9. E
Néveri Gábor 12. A alkotta csapat 
9. hely
Országos cselgáncs junior bajnokság
2014. Vincze Botond 12.B 1. hely
Országos cselgáncs bajnokság
2014. Vincze Botond 12.B 5. hely
Kyokushin karate Európa-bajnokság – felnőtt kategória
2013. Lizák Richárd 12.c 3. hely
Kyokushin karate Európa-bajnokság – ifjúsági kategória
2012. Lizák Richárd 11.c 2. hely
2011. Lizák Richárd 10.c 1. hely
Taek-won-do Európa-bajnokság
2010. Pátkai Gyöngyvér 10.b 6. hely egyéni formagyakorlat
2001. Mucsy Petra 11. F bronzérem
2000. Mucsy Petra 10. F bronzérem
Tájfutó Ifjúsági Európa-bajnokság
2013. Varsányi Kinga 13.b egyéni 1. hely
2012.

Varsányi Kinga 12.b

Péntek Mátyás 12.a

csapat 1. hely
egyéni 1. hely

egyéni 4. hely

2011. Varsányi Kinga 11.b csapat 1. hely
egyéni 2. hely
2010. Varsányi Kinga (10.B) 25. hely
Ifjúsági Olimpia – kalapácsvetés
2010. Töreky Balázs 10.a bronzérem
Ifjúsági és Junior Fedettpályás Országos Bajnokság
2013. Ladányi Fruzsina 9/Ny.C
Ladányi Fruzsina 9/Ny.C
1. hely
2. hely
3000 m
1500 m

 

Share This