Magyar munkaközösség

Versenyeredményeink magyar nyelv és irodalomból

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2017. Fülöp Barnabás Béla 12.D  12. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
2015. Horváth András 13.A (magyar nyelv) 4. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
2012. Borbás Katalin 13.d 25. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
2010. Lipcsei Flóra 12.c (magyar nyelv) 27. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
2008. Mihálykó Ágnes 12.d (magyar nyelv)
Vajai Flóra 12.d
4. hely
5. hely
Wenczel Zsuzsanna
dr. Kovács Gábor Zoltán
2005. Förökli Gábor 12.d 9. hely dr. Kovács Gábor Zoltán
2000. Nyemcsók Zita 11.b 19. hely dr. Vassányi Istvánné
“Ami a szívedet nyomja” pályázaton vers kategória
2005. Tene Katalin 12.d 1. hely dr. Kovács Gábor Zoltán
Arany János Balladamondó Verseny
2009. Tatai Barbara 10.d különdíj Asztalos István
Arany János Irodalmi Verseny
2015. Stark Patrícia 10.A ezüst minősítés Király Viktor
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2014. Sipos Sára 9.d 38. hely Vondervisztné Kapor Ágnes
2006. Andó Bálint 10.a
György Gabriella 10.e
Mihálykó Ágnes 10.d
Vajai Flóra 10.d
ezüst diploma
bronz diploma
19. hely
49. hely
Fürj Katalin
Stark Péterné Zöldvári Ildikó
Wenczel Zsuzsanna
Wenczel Zsuzsanna
2005. György Gabriella 10.e arany diploma Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2004. Szűcs Szabina 10.f arany minősítés Deák Judit
2003. Méreg Martin 10.f
Förköli Gábor 10.d
arany minősítés
bonz minősítés
Deák Judit
Wenczel Zsuzsa
Bendegúz Nyelvhasználati Verseny
2004. Mihálykó Ágnes 8.d 8. helyezés Néninger Jánosné Péti Mária
Diák és Ifjúsági Újságírók Országos Egyesülete által magyarországi és határon túli magyaroknak meghirdetett az “Év diákújságja” verseny
2003. HAB diáklap
Kiss Gabriella 12.e az “Év Újságírója” kategóriába 
5-8. hely
4-7. hely
“Édes anyanyelvünk” Nyelvhasználati Verseny
2013. Tóth Zsuzsanna 12.a 18. hely Fürj Katalin
2012. Kovács Eszter 12.b 23. hely Wenczel Zsuzsanna
2008. Gubicza Krisztina 11.a 21. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
2001. Szántai Orsolya 12.c első 10 között Soóky Árpád
2000. Szántai Orsolya 11.c első 20 között Réti Anikó
Eötvös József Szónokverseny
2019. Réti Gergely 11.D
Magyar Jázmin 9.D 
3. hely
6. hely
Asztalos István
Király Viktor
József Attila évforduló alkalmából megrendezett országos irodalmi pályázat
2005. Fenyvesi Noémi 12.e 3. hely dr. Vassányi Istvánné
József Attila szavalóverseny
2005. Németh András 8.d különdíj
Lőrincze Lajos emlékére rendezett “Anyanyelvünkről anyanyelvünkért” vers- és prózamondó verseny
2005. Sári Judit 12.d 1. hely Wenczel Zsuzsanna
Implom József Országos Helyesírási Verseny
2019. Máthé Kincső 10.A
Lázár Bence 10.A
14. hely
17. hely
Király Viktor
Király Viktor
2018. Máthé Kincső 9.A
Janku Flóra 10.D
19. hely
27. hely
Király Viktor
Asztalos István
2017. Stark Patrícia 12.A
Piller Trisztán 10.C
19. hely
31. hely
Réti Anikó
2016. Bognár Judit 11.A 18. hely Király Viktor
2015. Stark Patrícia 10.A 21. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2013. Stark Patrícia 9/Ny.A 7. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2010. Szabó Réka 10.a 19. hely Asztalos István
2009.

Szabó Bence 11.a

 

6. hely Stark Péterné Zöldvári
Ildikó
2006. Schindler Péter 12.b 2. hely Imre Frigyesné
2005. Schindler Péter 11.b 2. hely Imre Frigyesné
2004. Schindler Péter 10.b 13-15. hely Imre Frigyesné
2000. Nyemcsok Zita 11.b 11. hely dr. Vassányi Istvánné
Kazinczy Szépkiejtési Verseny
2008. Viczina dalma 12.D különdíj  
Magyarország-Oroszország: Kultúrák Dialógusa Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2003. Lőrincz Nóra 11.e első 10 között
2002. Lőrincz Nóra 11.e 1. hely
Magyar Rákellenes Liga Országos Esszéíró Pályázata
2003. Kiss Gabriella 12.e 2. hely
Németh László Társaság Országos Középiskolai Tanulmánypályázata
2017. Mann Lotti 9.B  1. díj Fürj Katalin
2009. Benyó Krisztián 12.a
Baráth Veronika 10.a
Fabacsovics Lili 10.a
I. hely
II. hely
II. hely
Dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
Dr. Kovács Gábor Zoltán
Dr. Kovács Gábor Zoltán
2005. Förköli Gábor 12.d I. díj Dr. Kovács Gábor Zoltán
2003. Cserpes Tünde 11.c
Simon Gábor 11.c
Förköli Gábor 10.d
I. díj
II. díj
II. díj
Dr. Kovács Gábor Zoltán
Dr. Kovács Gábor Zoltán
Wenczel Zsuzsanna
Országos és határon túli Középiskolai Arany János Balladamondó Verseny
2006. Villangó Veronika 10.d
Gór Zsófia 12.d
döntőbe jutott
döntőbe jutott
Wenczel Zsuzsanna
Wenczel Zsuzsanna
2003. Tene Katalin 10.d különdíj Wenczel Zsuzsanna
Országos József Attila Vetélkedő
2005. Vajai Dóra 8.d
Sebők Petra 8.d
Piedl Anna 8.d
7-10. hely Király Viktor
Simonyi István Országos Helyesírási Verseny
2000. Förköli Gábor 7.d 11. hely Wenczel Zsuzsanna
Szép Magyar Beszéd Verseny
2019. Réti Gergely 11.D Kazinczy emlékérem Asztalos István
Arany János Irodalmi Emlékverseny (AJTP szervezés)
2008. Siba Szilvia 10.F
Tollár Ivett 11.F
Szkok Helga 10.F o
Bödő Gyula 11.F
4. hely
5. hely
7. hely
15. hely
 
2006.

György Gabriella 11.e

Varga Alexandra 10. e

1. hely

1. hely

Stark Péterné Zöldvári
Ildikó
Imre Frigyesné
2005.

György Gabriella 10.e

Varga Alexandra 9. e
Tóth Beatrix 10.e

 

1. hely

1. hely
5. hely

Stark Péterné Zöldvári
Ildikó
Imre Frigyesné
Stark Péterné Zöldvári
Ildikó
2004. György Gabriella 9.e 1. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2003. Méreg Martin 10.f 1. hely Deák Judit
“Aranytoll” elnevezésű helyesírási verseny (AJTP szervezés)
2015. Sebestyén Máté 9.D 3. hely Asztalos István
2004. Szűcs Szabina 10.f 5. hely Deák Judit
2003. Siba Péter 10.f 7. hely Deák Judit
2002. Szűcs Szabina 9.f 1. hely Deák Judit
Interjú (AJTP szervezés)
2002. Horváth Gábor I. 9. előkészítő
Vig András 9. előkészítő
Lasky Benigna 9. előkészítő
1. hely
2. hely
3. hely
Deák Judit
Deák Judit
Deák Judit
Irodalmi verseny (AJTP szervezés)
2018. Németh Emese 10.D  1. hely Wenczel Zsuzsanna
2017. Németh Emese 9.D
Somogyvári Lilla Virág 10.D
Farkas Csenge Réka 10.D 
2. hely
6. hely
2. hely
Wenczel Zsuzsanna
Wenczel Zsuzsanna
Wenczel Zsuzsanna
2016. Németh Emese 9/AJTP
Somogyvári Lilla Virág 9.D
Farkas Csenge Réka 9.D
1. hely
1. hely
3. hely
Asztalos István
Wenczel Zsuzsanna
Wenczel Zsuzsanna
2015. Somogyvári Lilla Virág 9. AJTP
Novák Lili 9. AJTP  
1. hely
2. hely
Wenczel Zsuzsanna
Wenczel Zsuzsanna
2013. Komora Berill 10.d 2. hely Wenczel Zsuzsanna
2012. László Dániel 11.d 1. hely Fürj Katalin
2011. László Dániel 10.d 1. hely Fürj Katalin
2010. László Dániel 9.d
Pass Natália 9.d
4. hely
11. hely
Fürj Katalin
Fürj Katalin
2009. Siba Szilvia 11.f
Szkok Helga 11.f
2. hely
5. hely
Réti Anikó
Réti Anikó
2007. Varga Alexandra 11.e
Siba Szilvia 9.f
Rábai Dalma 9.f
1. hely
2. hely
5. hely
Wenczel Zsuzsa
Réti Anikó
Réti Anikó
2002. Savanyú Tímea 9.előkészítő 4. hely Deák Judit
Tömörkény István Novellaíró Alkotópályázaton (AJTP szervezés)
2008. Ruska Mónika 10.F arany minősítés  
2006.

György Gabriella 11.e

Horváth Petra 11.e

Martinez Irisz 11.e

Vincze Ildikó 11.e 

bronzminősítés

bronzminősítés

bronzminősítés

bronzminősítés

Stark Péterné Zöldvári
Ildikó
Stark Péterné Zöldvári
Ildikó
Stark Péterné Zöldvári
Ildikó
Stark Péterné Zöldvári
Ildikó
2004. György Gabriella 9.e 3. hely Stark Péterné Zöldvári Ildikó
2003. Horváth Gábor 9.f
Vígh András 9.f
ezüstminősítés
bronzminősítés
Deák Judit
Deák Judit
2002. Gunkl Gábor 9.előkészítő 1. hely Deák Judit
Arany János Tehetséggondozó Program Prózaíró-Alkotó pályázat
2011. Pass Natália 10.d bronz minősítés Fürj Katalin
WASS ALBERT vers- és prózamondó verseny
2008. Szabó Dorottya 10.B
Holczinger Szandra 11.B
Józsa Tamás 9.A

 

Share This