Matematika munkaközösség

Versenyeredményeink matematikából

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2019. Pituk Gábor 12.A 9. hely Böcskei Ákos, Katanics Sándorné
2018. Pituk Gábor 11.A
Encz Koppány 12.A
Horváth Botond 12.A
7. hely
9. hely
24. hely
Böcskei Ákos, Katanics Sándorné
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
2017. Radnai Bálint 11.A
Stark Patrícia 12.A
Horváth András 12.A

Csókás Csongor 12.A
Rádli Álmos 12.A
2. hely
11. hely
18. hely

25. hely
30. hely
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Böcskei Ákos, Csizmazia Imre
Böcskei Ákos, Csizmazia Imre
Böcskei Ákos, Csizmazia Imre
Böcskei Ákos, Csizmazia Imre
2016. Papp Marcell 13.a 23. hely Katanics Sándorné és
Németh Gabriella
2015.

Gaál Boglárka 13.B (II. kat.)
Papp Marcell 12.A (III. kat.)

Kovács Dávid 12.A

31. hely
32. hely

43. hely

Csizmazia Imre
Katanics Sándorné és
Németh Gabriella
Katanics Sándorné és
Németh Gabriella
2014. Haász Gergely Zsombor 13.a 27. hely Katanics Sándorné és
Böcskei Ákos
2012. Mihálykó András 12.c   12. hely Tolnerné Csörgő Veronika
2011. Mihálykó András 12.c  23. hely Tolnerné Csörgő Veronika
2010. Benyó Krisztián 13.a  21. hely Tolnerné Csörgő Veronika és
Varga Vince
2009. Benyó Krisztián 12.a  37. hely Tolnerné Csörgő Veronika és
Varga Vince
2008. Szalkai Balázs 12.c
Mihálykó Ágnes 12.d
1. hely
2. hely
Csizmazia Imre
dr. Molnár Attiláné
2007. Szalkai Balázs 11.c 2. hely Csizmazia Imre
2004. Szabó Attila 12.e 7. hely Katanics Sándorné
2003. Répás Gergő 12.a 39. hely Arnhoffer Mihály
2002.

Farkas Dóra 12.a

 

33. hely Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
2001.

Nagy Gergely 12.a

Szalai Bence 11.e

21-29. hely

31-57. hely

Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Arnhoffer Mihály
2000.

Vizeli András 12.a

Gyurcsek András 11.a

Nagy Gergely 11.a

 

2. fordulóba jutott

2. fordulóba jutott

2. fordulóba jutott

Böcskei Ákos és
Schultz Zoltán
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Arany Dániel Matematika Verseny
2019. Bertalan Dániel 9/NY.A
Kadem Aziz 10.A
8-10. hely
15-16. hely
Tolnerné Csörgő Veronika
Katanics Sándorné, Németh Gabriella
2016. Radnai Bálint 9.A 1. hely Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
2015. Radnai Bálint 9.A
Encz Koppány 9.A

Pituk Gábor 9/Ny.A
1. díj
2. díj

dicséret
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Böcskei Ákos
2014. Radnai Bálint 9/Ny.A
Gyarmati László 9.C

Rádli Álmos 9. A
Papp Marcell 11. A
1. díj
2. díj

dicséret
dicséret
Tolnerné Csörgő Veronika
Katanics Sándor
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
Katanics Sándorné, Németh Gabriella
2013. Gyarmati László 9/Ny.C 1. dicséret Katanics Sándor
2011. Haász Gergely Zsombor 10.a 3. Katanics Sándorné és Böcskei Ákos
2010. Déri Tamás 9.a
Haász Gergely Zsombor 9.a
Székely Mátyás 9.a
1. díj
2. díj
3. díj
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
2009. Gema Barnabás 9.a 1. dicséret Tolnerné Csörgő Veronika
2007.

Benyó Krisztián 10.a

Jacsó Ádám 9.a

1. dicséret

2. dicséret

Tolnerné Csörgő Veronika és
Varga Vince
Németh Gabriella
2006. Szalkai Balázs 10.c
Mihálykó Ágnes 10.d
Jakab Zsófia 9.a
Kiss Ádám 10.a
3. hely
2. dicséretet
dicséretet
döntőbe jutott
Csizmazia Imre
Tolnerné Csörgő Veronika
Varga Vince
Katanics Sándorné és
Böcskei Ákos
2005. Szalkai Balázs 9.c
Mihálykó Ágnes 9.d
Kiss Ádám 9.a
Scheller György 9.a
Maleczki Anna 9.a
1. hely
1. dicséretet
2. dicséretet
döntőbe jutott
döntőbe jutott
Csizmazia Imre
Tolnerné Csörgő Veronika
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
2004. Cziráki Szabolcs 9.a 41. hely Csizmazia Imre és
Arnhoffer Mihály
2003. Schindler Péter 9.b
Hartung István 10.d
Budai Péter 10.d
Szabó Teodóra 10.d
7. hely (első dicséret)
döntőbe jutott
döntőbe jutott
döntőbe jutott
Márffy Katalin
Németh Gabriella
Németh Gabriella
Németh Gabriella
2002. Budai Péter 9.d döntőbe jutott Németh Gabriella
2001. Mészáros Georgina 9.e 2. dicséret Katanics Sándorné
2000.

Szalai Bence 10.e
Szilvási András 9.a

Tál Balázs 10.e
Zakar István 10. e

dicséret (4-13. hely)
döntőbe jutott

döntőbe jutott
döntőbe jutott

Arnhoffer Mihály
Arnhoffer Mihály és
Farkas István
Arnhoffer Mihály
Arnhoffer Mihály
Arany János THP Országos Matematika Verseny
2015. Kocsor Milán 13.D  5. hely Csizmaziáné Fazekas Beáta
2014. Sebestyén Máté 9. AJTP
Cseh Anna 9. D

Holdinger Máté 9. D.
Salamon István 11. D
Vörös Viktória 11. D
László Dániel 13. D
5. hely
7. hely

13. hely
1. hely
5. hely
6. hely
Márffy Katalin
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Márffy Katalin
Márffy Katalin
Csizmaziáné Fazekas Beáta
2013. László Dániel 12.d
Salamon István 10.d
1. hely
1. hely
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Márffy Katalin
2012. László Dániel 11.d 1. hely Csizmaziáné Fazekas Beáta
2011. László Dániel 10.d 1. hely Csizmaziáné Fazekas Beáta
2010. László Dániel 9.d
Farkas Klára 9.d
Scheller Judit 9.d
Gunkl Viktor 10.d
Sipos Nikolett 10.d
Szép Krisztián 10.d
Nagy Katalin 10.d
Szalai Eszter 11.d
Szöllősi Roland 12.f
1. hely
3. hely
15. hely
2 hely
5. hely
5. hely
10. hely
15. hely
12. hely
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Csizmazia Imre
Csizmazia Imre
Csizmazia Imre
Csizmazia Imre
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Márffy Katalin
2007. Kovács Laura 9.f 10. hely dr. Molnár Attiláné
2006. Kukoda Adrienn 11.E 3. hely Farkas István
Gordiusz (2013-tól Zrínyi) Matematikaverseny
2019. Balogh Benjámin 9.A  14. hely Márffy Katalin, Varga Vince
2018. Radnai Bálint 12.A
Kadem Aziz 9.A
8. hely
18. hely
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Németh Gabriella, Katanics Sándorné
2017. Iskolánk az ország legeredményesebb vidéki 4 osztályos középiskolája.
Radnai Bálint 11.A
Horváth Botond 11.A
Encz Koppány István 11.A
Stark Patrícia 12.A

Kadem Aziz 9/NY.A
3. hely
11. hely
27. hely
17. hely

31. hely
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
Németh Gabriella
2016. Iskolánk az ország legeredményesebb vidéki 4 osztályos középiskolája.
Radnai Bálint 10.A
Horváth Botond 10.A
Stark Patrícia 11.A
2. hely
22. hely
15. hely
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
2015. Iskolánk az ország legeredményesebb vidéki 4 osztályos középiskolája.
Radnai Bálint 9.A
Encz Koppány 9.A
Stark Patrícia 10.A
Rádli Álmos 10.A
Kósa Bendegúz 12.A
5. hely
21. hely
7. hely
19. hely
7. hely
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
Katanics Sándorné, Németh Gabriella
2014. Iskolánk az ország legeredményesebb vidéki 4 osztályos középiskolája.
Radnai Bálint 9/ny.a
Stark Patrícia 9.a
Haász Gergely Zsombor 13.a
4. hely
16. hely
16. hely
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
Katanics Sándorné, Böcskei Ákos
2013. Iskolánk az ország legeredményesebb vidéki 4 osztályos középiskolája.
Gema Barnabás 13.a
Sagmeister Ádám 13.a
Stark Patrícia 9/Ny.a
23. hely
24. hely
28. hely
Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
Csizmazia Imre
2012. Iskolánk az ország legeredményesebb vidéki 4 osztályos középiskolája.
Kósa Bendegúz 9.a
Székely Mátyás 11.a
8. hely
22. hely
Németh Gabriella
Katanics Sándorné és Böcskei Ákos
2011. Iskolánk az ország legeredményesebb vidéki 4 osztályos középiskolája.
Mihálykó András 12.C
Stogica Máté 13.A
Haász Gergely Zsombor 10.A
16. hely
20. hely
21. hely
Tolnerné Csörgő Veronika
Németh Gabriella és Katanics Sándorné
Katanics Sándorné és Böcskei Ákos
2010. Iskolánk az ország legeredményesebb vidéki 4 osztályos középiskolája.
Benyó Krisztián 13.a 5. hely Tolnerné Csörgő Veronika& Varga Vince
2009. Iskolánk az ország legeredményesebb vidéki 4 osztályos középiskolája.
Benyó Krisztián 12.a
Mihálykó András 10.c
Hoffmann Márk 13.a
5. hely
11. hely

27. hely
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
dr. Molnár Attiláné
Katanics Sándorné, Böcskei Ákos
2008. Szalkai Balázs 12.c
Benyó Krisztián 10.a

Stogica Máté 9.a
Néveri Ádám 12.a
Mihálykó András 9.c
1. hely
10. hely

13. hely
21. hely
22. hely
Csizmazia Imre
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Németh Gabriella, Katanics Sándorné
Katanics Sándorné, Böcskei Ákos
2007. Szalkai Balázs 11.c 2. hely Csizmazia Imre
2006. Szalkai Balázs 10.c
Mihálykó Ágnes 10.d
1. hely
10. hely
Csizmazia Imre
Tolnerné Csörgő Veronika
Középiskolai Matematikai és Fizika Lapok (KÖMAL) matematika pontversenyén
2014. Ugrás az eredményekre…
2013. Ugrás az eredményekre…
2012. Ugrás az eredményekre…
2011. Ugrás az eredményekre…
2010. Ugrás az eredményekre…
2009. Ugrás az eredményekre…
2002. Farkas Dóra 12.a
12. hely Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
2019. Kadem Aziz 10.A
Balogh Benjámin 9.A
Jakab Eszter 9/NY.A
Karikó Lajos 9/NY.B
Sárközi Márton 9/NY.A
Ujhelyi Patrik 9/NY.C  
8. hely
13. hely
8. hely
1. hely
2. hely
3. hely
Katanics Sándorné, Németh Gabriella
Márffy Katalin, Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Tolnerné Csörgő Veronika
Katanics Sándorné
2018. Kadem Aziz 9.A
Balogh Benjámin 9/Ny.A
Pegán Ágnes 9/Ny.A
Horváth Botond 12.A 
6. hely
7. hely
15. hely
14. hely
Németh Gabriella, Katanics Sándorné
Márffy Katalin
Márffy Katalin
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
2017. Kadem Aziz 9/NY.A
Szebeni Dániel 9/NY.A
Radnai Bálint 11.A
Horváth Botond 11.A
Encz Koppány István 11.A 
2. hely
7. hely
1. hely
9. hely
13. hely
Németh Gabriella
Németh Gabriella
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
2016. Radnai Bálint 10.A
Kis Károly László 9/AJTP
Horváth Balázs 9/Ny.B
Gyarmati Bálint 9/Ny.A
Horváth Botond 10.A
Stark Patrícia 11.A
Papp Marcell 13.A
Kósa Bendegúz 13.A 
1. hely
2. hely
6. hely
19. hely
17. hely
16. hely
8. hely
17. hely 
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Pozsgainé Becze Boglárka
Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
Németh Gabriella, Katanics Sándorné
Németh Gabriella, Katanics Sándorné
2015. Stark Bence 9/Ny.C
Péter Veronika 9/Ny.A
Bodnár Babett 9/Ny.A
S. Tóth Marcell 9/Ny.B
Radnai Bálint 9.A
Rádli Álmos 10.A
3. hely
6. hely
8. hely
12. hely
2. hely
7. hely
Böcskei Ákos
Böcskei Ákos
Böcskei Ákos
Katanics Sándorné
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
2014. Radnai Bálint 9/Ny.a
Encz Koppány 9/Ny.a

Hardi Ádám 9/Ny.a
Stark Patrícia 9. a
Mihálykó Péter 9. a
Papp Marcell 11.a
Kósa Bendegúz 11.a

Makai Zsolt 13.a
Csókás Csongor 11.a
1. hely
3. hely

11. hely
11. hely
17. hely
4. hely
7. hely

11. hely
11. hely
Tolnerné Csörgő Veronika
Tolnerné Csörgő Veronika
Tolnerné Csörgő Veronika
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
Katanics Sándorné, Németh Gabriella
Katanics Sándorné, Németh Gabriella
Katanics Sándorné, Böcskei Ákos
Katanics Sándorné, Németh Gabriella
2013. Stark Patrícia 9/Ny.a
Vincze Győző 9/Ny.a
Gyarmati László 9/Ny.a
Papp Marcell 10.a
Kósa Bendegúz 10.a
Sagmeister Ádám 13.a
Gema Barnabás 13.a
1. hely
2. hely
5. hely
2. hely
4. hely
3. hely
4. hely
Csizmazia Imre
Csizmazia Imre
Katanics Sándor
Katanics Sándorné és Németh Gabriella
Katanics Sándorné és Németh Gabriella
Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
2012. Papp Marcell 9.a
Gema Barnabás 12.a
6. hely
2. hely
Németh Gabriella
Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
2011. Nagy Ábel 9.c
Tompa Júlia 9.a
Lizák Richárd 10.c
Mihálykó András 12.c
Haász Zsombor 10.a
Tóth Zsuzsa 10.a

Székely Mátyás 10.a
Gema Barnabás 11.a
Szigeti Bertalan György 11.a
Bankó Balázs 11.a
Stogica Máté 13.a
Jacsó Ádám 13.a

Pázmány József 13.a
11. hely
14. hely
11. hely
11. hely
7. hely
8. hely

15. hely
4. hely
11. hely
15. hely
4. hely
5. hely

14. hely
Márffy Katalin
Varga Vince
Katanics Sándor
Tolnerné Csörgő Veronika
Katanics Sándorné és Böcskei Ákos
Katanics Sándorné és Böcskei Ákos
Katanics Sándorné és Böcskei Ákos
Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
Katanics Sándorné és Németh Gabriella
Katanics Sándorné és Németh Gabriella
Katanics Sándorné és Németh Gabriella
2010. Déri Tamás 9.a
Székely Mátyás 9.a
Erdős Szilvia 9.a
Haász Zsombor 9.a
Gyuricsek Anita 9.a
Lakner Tímea 9.a
Gema Barnabás 10.a
Pázmány József 12.a
Stogica Máté 12.a
Nagy Balázs 12.a
1. hely
2. hely
5. hely
7. hely
9. hely
10. hely
2. hely
2. hely
3. hely
5. hely
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Tolnerné Csörgő Veronika&
Varga Vince
Németh Gabriella&
Katanics Sándorné
Németh Gabriella&
Katanics Sándorné
Németh Gabriella&
Katanics Sándorné
2009. Gema Barnabás 9.a
Mihálykó András 10.c
Sagmeister Ádám 9.a
Szigeti Tamás 9.a
1. hely
1. hely
11. hely
15. hely
Tolnerné Csörgő Veronika
dr. Molnár Attiláné
Tolnerné Csörgő Veronika
Tolnerné Csörgő Veronika
2008. Akopján Alex 9.A
Árkossy Bálint 9.A
Csicsics Anna 9.A
Lakner Gergő 9.C
Horváth Bálint 9.C
Szalai Gergő 9.C
Varga Áron 9.C
Komlóssy Dóra 10.C
Szalkai Balázs 12.C
3. hely
6. hely
15. hely
7. hely
8. hely
9. hely
12. hely
11. hely
9. hely

Csizmaizia Imre
Csizmaizia Imre
Csizmaizia Imre

Csizmaizia Imre

2007. Szalkai Balázs 11.c
Jacsó Ádám 9. a
Molnár Krisztina 9.a
Regenye Patrik 9.a
Pázmány József 9. a
1. hely
3. hely
7. hely
9. hely
10. hely
Csizmaizia Imre
Németh Gabriella
Németh Gabriella
Németh Gabriella
Németh Gabriella
2006. Szalkai Balázs 10.C
Jakab Zsófia 9. A
Mihalik Mónika 9. A
Töreky Judit 9. A
Gubicza Krisztina 9. A
Schindler Péter 12.B
Kohut Anita 9. A
Szigeti Péter 9. A
Péter Hajnalka 9. A
Molnár Dávid 11. A
1. hely
2. hely
12. hely
13. hely
15. hely

22.hely
28. hely
31. hely
33. hely
37. hely
Csizmaizia Imre
Varga Vince
Varga Vince
Varga Vince
Varga Vince
Katanics Sándor
Varga Vince
Varga Vince
Varga Vince
Arnhoffer Mihály és
Csizmazia Imre
2005.

Mics Richárd 9.a
Andó Bálint 9.a
Scheller György 9.a
Szalkai Balázs 9.c
Bors Eszter 12.a

Kurbucz Máté 10.a

Kiss Ádám 9.a
Tóth Mihály 12.a

Egyed Veronika 9.a
Budai Péter 12.d

Tihanyi Gergő 9.a
Sörös Gábor 12.a

Cziráki Szabolcs 10.a

Leitold László 9.a
Imreh György 12.a

Mohos Balázs 9.a
Hosszu Éva 10.a

Veisz Szilárd 12.a

Békési István 11.a

Németh Tibor 10.a

4. hely
8. hely
8. hely
8. hely
8. hely

11. hely

17. hely
19. hely

20. hely
20. hely

22. hely
22. hely

26. hely

27. hely
28. hely

29. hely
32. hely

35. hely

35. hely

35. hely

Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Csizmazia Imre
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Arnhoffer Mihály és
Csizmazia Imre
Katanics Sándorné
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Katanics Sándorné
Tolnerné Csörgő Veronika
Katanics Sándorné
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Arnhoffer Mihály és
Csizmazia Imre
Katanics Sándorné
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Katanics Sándorné
Arnhoffer Mihály és
Csizmazia Imre
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Németh Gabriella és
Kata nics Sándorné
Arnhoffer Mihály és
Csizmazia Imre
2004.

Cziráki Szabolcs 9. A

Tusa Viktor 12. A

Hosszu Éva 9. A

Jakab Zsófia 7. D
Bors Eszter 11. A

Schindler Péter 10. B
Rádli Martina 10. G
Schultz Benedek 9. A

Kurbucz Máté 9. A

Egyed Mónika 10. A

Imreh György 11. A

Békési István 10. A

Marton Gábor 10. A

Szabó Róbert 9. A

13. hely

14. hely

15. hely

23. hely
30. hely

32. hely
34. hely
37. hely

41. hely

42. hely

46. hely

48. hely

48. hely

48. hely

Csizmazia Imre és
Arnhoffer Mihály
Schultz Zoltán és
Böcskei Ákos
Csizmazia Imre és
Arnhoffer Mihály
Dr. Molnár Attiláné
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Márffy Katalin
Pozsgainé Becze Boglárka
Csizmazia Imre és
Arnhoffer Mihály
Csizmazia Imre és
Arnhoffer Mihály
Németh Gabriella és
Katanics Sándorné
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Németh Gabriella és
Katanics Sándorné
Németh Gabriella és
Katanics Sándorné
Csizmazia Imre és
Arnhoffer Mihály
2003.

Békési István 9.a

Ördög Eszter 9.a

Bors Eszter 10.a

Marton Gábor 9.a

Schindler Péter 9.b
Hartung István 10.d
Szabó Attila 11.e
Csapó Zoltán 12.a
Budai Péter 10.d
Hartmann Bálint 12.f
Belső Ádám 12.a
Győrffy Máté 11.e
Tusa Viktor 11.a

Kenyeres Ákos 9.c
Sörös Gábor 10.a

13. hely

13. hely

15. hely

18. hely

25. hely
26. hely
31. hely
36. hely
37. hely
39. hely
39. hely
50. hely
52. hely

52. hely
58. hely

Németh Gabriella és
Katanics Sándorné
Németh Gabriella és
Katanics Sándorné
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Németh Gabriella és
Katanics Sándorné
Márffy Katalin
Németh Gabriella
Katanics Sándorné
Arnhoffer Mihály
Németh Gabriella
Katanics Sándorné
Arnhoffer Mihály
Katanics Sándorné
Schultz Zoltán és
Böcskei Ákos
Dr. Molnár Attiláné
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
2002.

Tusa Viktor 10.a

Farkas Dóra 11.a

 

4. hely

4. hely

Schultz Zoltán és
Böcskei Ákos
Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
2001.

Tusa Viktor 9.a

Nagy Gergely 12.a

Farkas Dóra 11.a

Manóczki Csilla 12.a

Mátéfi János 11.e
Marton Gábor 7.e
Gosztola László 12.a

Liska Tamás 12.f
Tobak András 10.a
Szakács Balázs 8.e
Ónodi Zsolt 10.e

1. hely

7. hely

9. hely

14. hely

16. hely
16. hely
18. hely

21. hely
22. hely
24-26. hely
29. hely

Schultz Zoltán és
Böcskei Ákos
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Katanics Sándorné
Tolnerné Csörgő Veronika
Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
Katanics Sándorné
Arnhoffer Mihály
Katanics Sándorné
Arnhoffer Mihály
2000.

Farkas Dóra 10.a

Nagy Gergely 11.a

Szakács Balázs 7.e
Bátai Georgina 10.a

Béla Szilvia 10.a

Dohanek Ákos 10.a

 

4. hely

5. hely

12. hely
13. hely

14. hely

19. hely

Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
Varga Vince és
Békefi Zsuzsanna
Katanics Sándorné
Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
Polygon Pályázat Matematikából, Középiskolásoknak
2018. Encz Koppány 12.A  1. hely Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Verseny
2012. Sagmeister Ádám 12.a
Gema Barnabás 12.a
I. díj
dicséret
Tolnerné Csörgő Veronika&
Varga Vince
2010. Sagmeister Ádám 10.a
Benyó Krisztián 13.a
II. díj
II. díj
Tolnerné Csörgő Veronika&
Varga Vince
2008. Benyó Krisztián 11.a II. hely Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
2007. Benyó Krisztián 10.a III. hely Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
2005. Kiss Ádám 9.a II. dicséret Katanics Sándorné
2004.

Gyenis András 11.a

Sörös Gábor 11.a

dicséretet kapott

dicséretet kapott

Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
Békefi Zsuzsanna és
Varga Vince
2002. Szalai Bence 12.e
Farkas Dóra 12.a
3. hely
dicséretet kapott
Arnhoffer Mihály
Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
2001.

Farkas Dóra 11.a

Szalai Bence 11.e

3. hely

dicséretet kapott

Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
Arnhoffer Mihály
2000.

Szalai Bence 10.e
Farkas Dóra 10.a

Nagy Gergely 11. a

Hartmann Bálint 9. f

dicséretet kapott
dicséretet kapott

dicséretet kapott

döntőbe jutott

Arnhoffer Mihály
Békefi Zsuzsanna és
Pálffy Zoltán
Varga Vince és
Békefi Zsuzsanna
Arnhoffer Mihály
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny
2015. Radnai Bálint 9.A
Stark Patrícia 10.A
Gyarmati László 10.C
Kósa Bendegúz 12.A
1. hely és különdíj
2. hely és különdíj
dicséret
dicséret
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Csizmazia Imre, Böcskei Ákos
Katanics Sándor
Németh Gabriella, Katanics Sándorné
2012. Gema Barnabás 12.a 2. hely Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
2011. Sagmeister Ádám 11.a 2. díj Tolnerné Csörgő Veronika és Varga Vince
Bolyai Matematikai Csapatverseny
2018. Barna Dorina 12.A
Encz Koppány 12.A
Horváth Botond 12.A
Radnai Bálint 12.A
5. hely Tolnerné Csörgo Veronika, Varga Vince
Bodnár Babett 11.A
Szilágyi Bence 11.A
Schütz Annamária 11.A
Piller Trisztán 11.C
8. hely Böcskei Ákos, Katanics Sándorné
2017. Barna Dorina 11.A
Encz Koppány István 11.A
Horváth Botond 11.A
Radnai Bálint 11.A
3. hely Tolnerné Csörgo Veronika, Varga Vince
2016. Bodnár Babett 9.A
Schütz Annamária Kinga 9.A
Piller Trisztán 9.C
Borbás Péter 9.A 
3. hely Böcskei Ákos
Encz Koppány 10.A
Horváth Botond 10.A
Radnai Bálint 10.A
Barna Dorina 10.A
3. hely Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
2015. Kósa Bendegúz 12.A
Papp Marcell 12.A
Szijártó Ádám 12.A
Kovács Dávid 12.A
2. hely Katanics Sándorné, Németh Gabriella
Encz Koppány 9.A
Horváth Botond 9.A
Radnai Bálint 9.A
Szalai Benjámin 9.A
2. hely Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Apáczai Matematika Verseny
2017. Kadem Aziz 9/NY.A
Barabás Eszter 9/NY.D
2. hely
2. hely 
Németh Gabriella
Márffy Katalin
2016. Leitold Anita 9/Ny.A
Papp Lilla 9/Ny.A
Balázs Levente 9/Ny.C
Árkossy Borbála 9/Ny.A
Gugolya Mónika 9/Ny.A
Szabó Luca 9/Ny.A
Borsos Zsófi 9/Ny.C
4. hely
7. hely
17. hely
17. hely

21. hely
21. hely
26. hely
Varga Vince
Varga Vince
Márffy Katalin
Varga Vince
Varga Vince
Varga Vince
Márffy Katalin
Kecske Kupa csapatverseny
2019. Czaun Dóra,
Balogh Benjamin,
Gugolya Zoltán,
Pegán Ágnes (9.A) 
alkotta csapat
2. hely Márffy Katalin, Varga Vince
Kadem Aziz,
Kiss Marcell,
Lengyel Kata,
Sovák Adrienn (10.A) 
alkotta csapat
1. hely Katanics Sándorné, Németh Gabriella
Medve Szabadtéri matematika csapatverseny
2015. Encz Koppány 9.A
Horváth Botond 9.A
Radnai Bálint 9.A
1. hely Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Náboj Nemzetközi Matematika Csapatverseny – Senior kategória
201. Encz Koppány 12.A
Fadgyas Márton 12.A
Horváth Botond12.A
Kékesi Péter 12.A
Radnai Bálint 12.A
regionális 1.
országos 3.
nemzetközi 5.
Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
2017. Encz Koppány István 11.A
Fadgyas Márton 11.A
Horváth Botond 11.A
Kékesi Péter 11.A
Radnai Bálint 11.A
4. hely Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince
Náboj Nemzetközi Matematika Csapatverseny – Junior kategória
2017. Kiss Károly László 9.D
Bodnár Babett 10.A
Schütz Annamária Kinga 10.A
Szilágyi Bence 10.A
Piller Trisztán 10.C
7. hely Böcskei Ákos,
Katanics Sándorné,
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Pangea Matematika Tehetségkutató Verseny
2019. Kadem Aziz 10.A
Berzsenyi Bence 10.A 
1. hely
4. hely
Katanics Sándorné, Németh Gabriella
Katanics Sándorné, Németh Gabriella
AJTP matematikaverseny
2019. Király Artúr 12.D
Szalai Edina 12.D  
6. hely
7. hely
Pálffy Zoltán
Pálffy Zoltán
2018. Kiss Károly 10.D
Sebestyén Máté 12.D
László Dávid 12.D  
1. hely
1. hely
4. hely
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Katanics Sándor
Katanics Sándor
2016. Kiss Károly László 9/AJTP
Király Artúr 9.D
Szalai Zsófia 9.D
4. hely
3. hely
6. hely
Csizmaziáné Fazekas Beáta
Tolnerné Csörgő Veronika
Tolnerné Csörgő Veronika
Zrínyi Ilona Matematika Verseny
2006. Kiss Olivér 8.d 17. hely Farkas István
2000. Szabó Attila 8.e
Mészáros Georgina 8.e
12. hely
26. hely
Katanics Sándorné
Katanics Sándorné
Varga Tamás Matematika Verseny
2000. Hartung István 7. d
Szakács Balázs 7. e
9. hely
10. hely
Németh Gabriella
Katanics Sándorné

 

Share This