Történelem-földrajz munkaközösség

Versenyeredmények történelemből

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2019. Varga Gábor 11.D
Varga Márk 12.A 
6. hely
28. hely
Isztl János
Isztl János
2017. Pribelszki János 11.A   8. hely Isztl János
2016. Mihálykó Péter 11.A   15. hely dr. Réti Balázs
2015. Nagy Luca Sára 12.A
Tajti Virág 13.D (filozófia) 
12. hely
24. hely
Isztl János
Bereginé Simon Ágnes
2014. Halmai Fanny 12.d
Tajti Virág 12.d
1. hely
16. hely
Isztl János
Isztl János
2013. Tamás Soma Baján 13.a 5. hely Isztl János
2012. Oláh Dániel 13.c
Pósfai István 12.a
11. hely
14. hely
dr. Réti Balázs
Isztl János
2011. Albrecht Dorisz 12.a
Mihálykó András 12.c
5.hely 
13. hely
Isztl János
Korbacsics Ildikó
2010. Szabó Bence 12.a
Damjanovics Bence Dániel 12.e
1.hely 
4. hely
Isztl János
Isztl János
2009. Kungl Ákos Ferenc 12.a
Berkes Bálint 11.d
2.hely 
18. hely
Lendvai László, Havasi Tibor
Isztl János
2008. Andó Bálint 12.a
Mustos Anita 12.c
1.hely 
19. hely
Isztl János
Isztl János
2007. Mihálykó Ágnes 11.d
Obermayer Anita 12.c
8.hely 
22. hely
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
2005. Horváth Gábor 12.d
Kovács Tamás 11.c
Gór Zsófia 11.d
Bartha Tamás 12.e
5.hely 
2. fordulóba jutott
2. fordulóba jutott
2. fordulóba jutott
Isztl János
2004. Cserpes Tünde 12.c
Simon Gábor 12.c
Horváth Gábor 11.e
6. hely
15. hely
22. hely
Isztl János
2003. Mészáros Georgina 2. fordulóba jutott Isztl János
2000. Paksa Rudolf 12.c
Tanai Judit 12.e
Kocsis Miklós 12.e
Körmendi Gyöngyi 11.f
21. hely
első 50 helyezett között
első 50 helyezett között
első 50 helyezett között
Isztl János
Imre Frigyesné
Imre Frigyesné
Bereginé Simon Ágnes
1999. Molnár Péter 12.c 10. hely Isztl János
HHT Arany János Tehetséggondozó Program Történelem Versenye
2015.

Hajdú Dorottya 9.D
Kovács Réka 9.D
Varga Georgina 9.D

Balogh Erik 9. AJTP
Király Artúr 9. AJTP

3. hely

10. hely

Isztl János

Havasi Tibor

2014.

László Dávid 9/AJTP
Stadinger Johanna 9/AJTP
Kovács Kinga 9/AJTP

László János 9. D
Mester Bianka 9. D
Szpisják Bence 9. D

16. hely

10. hely

Bereginé Simon Ágnes

Havasi Tibor

2013. Komora Berill,
Németh Stella,
Vörös Viktória 10.d
3. hely Isztl János
2012. Komora Berill Fanni,
Horváth Robertina és
Vörös Viktória 9.D
2. hely Isztl János
2011. Gelencsér Orsolya,
Pass Natália,
Nagy Márk 10.D
1. hely Havasi Tibor
2007. Kovács Dávid,
Nagy Tibor,
Duffner Attila 11.e
Szujó Zsolt,
Ráckevi Lajos,
Onofer Dóra 10.f

1. hely

6. hely

Havasi Tibor

Havasi Tibor

Német nyelvű történelemverseny
2019. Gazdig Olivér 11.B
Brotschul Natália 11.B
Janzsó Róbert 11.B
Giber Martin 10.B
Izsó Dávid 10.B
Nagy Bálint 10.B
Kriszt András 10.B
3. hely
4. hely
5. hely
2. hely
3. hely
4. hely
6. hely
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
2018. Kerekes Sarolta 11.B
Holicsek Réka 11.B
Pásti Hriczu Andor 11.B
Reisinger Viktor 11.B
Janzsó Róbert 10.B
Gazdig Olivér 10.B
3. hely
5. hely
7. hely
9.hely
4. hely
5. hely
Schindler László
Schindler László
Schindler László
Schindler László
Lendvai László
Lendvai László
2017.

Hédl Petra 10.B
Kerekes Sarolta 10.B
Kálmán Kata Kincső 10.B

 

4. hely
5. hely
8. hely
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
dr. Oroszné dr. Takács Katalin
Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (7-8. évfolyam)
2005. Szabó Bence 9.d
Varga Ádám 9.d
megyei 57. hely
megyei 59. hely
Bereginé Simon Ágnes
2000. Gál Dávid 8.d 16. hely Bereginé Simon Ágnes
Savaria Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (9-10(11). évfolyam)
2019. Gelencsér András 9.A 2. hely dr. Réti Balázs
2016. Encz Koppány 10.A
Pribelszki János 10.A
6. hely
7. hely
Isztl János
Isztl János
2015. Pribelszki János 9.A 3. hely Isztl János
2014. Bognár Judit 9.A 2. hely Havasi Tibor
2013. Muraközy Virág 10.a
Nagy Luca Sára 10.a
Orbán Gábor 10.a
Sára-Lukács István 11.a
6. hely
11. hely
12. hely
13. hely
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
2012. Halmai Fanny 10.d
Horváth András 10.a
Huszár Dániel 11.a
3. hely
13. hely
17. hely
Isztl János
dr. Réti Balázs
Isztl János
2010. Mihálykó András 11.c 22. hely Korbacsics Ildikó
2009. Szabó Bence 11.a
Pázmány József 11.a
Damjanovics Bence 11.e
3. hely
22. hely
22. hely
Isztl János
Isztl János
Isztl János
2007. Andó Bálint 11.a 6. hely Isztl János
2005. Kovács Emil 10.c megyei 4. hely Dr. Réti Balázs
2004. Sepsi Tibor 11.d megyei 7. hely Bereginé Simon Ágnes
2003. Sepsi Tibor 10.d
Körmendi Anikó 10.e
megyei 8. hely
megyei 5. hely
Bereginé Simon Ágnes
Isztl János
2001. Mészáros Georgina 9.e 16. hely Isztl János
“Az a Szép Fényes Nap” Országos történelem verseny (7-8. évfolyam)
2000. Asztalos István, Mészáros Georgina,
Fülöp Kata, Holl Zsófia 8.e,d
18. hely Bereginé Simon Ágnes
“EU KVÍZ” Országos Európai Uniós vetélkedő
2000. Varga Zsófia, Fuchs Bettina, Sörös Ágnes 10. b
és Szabó János, Molnár Péter 11. cf
13. hely Bereginé Simon Ágnes
“EU PRÓBA” Országos Vvetélkedő
2000. Varga Zsófia 11. b
Fuchs Bettina 11. b
Szabó János 12. f
11. hely Bereginé Simon Ágnes
4 for Europe
2016. Barna Dorina 10.A
Encz Koppány 10.A
Hardi Ádám 10.A
Horváth Botond 10.A
3. hely Isztl János
  Epresi Ádám 10.D
Kovács Réka 10.D
Simon Ruben Lionel 10.D
Szigeti Bálint 10.D
9. hely Isztl János
“A mi Európánk” EU-verseny
2017. Borisz Kata 11.A
Nagy Artúr 11.A
Fadgyas Márton 11.A   
4. hely dr. Réti Balázs
2015. Lakner Diána 12.A
Nagy Luca Sára 12.A
Tatár Blanka 12.A  
3. hely dr. Réti Balázs
2014. Lakner Diána 11.a
Nagy Luca Sára 11.a
Tatár Blanka 11.a
1. hely dr. Réti Balázs
2013. Bodor Katinka,
Kerekes Dóra,
Kiss Réka 12.c
11. hely Isztl János
2012. László Tünde
Nagy Katalin
Ress Ágnes 12.D
 összetételű csapat
4. hely dr. Réti Balázs
2011.

Szabó Bence,
Orbán András,
Pázmány József 13.A
 összetételű csapat

Sándor Szilárd,
Páter Dávid,
Poller Lilla 12.D
 összetételű csapat

Nagy Katalin,
Ress Ágnes,
László Tünde 11.D összetételű csapat

1. hely

3. hely

10. hely

Isztl János

dr. Réti Balázs

dr. Réti Balázs

2010. Benyó Krisztián 13.a,
Böröcz Bence 13.a,
Gubicza Krisztina 13.a
 összetételű csapat
1. hely dr. Réti Balázs
2009. Bakonyi Péter 13.A,
Leitold László 13.A,
Andó Bálint 13.A 
összetételű csapat
2. hely Isztl János
“Európa 2000” országos vetélkedő
1997. Farkas Rita, Sisak Balázs,
Tenk Zoltán 12.c
4. hely Isztl János
1997. Hadnagy Szabolcs, Meszler Andrea,
Pfeifer Péter 12.c
6. hely Isztl János
“Felkelt a Napunk” az Országos Honismereti Szövetség és a Nemzeti Múzeum által szervezett vetélkedő
2000. Körmendi Gyöngyi, Gémes Brigitta,
Réti Edit 11.f
19. hely Bereginé Simon Ágnes
2000. Borbás Levente, Hubai Gergely,
Wieder Gergő 10.e
28. hely Bereginé Simon Ágnes
Kárpát-medence Világöröksége című versen
2009. Tóth Ágota 10.C,
Borbás Katalin 10.D,
Pintér Barbara 10.C
 alkotta csapat
4. hely Bereginé Simon Ágnes
Országos szellemi öttusa
2001. Havasi Máté
Hartmann Bálint
Hergovits Tamás
Jakab Gergely
és Jakab Örs 10.f
8. hely Homonnai János
Rákóczi és kora szellemi öttusa vetélkedő
2003. Enisz Gabriella 12.f
Hartmann Bálint 12.f
Jakab Gergely 12.f
Jakab Örs 12.f
és Zalkai Zsófia 12.f
2. hely Homonnai János
Robert Schumann Országos Tanulmányi Verseny az Európai Unióról
2004. Reiter Zalán, Cserpes Tünde,
Pergel Júlia 12. c
4. hely Isztl János
2004. Körmendi Anikó, Balogh Enikő,
Engel- Angyal Réka 11.e
6. hely Isztl János
2003. Molnár Péter, Szabó János 10. f 5. hely Isztl János
2000. Hauzer Anett, Horváth Beáta
és Dézsi Botond 12. B
3. hely Isztl János
1998. Molnár Péter, Somogyi István,
Tóthfalussy Balázs 11.c
2. hely Isztl János
Az ELTE felvételi előkészítő bizottsága által szervezett országos történelem és társadalomismereti verseny
2002. Lőrincz Nóra 11.e 4. hely Bereginé Simon Ágnes

 

Versenyeredmények földrajzból

Országos Középiskolai Tanulányi Verseny
2019. Gelencsér Dávid 11.d 12. hely Sipőcz Zoltán
2014. Gelencsér Orsolya 13.d 33. hely dr. Réti Balázs
2013. Katona Balázs 13.c
Gelencsér Orsolya 12.d
Pintér András Soma 12.a
12. hely
21. hely
42. hely
Bereginé Simon Ágnes
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
2010. Pázmány József 12.a 10.hely  dr. Réti Balázs
2005. Szokolai Attila 11.d 15.hely  dr. Réti Balázs
2005. Nagy Attila 12.d 17.hely  Bereginé Simon Ágnes
2004. Mihályfi Katalin 12.d
G. Kocsis Dóra 11.d
Nagy Attila 11.d
2. fordulóba jutott Bereginé Simon Ágnes
Sipőcz Zoltán
Sipőcz Zoltán
2003. Kiss Gabriella 12.e
Ónodi Zsolt 12.e
Mihályfi Katalin 11.d
2. fordulóba jutott Bereginé Simon Ágnes
2002. Kiss Gabriella 11.e
Ónodi Zsolt 11.e
2. fordulóba jutott Bereginé Simon Ágnes
2001. Fényes Sándor 12.e 2. fordulóba jutott Réti Balázs
2000. Csurgó Gergely 12.d 2. fordulóba jutott Bereginé Simon Ágnes
1999. Csurgó Gergely 11.d 2. fordulóba jutott Bereginé Simon Ágnes
1998. Tendli Krisztina 12.c 2. fordulóba jutott Simon Ágnes
1997. Tendli Krisztina 11.c 2. fordulóba jutott Simon Ágnes
“Az égbolt és távcső” országos csillagászati vetélkedő
2002. Ragán Viktor 10.e
Söptei Balázs 10.e
és Szabó Attila 10.e
17. hely Bereginé Simon Ágnes
Környezetvédelmi és Területfejlesztési Minisztérium által kiirt “Földtani Örökségünk” pályázat
2004. Nagy Attila 11.d 6.hely  Bereginé Simon Ágnes és
Sipőcz Zoltán
2003. Kiss Gabriella 12.e
Nagy Attila 10.d
2.hely
6. hely
Bereginé Simon Ágnes
2002. Kiss Gabriella 11.e 2.hely Bereginé Simon Ágnes
2001. Kiss Gabriella 10.e 6.hely Bereginé Simon Ágnes
2000. Mészáros Eszter 12.b
Pardi Melinda 11.b
2. hely
4. hely
Bereginé Simon Ágnes
1999. Mészáros Eszter 11.b 2. hely Bereginé Simon Ágnes
1998. Mészáros Eszter 10.b 3. hely Simon Ágnes
Kőrösi Csoma Sándor földrajzverseny
2012. Katona Balázs 12.c
Plutzer Ferenc 12.c
19. hely
34. hely
Bereginé Simon Ágnes
1999. Vida Kata 10.b
Poór Szabolcs 10.b
15. hely
19. hely
Bereginé Simon Ágnes
Dr. Less Nándor Országos Földrajzi Verseny
2010. Pázmány József 12.a 11. hely dr. Réti Balázs
2009. Benyó Krisztián 12.a 11. hely Bereginé Simon Ágnes
dr. Réti Balázs
2004. Nagy Attila 12.d 30. hely Bereginé Simon Ágnes
2003. Siliga Sándor 11.e 29. hely Bereginé Simon Ágnes
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny
2016. Bicski Bálint 10.C  5. hely dr. Réti Balázs
2015. Hidegkuti Konstantin 10.A
Bicski Bálint 9.C
2. hely
8. hely
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
2014. Hidegkuti Konstantin 9.a
Horváth András 9.a.
Mihálykó Péter 9. a
Kósa Bendegúz 11.a
9. hely
10. hely
12. hely
12. hely
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
2013. Papp Marcell 10.a
Kósa Bendegúz 10.a
8. hely
15. hely
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
2012. Pintér András Soma 11.a
Gelencsér Orsolya 11.d
Huszár Dániel 11.a
3. hely
7. hely
9. hely
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
2011. Gelencsér Orsolya 10.d
Katona Balázs 11.c

Tóth Lilla 11.d
Csiszár Áron 11.c
5. hely
6. hely

11. hely
20. hely
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
2010. Pósfai István 10.a
Katona Balázs 10.c
Tóth Lilla 10.d
10. hely
27. hely
26. hely
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Sipőcz Zoltán
2009.

Pázmány József 11.a

Ónódi Áron 11.e

 

2. hely

24. hely

Bereginé Simon Ágnes
dr. Réti Balázs
Bereginé Simon Ágnes
dr. Réti Balázs
2008. Kungl Ákos 11.A
Pázmány József 10.A
Benyó Krisztián 11.A

Slemmer Bence 10.D
Rozmann Gábor 10.A
2. hely
12. hely
15. hely

28. hely
36. hely
Bereginé Simon Ágnes és
dr. Réti Balázs
2007.

Benyó Krisztián 10.a

 

9. hely dr. Réti Balázs
2006. Szokolai Attila 10.d
Hári András 10.d
Szilágyi Lilla 9.c
16. hely
17. hely

42. hely
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
dr. Réti Balázs
2005. Szilágyi Lilla 9.c 11.hely dr. Réti Balázs
2003. Kovács Richárd 9.a 
Schindler Péter 9.b
18.hely 
50.hely
Bereginé Simon Ágnes
2001. Nagy Dávid 10.a  16.hely Réti Balázs
1999. Nyemcsok Zita 10.b
Pardi Melinda 10.d
6. hely
19.hely
dr. Csuhai László
Simon Ágnes
1998. Nyemcsok Zita 9.b
Strenner Tamás 10.c
4. hely
20.hely
dr. Csuhai László
Simon Ágnes
1997. Udvardi Péter 10.b
Molnár Péter 10.c
Szabadka Zoltán 10.a 
2. hely
8.hely
13.hely
Simon Ágnes
Milei Mikes
dr. Csuhai László
“Itthon otthon vagy” Országos Földrajzverseny
2018. Gelencsér Dávid 10.D
Varga Gábor 10.D
2. hely
3. hely
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
2016. Dobos Antónia 9.D
Németh Virág Alexandra 10.D
Kovács Réka 10.D
2. hely
4. hely
8. hely
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
2015. Kardos Boldizsár 10.C
Őry Fanni 10.D
Kazal Soma 10.C
Domján Réka 9.C
Németh Virág 9.D
Varga Georgina 9.D
Fekete Márk 9.D
1. hely
2. hely
5. hely
6. hely
1. hely
7. hely
8. hely
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
2014. Őry Fanni 9.d
Németh Bálint 9.c
Kardos Boldizsár 9.c
Domján Réka 9.c
Ruzsiczky Lili 9.d
Kazal Soma 9.c
Jenei Viktória 11.d
4. hely
5. hely
6. hely
7. hely
8. hely
9. hely
4. hely
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
2013. Komora Berill Fanni 10.d
Horváth Robertina 10.d
Jenei Viktória 10.d
Klucsik Dávid 10.c
4. hely
5. hely
6. hely
8. hely
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
AJTP földrajz verseny” Szülőföldem szép határa”
2015. Varga Georgina 9.D
Burai Brigitta 9.D
8. hely
9. hely
Bereginé Simon Ágnes
Bereginé Simon Ágnes
Magyar Mezőgazdasági Múzeum által meghirdetett “Hazánk mezőgazdasága diákszemmel” című pályázat
2002. Kiss Gabriella 11.e 4-5. hely Bereginé Simon Ágnes
“Víz világnapja” pályázaton
2000. Fülöp Kata 8.d 2. díj Bereginé Simon Ágnes
1999. Bérczy Renáta 7.e 3. díj Bereginé Simon Ágnes

 

Share This