Művészetek munkaközösség

Versenyeredményeink a művészeti tárgyakból

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny – mozgóképkultúra és médiaismeret
2019. Kovács Dániel 12.A   3. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
2018. Kovács Dániel 11.A   7. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
2016. Hunyady Csaba 13.C   7. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes és
Merencsics Tibor
2004. Hódi Csilla 12.C
3. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes és
Merencsics Tibor
Arany János programban résztvevő diákok művészeti fesztiválja
2016. Brasch Renáta tánc
Brasch Renáta – Németh Eszter vers
Kiss Károly László zongora
Vaszily Gábor film 
arany
arany
arany
különdíj
2013. Cseh Anna 9/AJTP
Burai Brigitta 9/AJTP
Mester Bianka 9/AJTP
ezüst (film)
arany 
(irodalmi alkotás)
arany 
(versmondás)

dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
dr. Vondervisztné Kapor Ágnes
2010. 9.D osztály- színjátszás
Farkas Klára és Gelencsér Orsolya  – képzőművészet
Pass Natália   – irodalmi alkotások
Dávid Imre   – prózamondás
Vitáris Vanda   – ének
Fülei Mária   – irodalmi alkotások

ezüst minősítés
arany minősítés

ezüst minősítés
bronz minősítés
bronz minősítés
dicsérő oklevél

Tóth Mária
2005. 9.E osztály- színjátszás
Sperl Csaba
Havasi Boglárka   – vert csipke
Varga Alexandra    – pasztellkép
Somogyi Lívia – versírás 
arany minősítés
legjobb férfi alakítás
arany minősítés
különdíj
elismerő oklevél
Tóth Mária
2004. 9.E osztály
hangszeres ének
különdíj
ezüst minősítés
2001. 9. előkészítő osztály
Szabó János
legjobb csapat
legjobb szerepformálás
Fürj Katalin és
Deák Judit
Diákszínjátszó Találkozó országos döntője
2017. Lovassy Színpad Arany minősítés Fürj Katalin
2016. Lovassy Színpad
Tóth Bence 10.A
Arany diploma
Különdíj
Fürj Katalin
Fürj Katalin
2015. Lovassy Színpad Különdíj Fürj Katalin
2013. Borsos Eszter,
Lakner Tímea,
Muraközy Berta,
Pem Dominik,
Pósfai István,
Zsilák Borbála
Hét az egyben díj
az igényes
színészi munkáért
Fürj Katalin
2003. Hubai Gergely 12.e zsűri különdíja Fürj Katalin
Lotz János Országos Rajzverseny
2013. Lipcsei Fanni 13.d 1. hely
Első Országos Média- és Mozgóképkultúra tantárgyi verseny
2000. Bencze Klaudia, Hódi Csilla 8.d
2. hely dr. Vondervisztné Kapor Ágnes és Merencsics Tibor
Észak-Magyarországi Magánénekes Találkozó
2001. Nagy Gyula 12.e nagydíj Tóth Mária
Idegen Nyelvi Fesztivál
2009. Angol drámaszínpad
Balogh Rozi, Cz. Nagy Zsófia,
Domján György, Istvándi Tamás,
Kovács Zsuzsanna, Mészáros Balázs,
Piedl Anna, Szirmai Dóra,
Tóth Ádám, Tóth Lilla, Váradi Petra
2. hely Nagy Gyula
Kálmán Lajos népdaléneklési verseny
2008. Veres Dorottya 12.B
Szabó Dorottya 10.B
Arany kántus népdalénekes cím Bankó Mónika, Tóth Mária
Országos Diákfilm Pályázat
2015. Bucsy Benjámin,
Eszlári Dávid,
Jáger Zsombor,
Kovács Bertalan,
Márton Rebeka,
Péntek Márton,
Semsei Zsófia,
Takács Kornél,
Véh Dóra 9/ny.C
Hódossy Réka,
Poscher Nikolett 9/ny.B
Pajzer Alma 9/ny.D 
Legjobb rövidfilm
  Piller Trisztán 9/Ny.C  Legjobb filmes alkotó
Országos Középiskolai Fotókiállítás
2016. Szigeti Gréta 13. A
Szvath Réka 11. C 
3. hely
Különdíj
Merencsics Tibor
Merencsics Tibor
Országos Diák Fotópályázat
2004. Nyiredi Orsolya 11.f 1. hely Merencsics Tibor
Országos Középiskolai Népdaléneklési Verseny
2003. Szarvas Réka 11.c
Feith Ágnes és
Jakab Erzsébet
dicsérő oklevél
II. hely
Tóth Mária
Bankó Mónika és
Tóth Mária
Pesovár Ferenc Országos Csoportos Népdaléneklési Verseny
2003. Feith Ágnes 11.b és
Jakab Erzsébet 9.b
ezüst minősítés Bankó Mónika
Kárpát-medencei Diákírók és Diákköltok találkozója
2015. Fülöp Barnabás 10.D  dicséret
Muút folyóirat Deákpoézis verspályázat
2015. Fülöp Barnabás 10.D  különdíj
Vass Lajos Kárpát-medencei Népzenei Verseny
2005. Hegyi Krisztián 10.e arany minősítés Tóth Mária
2003. Miklosik István 11.e szólóének nagydíj

 

Share This