Oldal kiválasztása

Osztálynévsorok – 2022/2023-as tanév

9/Ny.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: dr. Réti Balázs

Bartalus Olivér Alex, Berkecz Orsolya, Bertók Máté, Bognár Ágnes, Budai Benedek, Cseke Dénes, Eszenyi Álmos, Etlinger Zsófia Irma, Fodor Barna, Frank Bálint, Gaál Emese Zsuzsanna, Horváth Levente, Kertész Péter, Krein Benedek, Kurucz Noémi, Lábas Márton, Ligeti Ábel, Lipcsei Márk, Major Dániel, Menyhárt Máté, Módos Anna, Molnár Ilona Anna, Molnár Vajk, Pfeifer Dániel, Pilászy Piroska, Rehák András Péter, Szalai Anna Borka, Szarvas András Lóránd, Tihanyi Gyöngyvér, Vámosi Ferdinánd, Varga Miklós Máté, Varga-Greman Eszter, Vörös Csanád

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Menyhárt Máté, Frank Bálint, Lipcsei Márk, Pfeifer Dániel, Bartalus Olivér Alex, Rehák András Péter, Major Dániel, Ligeti Ábel, Krein Benedek, Cseke Dénes, Fodor Barna, Horváth Levente
2.sor: Molnár Vajk, Kertész Péter, Bertók Máté, Vámosi Ferdinánd, Szarvas András Lóránd, Molnár Ilona Anna, Vörös Csanád, Eszenyi Álmos, Varga Miklós Máté, Lábas Márton
1. sor: Kurucz Noémi, Szalai Anna Borka, Bognár Ágnes, Módos Anna, Etlinger Zsófia Irma, dr. Réti Balázs (osztályfőnök), Varga-Greman Eszter, Pilászy Piroska, Berkecz Orsolya, Tihanyi Gyöngyvér, Gaál Emese Zsuzsanna
Hiányzik: Budai Benedek

9/Ny.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Bertha Orsolya Anna

Breitenstein Benedek, Csipszer Nóra, Csizmadia Hargita, Denk Olivér, Ézsiás Boglárka, Ézsiás Dóra, Farkas Anita, Gazdag Nóra, Gombos Dóra, Gönczi Hanna Sára, Gyimesi Luca, Hamerli Luca, Hegyi Szonja, Heinbach Fanni, Heinbach Lili, Holicsek Zsófi, Horváth Dorottya, Iberpaker Laura, Jakab Zalán, Klausz Anna, Kukoda Eliza, Laczkó-Tóth Viktória, Léber Boglárka, Máthé Péter, Mátyás Lili Eszter, Mogyorósi Nóra, Mohosi Réka, Muladi Bálint, Németh Réka Zita, Schmidt Ferenc, Szabó Sára, Törteli Dániel

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Gyimesi Luca, Schmidt Ferenc, Törteli Dániel, Denk Olivér, Breitenstein Benedek, Máthé Péter, Jakab Zalán, Muladi Bálint, Mohosi Réka
2.sor: Mogyorósi Nóra, Laczkó-Tóth Viktória, Gönczi Hanna Sára, Léber Boglárka, Gombos Dóra, Heinbach Lili, Ézsiás Dóra, Csipszer Nóra, Kukoda Eliza, Mátyás Lili Eszter, Csizmadia Hargita, Hegyi Szonja
1. sor: Németh Réka Zita, Hamerli Luca, Klausz Anna, Ézsiás Boglárka, Bertha Orsolya Anna (osztályfőnök), Heinbach Fanni, Holicsek Zsófi, Horváth Dorka, Gazdag Nóra, Szabó Sára, Farkas Anita
Hiányzik: Iberpaker Laura

9/Ny.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Korbacsics Ildikó

Asztalos Levente, Banicz Buda Lajos, Berzsenyi Áron, Bors Ádám, Dobosi Dévald, Fugli Márton István, Furda Botond, Herczogh Gergő, Horváth Bence, Kiss Natália Éva, Kovács Kornél, Kovács Levente László, Körmendi Balázs, Lázár Kristóf György, Nagy Zsombor, Orbán Dániel Ádám, Pintér Márton Gábor, Racsmány Vivien Eszter, Redencki Zsombor, Sarkadi Noémi Jázmin, Schreyer Virág Vivien, Somfai Máté, Stampf Mátyás, Straszewski Márton, Vágó Koppány, Várady Patrik, Varga Áron, Vörös Zalán, Zanathy Gergely Tamás, Zugschwert Titusz

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Herczog Gergő,Banicz Buda Lajos, Körmendi Balázs, Asztalos Levente, Straszewski Márton, Virgo Sámuel, Zanathy Gergely Tamás, Somfai Máté, Várady Patrik, Bors Ádám, Orbán Dániel Ádám, Vörös Zalán
2.sor: Kovács Levente László, Stampf Mátyás, Berzsenyi Áron, Vágó Koppány, Fugli Márton István, Furda Botond, Kovács Kornél, Dobosi Dévald, Nagy Zsombor, Redencki Zsombor
1. sor: Horváth Bence, Pintér Márton Gábor, Varga Áron, Kiss Natália Éva, Sarkadi Noémi Jázmin, Korbacsics Ildikó (osztályfőnök), Racsmány Vivien Eszter, Schreyer Virág Vivien, Lázár Kristóf György, Zugschwert Titusz
Hiányzik: –

9/Ny.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Ériné Kismárton Renáta

Bacher Tímea, Bámer Ilona, Bikádi Csongor László, Fogarassy Kinga, Fogl Dorina Gina, Halász Gréta, Horváth Bianka, Kalincsák Dorka, Kiss Levente Botond, Kolonics Ákos Ferenc, Kormos Lara, Kozma Lilla, Lendvai Szabolcs, Molnár Lujza, Nagy Dóra, Németh Flórián Lehel, Novográdecz Kincső, Pölös Petra Veronika, Prédl András, Steszli Erik, Szántó Dániel, Szarvas Olga Boglárka, Szentgyörgyi Ábel Bálint, Szita Emese, Szűcs Luca, Tarnavölgyi-Benedek Hédi, Tihanyi Anna Virág, Tóth Hanna, Tóth Virág, Tóth Zoé, Veiland Hunor Attila, Zab Dorina, Zanati Dominik András

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Bacher Tímea, Kormos Lara, Molnár Lujza, Novográdecz Kincső, Szita Emese, Szarvas Olga Boglárka, Fogl Dorina Gina, Pölös Petra Veronika, Kozma Lilla, Tóth Zoé, Tóth Hanna
2.sor: Németh Flórián Lehel, Szántó Dániel, Zanati Dominik András, Bikádi Csongor László, Prédl András, Kolonics Ákos Ferenc, Veiland Hunor Attila, Szentgyörgyi Ábel Bálint, Kiss Levente Botond, Steszli Erik, Lendvai Szabolcs, Ériné Kismárton Renáta (osztályfőnök)
1. sor: Bámer Ilona, Nagy Dóra, Halász Gréta, Kalincsák Dorka, Zab Dorina, Horváth Bianka, Tihanyi Anna Virág, Tóth Virág, Tarnavölgyi-Benedek Hédi, Fogarassy Kinga, Szűcs Luca 
Hiányzik: –

9.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Király Viktor

Beck Szabolcs Lajos, Blaskó Péter György, Bulyáki Sebestyén, Dominyák András, Dudás Ákos, Falus Eszter, Farkas Júlia Boróka, Fehérvári Levente, Fülöp Imola Anna, Fülöp Tamás János, Halmavánszki Dóra, Harhai Péter, Horváth Jázmin, Jaraba Eszter, Karikó Zalán, Klausz Hanna, Körmendi György Imre, Krizmanich Kata, Mesics Borbála, Mészáros Bulcsú, Mészáros-Daubner Márk, Molnár Lili, Mórocz Milán, Nánássy Árpád Torda, Pálffy Luca, Stolár András Mihály, Szamosfalvi Ádám Sándor, Széplaki Zéta Zoltán, Tislér Szabolcs Krisztián, Vámosi Kamilla, Vörös András, Zsibrita Regő

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Harhai Péter, Tislér Szabolcs Krisztián, Széplaki Zéte Zoltán, Mészáros Bulcsú, Nánássy Árpád Torda, Fülöp Tamás, Karikó Zalán, Fehérvári Levente, Dudás Ákos
2.sor: Falus Eszter, Krizmanich Kata, Farkas Júlia Boróka, Mesics Borbála, Pálffy Luca, Klausz Hanna, Halmavánszki Dóra, Molnár Lili, Fülöp Imola Anna, Horváth Jázmin, Jaraba Eszter, Vámosi Kamilla
1. sor: Zsibrita Regő, Mészáros-Daubner Márk, Körmendi György Imre, Dominyák András, Király Viktor (osztályfőnök), Szanosfalvi Ádám Sándor, Blaskó Péter György, Vörös András, Stolár András
Hiányzik: Beck Szabolcs Lajos, Bulyáki Sebetyén, Mórocz Milán 

9.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: dr. Oroszné dr. Takács Katalin

Ádám Barnabás, Baumgartner Orsolya, Békési Attila, Biró Lili, Csokona Kinga, Dohnál Borbála Cseperke, Dülk Botond, Földesi Benedek, Franczia Csenge, Gergály Blanka, Györkös Szonja, Horváth Ádám Benedek, Jankovics Blanka, Koronczai Kornél, Kossár Alexa Lúcia, Köles Karolina Emma, Kövesi Farkas Barnabás, Kutasi András, Lénárt Ádám, Lugosi Nóra, Mária Kata, Maródi Gréta Anna, Molnár Réka, Nagy Dóra, Pfenning Hanna, Raffai Bíbor Alexandra, Ráskai Zsuzsanna, Schmidt Anna, Somlai Gellért, Szemerei Szonja Szabina, Takács Luca, Troják Hanga, Uhrin-Hmirov Viktor, Zsemle Ádám

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Horváth Ádám Benedek, Földesi Benedek, Somlai Gellért, Dülk Botond, Kutasi András, Uhrin-Hmirov Viktor, Lénárt Ádám, Koronczai Kornél, Ádám Barnabás, Békési Attila, Mária Kata, Molnár Réka, Dohnál Borbála Cseperke
2.sor: Takács Luca, Szemerei Szonja Szabina, Kossár Alexa Lúcia, Köles Karolina, Ráskai Zsuzsanna, Dr. Oroszné dr. Takács Katalin (osztályfőnök), Kövesi Farkas Barnabás, Biró Lili, Franczia Csenge, Gergály Blanka, Csokona Kinga
1. sor: Jankovics Blanka, Pfenning Hanna, Lugosi Nóra, Nagy Dóra, Maródi Gréta Anna, Raffai Bíbor Alexandra, Baumgartner Orsolya, Györkös Szonja, Schmidt Anna, Troják Hanga
Hiányzik: Zsemle Ádám

9.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Sebestyén Péter László

Buda Roland Lajos, Czúni Vilmos, Csilinkó Eszter Mária, Csorba Mátyás, Dobó Regő Márton, Dobos Benedek, Érdi János, Fischer Anna, Fülöp András György, Gángó Bence, Gondos Luca, Hermann Judit, Horváth Attila Zoltán, Király Márton Bonifác, Kovács Jeromos, Nagy Botond Bendegúz, Perger Róza Kata, Petrik Bíborka, Pomázi-Lacfi Benedek, Renácz Róbert, Sárdi András László, Schildmayer Gergely, Schofhauser Péter, Sipos Róza, Soós Tamás Bálint, Szalai István, Szélesy-Strohmayer Dávid, Tóth Csongor, Tóth Kristóf Szabolcs, Vándor Botond Dániel

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Szélesy-Strohmayer Dávid, Schofhauser Péter, Érdi János, Dobó Regő Márton, Tóth Csongor, Horváth Attila Zoltán, Vándor Botond Dániel, Gángó Bence, Kovács Jeromos, Sárdi András
2.sor: Király Márton Bonifác, Soós Tamás Bálint, Fülöp András György, Pomázi-Lacfi Benedek, Schildmayer Gergely, Buda Roland Lajos, Renácz Róbert, Nagy Botond Bendegúz
1. sor: Gondos Luca, Fischer Anna, Sipos Róza, Petrik Bíborka, Hermann Judit, Perger Róza Kata, Sebestyén Péter László, Tóth Kristóf Szabolcs, Czúni Vilmos, Csorba Mátyás, Szalai István
Hiányzik: Csilinkó Eszter Mária, Dobos Benedek

9.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Holubné Szita Zsuzsanna

Ali Ábel, Balázs Botond, Bálint Gergő, Bödör Linda, Bujáky Kata, Csőszi Dóra, Erdei Nikolett, Fülöp Janka Mária, Gál Szilárd Benedek, Horváth Zalán, Jójárt Soma Hunor, Józsa Gergely László, Juszku Lola Olívia, Kántor Bíbor, Kazal Zsófia Erika, Keczeli Panna, Kiss Boldizsár, Kovács Veronika Flóra, Kovács-Németh Ábel, Mahunka Nóra, Morgenthál Krisztina, Németh Júlia, Orosz Dorottya Boglárka, Sághi Tamás Patrik, Scheer Regina, Simon Dorottya, Szijjártó Anna, Tamás Kata, Taubert Zsigmond Márton, Tenk Janka, Vajai Anna, Zsoldos Laura Szilvia

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Kovács-Németh Ábel, Balázs Botond, Jójárt Soma, Gál Szilárd, Kiss Boldizsár, Ali Ábel,Józsa Gergely, Taubert Zsigmond, Horváth Zalán, Sághi Patrik
2.sor: Fülöp Janka Mária, Tamás Kata, Zsoldos Laura, Kovács Veronika, Orosz Dorottya, Mahunka Nóra, Simon Dorottya, Csőszi Dóra, Németh Júlia
1. sor: Keczeli Panna, Juszku Lola, Tenk Janka, Vajai Anna, Scheer Regina, Kazal Zsófia, Szijjártó Anna, Erdei Nikolett, Bödör Linda, Kántor Bíbor, Morgenthál Krisztina
Hiányzik: Bujáky Kata, Bálint Gergő

10.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Csizmaziáné Fazekas Beáta

Árvai Anna, Bardon Erik, Borsos Barna, Budai Richárd, Darida Csenge, Engi Lilien, Erdős Balázs, Érsek Titusz, Fogarassy Kristóf, Gáspár Menyhért Boldizsár, Gáty Gergely Levente, Gazsi Rebeka, Gfellner Benedek, Horváth Lili, Horváth Zsófia Tímea, Ihász Bertalan, Kiss Botond, Lábas Máté, Matusz Levente, Mayer Krisztián, Mód Péter Tamás, Nagy Ábel, Nagy Benjámin Máté, Nagy Katalin Míra, Nagy Levente, Nagy Zsombor Benedek, Renácz József, Rézmüves Ádám, Sótonyi Sára, Szentimrey-Vén Dániel, Tarsoly Borka, Valter Benedek, Vranyecz Anna Judit

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Renácz József, Valter Benedek, Nagy Ábel, Nagy Benjámin Máté, Mayer Krisztián, Gáspár Menyhért Boldizsár, Rézmüves Ádám, Lábas Máté, Ihász Bertalan, Erdős Balázs
2.sor: Nagy Levente, Mód Péter Tamás, Matusz Levente, Kiss Botond, Gáty Gergely Levente, Gfellner Benedek, Borsos Barna, Nagy Zsombor Benedek, Bardon Erik, Budai Richárd, Érsek Titusz
1. sor: Engi Lilien, Darida Csenge, Horváth Lili, Vranyecz Anna Judit, Árvai Anna, Csizmaziáné Fazekas Beáta (osztályfőnök), Tarsoly Borka, Sótonyi Sára, Gazsi Rebeka, Nagy Katalin Míra, Horváth Zsófia Tímea
Hiányzik: Fogarassy Kristóf, Szentimrey-Vén Dániel

10.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Horváth Katalin

Ábrahám Gábor Zoltán, Badics Helka, Blága Rebeka, Bogdán Márta, Czinczás Vanda, Cserbán Luca Csenge, Dömötör Mihály, Fazekas Laura, Fisli Levente, Gyenizse Noémi Adél, Hamerli Csenge, Harkai Hanna, Hermann Réka, Jurácsik Lara, Kertész András, Kocsis Lilla, Lajtafalvi Eszter, Müller Krisztina, Nagy Alina Patrícia, Nagy Flóra, Novák Lara, Sági Flóra, Somlai Katalin, Steiner Mátyás, Strenner Márton Bence, Szabó Miklós, Szeifer Hanna, Takács Dorottya, Tavaszi Dániel, Váradi Dorina, Weisz Ádám

Osztályfénykép névsorral

3.sor:Tavaszi Dániel, Dömötör Mihály, Fisli Levente, Kertész András, Steiner Mátyás. Szabó Miklós, Badics Helka, Blága Rebeka, Cserbán Luca Csenge, Sági Flóra, Lajtafalvi Eszter 
2.sor: Szeifer Hanna, Takács Dorottya, Fazekas Laura, Gyenizse Noémi Adél, Nagy Alina Patrícia, Somlai Katalin, Hermann Réka, Horváth Katalin (osztályfőnök), Váradi Dorina, Kocsis Lilla
1. sor: Strenner Márton Bence, Weisz Ádám, Ábrahám Gábor Zoltán, Novák Lara, Müller Krisztina, Czinczás Vanda, Harkai Hanna, Hamerli Csenge, Jurácsik Lara, Nagy Flóra
Hiányzik: Bogdán Márta

10.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Márffy Katalin

Amrein Dárius, Bácskai Ákos, Bálint Balázs, Barát Miklós, Bíró Márton, Bohár Eszter, Boros Csanád Apor, Csizmazia Márton, Ekbauer Eszter, Eőry Sándor Péter, Gazsi Gergő, Gitta Imre, Hoffer Ede, Kántor Kamilla, Kriszt Koppány, Marton Dániel, Máté Lea, Matusz Benedek, Miskey Zétény, Monostori Barna, Németh Levente, Németh Lukács, Ocskó Nándor, Orbán Sára, Pető Damján Dávid, Puskás Gergely, Szalontai Soma, Szarka Márton, Vranyecz Márton György, Zemen Gábor

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Amrein Dárius, Zemen Gábor, Vranyecz Márton György, Németh Levente, Miskey Zétény, Hoffer Ede, Boros Csanád Apor, Bíró Márton, Gazsi Gergő, Gitta Imre
2.sor: Eőry Sándor Péter, Szarka Márton, Pető Damján Dávid, Németh Lukács, Márffy Katalin (osztályfőnök), Máté Lea, Orbán Sára, Ekbauer Eszter, Bohár Eszter, Kántor Kamilla, Marton Dániel
1. sor: Bálint Balázs, Szalontai Soma, Barát Miklós, Bácskai Ákos, Ocskó Nándor, Puskás Gergő, Monostori Barna, Csizmazia Márton, Matusz Benedek, Kriszt Koppány
Hiányzik: –

10.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Isztl János

Bánó Viktória, Buzás Dávid, Erdélyi Zalán, Formán Jázmin, Gaschler Emma, Gellén Zsófia Kinga, Gyimesi Máté, Hanisch Hanna, Ipacs Virág Kornélia, Kovács Anett, Kovács Blanka, Ladányi Míra, Lendvai Csenge, Leszkovszki Ákos, Lippert Júlia, Mitró Elza, Nagy Vilmos, Németi Zsóka, Nyéki Dániel, Rakovics Andrea, Rasztovits Dóra, Rochlitz Júlia Mária, Román Aliz, Süveges Zsófia, Szaksz Réka Dorottya, Szentgyörgyi Benedek Dávid, Tóth Kíra, Tóth Liza Anna, Tóth Vivien Vanda, Turi Bálint, Ulrich Ábel, Zab Liliána

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Nyéki Dániel, Turi Bálint, Ulrich Ábel, Erdélyi Zalán, Leszkovszki Ákos, Szentgyörgyi Benedek Dávid, Buzás Dávid, Nagy Vilmos, Gyimesi Máté
2.sor: Tóth Kíra, Lendvai Csenge, Zab Liliána, Bánó Viktória, Ladányi Míra, Gellén Zsófia Kinga, Tóth Liza Anna, Süveges Zsófia, Hanisch Hanna, Rakovics Andrea, Tóth Vivien Vanda
1. sor: Kovács Blanka, Szaksz Réka Dorottya, Ipacs Virág Kornélia, Lippert Júlia, Kovács Anett, Gaschler Emma, Román Aliz, Formán Jázmin, Mitró Elza, Isztl János (osztályfőnök)
Hiányzik: Rochlitz Júlia Mária, Rasztovits Dóra

11.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: dr. Kántorné Kovács Csilla Yvett

Áment Balázs Gábor, Balogh Marcell Bálint, Bencze Domonkos, Bésán Bence, Bodor Zsuzsanna, Bognár-Vida Borbála, Boór Dorka, Czövek Benedek, Csóti Zétény János, Dörnesz Bendegúz, Fehér Dóra, Fodor Virág, Friedrich Hanna, Gurin Tamás, Gyimóthy Olivér István, Járosi Richárd, Kadem Anis, Kis-Tamás Emma, Kovács Botond Bence, Kovács Etele, Lakatos Janka Liza, Mellár Mátyás, Morvai Levente Mátyás, Nagy Borbála, Nagy Gergő Donát, Pálfy Róbert, Pituk Mátyás, Tardos Luca, Török Dorka, Vajda Bálint Milán

 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Balogh Marcell Bálint, Dörnesz Bendegúz, Vajda Bálint Milán, Járosi Richárd, Pálfy Róbert, Csóti Zétény János, Nagy Gergő Donát, Czövek Benedek
2.sor: Fodor Virág, Bodor Zsuzsanna, Kis-Tamás Emma, Nagy Borbála, Tardos Luca, Lakatos Janka Liza, Friedrich Hanna, Boór Dorka, Török Dorka, Bognár-Vida Borbála, Fehér Dóra
1. sor: Gurin Tamás, Morvai Levente Mátyás, Kadem Anis, Gyimóthy Olivér István, Kovács Etele, Dr. Kántorné Kovács Csilla (osztályfőnök), Mellár Mátyás, Bésán Bence, Pituk Mátyás, Áment Balázs Gábor, Bencze Domonkos
Hiányzik: Kovács Botond Bence

11.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: dr. Füléné Pió Gabriella

Balikó László Árpád, Csapó Noémi, Csóka Panna, Darvasi Noémi, Farsang Brigitta, Fóris Hanna, Freund Ágnes, Furda Gréta, Galambos Dorina Ivett, Gergelyi Noémi, Gerhardt Emese, Hamerli Botond, Heizer Nóra, Kiss Gabriella Eszter, Máthé Mihály, Moravetz Bence, Moravetz Máté, Müller Ákos, Nemes Réka, Pisch Tibor, Pisch Veronika, Rankl Diána, Riz Orsolya, Schofhauser Lia, Somogyi Barbara, Sudár Mátyás, Szabó Áron, Szuhánszki Emma Dóra, Taubert Ábris István

 

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Moravetz Máté, Müller Ákos, Máthé Mihály, Moravetz Bence, Balikó László Árpád, Szabó Áron, Hamerli Botond, Taubert Ábris István, Sudár Mátyás
2.sor: Csóka Panna, Kiss Gabriella Eszter, Heizer Nóra, Gerhardt Emese, Galambos Dorina Ivett, Freund Ágnes, Gergelyi Noémi, Darvasi Noémi, Farsang Brigitta
1. sor: Somogyi Barbara, Riz Orsolya, Furda Gréta, Fóris Hanna, Szuhánszki Emma Dóra, dr. Füléné Pió Gabriella (osztályfőnök), Schofhauser Lia, Nemes Réka, Rankl Diána, Csapó Noémi
Hiányzik: Pisch Veronika, Pisch Tibor

11.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Réti Anikó

Ács Noémi, Almássy Levente Bulcsú, Bagarus Olivér, Balázs Eliot Emánuel, Bálint Ádám, Balogh Péter János, Dencs Nándor József, Farkas Keve, Fazekas Roland Máté, Gaschler Máté, Hamburger Zsombor Pál, Krizmanich Máté, Kukoda Áron, Lantai Zóra Lili, Miskey Zsombor, Molnár Bálint, Nagy Gergely Bendegúz, Nagy Virág Anna, Németh Vince Sándor, Piczil Péter, Polacsek Benedek, Somogyi Márton, Sréter Ákos Ádám, Sulyok Gergő, Szabó Vivien, Szakács Fanni, Turáni Robin, Vajda Máté Zsolt, Vándor Olivér Szilárd, Várady Lilla, Wittmann Alex

Osztályfénykép névsorral


3.sor:
Dencs Nándor József, Gaschler Máté, Bálint Ádám, Vándor Olivér Szilárd, Sréter Ákos Ádám,Krizmanich Máté, Miskey Zsombor, Polacsek Benedek, Vajda Máté Zsolt, Németh Vince Sándor, Balogh Péter János
2.sor:
Bagarus Olivér, Almássy Levente Bulcsú, Piczil Péter, Molnár Bálint, Balázs Eliot Emánuel, Hamburger Zsombor Pál, Turáni Robin, Fazekas Roland Máté, Somogyi Márton, Wittmann Alex, Nagy Gergely Bendegúz
1. sor: Kukoda Áron, Sulyok Gergő, Farkas Keve, Lantai Zóra Lili, Szakács Fanni, Réti Anikó (osztályfőnök), Várady Lilla, Ács Noémi, Nagy Virág Anna, Szabó Vivien
Hiányzik:

 

11.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Bana Márta

Balogh Kinga, Beleznay Nóra Anna, Biró Dóra Eszter, Biszak Sára Zsuzsanna, Bödör Levente, Csikós Bíborka, Dominyák Virág, Eidmann Elli, Ferenczi Lili, Fülöp Gergő, Harhai Ágnes, Hegyi Lili Gerda, Judi Bálint, Kalmár Petra, Karádi Kristóf, Kasza Júlia, Lajos Léna, Link Erik Máté, Mészáros Torda, Mórocza Fruzsina, Osváth Kinga Diána, Pataki Simon, Réti Márton, Sigmond Soma András, Szabó Bernadett, Szöllőskei Bori Réka, Takács Gergő, Trapli Nikolett Eszter, Vajda Szabolcs Kornél, Varju Fanni, Vizl Eszter, Zsibrita Emese

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Bana Márta (osztályfőnök), Hegyi Lili Gerda, Harhai Ágnes, Lajos Léna, Csikós Bíborka, Szöllőskei Bori Réka, Zsibrita Emese, Kalmár Petra, Biszak Sára Zsuzsanna, Eidmann Elli
2.sor: Vizl Eszter, Varju Fanni, Dominyák Virág, Beleznay Nóra Anna, Osváth Kinga Diána, Trapli Nikolett Eszter, Balogh Kinga, Szabó Bernadett, Mórocza Fruzsina, Ferenczi Lili, Biró Dóra Eszter
1. sor: Karádi Kristóf, Réti Márton, Judi Bálint, Mészáros Torda, Sigmond Soma András, Fülöp Gergő, Pataki Simon, Bödör Levente, Vajda Szabolcs Kornél, Link Erik Máté, Takács Gergő
Hiányzik: Kasza Júlia

12.A osztály

Emelt szintű matematika képzés

Osztályfőnök: Stark Péterné Zöldvári Ildikó

Áment Máté András, Bánó Szabolcs, Barát Benedek, Bertalan Dániel László, Bogdán Benedek, Budai Tímea, Burdon Nóra, Csoltó Krisztián, Csuta Krisztián Márk, Galambos Réka Enikő, Gáty Ábel Botond, Gema Csanád, Gyarmati Milán, Hajdu Nóra, Horváth Borbála, Jakab Eszter, Jónás Péter Márk, Kiss Csongor, Kováts Angéla, Lakatos Léna, Lengyel Sára, Nagy Zselyke, Pósfai Márton Béla, Sárközi Márton, Schmera Emília, Sebestyén Fanni Dorka, Szauter Benedek, Tarsoly Panka, Tislér Levente Norbert, Tóth Ábel, Veisz Richárd, Vingli Ákos

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Sárközi Márton, Szauter Benedek, Vingli Ákos, Pósfai Márton, Tóth Ábel, Áment Máté, Csoltó Krisztián, Tislér Levente, Bertalan Dániel, Jónás Péter
2.sor: Sebestyén Fanni, Horváth Borbála, Kováts Angéla, Galambos Réka, Hajdu Nóra, Nagy Zselyke, Budai Tímea, Jakab Eszter, Lengyel Sára, Schmera Emília, Tarsoly Panka, Burdon Nóra, Lakatos Léna
1. sor: Bánó Szabolcs, Gyarmati Milán, Kiss Csongor, Gáty Ábel, Zöldvári Ildikó (osztályfőnök), Veisz Richárd, Gema Csanád, Csuta Krisztián, Bogdán Bendedek
Hiányzik: Barát Benedek

12.B osztály

Német nemzetiségi képzés

Osztályfőnök: Bankó Mónika

Ajkai Kíra Renáta, Barta Luca, Berzsenyi Kata, Burger Dóra, Cseh András Ferenc, Fisli Botond, Györkös Lotti, Himmer Enikő, Kardos Luca, Karikó Lajos, Klausz Máté Zsolt, Léner Rebeka Réka, Lőke Eszter, Máthé István, Matting Eszter, Nagy Dorottya, Nagy Lili, Németh Kinga, Niedermayer Benedek, Pölös Gréta Boglárka, Ránkl Eszter Róza, Rugovics Flóra Anna, Szabó Ágnes, Szabó Álmos, Szemán Dorottya, Szijártó Anna, Takács Adél, Tróbert Blanka Luca, Vangelista Lena Catarina, Váradi Zalán, Zsemle Máté

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Váradi Zalán, Klausz Máté Zsolt, Niedermayer Benedek, Cseh András Ferenc, Szabó Álmos, Karikó Lajos, Máthé István, Fisli Botond, Zsemle Máté
2.sor: Szijártó Anna, Pölös Gréta Boglárka, Himmer Enikő, Németh Kinga, Rankl Eszter Róza, Vangelista Lena Catarina, Györkös Lotti, Szabó Ágnes, Nagy Dorottya, Nagy Lili, Burger Dóra, Berzsenyi Kata
1. sor: Léner Rebeka Réka, Ajkai Kíra Renáta, Lőke Eszter, Rugovics Flóra Anna, Tróbert Blanka Luca, Matting Eszter, Bankó Mónika, Takács Adél, Szemán Dorottya, Kardos Luca, Barta Luca
Hiányzik: –

12.C osztály

Informatika specializáció

Osztályfőnök: Szabó László

Antal László, Balogh Krisztián, Beke Gellért, Bogsán Áron, Czégai Sára Virág, Domján Zorka, Fóris Áron, Gyüre Sarolta, Horváth András Bendegúz, Ihász Dorottya, Jeney Zoltán Márton, Kerékgyártó Bence Barnabás, Koronczai Bence, Kovács Botond, Kőmíves Norbert, Lengyel Nóra, Mayer Barnabás, Nagy Zalán, Pajzer Péter Ákos, Patkó Botond, Salamon Réka Kitti, Schulcz Anna, Soós András Milán, Szakál Attila, Szalontai Sára, Tombor Péter, Ujhelyi Patrik Gábor, Urbauer Anett, Véh Fanni, Zemen Mátyás

Osztályfénykép névsorral

3.sor: Bogsán Áron, Beke Gellért, Balogh Krisztián, Horváth András, Koronczai Bence, Patkó Botond, Ujhelyi Patrik Gábor, Mayer Barnabás, Antal László, Zemen Mátyás, Pajzer Péter Ákos, Jeney Zoltán Márton
2.sor: Urbauer Anett, Szalontai Sára, Salamon Réka Kitti, Véh Fanni, Lengyel Nóra, Schulcz Anna, Gyüre Sarolta, Ihász Dorottya, Czégai Sára Virág, Domján Zorka
1. sor:Kovács Botond, Kerékgyártó Bence, Szakál Attila, Tombor Péter, Szabó László (osztályfőnök), Soós András Milán, Nagy Zalán, Kőmíves Norbert, Fóris Áron
Hiányzik: –

12.D osztály

Kiemelt angol nyelvi és általános képzés

Osztályfőnök: Pozsgainé Becze Boglárka

B. Kiss László, Bánfi Dalma, Bánhegyi Dóra Viktória, Czövek Gréta, Erős András, Eveli Kincső, Farkas Kincső Sára, Fazekas Petra, Guba Réka, Hédl Barnabás, Horváth Kristóf Zoltán, Horváth Réka Borbála, Igaz Gábor Barnabás, Ihász Blanka, Kobán Kíra, Krasznai Réka Beáta, Lippert Piroska, Litauszki Dorka Anna, Maróti Blanka, Oláh Panna, Orosz Gergely Xavér, Pálfi Máté, Pápai Dominik, Polányi Lili, Salamon Réka Eszter, Sigmond Sára, Somlai Flóra, Süveges Luca, Szücs Johanna, Tátrai Gergely József, Tokai-Kiss Zsófia Márta, Trócsányi Laura

Osztályfénykép névsorral

3. sor
2. sor
3. sor
Hiányzók
Share This